Jump to content

Vodafone CU, Νέο Καρτοκινητό Vodafone


Soulman
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Προσπαθει οσο μπορει η vodafone να μη πηραζει τους πελατες της wind

 

Μπα..... Δεν νομιζω.

Link to comment
Share on other sites

Μπα..... Δεν νομιζω.

 

και εμενα πολυ τραβγηγμενο μου δείχνει κατι τετοιο.

επιτελους αλλαξαν το ρολοι του ρευματος με ψηφιακο και μπηκαμε στην μηνιαια τηλεμετρηση , παντως 2 λογαριασμοι ρευματος για αλλαγη ρολογιου επανωτοι δεν περιμενα να δω .

Link to comment
Share on other sites

Άλλο το να ενοποιήσουν τις δικτυακές υποδομές τους, άλλο να ενοποιηθούν οι πάροχοι. Έχει τεράστια διαφορά το ένα απ'τ'άλλο

 

Μετα την nova θα εξαγορασει και την Wind! Πολυ σιγουρο.

ΜΑΘΕ ΝΑ ΕΙΣΑΙ ΠΑΝΤΑ ΜΕ ΤΟΥΣ ΠΡΩΤΟΥΣ!!!
Link to comment
Share on other sites

παιδια ειναι λογικο, να γινεται για προστασια του καταναλωτη αυτο αλλα να σε χρεωνει 3ευρω ουτε εμενα μου αρεσε μπορουσε να δινει λιγοτερα λεπτα δωρεαν ομως .. τι να πω . παντως απο το να το κοψει τελειως αυτο συμφερει περισσοτερο διοτι σου δινει 400 λεπτα ενω αμα δεν εχει και βαλεις το πακετο με 5 ευρω με 200 λεπτα δεν σε συμφερει οποτε σε συμφερει αυτο με τα 3 ευρω!!
Το πακέτο χρησιμοποιείται κυρίως από ηλικιωμένους , και γι αυτό το έκαναν έτσι. Ωστόσο θα πρεπε να ενημερώσουν νωρίτερα πως σκοπεύουν να κάνουν κάτι τέτοιο.

 

Μετα την nova θα εξαγορασει και την Wind! Πολυ σιγουρο.

Η Wind δεν σκοπεύει να κάνει κάτι τέτοιο, ξεχάστε το. κι ευτυχώς.

Link to comment
Share on other sites

Στο καρτοκινητό Vodafone μένουν μόνο όσοι έχουν την προσφορά των 400 λεπτών με 3 ευρώ σε κάθε ανανέωση από 10 ευρώ.

Όλοι οι άλλοι βρίσκονται στο CU ....ή πρέπει να μεταβούν σύντομα στο CU.

 

Με ενδιαφερει αποκλειστικα και μονο ο χρονος ομιλιας προς ολους. το cu σε ολα τα πακετα των 5 ευρω δινει 100 λεπτα ενω η καρτοκινητη 200. μου διαφευγει κατι?

Link to comment
Share on other sites

Ναι. Με on line ενεργοποίηση τα πακέτα που κοστίζουν 5€ δίνουν 300' προς όλους (+ αλλά προς CU ή Vodafone γενικά ανάλογα με το πακέτο).
Link to comment
Share on other sites

Ναι. Με on line ενεργοποίηση τα πακέτα που κοστίζουν 5€ δίνουν 300' προς όλους (+ αλλά προς CU ή Vodafone γενικά ανάλογα με το πακέτο).

 

οκ. ευχαριστω πολυ!!!

Link to comment
Share on other sites

ξέρει κανείς πως βγάζουμε την προώθηση κλήσεων σε vodafone cu student?:)

 

καλεσε το ##002# και θα ακυρωθουνε ολες οι προωθησεις ( ισχυει για ολα τα δικτυα ) .

επιτελους αλλαξαν το ρολοι του ρευματος με ψηφιακο και μπηκαμε στην μηνιαια τηλεμετρηση , παντως 2 λογαριασμοι ρευματος για αλλαγη ρολογιου επανωτοι δεν περιμενα να δω .

Link to comment
Share on other sites

Καλημερα. Μια ερωτηςη επειδή ειμαι λίγο αςχετος με την βονταφον , Αν αυτήν την στιγμή αγοράσω ένα νούμερακι cu και το ενεργοποιήσω σήμερα πχ, μπορείτε να μου πείτε με ανανέωση 10 ευρω τον μήνα τι μου προσφέρει απο ομιλία και Ίντερνετ? θέλω να δω αν αξίζει να αφήσω το f2go μετά απο χρόνια μιας και δεν ειμαι ικανοποιημένος απο την ταχύτητα του δικτύου της.
Υπογραφή εκτός Ο.Π.Χ.
Link to comment
Share on other sites

Καλημερα. Μια ερωτηςη επειδή ειμαι λίγο αςχετος με την βονταφον , Αν αυτήν την στιγμή αγοράσω ένα νούμερακι cu και το ενεργοποιήσω σήμερα πχ, μπορείτε να μου πείτε με ανανέωση 10 ευρω τον μήνα τι μου προσφέρει απο ομιλία και Ίντερνετ? θέλω να δω αν αξίζει να αφήσω το f2go μετά απο χρόνια μιας και δεν ειμαι ικανοποιημένος απο την ταχύτητα του δικτύου της.

 

στην θεση σου θα κρατουσα και τα δυο νουμερα..

 

η γουιντ εχει πολυ καλες προσφορες, πολυ καλα πακετα...

το cu εχει και αυτο καλες προσφορες (οχι οσο η γουιντ) αλλα εχει πολυ καλυτερο δικτυο (εννοω ιντερνετ)

για να δεις τα πακετα μπες στο vodafonecu.gr και ριξε μια ματια

Link to comment
Share on other sites

Καλημερα. Μια ερωτηςη επειδή ειμαι λίγο αςχετος με την βονταφον , Αν αυτήν την στιγμή αγοράσω ένα νούμερακι cu και το ενεργοποιήσω σήμερα πχ, μπορείτε να μου πείτε με ανανέωση 10 ευρω τον μήνα τι μου προσφέρει απο ομιλία και Ίντερνετ? θέλω να δω αν αξίζει να αφήσω το f2go μετά απο χρόνια μιας και δεν ειμαι ικανοποιημένος απο την ταχύτητα του δικτύου της.

 

κρατα και τα 2 νουμερα και συγκρινε , θα συμβουλευα να παρεις ενα κινητο με 2 καρτες σημ. Με ανανεωση 10 ευρω σου δινει 500mb internet δωρο ! οσο για τα πακετα να τα ενεργοποιησεις απο το vodafone.gr ή vodafonecu.gr για να παρεις δωρο το μπονους ανανεωσης .

επιτελους αλλαξαν το ρολοι του ρευματος με ψηφιακο και μπηκαμε στην μηνιαια τηλεμετρηση , παντως 2 λογαριασμοι ρευματος για αλλαγη ρολογιου επανωτοι δεν περιμενα να δω .

Link to comment
Share on other sites

Στο f2go που έχω τώρα υπάρχει πακέτο με 1gb internet με 5 ευρω. , υπάρχει κάποιο αντίστοιχα και στο cu?
Υπογραφή εκτός Ο.Π.Χ.
Link to comment
Share on other sites

Ναι. Το πακέτο των 500mb με 5€ αν επιλέξεις αυτόματη ενεργοποίηση κάθε μήνα σου δίνει 1gb. Επίσης αν κάνει κάποιος ανανέωση ηλεκτρονικά 10€ θα πάρει 750mb και τα χρήματα της ανανέωσης του μένουν.
Link to comment
Share on other sites

Αγόρασα μόλις μια κάρτα cu και δε την έχω ενεργοποιήσει ακόμα, όποτε λέτε καλύτερα πρώτα να κάνω ανανέωση 10 ευρω Ηλεκτρονικα?

 

Θέλει 10 ευρω ακριβώς η 10+ ΦΠΑ δηλαδή 12?

Υπογραφή εκτός Ο.Π.Χ.
Link to comment
Share on other sites

10 ευρώ ανανέωση θέλει

Τα 10 ευρώ περιλαμβάνουν Φ.Π.Α.

Ο Φ.Π.Α. στην κινητή τηλεφωνία είναι 23%

12% είναι το τέλος κινητής τηλεφωνίας.

Link to comment
Share on other sites

Αν εννοείς ότι αγόρασες καινούρια κάρτα sim cu(νούμερο), λογικά πρέπει πρώτα να το ενεργοποιήσεις πριν πραγματοποιήσεις ανανέωση.
Link to comment
Share on other sites

Πως μπορούμε να δούμε αν ένας αριθμός έχει την προσφορά των 300' με κάθε ανανέωση των 10€?

Στο στόμα του σκύλου....

Link to comment
Share on other sites

νεος στο cu

1.πως απενεργοποιουμαι το daily στο cu?

2.πως ενεργοποιουμαι την ειδοποιηση κλησεων με μηνυμα οταν το εχουμε κλειστο?

3.επισης πως απενεργοποιουμε τον τηλεφωνητη?

Edited by akalos
Link to comment
Share on other sites

νεος στο cu

1.πως απενεργοποιουμαι το daily στο cu?

2.πως ενεργοποιουμαι την ειδοποιηση κλησεων με μηνυμα οταν το εχουμε κλειστο?

3.επισης πως απενεργοποιουμε τον τηλεφωνητη?

 

1) Τι ειναι το daily?

2,3) Καλεσε 1285 κ ακολουθησε τις οδηγιες

ΜΑΘΕ ΝΑ ΕΙΣΑΙ ΠΑΝΤΑ ΜΕ ΤΟΥΣ ΠΡΩΤΟΥΣ!!!
Link to comment
Share on other sites

Πως μπορούμε να δούμε αν ένας αριθμός έχει την προσφορά των 300' με κάθε ανανέωση των 10€?

 

Απλά καλούμε 1252 και κοιτάμε αν υπάρχει το πακέτο των 200 λεπτών με 5 ευρώ.

Αν δεν υπάρχει , έχουμε τα 400 λεπτά με χρέωση 3 ευρώ μετά από δεκάευρη ανανέωση

Τα 300 λεπτά δεν υπάρχουν πλέον

Link to comment
Share on other sites

1) Τι ειναι το daily?

2,3) Καλεσε 1285 κ ακολουθησε τις οδηγιες

 

1) μαλλον θα λεει το dialy pass της κοσμοτε με το 1 ευρω την ημερα στο ιντερνετ , στην βονταφον απο οσο δεν ξερω δεν υπαρχει τροπος να το απενεργοποιησεις .

επιτελους αλλαξαν το ρολοι του ρευματος με ψηφιακο και μπηκαμε στην μηνιαια τηλεμετρηση , παντως 2 λογαριασμοι ρευματος για αλλαγη ρολογιου επανωτοι δεν περιμενα να δω .

Link to comment
Share on other sites

Απλά καλούμε 1252 και κοιτάμε αν υπάρχει το πακέτο των 200 λεπτών με 5 ευρώ.

Αν δεν υπάρχει , έχουμε τα 400 λεπτά με χρέωση 3 ευρώ μετά από δεκάευρη ανανέωση

Τα 300 λεπτά δεν υπάρχουν πλέον

ωπ, καινούριο ειναι αυτό; μπορείς να δωσεις πληροφορίες;

Link to comment
Share on other sites

1) μαλλον θα λεει το dialy pass της κοσμοτε με το 1 ευρω την ημερα στο ιντερνετ , στην βονταφον απο οσο δεν ξερω δεν υπαρχει τροπος να το απενεργοποιησεις .

ναι!για απενεργοποιηση των data,στελνουμε καπου sms?

 

ευχαριστω παιδια

edit:μου ειπαν στο chat να στεειλω μηνυμα ΟΧΙ στο 1324 αλλα ηρθε μηνυμα και μου λεει οτι δεν εχω γραφτει στην υπηρεσια CU ALL DAY 60 ομιλιας ,ειναι ενταξει?

Edited by akalos
Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to Vodafone CU, Νέο Καρτοκινητό Vodafone
  • The topic was locked
  • The topic was unlocked
  • This topic was locked and unlocked

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

×
×
  • Create New...