Jump to content

Vodafone CU, Νέο Καρτοκινητό Vodafone


Soulman
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

@Dimos_Vav

Να υπάρχει και λίγο "ανταγωσνισμός "

Γιατί να έχουν όλοι τις ίδιες τιμές ;

Link to comment
Share on other sites

Έχει κανείς άλλος πρόβλημα με τις εφαρμογές σήμερα; Όσα ΜΒ και να έχω φάει, ακόμα μου δείχνει ότι μου έχουν απομείνει τα ίδια... Συν ότι το widget του My Vodafone σήμερα δεν λειτουργεί... :down: Έκανα restart και το κινητό και δεν άλλαξε τίποτα. Εκτός από το My Vodafone, χρησιμοποιώ και την My CU
Link to comment
Share on other sites

Το πακέτο special 10 που αναφέρει η ανακοίνωση δεν έχει εμφανιστεί ακόμα στο app. Ξέρουμε αν θα υπάρξει τελικά το πακέτο αυτο;

 

Το πακέτο αυτό αφορά τα πρωην φοιτητικά, όχι όλους τους αριθμούς.

Link to comment
Share on other sites

Το CU Combo 600 που είχα έχει μετονομαστεί σε CU Combo και αυτό μου το δείχνει και σαν αγορασμένο ήδη πακέτο.

Άρα δε θα χαθεί τίποτα η μόνη αλλαγή πέραν της ονομασίας το εξτρά 2€. :lol:

Link to comment
Share on other sites

Στην περίπτωση μου το υπόλοιπο είναι από το online bonus το οποίο θα χαθεί, τα λεπτά του combo 600 είναι πολύ λίγα
Link to comment
Share on other sites

Στην περίπτωση μου το υπόλοιπο είναι από το online bonus το οποίο θα χαθεί, τα λεπτά του combo 600 είναι πολύ λίγα

Σωστά, αυτό δεν το είχα σκεφτεί!

Αφού πλέον δε θα υπάρχουν δώρο online λεπτά, άρα θα χαθούν και όλα τα υπόλοιπα που έχουμε!!

Συν 2€ σχεδόν αύξηση!

Ωραία!! Μπράβο Vodafone!

Edited by Titarasaudi
Link to comment
Share on other sites

Το βραδινό πόσο θα πάει;

Η ποίηση δεν θα εξαφανιστεί.

Παύλος Παυλίδης 

 

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

Το βραδινό πόσο θα πάει;

 

Καλημέρα,

 

Παραμένει έως έχει μέχρι νεωτέρας.

Technology, like art, is a soaring exercise of the human imagination.
Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα. Κάποιος που το πακέτο του καταργήθηκε κι άλλαξε πακέτο υπάρχει; Να μας πει αν χάθηκαν CU πάρε να 'χεις και CU shake.

 

Στάλθηκε από το Mate 20 pro

Link to comment
Share on other sites

Τα πάρε να'χεις και cu Shake δεν χάνονται, γιατί δεν έχει αλλάξει κάτι σε αυτά.
Link to comment
Share on other sites

Τα πάρε να'χεις και cu Shake δεν χάνονται, γιατί δεν έχει αλλάξει κάτι σε αυτά.

 

Ακριβώς. Ισχύει ό,τι ίσχυε μέχρι τώρα κανονικά.

Technology, like art, is a soaring exercise of the human imagination.
Link to comment
Share on other sites

Εγώ έχω λιγότερα από το bonus, τα πιο πολλά είναι υπόλοιπα απ' το πακέτο μιας και δεν μιλάω πολύ.
Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα,

 

Παραμένει έως έχει μέχρι νεωτέρας.

 

Καλησπερα, μήπως ξέρεις τι αλλαγές θα έχει το big bang εβδομαδιαίο πακέτο των 10gb; Ευχαριστώ.

Link to comment
Share on other sites

Καλησπερα, μήπως ξέρεις τι αλλαγές θα έχει το big bang εβδομαδιαίο πακέτο των 10gb; Ευχαριστώ.

 

Καλησπέρα,

 

Δεν υπάρχει καμία επίσημη απόφαση για μεταβολές τόσο στην τιμή, όσο και στη/ις διάρκεια/παροχές αντίστοιχα.

 

Τις επόμενες μέρες θα έχει ξεκαθαρίσει πλήρως ο νέος σχεδιασμός της εταιρείας, στο σύνολο των πακέτων (μεταβολές, τυχόν καταργήσεις κ.ο.κ).

 

Θεωρώ ότι το Bing Bang θα παραμείνει προσιτό για όσους ασχολούνται με την εν λόγο εφαρμογή και δεν θα υπάρξει αδικία προς τους συνδρομητές Vodafone CU.

Technology, like art, is a soaring exercise of the human imagination.
Link to comment
Share on other sites

@Dimos_Vav

Να υπάρχει και λίγο "ανταγωσνισμός "

Γιατί να έχουν όλοι τις ίδιες τιμές ;

 

Έλα ντε; Γιατί να πάρεις 2 GB ενώ μπορείς να πάρεις 1GB στην ίδια τιμή; Χαχα!!!

Συσκευή: Realme 8 5G 4/64 GB

Carriers: 🟢 Cosmote - 🔴 Nova

Link to comment
Share on other sites

Μου ήρθε αυτό το μήνυμα, το θέμα είναι ότι εγώ τέτοιο πακέτο δεν βλέπω στην εφαρμογή cu de04290149431610f7c198465f9c2446.jpg

 

Στάλθηκε από το Mi A3 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Xiaomi redmi note 3G - xiaomi redmi pro. - Meizu pro 6 plus.

Mi A3 [Laurel Sprout] Realme 9 pro 5G 6/128, S22 ultra Snapdragon.

Link to comment
Share on other sites

Τα πάρε να'χεις και cu Shake δεν χάνονται, γιατί δεν έχει αλλάξει κάτι σε αυτά.
Ακριβώς. Ισχύει ό,τι ίσχυε μέχρι τώρα κανονικά.
Ευχαριστώ :)

 

Στάλθηκε από το Mate 20 pro

Link to comment
Share on other sites

cu combo 600 ---> cu combo

8,5€ ---> 10€

Χρειάζομαι τώρα 11,2 κάθε 30 μέρες.

11,2 * 8 = 89,6 € για 8 μήνες.

Βάζω 20€ 1 φορά και 10€ 7 φορές;

Βάζω όπως έβαζα 10€ κάθε 30 μέρες (εντάξει περίσσευαν 0,43€) και 1 φορά στις 8 βάζω 20€ (και έχω 900ΜΒ επιπλέον)

Τα λέω σωστά;

Link to comment
Share on other sites

Εξαρτάται αν ξεκινάς απο μηδενική βάση. Υποθέτοντας ότι τώρα εχεις 0 υπολοιπο και με δεδομένο ότι μπορεις να βάλεις 10-12-15€ online και το πακέτο κοστίζει 10€ χρειάζεται να βάλεις 12€ και θα σου αφήσει 0.71€ μετά την ενεργοποίηση του πακέτου.

 

Τον επόμενο μήνα ξαναβάζεις 12€ και μετά την ενεργοποίηση του πακέτου θα σου αφήσει άλλα 0.71€ δηλαδή σύνολο 1.42€. Με αυτό ως δεδομένο τον 3ο μήνα μπορεις να βάλεις 10€ που θα σου αφήσει 8.93€ + 1.42 που θα έχεις ήδη μέσα θα σου φτάσουν να πάρεις το 10€ πακέτο τον 3ο μήνα. Μετά τον 4ο μήνα χρειάζεται να ξαναβάλεις 12€ και εναλλαξ πάλι ανα δίμηνο 10€

Link to comment
Share on other sites

Εξαρτάται αν ξεκινάς απο μηδενική βάση. Υποθέτοντας ότι τώρα εχεις 0 υπολοιπο και με δεδομένο ότι μπορεις να βάλεις 10-12-15€ online και το πακέτο κοστίζει 10€ χρειάζεται να βάλεις 12€ και θα σου αφήσει 0.71€ μετά την ενεργοποίηση του πακέτου.

 

Αν έχω 0€ υπόλοιπο βάζω 20€ την πρώτη φορά ( και παίρνω bonus 1Gb αντί 100ΜΒ) και τις άλλες 7 φορές 10€.

(Με τα 10, 12, 15€ παίρνω bonus 100ΜΒ)

Εγώ τώρα έχω 1,93€ κει μου φτάνει μια 10άρα.

Για την επόμενη φορά (που δεν θα μου φτάνει) λέω να βάλω 20€.

Link to comment
Share on other sites

1+1.2 από το shake it συν ενα παρε να έχεις με την 20αρα και υπόλοιπο χρημάτων 17.85€. με δύο 10αρες 2 *1.2gb shake it συν 2 100αρια από το bonus, συν δύο πάρε να έχεις και ίδιο υπόλοιπο χρημάτων. Προσωπικά θεωρώ ότι συμφέρει αντί για 20 2 δεκαρες
Link to comment
Share on other sites

Γνώμη μου είναι ότι αξίζει περισσότερο το bonus που δίνει 120'/240' προς Vodafone με 10€+/20€+ ανανέωση αντίστοιχα από τα 100ΜΒ/1GB.
Link to comment
Share on other sites

Είναι όμως τελείως γελοίοι οι ανθρώπου. Bonus 100mb αν βάζεις 10ευρω κάρτα. Εντάξει υπάρχει το shake it και το πάρε ν'αχεις αλλά η δώσε 500mb η μην δώσεις τίποτα. Αυτό είναι κοροϊδία. Φυσικά είναι καλύτερα να πάρεις τα 120' προς vodafone
Link to comment
Share on other sites

Γελοιότητα ναι μεν υπάρχει ίσως αλλά σε συγκριση όμως με το τι δίνει αντίστοιχα και ο ανταγωνισμός... Όταν λοιπόν ένας στους δύο ανταγωνιστές δίνει 500 mb και δεν μπορείς να κάνεις και rollover ούτε έχει το έξτρα 100αρι, τοτε καλά είναι

 

Στάλθηκε από το G8341 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to Vodafone CU, Νέο Καρτοκινητό Vodafone
  • The topic was locked
  • The topic was unlocked
  • This topic was locked and unlocked

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

×
×
  • Create New...