Jump to content

Vodafone CU, Νέο Καρτοκινητό Vodafone


Soulman
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

7 ώρες πριν, kokalo said:

Έχει παραλάβει κανείς τα ακουστικά - δώρο που δίνουν με νέο καρτοκινητό.....?

Μπορεί να μας πει το μοντέλο, αν αξίζουν κλπ.?

απ'όσο ξέρω, η αποστολή γίνεται μετά τις 5/6 σε όλους όσους παραγγείλουν μέχρι τέλος του μήνα - τουλάχιστον έτσι μου είπαν. 

αν και δεν ελπίζω σε πολλά καθώς το φορητό ηχείο που έδιναν το Μάρτη δεν είναι ούτε του τάλιρου. 

spacer.png& άλλα που δεν φαίνονται =(

myName: Γιαννης

Link to comment
Share on other sites

2 ώρες πριν, ParafronGR said:

αν και δεν ελπίζω σε πολλά καθώς το φορητό ηχείο που έδιναν το Μάρτη δεν είναι ούτε του τάλιρου. 

Λογικό

Link to comment
Share on other sites

14 ώρες πριν, kokalo said:

Έχει παραλάβει κανείς τα ακουστικά - δώρο που δίνουν με νέο καρτοκινητό.....?

Μπορεί να μας πει το μοντέλο, αν αξίζουν κλπ.?

Εγώ είχα ρωτήσει στο τσατ και μου είχαν πει μία μάρκα μ' έκαψες.

Τα έψαξα στο skroutz και κάνανε 30-35€ περίπου.

Link to comment
Share on other sites

6 ώρες πριν, Teiresias_ said:

Εγώ είχα ρωτήσει στο τσατ και μου είχαν πει μία μάρκα μ' έκαψες.

Τα έψαξα στο skroutz και κάνανε 30-35€ περίπου.

Δεν τα βλέπω και λίγα τα 30-35€....

Μια χαρά είναι....

Στο στόμα του σκύλου....

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, kokalo said:

Δεν τα βλέπω και λίγα τα 30-35€....

Μια χαρά είναι....

αν κανουν

30 ευρω + 20 ευρω το φαι μιλαμε για 50 ευρω

και δινεις 13 ευρω και σου μενουν και τα ευρω στην καρτα καθαρα 11,8 να βαλεις κανενα πακετακι τον επομενο μηνα

τον πρωτο μηνα εχει τζαμπα πολυ ιντερνετ απο τα δωρα

 

Καλύτερα μιας ώρας ελεύθερη ζωή,
παρά σαράντα χρόνια σκλαβιά και φυλακή.

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα σε όλους.

Επειδή έχω χάσει επεισόδια, θα ήθελα να ρωτήσω τι ισχύει πλέον με το shake.

Έκανα ανανέωση 13€ όπως τους τελευταίους μήνες, αλλά τα 3 gb που μου έδωσε δεν έκαναν roll over με τα αρκετά gb που είχα μαζεμένα.

Να τα ξεχάσω ή κάνουν roll over εάν κανείς ανανεωση με μεγαλυτερο χρηματικό ποσό (και άρα περισσότερα gb για shake);

Edited by nikkal
Link to comment
Share on other sites

7 ώρες πριν, nikkal said:

Καλησπέρα σε όλους.

Επειδή έχω χάσει επεισόδια, θα ήθελα να ρωτήσω τι ισχύει πλέον με το shake.

Έκανα ανανέωση 13€ όπως τους τελευταίους μήνες, αλλά τα 3 gb που μου έδωσε δεν έκαναν roll over με τα αρκετά gb που είχα μαζεμένα.

Να τα ξεχάσω ή κάνουν roll over εάν κανείς ανανεωση με μεγαλυτερο χρηματικό ποσό (και άρα περισσότερα gb για shake);

Γίνονται με 15 ευρώ νομίζω

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, aektzhs 1 said:

Γίνονται με 15 ευρώ νομίζω

Στο chat μου είπαν πως τα παλιά κάνουν rollover μόνο με ανανέωση 20€!

Link to comment
Share on other sites

Όπως έγραψα πήρα έναν αριθμό, συνδεδεμένο με το πάσο του μεταπτυχιακού που τελειώνω.

Κλασσικά το σήμα είναι "Ε" αλλά μόλις τους το είπα στο τσατ μου επέστρεψαν τα χρήματα στην κάρτα! 

Γενναιόδωρο.

Θα βάλω το πακέτο του Vodafone TV για 1 μήνα να δω τη σειρά με την Kate Winslet και ό, τι άλλο έχει 😝

COSMOTE VDSL 100/10, COSMOTE TV FULL PACK, COSMOTE GIGAMAX UNLIMITED, COSMOTE INTERNET ON THE GO με κάρτα (εξοχικό), F2G + CU (για δοκιμές), EON TV FULL PACK.

Link to comment
Share on other sites

8 minutes ago, MIKU said:

Όπως έγραψα πήρα έναν αριθμό, συνδεδεμένο με το πάσο του μεταπτυχιακού που τελειώνω.

Κλασσικά το σήμα είναι "Ε" αλλά μόλις τους το είπα στο τσατ μου επέστρεψαν τα χρήματα στην κάρτα! 

Γενναιόδωρο.

Θα βάλω το πακέτο του Vodafone TV για 1 μήνα να δω τη σειρά με την Kate Winslet και ό, τι άλλο έχει 😝

Μήπως δεν ενεργοποιηθεί ακόμα το 4G στον νέο αριθμό σου? Ή απλά το δίκτυο της βοντα στην περιοχή σου είναι για τα πανηγύρια?

Link to comment
Share on other sites

6 minutes ago, Alexandros201285 said:

Μήπως δεν ενεργοποιηθεί ακόμα το 4G στον νέο αριθμό σου? Ή απλά το δίκτυο της βοντα στην περιοχή σου είναι για τα πανηγύρια?

Δεν τίθεται τέτοιο θέμα στα νέα νούμερα και το 5g έτοιμο είναι.

Link to comment
Share on other sites

7 minutes ago, Teiresias_ said:

Δεν τίθεται τέτοιο θέμα στα νέα νούμερα και το 5g έτοιμο είναι.

Σε εμένα όταν το πήρα νέο είχα μόνο EDGE και έπρεπε να τους πω να ενεργοποιηθεί το 4G. Μετά το 5G έπαιξε αυτόματα

Link to comment
Share on other sites

16 minutes ago, Alexandros201285 said:

Μήπως δεν ενεργοποιηθεί ακόμα το 4G στον νέο αριθμό σου? Ή απλά το δίκτυο της βοντα στην περιοχή σου είναι για τα πανηγύρια?

Ενεργό είναι δυστυχώς 

COSMOTE VDSL 100/10, COSMOTE TV FULL PACK, COSMOTE GIGAMAX UNLIMITED, COSMOTE INTERNET ON THE GO με κάρτα (εξοχικό), F2G + CU (για δοκιμές), EON TV FULL PACK.

Link to comment
Share on other sites

τι λενε;;; αξιζουν;;;

Καλύτερα μιας ώρας ελεύθερη ζωή,
παρά σαράντα χρόνια σκλαβιά και φυλακή.

Link to comment
Share on other sites

To L9 υπάρχει γυρω στα 20€ σε καποιο απο τα σχετικά ακριβά καταστήματα. Προφανώς είναι προηγούμενο μοντέλο που έχει εξαντληθεί. Δεν είναι των 5€ πάντως όπως το περσινό ηχείο setty, δικαιολογει τα λεφτά της ανανέωσης. Έριξα και εγώ μία παραγγελία το πρωί ελπίζω να μην το μετανιώσω 🤪

Link to comment
Share on other sites

2 ώρες πριν, Teiresias_ said:

Συμφορουμίτες είπανε πως το παλιό shake κάνει πλέον rollover με τα 15€.

Το επιβεβαιωσα κατόπιν δύο επικοινωνιών στο chat, αλλά και με κάρτα 15€ που έβαλα.

Rollover γιοκ.

Από 20€ και πάνω.

Link to comment
Share on other sites

22 minutes ago, kmpatra said:

To L9 υπάρχει γυρω στα 20€ σε καποιο απο τα σχετικά ακριβά καταστήματα. Προφανώς είναι προηγούμενο μοντέλο που έχει εξαντληθεί. Δεν είναι των 5€ πάντως όπως το περσινό ηχείο setty, δικαιολογει τα λεφτά της ανανέωσης. Έριξα και εγώ μία παραγγελία το πρωί ελπίζω να μην το μετανιώσω 🤪

και 15 ευρω να κανουν, δεν το λες και κακο δωρο

εμενα παντως το ηχειο με βολεψε, το εχω στο γραφειο μου 

ειναι και βαρυ

αν με εκνευρισει κανεις μπορει να χρησιμοποιηθει και ως φονικο εργαλειο αρκει να τα καταφερω στο σημαδι 🙂

Καλύτερα μιας ώρας ελεύθερη ζωή,
παρά σαράντα χρόνια σκλαβιά και φυλακή.

Link to comment
Share on other sites

10GB ΔΩPO ME KAΘE ANANEΩΣH 15€ KAI ΠANΩ AΠO KATAΣTHMA VODAFONE! EΠIΣKEΨOY ΣHMEPA ENA KATAΣTHMA KAI KEPΔIΣE ΠEPIΣΣOTEPA DATA AΠO ΠOTE! EΠIΛOΓEΣ EΠIKOINΩNIAΣ https://www.vodafone.gr/myvodafone/settings/gdpr

Link to comment
Share on other sites

23 minutes ago, nikkal said:

Το επιβεβαιωσα κατόπιν δύο επικοινωνιών στο chat, αλλά και με κάρτα 15€ που έβαλα.

Rollover γιοκ.

Από 20€ και πάνω.

Πάντως δεν χρειάζεται να αγχώνεστε και πολύ... Για να μαζεύονται τα MB πάει να πει πως δεν τα χρησιμοποιείτε => δεν τα χρειάζεστε.

Χώρια που συχνά πυκνά γίνονται αλλαγές όπως αυτή και χάνονται. Τυχαία;; Δεν νομίζω!

Edited by Teiresias_
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

×
×
  • Create New...