Jump to content

Vodafone CU, Νέο Καρτοκινητό Vodafone


Soulman
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Στο πακέτο γκίγκα νύχτες υπάρχει περιορισμός στην κατανάλωση ή καταναλώνεις όσα θες κάθε μέρα ;

 

 

Sent from my iPhone using Tapatalk

:w00t:
Link to comment
Share on other sites

Στειλ'τε onstage στο 1252 για 1gb εντελως δωρεαν που αφορα την αυριανη ημερα.

Πάθος Αξιοπρέπεια Σεβασμός από το 1 9 6 6

 

 

Link to comment
Share on other sites

Στο πακέτο γκίγκα νύχτες υπάρχει περιορισμός στην κατανάλωση ή καταναλώνεις όσα θες κάθε μέρα ;

 

 

Sent from my iPhone using Tapatalk

Δεν είμαι σιγουρος γι αυτό αλλα παιζει να υπαρχει ημερησιο οριο των 3GB αν θυμαμαι καλα

Windows 10 Mobile 4 Life

 

Αν και δεν υπάρχουν Apps

Link to comment
Share on other sites

...Άκυρο...

Ο "δάσκαλος", ζαίος και με άποψη επί παντός επιστητού και οι "δικαστές" της Vodafone (κατά πρώτο λόγο) και της Cosmote.😅

Link to comment
Share on other sites

Λοιπόν με Υ στο 1252 σου εμφανίζει πλέον και τα υπόλοιπα απο ΓΚΙΓΚΑ ΝΥΧΤΕΣ ...
εξ αρχής το έκανε
Αν δεν κάνεις θυσίες για τις ιδέες σου ή εσύ δεν αξίζεις ή οι ιδέες σου. Έζρα Πάουντ
Link to comment
Share on other sites

Σήμερα πήγε ο πατέρας μου σε ένα κατάστημα βονταφον και του είπαν ότι έρχονται αλλαγές στα καρτοκινητα με ελάχιστη ανανέωση 10 ευρώ και κατάργηση αρκετών πακέτων. Του είπαν ότι θα υπάρξει επίσημη ανακοίνωση τις επόμενες ημέρες. Έχει ακούσει κανείς τίποτα για αυτές τις αλλαγές?

 

Sent from my MI 5 using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Σήμερα πήγε ο πατέρας μου σε ένα κατάστημα βονταφον και του είπαν ότι έρχονται αλλαγές στα καρτοκινητα με ελάχιστη ανανέωση 10 ευρώ και κατάργηση αρκετών πακέτων. Του είπαν ότι θα υπάρξει επίσημη ανακοίνωση τις επόμενες ημέρες. Έχει ακούσει κανείς τίποτα για αυτές τις αλλαγές?

 

Sent from my MI 5 using Tapatalk

 

Πολύ πιθανόν...Είχε βγάλει ανακοίνωση η Voda πέρσι 2016 περί τα τέλη του έτους για min "κάρτα" 6€, την οποία δεν εφάρμοσε ποτέ ως τώρα και έμεινε ανενεργή ως ανακοίνωση στο συγκεκριμένο σημείο της min "κάρτας"..

 

Γιατί όχι και 10€ min;

 

Άποψή μου ότι αυτή η "βία" των εταιριών , ΔΕ θα τους βγει σε "καλό" (έτσι συντονισμένα όπως την εφαρμόζουν)...

Άλλος μπορεί να έχει άλλη άποψη: Ότι δε γίνεται αλλιώς προκειμένου να επιβιώσουν οι εταιρίες, και να παραθέτει τα αντίστοιχα αναλογιστικά στοιχεία.

 

Την είπα την άποψή μου...Και θα δούμε. ΟΚ: Δεκτόν.

Link to comment
Share on other sites

Πολύ πιθανόν...Είχε βγάλει ανακοίνωση η Voda πέρσι 2016 περί τα τέλη του έτους για min "κάρτα" 6€, την οποία δεν εφάρμοσε ποτέ ως τώρα και έμεινε ανενεργή ως ανακοίνωση στο συγκεκριμένο σημείο της min "κάρτας"..

 

Γιατί όχι και 10€ min;

 

Άποψή μου ότι αυτή η "βία" των εταιριών , ΔΕ θα τους βγει σε "καλό" (έτσι συντονισμένα όπως την εφαρμόζουν)...

Άλλος μπορεί να έχει άλλη άποψη: Ότι δε γίνεται αλλιώς προκειμένου να επιβιώσουν οι εταιρίες, και να παραθέτει τα αντίστοιχα αναλογιστικά στοιχεία.

 

Την είπα την άποψή μου...Και θα δούμε. ΟΚ: Δεκτόν.

 

Αν καταργησουν τα πακετα με 6€,θα βαλω τη Whats Up που εχω στο iPhone.

Edited by Nikolas14

My list of Devices: 2012 ZTE Blade 2, 2014: ZTE Blade 3, Galaxy S Duos 2 2015: Switch to Windows Phone Lumia 535, 2016: Moving to iOS with iPhone 5s, 2018: Back to Android Redmi 5 Plus, 2019: Xiaomi Redmi Note 7, 2020: iPhone SE 2020 , 2022: iPhone 13, 2023: iPhone 14 Pro 

Tablets: iPad 9th Gen 64GB WiFi 

Mobile: What’s Up+ Nova Unlimited All

Σταθερή: Cosmote 100/10 FTTH, Nova 200/20 FTTH, Cosmote Adsl 24

Link to comment
Share on other sites

Αν καταργησουν τα πακετα με 6€,θα βαλω τη Whats Up που εχω στο iPhone.

 

ΟΚ...Κι αν δεν έχεις εναλλακτική (δλδ όλες >7€ πχ);

Δεν το βλέπεις που "πάει";

Link to comment
Share on other sites

"KATANAΛΩΣEΣ TO 1GB AΠO TO CU ONSTAGE! OΛO KAI KAΠOIA NEA CU ΠPOΣΦOPA ΘA EPΘEI ΠAΛI ΣYNTOMA :)"

Για να δούμε !

 

 

Sent from my iPhone using Tapatalk

:w00t:
Link to comment
Share on other sites

Αν καταργησουν τα πακετα με 6€,θα βαλω τη Whats Up που εχω στο iPhone.
όλο το καρτέλ θα πάει

 

Στάλθηκε από το LG-H960 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

όλο το καρτέλ θα πάει

 

Στάλθηκε από το LG-H960 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

 

Για εκεί μας πάνε...

 

Άποψή μου ότι η τακτική ("βίας" από την μεριά των εταιριών κινητής και που τη "βλέπω" στην καρτοκινητή να οδεύει πρακτικά σε βάθος 5ετίας προς unlimited πακέτα χωρίς άλλες εναλλακτικές για τους καταναλωτές, με το κατάλληλο κόστος, βέβαια, άνω των 25€ και όχι προς κατάργηση που βλέπουν άλλοι, αλλά "εξομοίωση" payonthego και συμβολαίων) ΔΕ θα έχει αίσιο "τέλος" {Και για τις εταιρίες που νομίζουν και σε αυτό το "κλίμα"-μην τα πολυλέω}:

 

"Βία" ΠΟΤΕ στην ανθρωπότητα ΔΕΝ έφερε το επιθυμητό "αποτέλεσμα" μακροπρόθεσμα...Αντίθετα, απέβει εις βάρος του ασκούντος την.

 

Υ.Γ.> Επί του θέματος: Και όσο περνάει ο χρόνος, θα γίνεται χ€ιρότερα.

Link to comment
Share on other sites

Μόλις θα το κανει η μια εταιρεία,θα ρθει και η άλλη να την κανει,είδατε την τελευταία αύξηση της Vodafone για τους 4 μήνες χωρίς ανανέωση φραγή εισερχομένων.Οταν την έκανε η Vodafone,ακολουθησε μετά από λίγες μέρες η Cosmote και τελευταία η Wind (αφού πήρε λιγο κόσμο από τις άλλες με τις αλλαγές αυτές) το έκανε και εκείνη

Windows 10 Mobile 4 Life

 

Αν και δεν υπάρχουν Apps

Link to comment
Share on other sites

περιμεναν να δουνε τι θα γινει με το roaming απο αλλες εταιριες για να βγαλουν τον βουρδουλα;
Δυο πράγματα είναι άπειρα, το σύμπαν και η ανθρώπινη βλακεία, αλλά για το σύμπαν δεν είμαι εντελώς σίγουρος
Link to comment
Share on other sites

Νέα ενημέρωση του cu app

- Eιδοποιήσεις για τις νέες υπηρεσίες CU

- Προσφορές μόνο για σένα

- Αφαίρεση του CU Chat

 

τις τους πείραξε τα chat?

 

Στάλθηκε από το LG-H960 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Υπάρχει τρόπος να βλέπω τα ΜΒ που καταναλώνω όπως το myinternet της cosmote;

Υπάρχουν οι εξής τρόποι:

Μέσω Web: myusage.vodafone.gr

Μεσω SMS:Υ στο 1252

Μέσω κλησης:1252 και μετα 1

Windows 10 Mobile 4 Life

 

Αν και δεν υπάρχουν Apps

Link to comment
Share on other sites

Σήμερα πήγε ο πατέρας μου σε ένα κατάστημα βονταφον και του είπαν ότι έρχονται αλλαγές στα καρτοκινητα με ελάχιστη ανανέωση 10 ευρώ και κατάργηση αρκετών πακέτων. Του είπαν ότι θα υπάρξει επίσημη ανακοίνωση τις επόμενες ημέρες. Έχει ακούσει κανείς τίποτα για αυτές τις αλλαγές?

 

Sent from my MI 5 using Tapatalk

Μου το είπαν και έμενα για την ελάχιστη ανανέωση όταν πήγα να κάνω φορητοτητα.Δεν μου είπαν για κατάργηση πακέτων...

Link to comment
Share on other sites

Για οποιαδήποτ€ αλλαγή αναμένουμε εδώ:

Υπήρξαν και σήμερα ανακοινώσεις....

 

http://www.vodafone.gr/portal/client/news/announcementClient.action

 

Αναμείνατε....χα χα!!

Link to comment
Share on other sites

Για οποιαδήποτ€ αλλαγή αναμένουμε εδώ:

Υπήρξαν και σήμερα ανακοινώσεις....

 

http://www.vodafone.gr/portal/client/news/announcementClient.action

 

Αναμείνατε....χα χα!!

 

Θελω να δω τι θα αλλαξουν.Για μενα αν ειχαν σωστο δικτυο οπως οι αλλες ευχαριστως να μεινω.Αλλα ο κοσμος πισω σε Whats Up/F2G θα παει.Στη Πιερια οπου ειμαι η Wind ειναι καλυτερη απο την Vodafone,H+ παντου ενω η Vodafone ειδικα στο iPhone με ριχνει σε Edge.

My list of Devices: 2012 ZTE Blade 2, 2014: ZTE Blade 3, Galaxy S Duos 2 2015: Switch to Windows Phone Lumia 535, 2016: Moving to iOS with iPhone 5s, 2018: Back to Android Redmi 5 Plus, 2019: Xiaomi Redmi Note 7, 2020: iPhone SE 2020 , 2022: iPhone 13, 2023: iPhone 14 Pro 

Tablets: iPad 9th Gen 64GB WiFi 

Mobile: What’s Up+ Nova Unlimited All

Σταθερή: Cosmote 100/10 FTTH, Nova 200/20 FTTH, Cosmote Adsl 24

Link to comment
Share on other sites

Μεταβολές σε πακέτα και τιμολογιακές αλλαγές για συνδρομητές Συμβολαίου Vodafone Mobile Broadband,Καρτοπρογράμματος για Ιδιώτες και Kαρτοκινητής

Η εταιρία VODAFONE – ΠΑΝΑΦΟΝ ΑΕΕΤ (Vodafone) ανακοινώνει τις παρακάτω αλλαγές:

 

Από 12/09/2017 για όλους τους Ιδιώτες συνδρομητές Συμβολαίου, Καρτοπρογράμματος και συνδρομητές του Καρτοκινητού Vodafone, Vodafone CU, Vodafone International, Καρτοκινητού Ολυμπιακός, ΕΛΤΑ Καρτοκινητής, Καρτοκινητής Carrefour και Taza Mobile η χρέωση για κλήσεις στον προσωπικό τηλεφωνητή αυξάνεται σε 0,40€/κλήση.

Από 12/09/2017 για όλους τους υφιστάμενους και νέους συνδρομητές Συμβολαίου που δεν έχουν ενεργοποιήσει κάποιο πρόγραμμα Mobile Internet, η χρέωση της υπηρεσίας Internet Όλη Μέρα (που ενεργοποιείται κατά την πρώτη πλοήγηση σε σελίδα Internet), αυξάνεται από 1,01€ σε 1,2€ και αντί για 15 MB θα προσφέρει 50MB. Για κάθε επιπλέον 50ΜΒ θα καταναλώνονται εντός της ημέρας και έως τις 4 π.μ., η τιμή αυξάνεται από 1,01€ σε 1,2€.

 

Από 12/09/2017, για όλους τους νέους και υφιστάμενους Ιδιώτες συνδρομητές Συμβολαίου φοιτητικών προγραμμάτων Vodafone MobileBroadband, η ονομαστική τιμή του παγίου του Vodafone ΦOITHTOinternet αυξάνεται σε €6 ενώ παράλληλα αυξάνεται και ο διαθέσιμος όγκος χρήσης δεδομένων του προγράμματος από 4GB σε 5GB. Επιπλέον, αυξάνεται σε €13 η ονομαστική τιμή του παγίου του προγράμματος University MobileInternet Plus ενώ παράλληλα αυξάνεται ο διαθέσιμος όγκος χρήσης δεδομένων του προγράμματος από 10GB σε 15GB .

 

Όλες οι παραπάνω τιμές συμπεριλαμβάνουν ΦΠΑ 24% .

 

Οι συνδρομητές που επηρεάζονται από τις ανωτέρω αλλαγές, έχουν το δικαίωμα να διακόψουν αζημίως (εκτός από τις περιπτώσεις επιδοτήσεων), τη σύνδεσή τους εντός ενός μηνός από την παρούσα ενημέρωση.

http://www.vodafone.gr/portal/client/news/announcementClient!pressReleaseDetails.action?pressReleaseId=40519&dateFrom=&dateUntil=

Link to comment
Share on other sites

Μεταβολές σε πακέτα και τιμολογιακές αλλαγές για συνδρομητές Συμβολαίου Vodafone Mobile Broadband,Καρτοπρογράμματος για Ιδιώτες και Kαρτοκινητής

Η εταιρία VODAFONE – ΠΑΝΑΦΟΝ ΑΕΕΤ (Vodafone) ανακοινώνει τις παρακάτω αλλαγές:

 

Από 12/09/2017 για όλους τους Ιδιώτες συνδρομητές Συμβολαίου, Καρτοπρογράμματος και συνδρομητές του Καρτοκινητού Vodafone, Vodafone CU, Vodafone International, Καρτοκινητού Ολυμπιακός, ΕΛΤΑ Καρτοκινητής, Καρτοκινητής Carrefour και Taza Mobile η χρέωση για κλήσεις στον προσωπικό τηλεφωνητή αυξάνεται σε 0,40€/κλήση.

Από 12/09/2017 για όλους τους υφιστάμενους και νέους συνδρομητές Συμβολαίου που δεν έχουν ενεργοποιήσει κάποιο πρόγραμμα Mobile Internet, η χρέωση της υπηρεσίας Internet Όλη Μέρα (που ενεργοποιείται κατά την πρώτη πλοήγηση σε σελίδα Internet), αυξάνεται από 1,01€ σε 1,2€ και αντί για 15 MB θα προσφέρει 50MB. Για κάθε επιπλέον 50ΜΒ θα καταναλώνονται εντός της ημέρας και έως τις 4 π.μ., η τιμή αυξάνεται από 1,01€ σε 1,2€.

 

Από 12/09/2017, για όλους τους νέους και υφιστάμενους Ιδιώτες συνδρομητές Συμβολαίου φοιτητικών προγραμμάτων Vodafone MobileBroadband, η ονομαστική τιμή του παγίου του Vodafone ΦOITHTOinternet αυξάνεται σε €6 ενώ παράλληλα αυξάνεται και ο διαθέσιμος όγκος χρήσης δεδομένων του προγράμματος από 4GB σε 5GB. Επιπλέον, αυξάνεται σε €13 η ονομαστική τιμή του παγίου του προγράμματος University MobileInternet Plus ενώ παράλληλα αυξάνεται ο διαθέσιμος όγκος χρήσης δεδομένων του προγράμματος από 10GB σε 15GB .

 

Όλες οι παραπάνω τιμές συμπεριλαμβάνουν ΦΠΑ 24% .

 

Οι συνδρομητές που επηρεάζονται από τις ανωτέρω αλλαγές, έχουν το δικαίωμα να διακόψουν αζημίως (εκτός από τις περιπτώσεις επιδοτήσεων), τη σύνδεσή τους εντός ενός μηνός από την παρούσα ενημέρωση.

http://www.vodafone.gr/portal/client/news/announcementClient!pressReleaseDetails.action?pressReleaseId=40519&dateFrom=&dateUntil=

 

Καταγγελια συμβασης μπορουμε να κανουμε αν εχουμε παρει εκπτωση ή προσφορα για καποιο προγραμμα;

Edited by dimtz
Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to Vodafone CU, Νέο Καρτοκινητό Vodafone
  • The topic was locked
  • The topic was unlocked
  • This topic was locked and unlocked

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

×
×
  • Create New...