Jump to content

[Επίσημο] HTC Ρ3600 (Trinity)


manos the greek
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Αφού είναι η επίσημη, γιατί όχι ?

 

Προβληματικη ...

 

Κολληματα , Reset GPS χανεται...Δεν ξερω...

ONE PLUS 2 * MAZE ALPHA * UMI SUPER * LG G3* NEXUS 6* XIAOMI MI MAX * MEIZU M3 NOTE*

NOKIA 808 * NOKIA N9 * HTC HD2 * LUMIA 930 * BLACKBERRY Z30 *

ONDA V919 WINDOWS * SAMSUNG TAB S2

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 5,3χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Προβληματικη ...

 

Κολληματα , Reset GPS χανεται...Δεν ξερω...

 

Ποιο τα έχει όλα αυτά? Αυτή που βγήκε εχθές? Εγκατέστησες σωστά τη χθεσινή Rom χωρίς να έχεις ξαναπειράξει τη συσκευή με τις διάφορες rom που ξεφυτρώνουν σαν τα μανιτάρια και έχεις όλα αυτά τα προβλήματα? Για εμένα πάντως το μηχανηματάκι δουλεύει άψογα και καλύτερα από πριν...

Link to comment
Share on other sites

Ποιο τα έχει όλα αυτά? Αυτή που βγήκε εχθές? Εγκατέστησες σωστά τη χθεσινή Rom χωρίς να έχεις ξαναπειράξει τη συσκευή με τις διάφορες rom που ξεφυτρώνουν σαν τα μανιτάρια και έχεις όλα αυτά τα προβλήματα? Για εμένα πάντως το μηχανηματάκι δουλεύει άψογα και καλύτερα από πριν...

 

:O :X EIXA ΒΑΛΕΙ MIA COOKED !!

 

Παιζει καποιο ρολο ρε παιδια?

 

Α....τωρα βγαζει NO RADIO ...

 

Τι γινεται??

 

:cry:

ONE PLUS 2 * MAZE ALPHA * UMI SUPER * LG G3* NEXUS 6* XIAOMI MI MAX * MEIZU M3 NOTE*

NOKIA 808 * NOKIA N9 * HTC HD2 * LUMIA 930 * BLACKBERRY Z30 *

ONDA V919 WINDOWS * SAMSUNG TAB S2

Link to comment
Share on other sites

Σβήστα όλα με hard reset και ξανακάνε την εγκατάσταση με "καθαρή" τη συσκευή...

 

Φιλε μου ευχαριστω αλλα νομιζω οτι το εχω κανει ηδη και μου εβγαλε το

προβλημα με το radio...

 

Τελος παντων θα προσπαθησω ξανα...

ONE PLUS 2 * MAZE ALPHA * UMI SUPER * LG G3* NEXUS 6* XIAOMI MI MAX * MEIZU M3 NOTE*

NOKIA 808 * NOKIA N9 * HTC HD2 * LUMIA 930 * BLACKBERRY Z30 *

ONDA V919 WINDOWS * SAMSUNG TAB S2

Link to comment
Share on other sites

κάνε ένα post στο forum της qtek περιγράφοντας όλα τα πειράματα που έχεις κάνει μήπως και μπορέσουν να σε βοηθήσουν. Καλή τύχη!
Link to comment
Share on other sites

Apo oti exo diavasei sto XDA paizei kala to GPS, einai alitheia? an einai apokta endiaferon h sygkekrimenh syskeyh(gps, bt, wifi);)

[sIGPIC][/sIGPIC]

Morte AllaFrancia Italia Anela

Link to comment
Share on other sites

Apo oti exo diavasei sto XDA paizei kala to GPS, einai alitheia? an einai apokta endiaferon h sygkekrimenh syskeyh(gps, bt, wifi);)

 

+3G

 

Σήμερα που έκανα μία βόλτα στο κέντρο της Αθήνας είδα ότι δεν είχε σοβαρό πρόβλημα με το στίγμα, αν και φανταζόμουν ότι επειδή η ισχύς του σήματος δεν είναι τόσο δυνατή όσο του sirfIII θα είχα πρόβλημα, αλλά όλα καλά :cool:

Link to comment
Share on other sites

αφου εγκαταστησουμε τη νεα ρομ για να εχουμε gps κατεβαζουμε και το tom tom????

 

ναι απο εδω.

http://www.europe.htc.com/support/software/htcp3600.html

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

η ιδεα μου ειναι η το τομ τομ πιανει πολυ χωρο? και πρεπει να το χουμε αποθηκευμενο στη συσκευη ή μπορουμε και στη καρτα μνημης?:wacko:
Link to comment
Share on other sites

η ιδεα μου ειναι η το τομ τομ πιανει πολυ χωρο? και πρεπει να το χουμε αποθηκευμενο στη συσκευη ή μπορουμε και στη καρτα μνημης?:wacko:

 

Στην κάρτα μνήμης φυσικά...

Link to comment
Share on other sites

αφου εγκαταστησεις το τομ τομ λεει πως μπορεις να κατεβασεις το χαρτη μιας πολης δωρεαν. της θεσ/νικης δν μπορεις? συγνωμη αν γινομαι κουραστικος παιδια...:(
Link to comment
Share on other sites

Βγηκε μια cooked AKU3.5 WWE ROM με πολλα καλουδια απο WM6 και παει σφαιρα! (h@tp://jupiter.dotsi.pt:8080/mun_rus_rom/img-32424-mUn_1_25_AKU3_5.rar)

Το μονο προβλημα που υπηρχε ηταν το BT με hands free ακουστικο το οποιο διορθωθηκε με καποιο cab που βγηκε μετα! (h@tp://forum.xda-developers.com/attachment.php?attachmentid=36432&d=1175568037)

 

Ειναι πολυ γρηγορη και αξιζει !!

GPS enabled βεβαια !!:D

 

http://forum.xda-developers.com/attachment.php?attachmentid=36340&d=1175444656

 

Προσεξες αν εχει msn ?

Link to comment
Share on other sites

δοκιμασε καποιος να βαλει την καινουργια rom με το GPS στο 3600 σε περιβαλον vista?????????????

σε εμενα αποσυνδεεται το τηλεφωνο απο το PC με το που ξεκινησει η εγκατασταση της ROm?????????????????????

Link to comment
Share on other sites

δοκιμασε καποιος να βαλει την καινουργια rom με το GPS στο 3600 σε περιβαλον vista?????????????

σε εμενα αποσυνδεεται το τηλεφωνο απο το PC με το που ξεκινησει η εγκατασταση της ROm?????????????????????

 

Εγω με VISTA το εκανα.:D

Θα πρεπει να κανεις λιγα μαγειρέματα για να παιξει.

Διαβασε εδω...

 

http://www.modaco.com/index.php?showtopic=252977

Link to comment
Share on other sites

Δεν εχει, αλλα το βαζει εσυ αμα θελεις απο iphone !:D

 

 

Την εβαλα, απο την official πιο καλλη ειναι στο look κατ αρχας, πιο γρηγορη, εχει διαχειρηση του gps που η official δεν εχει καν εικονιδιο gps εμφανιζεται οταν βαλεις τα ελληνικα . Προσεξατε οτι οταν κανεται εγατασταση την official ΤΗΝ ΜΑΡΚΑ ΤΟΥ ΚΙΝΗΤΟΥ? ΓΡΑΦΕΙ BRAND HTC ΓΡΑΦΕΙ Η ΕΛΛΗΝΙΚΗ οπως εχω αναφερει και πιο πανω την ιδια την ειχα εγκαταστησει καιρο πριν με αλλη ονομασια την ειχα βρει ψαχνοντας στο google την εχω ακομα στο pc μου. Μηπως λεω μας δουλευει καπιος?

Link to comment
Share on other sites

καλημερα σε ολους! μηπως θα μπορουσε να μου δωσει καποιος ενα ****** προγραμμα για gps με τους χαρτες της ελλαδος (ή μονο θεσ/νικης)? δν μπορω αυτη τη στιγμη να διαθεσω τοσα λεφτα για να αγορασω αυθεντικο προγραμμα και θα ηθελε να δοκιμασω επιτελους το gps του. Ευχαριστω εκ των προτερων...:rolleyes:
Link to comment
Share on other sites

καλημερα σε ολους! μηπως θα μπορουσε να μου δωσει καποιος ενα ****** προγραμμα για gps με τους χαρτες της ελλαδος (ή μονο θεσ/νικης)? δν μπορω αυτη τη στιγμη να διαθεσω τοσα λεφτα για να αγορασω αυθεντικο προγραμμα και θα ηθελε να δοκιμασω επιτελους το gps του. Ευχαριστω εκ των προτερων...:rolleyes:

 

Καλημερα

Δεν ξερεις οτι αυτο που ζητας απαγορευεται ?

Αφου εχεις δικαιωμα να κατεβασεις το tom tom ...

http://www.europe.htc.com/support/software/htcp3600.html

[imgalign]http://i37.tinypic.com/23k3s09.jpg[/imgalign]

Μην ψάξεις ποτέ να βρεις κάτι τέλειο για να το αγαπήσεις. Αγάπησε κάτι ατελές και τελειοποίησε το με την αγάπη σου!

iPhone 5S Space Grey

Προσοχή! Κατάργηση γραφής Greeklish

Link to comment
Share on other sites

μπορω να κατεβασω το τομ τομ ομως:cry: δν μπορω να κατεβασω χαρτες φιλε μου...

 

Μέσα από το πρόγραμμα δεν μπορείς να το κάνεις?

Link to comment
Share on other sites

Υpαρχει καπιο αλλο αξιολογο προγραμα τυπου Destinator 6 για το p3600? το Destinator 6 μου εχει σπασει τα νευρα με το bug που εχει (απολεια χαρτη και πορειας για μερικα δευτερολεπτα) η ειναι μονοπωλειο το Destinator 6?
Link to comment
Share on other sites

Υpαρχει καπιο αλλο αξιολογο προγραμα τυπου Destinator 6 για το p3600? το Destinator 6 μου εχει σπασει τα νευρα με το bug που εχει (απολεια χαρτη και πορειας για μερικα δευτερολεπτα) η ειναι μονοπωλειο το Destinator 6?

 

Έχεις το νόμιμο λογισμικό του des6? Έβαλες τις κατάλληλες ρυθμίσεις για τη συσκευή σου σύμφωνα με αυτό εδώ ?

 

edit: Το des6 δεν είναι μονοπώλιο, αλλά σαν τους χάρτες του από την ελληνική εταιρία δεν υπάρχουν αλλού...

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...