Jump to content

Vodafone CU, Νέο Καρτοκινητό Vodafone


Soulman
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Το πακέτο στο Big Bang που κάνει 2.5ευρώ+3000 κρυστάλλους επειδή αναφέρει το STUDENT, σημαίνει ότι μπορούν να το ενεργοποιήσουν μόνο τα φοιτητικά νούμερα ή όλοι;
Link to comment
Share on other sites

Μπορεί κάποιος να μου εξηγήσει αυτό μέσα στο κόκκινο;

 

IMG-20210127-130553.jpg

 

IMG-20210127-130531.jpg

 

Πως κάνω αυτόματη ενεργοποίηση;

 

και εγω ειδα οτι υπαρχει αυτο το νεο πακετο με τα 3 ευρω που συμφερει περισσοτερο απο το ημερησιο πακετο αν καποιος μιλαει πχ 2 ημερες την εβδομαδα πιο πολυ τον συμφερει αυτο για μια εβδομαδα παρα να ενεργοποιησει το πακετο για 24 ωρες με 1,50 ευρω .

και εγω το διαβασα αυτο με την αυτοματη ενεργοποιηση και εγω την ειδα απορια ειχα , μπες στο facebook και ενημερωσε τους ή στειλε email για να το διορθωσουνε!.

επιτελους αλλαξαν το ρολοι του ρευματος με ψηφιακο και μπηκαμε στην μηνιαια τηλεμετρηση , παντως 2 λογαριασμοι ρευματος για αλλαγη ρολογιου επανωτοι δεν περιμενα να δω .

Link to comment
Share on other sites

Το πακέτο στο Big Bang που κάνει 2.5ευρώ+3000 κρυστάλλους επειδή αναφέρει το STUDENT, σημαίνει ότι μπορούν να το ενεργοποιήσουν μόνο τα φοιτητικά νούμερα ή όλοι;

 

Δεν έχω δοκιμάσει αλλά στην εφαρμογή της cu εμφανίζεται σε όλους και χωρίς προϋποθέσεις. Αν δοκιμάσει κάποιος ας μας πει.

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα σας.Εχω το special 10.Αν βαλω το ιδιο πακετο πρίν λήξει μεταφερονται λεπτα και mb;

Edge SA For Ever

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα σας.Εχω το special 10.Αν βαλω το ιδιο πακετο πρίν λήξει μεταφερονται λεπτα και mb;

Ναι μεταφέρονται όλα αν το αγορασεις πάλι.

Link to comment
Share on other sites

Δεν έχω δοκιμάσει αλλά στην εφαρμογή της cu εμφανίζεται σε όλους και χωρίς προϋποθέσεις. Αν δοκιμάσει κάποιος ας μας πει.

Δεν μου το ενεργοποίησε σε απλό cu

Link to comment
Share on other sites

Ναι μεταφέρονται όλα αν το αγορασεις πάλι.

 

Σας Ευχαριστώ πολύ!

Edge SA For Ever

Link to comment
Share on other sites

Ναι μεταφέρονται όλα αν το αγορασεις πάλι.
ποιο είναι το σπέσιαλ 10?

Χρίστος και Απόστολος ποσά πακέτα υπάρχουν?

 

Sent from my Mi 9T Pro using Tapatalk

 

----- προσθήκη μηνύματος 2 λεπτά μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

Δεν έχω δοκιμάσει αλλά στην εφαρμογή της cu εμφανίζεται σε όλους και χωρίς προϋποθέσεις. Αν δοκιμάσει κάποιος ας μας πει.
δεν ....σε απλό....μάλλον σε φοιτητές μόνο

 

Sent from my Mi 9T Pro using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Το πακέτο στο Big Bang που κάνει 2.5ευρώ+3000 κρυστάλλους επειδή αναφέρει το STUDENT, σημαίνει ότι μπορούν να το ενεργοποιήσουν μόνο τα φοιτητικά νούμερα ή όλοι;

 

Μόνο τα φοιτητικά μπορούν να το ενεργοποιήσουν αυτό το πακέτο. Για τους υπόλοιπους έχει ένα αντίστοιχο με 4€ και κρυστάλλους αν θυμάμαι καλά.

 

----- προσθήκη μηνύματος 7 λεπτά μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

ποιο είναι το σπέσιαλ 10?

Χρίστος και Απόστολος ποσά πακέτα υπάρχουν?

 

Sent from my Mi 9T Pro using Tapatalk

 

----- προσθήκη μηνύματος 2 λεπτά μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

δεν ....σε απλό....μάλλον σε φοιτητές μόνο

 

Sent from my Mi 9T Pro using Tapatalk

 

Το special 10 είναι σαν το CU combo μόνο που σου δίνει 600 SMS αντί για 300 προς όλους και 1,2GB αντί για 300 ΜΒ. Δεν δίνει όμως κρυστάλλους και online bonus και είναι διαθέσιμο για ενεργοποίηση μόνο σε ορισμένα νούμερα που είχαν το πακέτο Special σαν προωθητική ενέργεια και σε κάποια παλιά νούμερα όπως το δικό μου που ενεργοποιήθηκε πρόσφατα αυτόματα.

Συσκευή: Realme 8 5G 4/64 GB

Carriers: 🟢 Cosmote - 🔴 Nova

Link to comment
Share on other sites

Εχθες μας εδωσε η vodafone εξτρα mb επειδη επεσε το δικτυο για 2 ωρες στην περιοχη μας , λογω κακοκαιριας.
Link to comment
Share on other sites

Για όσους φίλους στο φόρουμ που έχουν CU και δεν μπορούν να ενεργοποιήσουν την αναμονή κλήσεων και ταυτόχρονα να απενεργοποιήσουν την προώθηση για να δουλέψει σωστά κάνετε το εξής:

Μπείτε στις κλήσεις, πληκτρολογήστε *43# και πατήστε το κουμπί κλήσης. Θα σας βγάλει ένα μήνυμα ότι ενεργοποιήθηκε η αναμονή κλήσεων και ταυτόχρονα θα γίνουν ανενεργές όλες οι προωθήσεις κλήσεων οπότε θα μπορείτε να δεχτείτε 2η κλήση κατά την διάρκεια μιας κλήσης και να επιλέξετε αν θέλετε να κλείσετε την γραμμή που μιλάτε εκείνη την στιγμή και να απαντήσετε ή όχι.

Συσκευή: Realme 8 5G 4/64 GB

Carriers: 🟢 Cosmote - 🔴 Nova

Link to comment
Share on other sites

Δεν ξέρω αν γίνεται καιρό και το γράφω τώρα πάντως παρατήρησα ότι στο my vodafone μπορώ να έχω τα δύο καρτοκινητά που έχω στο όνομα μου και να εναλλάσω τα προφίλ. Εγώ έκανα login με τα τα στοιχεία του ενος νούμερου μου και μου εμφανίζει και τα δύο νούμερα και μπορώ να τα διαχειριστώ επιλέγοντας κάθε φορά το νούμερο που θέλω να διαχειριστώ. https://i.ibb.co/sHFrMpf/142783078-3564088826962020-1415877860411141879-n.jpg' alt='142783078-3564088826962020-1415877860411141879-n.jpg'>

free dnd dice[/img]

Link to comment
Share on other sites

Αυτό γίνεται μόνο αν έχεις τη SIM του ενός αριθμού στο κινητό, και είσαι συνδεδεμένος με το My Vodafone Κινητής του άλλου καρτοκινητή.
Link to comment
Share on other sites

αυτό είναι για απενεργοποίηση του τηλεφωνητή?

 

Sent from my Mi 9T Pro using Tapatalk

 

Εμένα εκτός του ότι μου ενεργοποίησε την αναμονή που την χρειάζομαι, μου απενεργοποίησε και όλες τις προωθήσεις κλήσεων προς τον τηλεφωνητή που δεν τις ήθελα ούτως ή άλλως. Λογικά αν θες να κάνεις προώθηση στον τηλεφωνητή π.χ. όταν είσαι εκτός δικτύου θα γίνεται χειροκίνητα πλέον. Πριν ήταν όλες οι προωθήσεις σαν κλειδωμένες από το δίκτυο.

Συσκευή: Realme 8 5G 4/64 GB

Carriers: 🟢 Cosmote - 🔴 Nova

Link to comment
Share on other sites

Αν εννοείς το αν σου έρχεται μήνυμα για αναπάντητη με την προώθηση ανενεργή ναι, σου έρχεται SMS κανονικά ακόμα και αν κλείσεις εσύ την γραμμή γιατί είσαι απασχολημένος.

Συσκευή: Realme 8 5G 4/64 GB

Carriers: 🟢 Cosmote - 🔴 Nova

Link to comment
Share on other sites

Παιδια καλημερα. Ειμαι στην καρτοκινητη της Wind (Q) και θελω να μεταφερθω στην καρτοκινητη της Vodafone. Στην Q που ειμαι τωρα το ελαχιστο κοστος αγορας χρονου ειναι στα 6€ με προυποθεση να το περιμενεις λιγο μεχρι να το "πιασεις". Στην CU υπαρχει κατι αναλογο και με ποιο ελαχιστο κοστος αγορας χρονου? Ευχαριστω.

ΓΙΩΡΓΟΣ:clap:

Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to Vodafone CU, Νέο Καρτοκινητό Vodafone
  • The topic was locked
  • The topic was unlocked
  • This topic was locked and unlocked

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

×
×
  • Create New...