Jump to content

Vodafone CU, Νέο Καρτοκινητό Vodafone


Soulman
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

παιδια μολις παρειγγειλα με φορητοτητα απο αλλο δικτυο μια προσφορα με +10 ευρω καθε μηνα καρτα σιμ CU?

μπορειτε λιγο να κατευθυνεται? πως κανω εγγραφη σε εφαρμογη ποια σελιδα ποια προγραμματα ακολουθω για ενεργοποιηση?

Μπορω να ενεργοποιησω σε15 μερες απο την παραλαβη δεδοεμνου οτι εχω υπολοιπο καμια 15 αρια μερες μεσα στην προηγουμενη καρτα μου?

Link to comment
Share on other sites

Όποιος ενδιαφέρεται παίζει αυτή η προσφορά για την cu

 https://www.lagonika.gr/prosfores/diplasiamos-twn-paroxwn-twn-paketwn-and-dwro-10euro-ka8e-mhna-me-thn-1h-ananewsh-gia/

Εγώ την έκανα να γυρίσω στην vodafone. 

Link to comment
Share on other sites

14 minutes ago, _NikitaS_ said:

Όποιος ενδιαφέρεται παίζει αυτή η προσφορά για την cu

 https://www.lagonika.gr/prosfores/diplasiamos-twn-paroxwn-twn-paketwn-and-dwro-10euro-ka8e-mhna-me-thn-1h-ananewsh-gia/

Εγώ την έκανα να γυρίσω στην vodafone. 

Είναι πολύ σημαντικό να προηγείται το 10€ του 13€. Μπορούμε να το ξέρουμε αυτό; με την κάρτα Νέων έτσι γίνεται.

Link to comment
Share on other sites

30 minutes ago, kalitexnis_g said:

Είναι πολύ σημαντικό να προηγείται το 10€ του 13€. Μπορούμε να το ξέρουμε αυτό; με την κάρτα Νέων έτσι γίνεται.

Αν μου έρθει σε 2 3 μέρες θα σου πω. (αν και πάλι θα κλαίω ότι θα πιάνω στο μισό σπίτι χαχαχαχα). Ευτυχώς υπάρχει wifi calling 

Όποιος θέλει 30000 κρυστάλλους μπορεί να μπει εδώ https://forms.office.com/pages/responsepage.aspx?id=Oz8oaIeEhkyts6Uijxi4k1fV6E2NPbpMha7uYxyw1QlUMEJQRlQ0OUVCR1ZUMU01QUpLODZQNlc3TC4u&fbclid=PAAaZL-79mCBpz43VsB9lHarZvfmlWFmMpRPF7YLh9cj7B5EupOfIU_Kq9d48

Το λινκ το βρήκα από τον λογαριασμό της cu στο instagram 

 

Link to comment
Share on other sites

22 minutes ago, _NikitaS_ said:

Αν μου έρθει σε 2 3 μέρες θα σου πω. (αν και πάλι θα κλαίω ότι θα πιάνω στο μισό σπίτι χαχαχαχα). Ευτυχώς υπάρχει wifi calling 

Όποιος θέλει 30000 κρυστάλλους μπορεί να μπει εδώ https://forms.office.com/pages/responsepage.aspx?id=Oz8oaIeEhkyts6Uijxi4k1fV6E2NPbpMha7uYxyw1QlUMEJQRlQ0OUVCR1ZUMU01QUpLODZQNlc3TC4u&fbclid=PAAaZL-79mCBpz43VsB9lHarZvfmlWFmMpRPF7YLh9cj7B5EupOfIU_Kq9d48

Το λινκ το βρήκα από τον λογαριασμό της cu στο instagram 

 

Αν φτάσω στο επίπεδο cu hero, παίρνω vodafone tv start; 

Nova Mobile Business Unlimited + Vodafone CU

Link to comment
Share on other sites

28 minutes ago, _NikitaS_ said:

Αν μου έρθει σε 2 3 μέρες θα σου πω. (αν και πάλι θα κλαίω ότι θα πιάνω στο μισό σπίτι χαχαχαχα). Ευτυχώς υπάρχει wifi calling 

Όποιος θέλει 30000 κρυστάλλους μπορεί να μπει εδώ https://forms.office.com/pages/responsepage.aspx?id=Oz8oaIeEhkyts6Uijxi4k1fV6E2NPbpMha7uYxyw1QlUMEJQRlQ0OUVCR1ZUMU01QUpLODZQNlc3TC4u&fbclid=PAAaZL-79mCBpz43VsB9lHarZvfmlWFmMpRPF7YLh9cj7B5EupOfIU_Kq9d48

Το λινκ το βρήκα από τον λογαριασμό της cu στο instagram 

 

Βέβαια να πούμε ότι έτσι προωθούν το 13*12= 156€ τον χρόνο με το τυράκι δώρο 10€ τον μήνα. Αυτό άνετα το λες και άτυπο καρτοσυμβόλαιο. 

Από την στιγμή που πήγαν στα 13€ την ανανέωση το θέμα είναι τουλάχιστον να μην ανανεώνουμε κάθε μήνα.

Edited by EllinikoNisi
Link to comment
Share on other sites

33 minutes ago, _NikitaS_ said:

Αν μου έρθει σε 2 3 μέρες θα σου πω. (αν και πάλι θα κλαίω ότι θα πιάνω στο μισό σπίτι χαχαχαχα). Ευτυχώς υπάρχει wifi calling 

Όποιος θέλει 30000 κρυστάλλους μπορεί να μπει εδώ https://forms.office.com/pages/responsepage.aspx?id=Oz8oaIeEhkyts6Uijxi4k1fV6E2NPbpMha7uYxyw1QlUMEJQRlQ0OUVCR1ZUMU01QUpLODZQNlc3TC4u&fbclid=PAAaZL-79mCBpz43VsB9lHarZvfmlWFmMpRPF7YLh9cj7B5EupOfIU_Kq9d48

Το λινκ το βρήκα από τον λογαριασμό της cu στο instagram 

 

Με μια καμια προϋπόθεση? Τρελο φαινεται. 

Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, CamuCamu said:

Με μια καμια προϋπόθεση? Τρελο φαινεται. 

Εγώ το έκανα. Έτσι και αλλιώς το cu νούμερο μου δεν το χρησιμοποιώ πουθενά. Δεν ασχολούμαι με το διαγωνισμό αλλά ενεργοποίησα τα 2 october offer επειδή θα λήξει το υπόλοιπο και τους πόντους για liquid και αν πάρω και τους 30000 παίρνω vodafone tv για 7 μήνες που δεν είναι άσχημο. 

Nova Mobile Business Unlimited + Vodafone CU

Link to comment
Share on other sites

5 minutes ago, dasnowy said:

Εγώ το έκανα. Έτσι και αλλιώς το cu νούμερο μου δεν το χρησιμοποιώ πουθενά. Δεν ασχολούμαι με το διαγωνισμό αλλά ενεργοποίησα τα 2 october offer επειδή θα λήξει το υπόλοιπο και τους πόντους για liquid και αν πάρω και τους 30000 παίρνω vodafone tv για 7 μήνες που δεν είναι άσχημο. 

Εμενα βασικα με βλεπω κοντα στο τριτο επιπεδο αν μου προσθεσουν αυτους τους κρυσταλλους γιατι θα βαλω ενα πακετο ουτως η αλλως. 

Edited by CamuCamu
Link to comment
Share on other sites

44 minutes ago, _NikitaS_ said:

Όποιος θέλει 30000 κρυστάλλους μπορεί να μπει εδώ https://forms.office.com/pages/responsepage.aspx?id=Oz8oaIeEhkyts6Uijxi4k1fV6E2NPbpMha7uYxyw1QlUMEJQRlQ0OUVCR1ZUMU01QUpLODZQNlc3TC4u&fbclid=PAAaZL-79mCBpz43VsB9lHarZvfmlWFmMpRPF7YLh9cj7B5EupOfIU_Kq9d48

Το λινκ το βρήκα από τον λογαριασμό της cu στο instagram 

Το έκανα και δεν μπηκαν 

Edited by eridion25
Link to comment
Share on other sites

Just now, eridion25 said:

Το έκανα και δεν μπηκαν 

Λέει γίνεται εντός μίας εργάσιμης.

Nova Mobile Business Unlimited + Vodafone CU

Link to comment
Share on other sites

35 minutes ago, dasnowy said:

Αν φτάσω στο επίπεδο cu hero, παίρνω vodafone tv start; 

Δε ξέρω... Σε 2 3 μέρες θα έχω γυρίσει cu 😋

25 minutes ago, CamuCamu said:

Με μια καμια προϋπόθεση? Τρελο φαινεται. 

Είναι σα κάτι mystery token που έβγαζε παλαιότερα η whats Up μεσω social media που έδιναν δώρα. 

15 minutes ago, eridion25 said:

Το έκανα και δεν μπηκαν 

Σε μια εργάσιμη όπως λένε και οι υπόλοιποι φίλοι. 

Link to comment
Share on other sites

3 ώρες πριν, EllinikoNisi said:

Βέβαια να πούμε ότι έτσι προωθούν το 13*12= 156€ τον χρόνο με το τυράκι δώρο 10€ τον μήνα. Αυτό άνετα το λες και άτυπο καρτοσυμβόλαιο. 

Από την στιγμή που πήγαν στα 13€ την ανανέωση το θέμα είναι τουλάχιστον να μην ανανεώνουμε κάθε μήνα.

Είναι λάθος σκεπτικό αυτό. Πρέπει να ανανεώνεις κάθε μήνα ώστε να καταναλώνεις πρώτα το δώρο που λήγει νωρίτερα και να σου μένει το υπόλοιπο. Έτσι στο τέλος θα έχεις ένα υπόλοιπο 12*13=156€ και με cashback θα βγάλεις τζάμπα τη χρονιά. Εκτός κι αν βαριέσαι.

Edited by kalitexnis_g
Link to comment
Share on other sites

7 minutes ago, kalitexnis_g said:

Είναι λάθος σκεπτικό αυτό. Πρέπει να ανανεώνεις κάθε μήνα ώστε να καταναλώνεις πρώτα το δώρο που λήγει νωρίτερα και να σου μένει το υπόλοιπο. Έτσι στο τέλος θα έχεις ένα υπόλοιπο 12*13=180€ και με cashback θα βγάλεις τζάμπα τη χρονιά. Εκτός κι αν βαριέσαι.

Είναι πολύς ο ένας χρόνος για να έχουμε ως βεβαιότητα το Cashback. Μην φτάσουμε στο σημείο να μαζεύουμε χρήματα σαν τα gb και στο τέλος τα χάσουμε όλα.

Link to comment
Share on other sites

10 minutes ago, EllinikoNisi said:

Είναι πολύς ο ένας χρόνος για να έχουμε ως βεβαιότητα το Cashback. Μην φτάσουμε στο σημείο να μαζεύουμε χρήματα σαν τα gb και στο τέλος τα χάσουμε όλα.

Έστω τα δίνεις σε smart pocket. Μήπως θα καταργηθούν όλοι οι τρόποι;

Link to comment
Share on other sites

14 minutes ago, kalitexnis_g said:

Έστω τα δίνεις σε smart pocket. Μήπως θα καταργηθούν όλοι οι τρόποι;

Μην υποτιμάς την βονταφονάρα... Για όλα είναι ικανή!

κοσμοτεονλι

Link to comment
Share on other sites

Just now, VIPdriver said:

Μην υποτιμάς την βονταφονάρα... Για όλα είναι ικανή!

Οκ αφήστε εμένα να κερδίσω 120€ κι εσείς κυνδυνολογήστε!! 😉😂

Link to comment
Share on other sites

19 minutes ago, kalitexnis_g said:

Οκ αφήστε εμένα να κερδίσω 120€ κι εσείς κυνδυνολογήστε!! 😉😂

Με τα 120 ευρώ θα αγοράζουμε τσάμπα τους μελλοντικούς καλοκαιριστες με τα τσάμπα mb 😂😂😂

Link to comment
Share on other sites

το πρωτο ειναι λιγο δυσαναγνωστο και εχεις καπου ξεχασει να καλυψεις το νουμερο σου. Ποιο είναι το πρόβλημά σου ακριβως?

Link to comment
Share on other sites

16 minutes ago, kmpatra said:

το πρωτο ειναι λιγο δυσαναγνωστο και εχεις καπου ξεχασει να καλυψεις το νουμερο σου. Ποιο είναι το πρόβλημά σου ακριβως?

Τραβάει από το πακέτο CU kalokeristes που λίγη τελευτεο

Edited by eridion25
Link to comment
Share on other sites

Εχεις κι αλλα ομως νομιζω που ληγουν την ιδια μερα. Εκει πατησαν για την απάντηση που σου δώσανε. Εγώ είχα το πακέτο 7,2 που έληγε σε 20 μέρες και πάλι τράβαγε από τα 500. Μου είπαν ότι κακώς τράβαγε από τα 500 και μου κάνανε δώρο 1 giga. Τώρα στην περίπτωσή σου δεν ξέρω τι άλλο μπορείς να κάνεις εφόσον σου απάντησαν έτσι. Ίσως αύριο να τα πεις με κάποιον άλλον υπάλληλο αν και στην περίπτωσή σου δεν βλέπω να κάνουν κάτι άλλο.

Edit

Τώρα είδα ότι είχες κι άλλα που ληγουν νωρίτερα. Δοκίμασε αύριο με άλλον υπάλληλο.

Σου είπε μάλιστα ότι είναι system bug, αλλά δεν επέμεινες.

Μάλλον δεν κατάλαβε από πού προέρχονται τα megabyte αυτά. Είναι μπόνους από την ενεργοποίηση πακέτου που δίνει το kalokairistes.

Link to comment
Share on other sites

4 ώρες πριν, _NikitaS_ said:

Αν μου έρθει σε 2 3 μέρες θα σου πω. (αν και πάλι θα κλαίω ότι θα πιάνω στο μισό σπίτι χαχαχαχα). Ευτυχώς υπάρχει wifi calling 

Όποιος θέλει 30000 κρυστάλλους μπορεί να μπει εδώ https://forms.office.com/pages/responsepage.aspx?id=Oz8oaIeEhkyts6Uijxi4k1fV6E2NPbpMha7uYxyw1QlUMEJQRlQ0OUVCR1ZUMU01QUpLODZQNlc3TC4u&fbclid=PAAaZL-79mCBpz43VsB9lHarZvfmlWFmMpRPF7YLh9cj7B5EupOfIU_Kq9d48

Το λινκ το βρήκα από τον λογαριασμό της cu στο instagram 

 

Υπάρχει κάποιος σύνδεσμος για το insta post;

Link to comment
Share on other sites

  • This topic was locked and unlocked

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

×
×
  • Create New...