Jump to content

[Επίσημο] HTC Ρ3600 (Trinity)


manos the greek
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

  • Απαντήσεις 5,3χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Μολις μου ξανακολησε και χρειαστηκε soft reset.. Υπαρχει περιπτωση να ειναι θεμα hardware και οχι προγραμματος?
Link to comment
Share on other sites

Μολις μου ξανακολησε και χρειαστηκε soft reset.. Υπαρχει περιπτωση να ειναι θεμα hardware και οχι προγραμματος?

Κάποιο προγραμματάκι στην κάνει την ζημιά.

Προσπάθησε να τα απεγκαταστήσεις όλα (ή να κάνεις hard reset), και μετά κάνε install ένα-ένα τα προγράμματα που χρειάζεσαι για να δεις ποιο σου δημιουργεί το πρόβλημα.

129026.png?1640591734

Link to comment
Share on other sites

Το πήρα σήμερα το 3600 ,και μου έκανε μεγάλη εντύπωση ότι η μπαταρία που έχει είναι 1,500 mAh και όχι 1250 όπως αναφέρεται στο επίσημο site!!! :confused:
Link to comment
Share on other sites

Κάποιο προγραμματάκι στην κάνει την ζημιά.

Προσπάθησε να τα απεγκαταστήσεις όλα (ή να κάνεις hard reset), και μετά κάνε install ένα-ένα τα προγράμματα που χρειάζεσαι για να δεις ποιο σου δημιουργεί το πρόβλημα.

 

Tελικα μετα απο κοπο :lol: ανακαλυψα οτι την ζημια μου την εκανε το spb weather.Eκανε το μηχανακι να αργει αρκετα και αυτο ευθυνεται για τα κολληματακια.Εκανα hard reset εβαλα ενα αλλο προγραμματακι καιρου (handy weather) και ολα πανε ρολοι :D .

Link to comment
Share on other sites

Tελικα μετα απο κοπο :lol: ανακαλυψα οτι την ζημια μου την εκανε το spb weather.Eκανε το μηχανακι να αργει αρκετα και αυτο ευθυνεται για τα κολληματακια.Εκανα hard reset εβαλα ενα αλλο προγραμματακι καιρου (handy weather) και ολα πανε ρολοι :D .

Υπάρχει και το WeatherPanel αν ενδιαφέρεσαι που είναι κατά πολύ καλύτερο και πιο παραμετροποιήσιμο από το Handy Weather. ;)

129026.png?1640591734

Link to comment
Share on other sites

Υπάρχει και το WeatherPanel αν ενδιαφέρεσαι που είναι κατά πολύ καλύτερο και πιο παραμετροποιήσιμο από το Handy Weather. ;)

 

Mη μου βαζεις "φωτιες" τωρα που βρηκα την υγεια μου και την σταθεροτητα του pda μου με το handy weather :lol: :lol: :lol: .Eιχα βαρεθει να κανω hard reset :p .Eυχαριστω πολυ παντως.

Link to comment
Share on other sites

καλησπέρα κ από εμένα παιδιά,έχω μια απορία στην οδήγηση πχ.είναι εύκολο να πάρεις τηλ.κ σε τι χρώμα το έχει vodafone;
Σημείωση: Η εικόνα που θα επιχειρήσετε να «ανεβάσετε» δεν θα πρέπει να είναι μεγαλύτερη από 420 x 150 pixels και δεν θα πρέπει να υπερβαίνει τα 16,3 KB.
Link to comment
Share on other sites

καλησπέρα κ από εμένα παιδιά,έχω μια απορία στην οδήγηση πχ.είναι εύκολο να πάρεις τηλ.κ σε τι χρώμα το έχει vodafone;

 

Πρέπει να κοιτάς την οθόνη, να ξέρεις που πατάς.

Δεν ξέρω πόσο εύκολο είναι αυτό όταν οδηγείς.

Για μένα είναι αρκετά δύσκολο, αλλά από την άλλη η ύπαρξη smartdial σου λύνει τα χέρια από τα scrolldown.

Link to comment
Share on other sites

Εμενα μου ειπανε οτι βγαινει μονο σε μαυρο χρωμα γυαλιστερο και το πηρα μαυρο.Δουλευετε ανετα με το ενα χερι προκειμενου να παρεις τηλεφωνο
no fear[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Καλησπερα παιδια.Ειμαι πολυ προβληματισμενος.Θελω ενα κινητο το οποιο να το εχω σαν organiser και πιστευω θα με βοηθησει πολυ το συγκεκριμενο.Αρχες του μηνα ερχεται η ανανεωση μου μεσω vodafone και λεω να το χτυπησω εαν το ποσο της αναβαθμισης ειναι καλο. Ειναι σιγουρο οτι δεν μπορουμε να του περασουμε καποιο προγραμμα για να εχει και gps??Και κατι αλλο εχει γραφιδα το κινητο.Ευχαριστω εκ των προταιρων.
Link to comment
Share on other sites

Καλησπερα παιδια.Ειμαι πολυ προβληματισμενος.Θελω ενα κινητο το οποιο να το εχω σαν organiser και πιστευω θα με βοηθησει πολυ το συγκεκριμενο.Αρχες του μηνα ερχεται η ανανεωση μου μεσω vodafone και λεω να το χτυπησω εαν το ποσο της αναβαθμισης ειναι καλο. Ειναι σιγουρο οτι δεν μπορουμε να του περασουμε καποιο προγραμμα για να εχει και gps??Και κατι αλλο εχει γραφιδα το κινητο.Ευχαριστω εκ των προταιρων.

 

Φίλε magico gps δεν έχει:( .Όσο για γραφίδα, έχει δύο μέσα.Εγώ πάντως είμαι πολύ ικανοποιημένος.;)

[sIGPIC][/sIGPIC]

207 Sport

Link to comment
Share on other sites

Φίλε magico gps δεν έχει:( .Όσο για γραφίδα, έχει δύο μέσα.Εγώ πάντως είμαι πολύ ικανοποιημένος.;)

 

Φιλε μου πως παει απο :

 

Hxo (ενταση,ποιοτητα,ακουστικο,ηχω κλπ);

Μνημη (ποση ελευθερη ROM εχει; [στο ξεκινημα οχι τωρα που εβαλες προγ/τα]

Καμερα (Ποιοτητα,Αποδοση κλπ)

Ταχυτητα,Μενου,Λειτουργιες κλπ;

 

Δηλαδη κανε μας ενα mini review...:worry: :rolleyes: ;)

ONE PLUS 2 * MAZE ALPHA * UMI SUPER * LG G3* NEXUS 6* XIAOMI MI MAX * MEIZU M3 NOTE*

NOKIA 808 * NOKIA N9 * HTC HD2 * LUMIA 930 * BLACKBERRY Z30 *

ONDA V919 WINDOWS * SAMSUNG TAB S2

Link to comment
Share on other sites

Φιλε μου πως παει απο :

 

Hxo (ενταση,ποιοτητα,ακουστικο,ηχω κλπ);

Μνημη (ποση ελευθερη ROM εχει; [στο ξεκινημα οχι τωρα που εβαλες προγ/τα]

Καμερα (Ποιοτητα,Αποδοση κλπ)

Ταχυτητα,Μενου,Λειτουργιες κλπ;

 

Δηλαδη κανε μας ενα mini review...:worry: :rolleyes: ;)

 

Ηχος : η ενταση ικανοποιητικη, η ποιοτητα αρκετα καλη, ηχω δεν εχει καθολου σε τερμα ενταση, κι απο ποιοτητα του ακουστικου καλη αλλα σε πολυ θορυβωδες περιβαλλον θα ηθελα κατι παραπανω.

Μνημη : δεν θυμαμαι καλα νομιζω 38mb.

Καμερα : αυτο που μου αρεσε ειναι οτι εχει ζωντανα χρωματα αλλα εχει λιγο θορυβο.

Ταχυτητα : ειμαι πολυ ευχαριστημενος γενικα ανοιγει τα παντα γρηγορα, στην λειτουργια της καμερας ωστοσο καθυστερει 2-3" αλλα δεν με χαλαει.

 

Γενικα εχω μεινει πολυ ευχαριστημενος απο την συσκευη πιστευω αξιζει τα λεφτα της.

Αυτο που με εντυπωσιασε ειναι επισης η αυτονομια της συσκευης, οπως κι οτι μπορεις να την χειριστεις ευκολα και με το ενα χερι.

Για οτι αλλο θελεις να ρωτησεις, μην διστασεις!

Ελπιζω να σε καλυψα...;)

[sIGPIC][/sIGPIC]

207 Sport

Link to comment
Share on other sites

Ηχος : η ενταση ικανοποιητικη, η ποιοτητα αρκετα καλη, ηχω δεν εχει καθολου σε τερμα ενταση, κι απο ποιοτητα του ακουστικου καλη αλλα σε πολυ θορυβωδες περιβαλλον θα ηθελα κατι παραπανω.

Μνημη : δεν θυμαμαι καλα νομιζω 38mb.

Καμερα : αυτο που μου αρεσε ειναι οτι εχει ζωντανα χρωματα αλλα εχει λιγο θορυβο.

Ταχυτητα : ειμαι πολυ ευχαριστημενος γενικα ανοιγει τα παντα γρηγορα, στην λειτουργια της καμερας ωστοσο καθυστερει 2-3" αλλα δεν με χαλαει.

 

Γενικα εχω μεινει πολυ ευχαριστημενος απο την συσκευη πιστευω αξιζει τα λεφτα της.

Αυτο που με εντυπωσιασε ειναι επισης η αυτονομια της συσκευης, οπως κι οτι μπορεις να την χειριστεις ευκολα και με το ενα χερι.

Για οτι αλλο θελεις να ρωτησεις, μην διστασεις!

Ελπιζω να σε καλυψα...;)

 

NAI NAI ωραια περιγραφη! :rolleyes:

 

Αλλα 38 MB μηπως εννοεις 58 ;

 

Επισης αν εχεις το ΜΑΥΡΟ ή οποιος το εχει δεν αφηνει πολλες δαχτυλιες

και μαλλον θα χαραζεται ευκολα ετσι?

ONE PLUS 2 * MAZE ALPHA * UMI SUPER * LG G3* NEXUS 6* XIAOMI MI MAX * MEIZU M3 NOTE*

NOKIA 808 * NOKIA N9 * HTC HD2 * LUMIA 930 * BLACKBERRY Z30 *

ONDA V919 WINDOWS * SAMSUNG TAB S2

Link to comment
Share on other sites

NAI NAI ωραια περιγραφη! :rolleyes:

 

Αλλα 38 MB μηπως εννοεις 58 ;

 

Σχετικα με την μνημη , δεν το εχω πολυ φορτωμενο :

Συνολο: 60.03MB

Ελευθ.:39.07ΜΒ

 

Επισης αν εχεις το ΜΑΥΡΟ ή οποιος το εχει δεν αφηνει πολλες δαχτυλιες

και μαλλον θα χαραζεται ευκολα ετσι?

 

Ναι ,η αληθεια να λεγεται ..

[imgalign]http://i37.tinypic.com/23k3s09.jpg[/imgalign]

Μην ψάξεις ποτέ να βρεις κάτι τέλειο για να το αγαπήσεις. Αγάπησε κάτι ατελές και τελειοποίησε το με την αγάπη σου!

iPhone 5S Space Grey

Προσοχή! Κατάργηση γραφής Greeklish

Link to comment
Share on other sites

NAI NAI ωραια περιγραφη! :rolleyes:

 

Αλλα 38 MB μηπως εννοεις 58 ;

 

Επισης αν εχεις το ΜΑΥΡΟ ή οποιος το εχει δεν αφηνει πολλες δαχτυλιες

και μαλλον θα χαραζεται ευκολα ετσι?

 

Μάλλον έκανα λάθος για την μνήμη.

Ναι το μαύρο αφήνει πολλές δαχτυλιές αλλα όπως και να το κάνουμε το μαύρο μαμαει:p

Τωρα για το αν χαράζεται εύκολα για μένα δεν πολυ ισχύει...

 

Και μια ερώτηση, έχει πραγματοποιηση κανείς σύνδεση με laptop με wifi?????:confused: Γιατι το προσπάθησα και νομίζω οτι δημιούργησα δίκτυο αλλα δεν έβλεπα ούτε φάκελους ούτε τίποτα...Όποιος ξέρει ας κάνει μια προσπάθεια να μου εξηγήσει...thanks

[sIGPIC][/sIGPIC]

207 Sport

Link to comment
Share on other sites

Παιδιά το p3600 ΔΕΝ εχει gps ενσωματωμένο.Το p3300 μονο έχει.

Θα το φέρει το Πλαίσιο λογικά σε καναδυό βδομάδες.

 

Yparxei amesi paradwsi sto play247.gr

Link to comment
Share on other sites

Κυκλοφορει κανονικα στο Πλαισιο ..:rolleyes:

 

@geleft:το μηνυμα που εκανες quote ειναι αρκετα παλιο ....7 Νοέ. 2006:fool:

[imgalign]http://i37.tinypic.com/23k3s09.jpg[/imgalign]

Μην ψάξεις ποτέ να βρεις κάτι τέλειο για να το αγαπήσεις. Αγάπησε κάτι ατελές και τελειοποίησε το με την αγάπη σου!

iPhone 5S Space Grey

Προσοχή! Κατάργηση γραφής Greeklish

Link to comment
Share on other sites

[imgalign]http://i37.tinypic.com/23k3s09.jpg[/imgalign]

Μην ψάξεις ποτέ να βρεις κάτι τέλειο για να το αγαπήσεις. Αγάπησε κάτι ατελές και τελειοποίησε το με την αγάπη σου!

iPhone 5S Space Grey

Προσοχή! Κατάργηση γραφής Greeklish

Link to comment
Share on other sites

παιδιά καλησπέρα κ χρονιά πολλά με υγειά.επιτελούς το πήρα κ γω.πρώτες εντύπωσης πολύ καλές.μονό ένα πρόβλημα,έχω βάλει τι σιμ κ τα ονόματα μου τα βγάζει αλαμπουρνέζικα θα πρέπει να κάνω κάτι κ πως? ευχαριστώ.
Σημείωση: Η εικόνα που θα επιχειρήσετε να «ανεβάσετε» δεν θα πρέπει να είναι μεγαλύτερη από 420 x 150 pixels και δεν θα πρέπει να υπερβαίνει τα 16,3 KB.
Link to comment
Share on other sites

Καλησπερα και απο εμενα.

Σημερα πηρα και εγω το 3600. Οι πρωτες εντυπωσεις ειναι πολυ καλες. Μια ερωτηση θα ηθελα να κανω σε σχεση με την μπαταρια. Ανοιγοντας το 3600 μου εβγαλε οτι η μπαταρια ειναι φορτισμενη 80%. Αν θυμαμαι καλα τοσο στο s100 οσο και στο s200 η μπαταρια ηταν περιπου στο μισο. Αν μπορει καποιος να μου απαντησει αν και στο δικο του ηταν ετσι. Το κινητο ειναι αγορασμενο απο Ace Hellas.

Ευχαριστω

Link to comment
Share on other sites

Καλησπερα και απο εμενα.

Σημερα πηρα και εγω το 3600. Οι πρωτες εντυπωσεις ειναι πολυ καλες. Μια ερωτηση θα ηθελα να κανω σε σχεση με την μπαταρια. Ανοιγοντας το 3600 μου εβγαλε οτι η μπαταρια ειναι φορτισμενη 80%. Αν θυμαμαι καλα τοσο στο s100 οσο και στο s200 η μπαταρια ηταν περιπου στο μισο. Αν μπορει καποιος να μου απαντησει αν και στο δικο του ηταν ετσι. Το κινητο ειναι αγορασμενο απο Ace Hellas.

Ευχαριστω

 

Kαι στο δικο μου ηταν στο 80%.Το λειτουργησα πρωτα μεχρι να πεσει η μπαταρια και επειτα του εκανα την πρωτη φορτιση.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...