Jump to content

[Επίσημο] HTC Ρ3600 (Trinity)


manos the greek
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

  • Απαντήσεις 5,3χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

και εγω εβαλα μια ταιβανεζικη και μου εβγαλε ενα μηνυμα για τελος του beta test κατι τετοιο και εφαγε σουτ ..

ads και παλι μεχρι να βγει καποια αξιολογη 6.1 αν και βλεπω μια εντονη κινητικοτητα στο XDA..

My Devices:Motorola timeport,one touch 701,se t29,N 6510,Siemens s55,5100,6610,3650,se p800,6600,7610,6630,nokia n70,nokia 6101,se k310,nokia n73,nokia 5500d,se k800i,Htc p3300,Htc p3600i,SE k850i vf,samsung d880,samsung d980,Htc touch diamond white,Samsung omnia2,nokia e52,blackberry 9700,Htc hero,Htc Desire,Iphone 4 16gb,Iphone 4s 64gb,samsung x-cover,samsung galaxy s3 mini,iphone 5s,iphone 6,samsung s6,note 5,mi max , mi5s plus ...
Link to comment
Share on other sites

καλημερα,

εχω ακουσει πως επειδη η συσκευη εχει μικρη μνημη, οταν τρεχεις το destinator συχνα μενει οut of memory και κολλαει. Συμβαινει αυτο σε σας? Γενικοτερα οταν τρεχουν απαιτητικα προγραμματα εχετε κολληματα ή λειτουργει κανονικα?

Keep on!!!
Link to comment
Share on other sites

  • Administrators
Ola trexoun kanonika arkei na xrisimopoieis swsta kai me synesi ti syskevi. Diladi na min fortwneis programmata ta opoia paramenoun monimws anoixta, na min exeis fortwmeno to today screen kai pou kai pou na kaneis ekkatharisi mnimis me ta diafora ergaleia pou kykloforoun.

Modpic.gif

Link to comment
Share on other sites

ξανακατεβασε την ρομ παλι μηπως εχει το αρχειο καποιο προβλημα.

 

εμενα στο dest μερικες φορες κανει αυτο που λες αλλα οταν κινουμαι με μεγαλη ταχυτητα

My Devices:Motorola timeport,one touch 701,se t29,N 6510,Siemens s55,5100,6610,3650,se p800,6600,7610,6630,nokia n70,nokia 6101,se k310,nokia n73,nokia 5500d,se k800i,Htc p3300,Htc p3600i,SE k850i vf,samsung d880,samsung d980,Htc touch diamond white,Samsung omnia2,nokia e52,blackberry 9700,Htc hero,Htc Desire,Iphone 4 16gb,Iphone 4s 64gb,samsung x-cover,samsung galaxy s3 mini,iphone 5s,iphone 6,samsung s6,note 5,mi max , mi5s plus ...
Link to comment
Share on other sites

εγω προσωπικα απο τοτε που εβαλα αγγλικα δεν το μετανιωσα παντος

βαζεις και ενα ελληνικο πληκτρολογιο και εισαι οκ

 

νομιζω πως η Gelly κανει το κινητο πιο αργο .

 

Φίλε Νίκο, μπορείς να μου στείλεις να εγκαταστήσω ένα Ελληνικό πληκτρολόγιο? Έχω την Gely από τότε που βγήκε (αλήθεια αυτός ο ausdim τι έπαθε? Είναι καλά το παλικάρι?) και θέλω να βάλω την DIAMOND Edition by Akeo (http://forum.xda-developers.com/showthread.php?t=400121). Μόνο με ένα greek keyboard θα μπορώ να βλέπω κανονικά τα Ελληνικά contacts και να γράφω 160 character sms?

Σε ευχαριστώ εκ των προτέρων.

Link to comment
Share on other sites

  • Administrators
Φίλε Νίκο, μπορείς να μου στείλεις να εγκαταστήσω ένα Ελληνικό πληκτρολόγιο?

 

Pocket CM keyboard

 

Μόνο με ένα greek keyboard θα μπορώ να βλέπω κανονικά τα Ελληνικά contacts και να γράφω 160 character sms?

 

Ellinika blepeis outws i allws. Apla gia na grafeis thes to pliktrologio. To sygkekrimeno doulevei apsoga.

Modpic.gif

Link to comment
Share on other sites

και εγω εβαλα μια ταιβανεζικη και μου εβγαλε ενα μηνυμα για τελος του beta test κατι τετοιο και εφαγε σουτ ..

ads και παλι μεχρι να βγει καποια αξιολογη 6.1 αν και βλεπω μια εντονη κινητικοτητα στο XDA..

 

για ποια ταιλανδεζικη ρομ μιλας οτι σου εβγαλε αυτο το μηνυμα?

εγω ειχα βαλει 3 διαφορετικες απο τους pda mobil και την ful αλλα και την light,και δεν μου παρουσιασε τιποτα τετοιο σαν αυτο που ανφερεις.

το μονο προβλημα που μου ειχε βγαλει ειχε να κανει με τον συνχρονησμο που συχνα που αποσυνδεε την συσκευη απο το activesync.

ακομα μερικα προβληματα με το bluetooth αλλα αυτα λυνονται.

μπορεις να μου δωσεις link για την rom που λες??

και το αλλο μειον για μενα με τις συγκεκριμενες rom ειναι οτι τις εχουν πολυ φορτωμενες.

Link to comment
Share on other sites

...αλήθεια αυτός ο ausdim τι έπαθε? Είναι καλά το παλικάρι?...

em... otan kapoios kanei douleia.. kai kapoioi neo-eksipnakides ton krazoun edo mesa... isos paratise tis ellinikes rom... (den gnorizo!)

agliki 6.1 exei vgalei pantos apo ton aprilio...

Link to comment
Share on other sites

em... otan kapoios kanei douleia.. kai kapoioi neo-eksipnakides ton krazoun edo mesa... isos paratise tis ellinikes rom... (den gnorizo!)

agliki 6.1 exei vgalei pantos apo ton aprilio...

Ναι βρε παιδί μου... Τέλος πάντων, ας είναι καλά το παλικάρι και ας τα παρατήσει, δεν πειράζει.

Αυτήν την diamond edition την έχει δοκιμάσει κανένας? Κυρίως με ενδιαφέρει εάν έχει greek regional settings (ή αυτά εννοείται ότι συμπεριλαμβάνονται σε κάθε WWE rom?)

Link to comment
Share on other sites

  • Administrators
Κυρίως με ενδιαφέρει εάν έχει greek regional settings (ή αυτά εννοείται ότι συμπεριλαμβάνονται σε κάθε WWE rom?)

 

Synithws yparxoun pantou ta greek regional settings se oles tis ROMs.

Modpic.gif

Link to comment
Share on other sites

Synithws yparxoun pantou ta greek regional settings se oles tis ROMs.

 

Μόλις περάστηκε η diamond edition by Akeo!

Regional settings Ελληνικά υπάρχουν όντως - thnx athanaso

Θα σας πως εντυπώσεις... Πάντως μέχρι στιγμής, αυτή η ROM πάει σφαίρα σε σχέση με την Gely...:p

Link to comment
Share on other sites

Αμάν! ρε παιδιά, έκανα sync, περάσαν οι επαφές, τις βλέπω, αλλά επάνω αντί να βγάζει αβγ,δεζ,ηθι κλπ, παρά βγάζει abc,def,ghi κλπ, οπότε δεν μπορώ να ψάξω μέσα στις επαφές! Την πάτησα? Δεν πέρασα βέβαια ακόμα το ωραίο Pocket CM keyboard που μου δώσατε.
Link to comment
Share on other sites

Αμάν! ρε παιδιά, έκανα sync, περάσαν οι επαφές, τις βλέπω, αλλά επάνω αντί να βγάζει αβγ,δεζ,ηθι κλπ, παρά βγάζει abc,def,ghi κλπ, οπότε δεν μπορώ να ψάξω μέσα στις επαφές! Την πάτησα? Δεν πέρασα βέβαια ακόμα το ωραίο Pocket CM keyboard που μου δώσατε.

 

Και να περάσεις το pocketcm,πάλι αγγλικά θα βγάζει επάνω!

Απλά θα μπορείς να ψάξεις γράφοντας τα γράμματα απο το πληκτρολόγιο!

s1.bit3fight.gr/c.php?uid=23557

 

starfinal

Link to comment
Share on other sites

Φίλε Νίκο, μπορείς να μου στείλεις να εγκαταστήσω ένα Ελληνικό πληκτρολόγιο? Έχω την Gely από τότε που βγήκε (αλήθεια αυτός ο ausdim τι έπαθε? Είναι καλά το παλικάρι?) και θέλω να βάλω την DIAMOND Edition by Akeo (http://forum.xda-developers.com/showthread.php?t=400121). Μόνο με ένα greek keyboard θα μπορώ να βλέπω κανονικά τα Ελληνικά contacts και να γράφω 160 character sms?

Σε ευχαριστώ εκ των προτέρων.

 

το πληκτρολογιο το πηρες

 

την ρομ αυτη την εβαλα για μια μερα αλλα δεν μου αρεσε

πρωτον γιατι το bluetooth δεν δουλευει παντα και θελει reset το κινητο και γιατι το quick menu επισης δεν δουλευει ενω καταναλωνει και γρηγορα την μπαταρια μου .

My Devices:Motorola timeport,one touch 701,se t29,N 6510,Siemens s55,5100,6610,3650,se p800,6600,7610,6630,nokia n70,nokia 6101,se k310,nokia n73,nokia 5500d,se k800i,Htc p3300,Htc p3600i,SE k850i vf,samsung d880,samsung d980,Htc touch diamond white,Samsung omnia2,nokia e52,blackberry 9700,Htc hero,Htc Desire,Iphone 4 16gb,Iphone 4s 64gb,samsung x-cover,samsung galaxy s3 mini,iphone 5s,iphone 6,samsung s6,note 5,mi max , mi5s plus ...
Link to comment
Share on other sites

  • Administrators
Και να περάσεις το pocketcm,πάλι αγγλικά θα βγάζει επάνω!

Απλά θα μπορείς να ψάξεις γράφοντας τα γράμματα απο το πληκτρολόγιο!

 

Όχι ακριβώς... το έχουμε λύσει και αυτό το πρόβλημα: Pocket CM Contacts.

Modpic.gif

Link to comment
Share on other sites

το πληκτρολογιο το πηρες

 

την ρομ αυτη την εβαλα για μια μερα αλλα δεν μου αρεσε

πρωτον γιατι το bluetooth δεν δουλευει παντα και θελει reset το κινητο και γιατι το quick menu επισης δεν δουλευει ενω καταναλωνει και γρηγορα την μπαταρια μου .

 

Εμένα πάντως όσες μέρες την έχω στο htc μου το quick menu δουλεύει μια χαρά!

Για το bluetooth,δεν το έχω προσέξει!

Και restart πρέπει να έχω κάνει πρίν 3 μέρες για τελευταία φορά!

Η αλήθεια είναι ότι έχει κάποια προβληματάκια!

s1.bit3fight.gr/c.php?uid=23557

 

starfinal

Link to comment
Share on other sites

Edw yparxoun ta panta. Rikse ena kalo diabasma na deis ti tairiazei me tis dikes sou apaitiseis kai apofasise.

 

μηπως ξερεις καμια καλη να μου προτηνεις για τι τα αγγλικα μου δεν και τοσο καλα

Link to comment
Share on other sites

το πληκτρολογιο το πηρες

 

την ρομ αυτη την εβαλα για μια μερα αλλα δεν μου αρεσε

πρωτον γιατι το bluetooth δεν δουλευει παντα και θελει reset το κινητο και γιατι το quick menu επισης δεν δουλευει ενω καταναλωνει και γρηγορα την μπαταρια μου .

 

Ok, ευχαριστώ όλους για τις πληροφορίες. Το πληκτρολόγιο είναι πολύ ωραίο και βολεύει τελικά να ψάχνεις με αυτό, οπότε δεν πειράζει που δεν υπάρχουν τα shortcuts ή ελληνικά με το scroll.

Θα δοκιμάσω και το PocketCM contacts μήπως βολεύει περισσότερο.

Πάντως αυτή η ΡΟΜ μέχρι στιγμής δεν μου έχει κάνει κάτι περίεργο από αυτά που αναφέρεις. Το μόνο κουφό είναι ότι δεν δέχεται στην ώρα στο GMT +2 Athens (μου το αλλάζει όταν κάνω συγχρονισμό με το PC).

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...