Jump to content

Vodafone CU, Νέο Καρτοκινητό Vodafone


Soulman
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

An tilefwnisw se ena Vodafone shop kai dwsw ton arithmo mou mporei na ginei?

Όχι, γιατί πρέπει να πληρώσης... Εκτός αν το έχει κάποιο γνωστός σου και τον πληρώσης μετά...

Link to comment
Share on other sites

Ήθελα να ρωτήσω αν ξέρει κάποιος τι παίζεται σχετικά με την ανανέωση χρόνου ομιλίας των CU στα καταστήματα της vodafone. Στο site της vodafone δεν βρήκα να γράφει κάτι. Μήπως γνωρίζει κανένας αν συμφέρει και για τι έκπτωση μιλάμε;
Link to comment
Share on other sites

Ήθελα να ρωτήσω αν ξέρει κάποιος τι παίζεται σχετικά με την ανανέωση χρόνου ομιλίας των CU στα καταστήματα της vodafone. Στο site της vodafone δεν βρήκα να γράφει κάτι. Μήπως γνωρίζει κανένας αν συμφέρει και για τι έκπτωση μιλάμε;

 

Μιλάς προφανώς για την Ηλεκτρονική ανανέωση χρόνου ομιλίας από τα καταστήματα (και όχι την κάρτα ανανέωσης που αγοράζεις από το κατάστημα) και ισχύει μία προσφορά εώς και 30/06 όπου:

->για ανανεώση χρόνου από 20 έως και 29 ευρώ, 10% επιπλέον δωρεάν χρόνο ομιλίας

->για ανανεώση χρόνου από 30 έως και 50 ευρώ, 15% επιπλέον δωρεάν χρόνο ομιλίας .

 

Λέτε να ξαναπαραταθεί η προσφορά;;;

 

 

Ούπς δεν πρόλαβα!!!!

http://www.eppforum.org/gkr41/eye2.pngΤα μάτια καθρέφτες και φως της ψυχής..
Link to comment
Share on other sites

Μιλάς προφανώς για την Ηλεκτρονική ανανέωση χρόνου ομιλίας από τα καταστήματα (και όχι την κάρτα ανανέωσης που αγοράζεις από το κατάστημα) και ισχύει μία προσφορά εώς και 30/06 όπου:

->για ανανεώση χρόνου από 20 έως και 29 ευρώ, 10% επιπλέον δωρεάν χρόνο ομιλίας

->για ανανεώση χρόνου από 30 έως και 50 ευρώ, 15% επιπλέον δωρεάν χρόνο ομιλίας .

 

Λέτε να ξαναπαραταθεί η προσφορά;;;

 

 

Ούπς δεν πρόλαβα!!!!

 

Σ' ευχαριστώ πολύ για την απάντησή σου. Δηλαδή αν βάλεις π.χ. 15 ευρώ δεν σου δίνουν τίποτα επιπλέον;

Link to comment
Share on other sites

Σ' ευχαριστώ πολύ για την απάντησή σου. Δηλαδή αν βάλεις π.χ. 15 ευρώ δεν σου δίνουν τίποτα επιπλέον;

 

Τσου.

Από 20 ευρώ και πάνω σου δίνουν τον επιπλέον χρόνο.

http://www.eppforum.org/gkr41/eye2.pngΤα μάτια καθρέφτες και φως της ψυχής..
Link to comment
Share on other sites

Εχω μια κάρτα CU 3G. Την βάζω μετά από 2-3 εβδομάδες και μου λέει "SIM Ανενεργή". Τί σημαίνει αυτό; Από όσο θυμάμαι δεν πέρασε 1 χρόνος απο την τελευταία ανανέωση χρόνου...
Samsung S21 Ultra
Link to comment
Share on other sites

Εχω μια κάρτα CU 3G. Την βάζω μετά από 2-3 εβδομάδες και μου λέει "SIM Ανενεργή". Τί σημαίνει αυτό; Από όσο θυμάμαι δεν πέρασε 1 χρόνος απο την τελευταία ανανέωση χρόνου...

 

Πάρε 1251 να ελένξουν το SIM Serial..........μήπως έχει κοπεί......

[sIGPIC][/sIGPIC]

 

Owner of Samsung Galaxy Note II

Link to comment
Share on other sites

Τι να τους πω; Ελεγξτε το Sim Serial μήπως έχει κοπεί; Αλήθεια τί είναι αυτό; Αντε να βρώ τώρα vodafone αριθμό CU για να πάρω.. πρέπει να έχω και κωδικό χρήστη η τίποτα τέτοιο; Ελπίζω τα μυνήματα που είχα (αν είχα) να μην σβήστηκαν...
Samsung S21 Ultra
Link to comment
Share on other sites

Τι να τους πω; Ελεγξτε το Sim Serial μήπως έχει κοπεί; Αλήθεια τί είναι αυτό; Αντε να βρώ τώρα vodafone αριθμό CU για να πάρω.. πρέπει να έχω και κωδικό χρήστη η τίποτα τέτοιο; Ελπίζω τα μυνήματα που είχα (αν είχα) να μην σβήστηκαν...

 

Πες τους τον αριθμο που γραφει πανω η καρτα SIM και γενικα το προβλημα που εχεις.

Link to comment
Share on other sites

Mou exei simvei kai se mena alla me enan diaforetiko tropo... Eixa agorasei mia karta vf cu kai me to pou tin agorasa tin evala sto kinito mou kai eixe apo moni tis fragi exerhomenwn kai eiserxomenwn klisewn.
Link to comment
Share on other sites

Όταν λέμε ανενεργή sim, τί εννούμε; Λογικά ότι δεν μπορεί να συνδεθεί στο δίκτυο, σαν να έχει "λήξει"... Τα σωσμένα μηνύματα δεν επηρεάζονται από τη δυνατότητα ή όχι της sim να συνδέεται στο δίκτυο. Όπως και ο τηλεφωνικός κατάλογος στη sim. Εκτός αν έχει "χαλάσει" η sim οπότε δεν την βλέπει καθόλου το κινητό. Όμως αυτό είναι κάπως σπάνιο να συμβεί!

"Διαφωνώ με αυτό που λες, αλλά θα υπερασπιστώ μέχρι θανάτου το δικαίωμά σου να το λες."

Βολταίρος

Link to comment
Share on other sites

Ποιό είναι το νούμερο που παίρνεις για αλλαγή προγράμματος από CU σε ala Carte ή το αντίστροφο;

 

Και ποια η χρέωση; 7€ αν θυμάμαι καλά έτσι δεν είναι;

Link to comment
Share on other sites

Ποιό είναι το νούμερο που παίρνεις για αλλαγή προγράμματος από CU σε ala Carte ή το αντίστροφο;

 

Και ποια η χρέωση; 7€ αν θυμάμαι καλά έτσι δεν είναι;

 

Καλείς το 1266 από το ίδιο το κινητό.....σωστά είναι 7€ που αφαιρείται από το υπόλοιπο του κινητού σου..και ολοκληρώνεται σε 24 ώρες.........:) :)

[sIGPIC][/sIGPIC]

 

Owner of Samsung Galaxy Note II

Link to comment
Share on other sites

Πρώτη φορά το ακούω ότι γίνεται αυτό:O :O Από πότε λειτουργεί η υπηρεσία αυτή?:confused:

 

.............πάρα πολύ καιρό..........:O :O

[sIGPIC][/sIGPIC]

 

Owner of Samsung Galaxy Note II

Link to comment
Share on other sites

Απορία: Έχω ένα νούμερο με συμβόλαιο και ένα CU.Γίνεται να αναναιώσω τον χρόνο ομιλίας του CU και να χρεωθεί το συμβόλαιο?:ninja:

Δηλαδή να περάσω ουσιαστικά χρήματα από το συμβόλαιο στο καρτοκινητό.

Ευχαριστώ;)

Link to comment
Share on other sites

Απορία: Έχω ένα νούμερο με συμβόλαιο και ένα CU.Γίνεται να αναναιώσω τον χρόνο ομιλίας του CU και να χρεωθεί το συμβόλαιο?:ninja:

Δηλαδή να περάσω ουσιαστικά χρήματα από το συμβόλαιο στο καρτοκινητό.

Ευχαριστώ;)

 

Ναι μπορείς......:D ..........καλείς απο το νούμερο με συμβόλαιο το 1252 και ακολουθείς τις οδηγίες και μετά θα φανεί η αντίστοιχη χρέωση στο λογαριασμό του κινητού σου..........;) ;)

[sIGPIC][/sIGPIC]

 

Owner of Samsung Galaxy Note II

Link to comment
Share on other sites

Thanxxx!

ΥΓ: Είναι απαραίτητο το καρτοκινητό να έχει εγγραφεί στο PointMania?δωρεάν είναι η εγγραφή?

 

Όχι δεν είναι απαραίτητο.........η εγγραφή στο Pointmania είναι δωρεάν.......;) ;)

[sIGPIC][/sIGPIC]

 

Owner of Samsung Galaxy Note II

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα!

να ρωτήσω κάτι?

Ζήτησα σήμερα μια κάρτα vodafone και μου έδωσαν ένα χαρτάκι, σαν απόδειξη, που γράφει πάνω τον κωδικό, την τιμή και το serial number.

Τι καινούρια συστήματα είναι αυτά? Εντύπωση μου έκανε!

 

Και κάτι ακόμα...

Κάτω κάτω στο χαρτάκι γράφει ότι το 1251 έχει χρέωση 0,10 (χωρίς ΦΠΑ). Από πότε? Δεν θυμάμαι να χρεωνόμουν ποτέ για την εξυπηρέτηση πελατών!:wacko:

Θέλω διακοπές!

 

[sIGPIC][/sIGPIC]

Link to comment
Share on other sites

Είναι πάνω από χρόνο που έχει αυτην την χρέωση η εξυπηρέτηση πελατων αλλά ευτυχώς είναι για όλη την διάρκεια της κλήσης όση ώρα και να μιλήσεις .

Κάρτες σε χαρτάκι υπάρχουν πλέον σε πολλά περίπτερα.

Link to comment
Share on other sites

Είναι πάνω από χρόνο που έχει αυτην την χρέωση η εξυπηρέτηση πελατων αλλά ευτυχώς είναι για όλη την διάρκεια της κλήσης όση ώρα και να μιλήσεις .

Κάρτες σε χαρτάκι υπάρχουν πλέον σε πολλά περίπτερα.

 

 

κυρίως se supermarkets egw vlepw na dinoun tetoia xartakia:)

Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to Vodafone CU, Νέο Καρτοκινητό Vodafone
  • The topic was locked
  • The topic was unlocked
  • This topic was locked and unlocked

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

×
×
  • Create New...