Jump to content

Vodafone CU, Νέο Καρτοκινητό Vodafone


Soulman
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

13 minutes ago, akalos said:

pavlitakis detected

Δεν πιστευω να πηγαινε στο δικό που ποστ αυτο, επειδή έγραψα ότι η κοσμοτε δίνει τα λιγότερα GB... 

Banned for 14 days

Link to comment
Share on other sites

20 minutes ago, akalos said:

pavlitakis detected

 

5 minutes ago, Mobileras said:

Δεν πιστευω να πηγαινε στο δικό που ποστ αυτο, επειδή έγραψα ότι η κοσμοτε δίνει τα λιγότερα GB... 

Μην αρχίσετε και εσείς οι δύο... Δεν αντέχω... 😂😋

37 minutes ago, Mobileras said:

Όσοι θέλουν πολλά GB, η κοσμοτε είναι η τελευταία που θα πανε, αφου δεν δίνει πολλα GB. 

Ε πες τααα... Γιατί λέω η ίδεα μου είναι... 😉
Δεν πειράζει, βλέπουν το 5G και γουστάρουν!!! 😂😉
Η παγκόσμια αγορά και καταναλωτές δεν ασχολούνται τόσο πολύ με το 5G.
Είναι νωρίς ακόμα και γενικά η παγκόσμια κατάσταση δεν βοηθάει για την επιτάχυνση... 😉

Link to comment
Share on other sites

Εγώ δεν αρχίζω τιποτα. Τα γεγονότα μέχρι αυτήν την στιγμή δείχνουν ότι:

Α) οι μπλε δίνουν απεριοριστο ίντερνετ,

Β) οι κόκκινοι δίνουν 100gb/10€, 

Γ) οι πρασινοι δίνουν ψίχουλα σε ίντερνετ. 

Εάν ισχύει κάτι διαφορετικό, να με διορθώσει κάποιος. 

Banned for 14 days

Link to comment
Share on other sites

21 ώρες πριν, Beef said:

έχω cu και σταθερό vodafone. Θυμάμαι παλαιότερα μπορούσες μέσω του web να στείλεις δωρεάν sms. 

Αλλά δε θυμάμαι αν αυτό γινόταν μέσω του cu ή του σταθερού. Μπήκα και στο vodafone.gr και στο vodafonecu.gr και δε βρίσκω την επιλογή. Δεν υπάρχει πλέον; Που βρισκόταν;

Με το app Web2SMS μπορείς ακόμα πιο εύκολα (σε περιβάλλον sms στο κινητό σου) να ορίσεις το username και password σου που έχεις ήδη στις εφαρμογές της Vodafone και να στέλνεις sms (που θα φαίνεται στον παραλήπτη ως λήψη από τον αριθμό 12572, ξεκινώντας το σώμα του sms με τον αριθμό κινητού σου στη Vodafone και στο τέλος μπορείς να προσθέσεις το όνομά σου).

Edited by Pppe
Link to comment
Share on other sites

5 minutes ago, Konstantine73 said:

Όποιος όμως θέλει απεριόριστο netflix youtube cosmote tv spotify η Cote είναι μονόδρομος και με το ισχυρότερο σήμα για αυτές τις δουλειές...

Στάλθηκε από το M2012K11AG μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
 

Εννοείς αυτό με τα 15€; Θα πρεπει να υπάρχει και ενεργό πακετο ίντερνετ γενικής χρήσης. Για το ισχυρότερο σήμα εννοείται ότι συμφωνώ. 

Banned for 14 days

Link to comment
Share on other sites

Ας έβγαινε ένα μόνιμο πακέτο unlimited data με 15Ε χωρίς προϋποθέσεις ενεργοποίησης άλλου πακέτου πιο πριν σε οποιαδήποτε εταιρία, ειδικά στη Vodafone αυτό είναι πιο πιθανόν να είναι μόνιμο πακέτο, και θα ήταν fair play για όλους μας: Καταναλωτές και εταιρίες.

Ιδίως σε μια αγορά που "τείνει' στην κατάργηση των σταθερών.

Link to comment
Share on other sites

Yπάρχει ήδη με 10€ στην vodafone.. Απλά μας αναγκάζει κάθε μήνα να αλλάζουμε σιμ. Ας είναι.. Ειναι ένας απο τους τρόπους αντίστασης στο 37αρι των άλλων 2 (στην πράσινη τόσο ήταν η καλύτερη τιμή που μου έδιναν χωρίς σταθερό με 18μηνη δέσμευση συμβολαίου) μέχρι να έρθει αυτό το μόνιμο πακέτο που αναφέρεις

Edited by bbbb
Link to comment
Share on other sites

η Cote είναι μονόδρομος και με το ισχυρότερο σήμα για αυτές τις δουλειές...

Στάλθηκε από το M2012K11AG μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

εντελώς προσωπική άποψη υποθέτω ?
https://www.speedtest.net/my-result/a/8204068408
Link to comment
Share on other sites

19 minutes ago, bbbb said:

Yπάρχει ήδη με 10€ στην vodafone.. Απλά μας αναγκάζει κάθε μήνα να αλλάζουμε σιμ. Ας είναι.. Ειναι ένας απο τους τρόπους αντίστασης στο 37αρι των άλλων 2 (στην πράσινη τόσο ήταν η καλύτερη τιμή που μου έδιναν χωρίς σταθερό με 18μηνη δέσμευση συμβολαίου) μέχρι να έρθει αυτό το μόνιμο πακέτο που αναφέρεις

Γιατί να αλλάζεις σιμ;

Banned for 14 days

Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, Mobileras said:

Γιατί να αλλάζεις σιμ;

Γιατί προς το παρόν τουλάχιστον,το cu button που κάνει απεριόριστα για ένα μήνα το πακέτο surf n mail των 10€ (που τώρα είναι μέχρι ιούνιο 8,5€) μπορεις να το πατήσεις μόνο μια φορά το χρόνο...

Link to comment
Share on other sites

25 minutes ago, bbbb said:

Yπάρχει ήδη με 10€ στην vodafone.. Απλά μας αναγκάζει κάθε μήνα να αλλάζουμε σιμ. Ας είναι.. Ειναι ένας απο τους τρόπους αντίστασης στο 37αρι των άλλων 2 (στην πράσινη τόσο ήταν η καλύτερη τιμή που μου έδιναν χωρίς σταθερό με 18μηνη δέσμευση συμβολαίου) μέχρι να έρθει αυτό το μόνιμο πακέτο που αναφέρεις

Σε τι αναφέρεσαι;

Edit: ok το απάντησες πάνω. 😀

Edited by user2163
Link to comment
Share on other sites

Ξέρει κανείς αν ισχύουν τα απεριόριστα μέσω του CU button και για EE;

Link to comment
Share on other sites

Στις παρατηρήσεις λέει ότι μπορείς να χρησιμοποιήσεις 3gb απο το surf n mail και 2,3gb για το giga week.. Οπότε όχι δεν "κανιβαλίζει" το απεριόριστο συμβόλαιο της voda..

Link to comment
Share on other sites

Nαι συμφωνώ ότι και αυτό ειναι μια άριστη εναλλακτική αν σου φτάνουν τα 100gb. Βέβαια οι 9000 κρύσταλλοι είναι μέχρι 28/3 και μετά θα πάει πάλι 30000 και το οποίο πακέτο για χρήση στην ΕΕ είναι πάλι 3gb

Link to comment
Share on other sites

11 minutes ago, bbbb said:

Nαι συμφωνώ ότι και αυτό ειναι μια άριστη εναλλακτική αν σου φτάνουν τα 100gb. Βέβαια οι 9000 κρύσταλλοι είναι μέχρι 28/3 και μετά θα πάει πάλι 30000 και το οποίο πακέτο για χρήση στην ΕΕ είναι πάλι 3gb
 

Ωχ, δεν το ήξερα ότι είναι μέχρι 28/3. Μακάρι μετά να δώσουν κάτι καινούριο. 

Banned for 14 days

Link to comment
Share on other sites

Nαι συμφωνώ ότι και αυτό ειναι μια άριστη εναλλακτική αν σου φτάνουν τα 100gb. Βέβαια οι 9000 κρύσταλλοι είναι μέχρι 28/3 και μετά θα πάει πάλι 30000 και το οποίο πακέτο για χρήση στην ΕΕ είναι πάλι 3gb


μετά είναι Πάσχα μετά είναι καλοκαίρι μετά black Friday μετά cyber day μετά Χριστούγεννα μετά απόκριες μετά πάλι Πάσχα.....μην ξεχάσω στο ενδιάμεσο πάρτε και μια προσφορά ....
Link to comment
Share on other sites

ΔΩΡΟ 5GB ΓΙΑ 15 ΗΜΕΡΕΣ! ΕΙΣΑΙ ΚΑΤΩ ΑΠΟ 29 ΧΡΟΝΩΝ; ΔΗΛΩΣΕ ΤΟ CU ΚΑΡΤΟΚΙΝΗΤΟ ΣΟΥ ΣΤΟ https://mobilefees.gov.gr ΓΙΑ ΝΑ ΛΑΒΕΙΣ ΑΠΑΛΛΑΓΗ ΑΠO ΤΑ ΤΕΛΗ ΚΙΝΗΤΗΣ ΤΗΛΕΦΩΝΙΑΣ ΚΑΙ ΘΑ ΠΑΡΕΙΣ ΑΥΤΟΜΑΤΑ ΤΟ ΔΩΡΟ ΣΟΥ.  

Link to comment
Share on other sites

Σε αυτή την τιμή, καθόλου άσχημα.

Ο "δάσκαλος", ζαίος και με άποψη επί παντός επιστητού και οι "δικαστές" της Vodafone (κατά πρώτο λόγο) και της Cosmote.😅

Link to comment
Share on other sites

Την συγκεκριμένη προσφορά με το υπάρχον δίκτυο της vodafone δεν θα έδινα πάνω από 9€/μήνα για αυτό το συμβόλαιο 

Link to comment
Share on other sites

@akalos 

Ο καρν@βαλος της wind έβαλε εικονίδιο haha στο σχόλιό μου. Ζήτα καλύτερη τιμή αν μπορείς.

Ο "δάσκαλος", ζαίος και με άποψη επί παντός επιστητού και οι "δικαστές" της Vodafone (κατά πρώτο λόγο) και της Cosmote.😅

Link to comment
Share on other sites

Την συγκεκριμένη προσφορά με το υπάρχον δίκτυο της vodafone δεν θα έδινα πάνω από 9€/μήνα για αυτό το συμβόλαιο 
αν δεν έχεις καλή γραμμή καμία προσφορά δεν θα ικανοποιήσει
https://www.speedtest.net/my-result/a/8208284411
όσο με αφορά δεν με ικανοποιεί αν και έχω καλή γραμμή ,αυτά είναι τα ωραια ....
Link to comment
Share on other sites

  • The topic was locked
  • The topic was unlocked
  • This topic was locked and unlocked

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

×
×
  • Create New...