Jump to content

Vodafone CU, Νέο Καρτοκινητό Vodafone


Soulman
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Καλησπέρα.

Όταν επιλέγουμε την αυτόματη ενεργοποίηση πακέτου, πότε αυτή πραγματοποιείται;

Γιατί βλέπω ότι γράφει "μετά από ανανέωση". Δηλαδή το πακέτο θα ενεργοποιείται κατευθείαν μόλις θα πραγματοποιώ ανανέωση χρόνου;

Link to comment
Share on other sites

On 29/10/2021 at 11:08 ΜΜ, nikkal said:

Καλησπέρα.

Όταν επιλέγουμε την αυτόματη ενεργοποίηση πακέτου, πότε αυτή πραγματοποιείται;

Γιατί βλέπω ότι γράφει "μετά από ανανέωση". Δηλαδή το πακέτο θα ενεργοποιείται κατευθείαν μόλις θα πραγματοποιώ ανανέωση χρόνου;

Ακριβώς.

Technology, like art, is a soaring exercise of the human imagination.
Link to comment
Share on other sites

Όντως δεν ανοίγει

Μια ειδοποίηση μου έβγαλε και έλεγε κάτι για αναβάθμιση.

Link to comment
Share on other sites

Βγαζει αυτο το μηνυμα. Οπότε οι χρήστες που ανανεώνουν με cashback θα πρέπει να περιμένουν μετά τις 15/113bd8459ac6758e709b712988c8d99995.jpg

Στάλθηκε από το SM-A037G μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Αναμένοντας το ποιές αλλαγές θα έχει το CashBack, που εάν είναι δυσμενείς όσο κι αν μπορεί να ευαγγελιστούν ως "αναβάθμιση" (γνωστό το κόλπο των λόγων vs πράξεις στη χώρα μας), πχ εάν μπει ελάχιστο € που τελικά θα αποβεί εις βάρος της εταιρείας μακροχρόνια παρά τα όσα μπορεί να ελπίζουν,

όποιος/-α επιθυμεί μεταφορά (ή νέο αριθμό) CU μπορεί να βάλει το κουπόνι προσφοράς ANDROID προκειμένου να πάρει τα παρακάτω extra:

https://www.vodafonecu.gr/ela-sto-cu/online/

spacer.png

 

Link to comment
Share on other sites

On 9/11/2021 at 11:11 ΠΜ, bbbb said:

Βγαζει αυτο το μηνυμα. Οπότε οι χρήστες που ανανεώνουν με cashback θα πρέπει να περιμένουν μετά τις 15/113bd8459ac6758e709b712988c8d99995.jpg

Στάλθηκε από το SM-A037G μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
 

Ok με το CashBack. Δεν αλλαξαν το ελαχιστο ποσο € προκειμενου να γινει παραταση υπολοιπου για αλλους 2 μηνες.

Απλα απαιτειται ενημερωση του app MyVodafone για να μπει κανεις στο menu CashBack.

Μολις παρετεινα για αλλους 2 μηνες τα €  με 0,04€ που ειχα απο supermarket απο πριν την 7ημερης διαρκειας αναβαθμιση που κανανε.

Link to comment
Share on other sites

19 minutes ago, Mobileras said:

Εμένα το google play δεν μου βγάζει νέα αναβάθμιση και δεν μπορώ να μπω στο cash back... Redmi εχω

Δυστυχώς ούτε εμένα ....μου βγάζει αναβάθμιση μάλλον θα χρειαστεί να περιμένουμε ,κάποια στιγμή θα έλθει 

Link to comment
Share on other sites

Οντως χρειαζεται την 4.11 εκδοση οπου κυκλοφορησε χτες.

Για οσους την χρειαζονται επιγοντως και δεν τους την εμφανιζει στο PlayStore την εχω ανεβασει στο GDrive

https://drive.google.com/file/d/1e549nGUSeeLyDmeMWCsE9mzlO78C6RD7/view?usp=sharing

Σύμφωνα με χρήστες του MyPhone μέτοχος σε:

Huawei, Apple, Vodafone

Link to comment
Share on other sites

Ok με το CashBack. Δεν αλλαξαν το ελαχιστο ποσο € προκειμενου να γινει παραταση υπολοιπου για αλλους 2 μηνες.
Απλα απαιτειται ενημερωση του app MyVodafone για να μπει κανεις στο menu CashBack.
Μολις παρετεινα για αλλους 2 μηνες τα €  με 0,04€ που ειχα απο supermarket απο πριν την 7ημερης διαρκειας αναβαθμιση που κανανε.
Μια χαρά :)

... ευχάριστα νέα μας έφερες

Sent from my Power 3 using Tapatalk

Καλύτερα μιας ώρας ελεύθερη ζωή,
παρά σαράντα χρόνια σκλαβιά και φυλακή.

Link to comment
Share on other sites

Μετά την ενημέρωση της εφαρμογής οι αποδείξεις στο cashback περνάνε μόνο με φωτογραφία. Όπως στο pockee.

Mobile:Nokia 6130 --> Nokia 6230 --> Panasonic GD90 --> HTC P3600 --> Chinese hiphone dual sim --> Samsung E2652 Champ Duos --> Sony Ericsson xperia ray --> Samsung S4 mini duos --> Huawei honor 6(H60-L02) --> Meizu m2 -->Motorola Moto X Play --> Huawei Mate 10 pro --> Oneplus 7T pro
Link to comment
Share on other sites

Ρε παιδιά πώς γίνεται σε κάποιους να εμφανίζεται το update του application και σε κάποιους άλλους όχι; Το ίδιο play store δεν έχουμε;

Link to comment
Share on other sites

9 ώρες πριν, dnikolidak said:

Ρε παιδιά πώς γίνεται σε κάποιους να εμφανίζεται το update του application και σε κάποιους άλλους όχι; Το ίδιο play store δεν έχουμε;

Και σε μένα άργησε να έρθει. Τί να σου πω. Ίσως τα στέλνουν και αυτά σε ομάδες συνδρομητών.

Mobile:Nokia 6130 --> Nokia 6230 --> Panasonic GD90 --> HTC P3600 --> Chinese hiphone dual sim --> Samsung E2652 Champ Duos --> Sony Ericsson xperia ray --> Samsung S4 mini duos --> Huawei honor 6(H60-L02) --> Meizu m2 -->Motorola Moto X Play --> Huawei Mate 10 pro --> Oneplus 7T pro
Link to comment
Share on other sites

Πόσα θέλει η Google να μας τρελάνει; Όπως προανέφερα δεν βλέπω στο play store την έκδοση 4.11 . Κοιτάω στο κινητό του υιού που δεν την έχει εγκατεστημένη και τσουπ έχει την 4.11, ελέγχω έκδοση play store ακριβώς ίδια. Τσεκαρω στο tablet που είναι περασμένα και τα δύο Gmail και στο δικό μου  μου δίνει την 4.10 και στου γιού την 4.11 από όπου και την εγκατεστησα και δουλεύει μια χαρά (και το cashback). Έχουμε καμία εξήγηση η κατέβηκαν εξωγήινοι;

Link to comment
Share on other sites

Η Voda CU ξαναρχισε να αποδίδει τα "δώρα ανανέωσης" ακόμα και με CashBack πχ με 0,05€ από supermarket.

Δοκιμάστε το...

spacer.png.spacer.png

 

 

Link to comment
Share on other sites

Έχω Vodafone You που το ανανεώνω με 10-12€ και σήμερα μου εμφανίστηκε αυτή η προσφορά, που μου φαίνεται υπερβολικά καλή για να είναι αληθινή. Αξίζει;
71961e805f2aa1258948cfe441c21808.jpg
Τι θα γίνει μετά από 18 μήνες, θα το πάνε στα 50€;
Οι παροχές μεταφέρονται στον επόμενο μήνα;

Link to comment
Share on other sites

7 ώρες πριν, brownie said:

Έχω Vodafone You που το ανανεώνω με 10-12€ και σήμερα μου εμφανίστηκε αυτή η προσφορά, που μου φαίνεται υπερβολικά καλή για να είναι αληθινή. Αξίζει;
71961e805f2aa1258948cfe441c21808.jpg
Τι θα γίνει μετά από 18 μήνες, θα το πάνε στα 50€;
Οι παροχές μεταφέρονται στον επόμενο μήνα;

Όχι,μείνε σε καρτοκινητο

My list of Devices: 2012 ZTE Blade 2, 2014: ZTE Blade 3, Galaxy S Duos 2 2015: Switch to Windows Phone Lumia 535, 2016: Moving to iOS with iPhone 5s, 2018: Back to Android Redmi 5 Plus, 2019: Xiaomi Redmi Note 7, 2020: iPhone SE 2020 , 2022: iPhone 13, 2023: iPhone 14 Pro 

Tablets: iPad 9th Gen 64GB WiFi 

Mobile: What’s Up+ Nova Unlimited All

Σταθερή: Cosmote 100/10 FTTH, Nova 200/20 FTTH, Cosmote Adsl 24

Link to comment
Share on other sites

44 minutes ago, brownie said:


Γιατί το λες αυτό;

Δεν αξίζει γιατί θα είναι καρτοπρογραμμα.

Σταθερός λογαριασμός αλλά τα αρνητικά του είναι η δέσμευση και λιγότερες προσφορές σε σχέση με το CU.Είχα Cu φοιτητικό και CU καρτοσυμβολαιο.

My list of Devices: 2012 ZTE Blade 2, 2014: ZTE Blade 3, Galaxy S Duos 2 2015: Switch to Windows Phone Lumia 535, 2016: Moving to iOS with iPhone 5s, 2018: Back to Android Redmi 5 Plus, 2019: Xiaomi Redmi Note 7, 2020: iPhone SE 2020 , 2022: iPhone 13, 2023: iPhone 14 Pro 

Tablets: iPad 9th Gen 64GB WiFi 

Mobile: What’s Up+ Nova Unlimited All

Σταθερή: Cosmote 100/10 FTTH, Nova 200/20 FTTH, Cosmote Adsl 24

Link to comment
Share on other sites

  • The topic was locked
  • The topic was unlocked
  • This topic was locked and unlocked

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

×
×
  • Create New...