Jump to content

Vodafone CU, Νέο Καρτοκινητό Vodafone


Soulman
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Πήγαινε στην εφαρμογή και άλλαξε το σε λεπτά ομιλίας, αφου έτσι και αλλιως mb παίρνεις απο το shake και το παρε να εχεις

Που ακριβως υπαρχει η επιλογη χρονου ομιλιας αντι data;...αν μπορεις ποσταρησε τα βηματα στο μενου του cu ενα ενα πληζ...εγω δεν το βρηκα

Link to comment
Share on other sites

Χαίρεται. Θέλω να κάνω φορητότητα το καρτοκινητό του πατέρα μου από το WU στο CU. Επειδή δεν μπορώ να τον τρέχω, η εξουσιοδότηση μέσω του gov.gr θα αρκεί για να τα κάνω όλα εγώ;

 

 

Sent from my iPhone using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Που ακριβως υπαρχει η επιλογη χρονου ομιλιας αντι data;...αν μπορεις ποσταρησε τα βηματα στο μενου του cu ενα ενα πληζ...εγω δεν το βρηκα

Μενου-->Υπηρεσίες-->Bonus ανανέωσης-->bonus2talkvodafone

Link to comment
Share on other sites

Χαίρεται. Θέλω να κάνω φορητότητα το καρτοκινητό του πατέρα μου από το WU στο CU. Επειδή δεν μπορώ να τον τρέχω, η εξουσιοδότηση μέσω του gov.gr θα αρκεί για να τα κάνω όλα εγώ;

 

 

Sent from my iPhone using Tapatalk

 

Καλύτερα να ρωτήσεις στο τσατ της Vodafone για αυτο. Πιθανώς να κάνει, αλλα να το δεχθούν μετα απο πρήξιμο.

Link to comment
Share on other sites

Ποιό τσατ μωρέ εδώ και 5 μέρες περιμένω απάντηση! Υπό διάλυση είναι το μαγαζί! Εχω και το υποανάπτυκτο όριο των 3 gb που μετά ούτε viber δεν μπορώ να στείλω και αναγκάζομαι να αγοράσω 1 GB από την κοσμοτέ επειδή το δίκτυο της Vodafone είναι στα τάρταρα! Και το καινουριο μήνυμα γράφει οτι η ταχυτητα θα επανέλθει ανάμεσα στις 4:00 με 7:00! Δηλαδή οι άλλες 2 που δεν έχουν όριο τι παθανε; Το ιντερνετ να το πουλανε σαν χρυσό το ξέρουν όμως...
Link to comment
Share on other sites

Ποιό τσατ μωρέ εδώ και 5 μέρες περιμένω απάντηση! Υπό διάλυση είναι το μαγαζί! Εχω και το υποανάπτυκτο όριο των 3 gb που μετά ούτε viber δεν μπορώ να στείλω και αναγκάζομαι να αγοράσω 1 GB από την κοσμοτέ επειδή το δίκτυο της Vodafone είναι στα τάρταρα! Και το καινουριο μήνυμα γράφει οτι η ταχυτητα θα επανέλθει ανάμεσα στις 4:00 με 7:00! Δηλαδή οι άλλες 2 που δεν έχουν όριο τι παθανε; Το ιντερνετ να το πουλανε σαν χρυσό το ξέρουν όμως...

 

Προσωπικά στο chat στο FB και στην σελίδα του CU απαντάνε άμεσα και πάντα!!

Όσο για το ημερήσιο όριο, δεν γίνεται να το αφήσει απεριόριστο γιατί δίνει πολύ πολύ περισσότερα GBs σε σχέση με την COTE, σίγουρα και εγώ θα προτιμούσα ένα όριο στα 5 GBs, ή άντε στα 4 GBs ανά 24ωρο... ;)

Link to comment
Share on other sites

Με vmb on the spot. Δωρεάν η κάρτα, συμβόλαιο με μηδενικό πάγιο ένα χρόνο που το κόβεις όποτε θες χωρίς δεσμεύσεις, και σου έρχεται λογαριασμό μόνο για τα πακέτα που αγοράζεις. 40gb με 10€ είναι super τιμή.

 

Sent from my Galaxy A40

Link to comment
Share on other sites

Εγώ περιμενω να μου εξηγήσει πως δίνει

"πολυ πολυ περισσοτερο ιντερνετ" η Vodafone...

 

Και θα περιμένεις... :)

Δεν θα μπω στην διαδικασία, ξέρω που το πηγαίνεις ;)

Το συγκεκριμένο thread είναι για το Vodafone CU και όχι για δημιουργία flames... ;)

Αν δεν είσαι ικανοποιημένος γιατί παραμένεις στην Vodafone;

Και λίγο πιο παρατηρητικός αν ήσουν, ιδιαίτερα από τα Χριστούγεννα και μετά, με το marketing των δύο εταιριών θα καταλάβαινες πιο εύκολα σε τι ακριβώς αναφέρομαι... :)

Καλημέρα!

Link to comment
Share on other sites

Με vmb on the spot. Δωρεάν η κάρτα, συμβόλαιο με μηδενικό πάγιο ένα χρόνο που το κόβεις όποτε θες χωρίς δεσμεύσεις, και σου έρχεται λογαριασμό μόνο για τα πακέτα που αγοράζεις. 40gb με 10€ είναι super τιμή.

 

Sent from my Galaxy A40

 

Όπως φαίνεται τα 40GB τα έχει 19,90€

Link to comment
Share on other sites

Αν αφήσει το όριο των 3gb δεν μπορεί να πουλάει πακέτα internet μεγαλύτερα του ορίου.

 

Πώς είναι δυνατόν να υπάρχει πακέτο επί πληρωμή με 15gb όταν δεν μπορείς να το καταναλώσεις;

 

Αναφέρεσαι λογικά στην καλοκαιρινή προσφορά, το οποίο αντιστοιχεί σε 500 MBs/ημέρα.

Προσωπική μου ένσταση στην Vodafone, πράγμα και που έπραξα, είναι το δωρεάν πακέτο του Big Bang 15GBs για 5 μέρες 20:00-08:00 οπού εκεί όντως περιορίζει το όριο, αλλά τελικά στην κυριολεξία είναι για 6 ημέρες οπότε Οκ...

(Υπάρχουν άνθρωποι που δεν έχουν σταθερό ίντερνετ, και εν έτη 2020 πίστεψε με είναι αρκετοί στην Ελλάδα, οπότε μπορούν να χρησιμοποιήσουν αυτά τα πακέτα με το όριο που υπάρχει για τις ώρες που είναι διαθέσιμα για downloading, και αυτό το γνωρίζει πολύ καλά η Vodafone! Και αυτός είναι ο κύριος λόγος ύπαρξης αυτών των πακέτων...)

Link to comment
Share on other sites

Και θα περιμένεις... :)

Δεν θα μπω στην διαδικασία, ξέρω που το πηγαίνεις ;)

Το συγκεκριμένο thread είναι για το Vodafone CU και όχι για δημιουργία flames... ;)

Αν δεν είσαι ικανοποιημένος γιατί παραμένεις στην Vodafone;

Και λίγο πιο παρατηρητικός αν ήσουν, ιδιαίτερα από τα Χριστούγεννα και μετά, με το marketing των δύο εταιριών θα καταλάβαινες πιο εύκολα σε τι ακριβώς αναφέρομαι... :)

Καλημέρα!

 

Καλημερα, εσυ χθες έγραψες ότι η Vodafone δίνει "πολυ πολυ περισσοτερο ιντερνετ". Το να το λες χωρίς να μπορείς να το αποδείξεις μάλλον δεν θα ισχυει. Η παραπληροφορηση θα έπρεπε να τιμωρείται στο φόρουμ.

Link to comment
Share on other sites

Εγώ βάζω 12ευρώ και έχω 5900MB κάθε μήνα.. Γιατί να μην δίνει πολλά; Χωρίς να το έχετε ψάξει μην λέτε.
Link to comment
Share on other sites

1200mb(shake it)+100mb(bonus ανανέωσης+100mb(πάρε να χεις)+500mb(Cu Combo+4000mb(από την αυτόματη ανανέωση του Surf&Email)=5900mb. Προυπόθεση να χεις ενεργή την προσφορά της κάρτας νέων.

 

 

Sent from my iPhone using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Καλημερα, εσυ χθες έγραψες ότι η Vodafone δίνει "πολυ πολυ περισσοτερο ιντερνετ". Το να το λες χωρίς να μπορείς να το αποδείξεις μάλλον δεν θα ισχυει. Η παραπληροφορηση θα έπρεπε να τιμωρείται στο φόρουμ.

 

Να γιατί δεν ήθελα να μπω στην διαδικασία καν να απαντήσω... :D

Ε μάλλον δεν θα ισχύει τότε... :D (βαριέμαι να γράφω κατεβατά... ;) Σου έδωσα ήδη μία συμβουλή, αλλά δεν την έχεις πιάσει... Να είσαι πιο παρατηρητικός με τον marketing των δύο εταιριών και θα βγάλεις πιο εμπεριστατωμένες διαπιστώσεις... :D ;) )

Και έχουμε Δημοκρατία, ακόμα χούντα δεν έχουμε... Ακόμα... :D ;)

Byeee!! :thanks:

Edited by konstantinos77
Link to comment
Share on other sites

Εγώ βλέπω ότι δεν ισχυουν αυτά που γράφεις. Εάν ίσχυαν δεν θα εγραφες σαλτσες. Προσπάθησες να δικαιολογήσεις το κράξιμο που εριξα στο όριο που βάζει η εταιρία με παραπληροφόρηση. Δεν δίνει παραπανω και βάζει και αστεία όρια. Ότι και να λες...
Link to comment
Share on other sites

Εγώ βλέπω ότι δεν ισχυουν αυτά που γράφεις. Εάν ίσχυαν δεν θα εγραφες σαλτσες. Προσπάθησες να δικαιολογήσεις το κράξιμο που εριξα στο όριο που βάζει η εταιρία με παραπληροφόρηση. Δεν δίνει παραπανω και βάζει και αστεία όρια. Ότι και να λες...

 

Αφού δεν δίνει παραπάνω και βάζει και αστεία όρια όπως λες, γιατί δεν πας σε άλλη εταιρεία που δίνει περισσότερα, δεν βάζει αστεία όρια και έχει και καλύτερο δίκτυο;

Link to comment
Share on other sites

Καλά με προυποθεσεις οι άλλοι δίνουν δεκαπλάσιο...

 

 

Στην Ελλάδα όλα αυτά;

 

 

Sent from my iPhone using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Δε θα δώσω λογαριασμό που θα παω. Και αυτό δεν ακυρώνει τη γελοιότητα της εταιρίας. Οπότε τσαμπα προσπαθειτε να τη δικαιολογησετε. Και μόνο που την δικαιολογειτε αντί να την κράζετε δείχνετε τη δουλοπρέπεια σας. Θλιβερή κατάντια εν έτη 2020...
Link to comment
Share on other sites

Δε θα δώσω λογαριασμό που θα παω. Και αυτό δεν ακυρώνει τη γελοιότητα της εταιρίας. Οπότε τσαμπα προσπαθειτε να τη δικαιολογησετε. Και μόνο που την δικαιολογειτε αντί να την κράζετε δείχνετε τη δουλοπρέπεια σας. Θλιβερή κατάντια εν έτη 2020...

 

Κοίτα, όταν κρίνεις κάτι τόσο αυστηρά, θα πρέπει με επιχειρήματα να το στηρίξεις. Δεν γίνεται να παραμένεις σε μία εταιρεία που όλα είναι στραβά και οι άλλες είναι καλύτερες. Για να παραμένεις λοιπόν 2 πράγματα συμβαίνουν. Ή είσαι μαζοχιστής και προτιμάς να πληρώνεις μια εταιρεία που δεν σε καλύπτει ή υπάρχει κάποιος σκοπός από πίσω. Πιστεύω ότι όλοι καταλαβαίνουν τι εννοώ.

Link to comment
Share on other sites

Το επιχείρημα μου είναι ότι ενώ όλες δίνουν τα ίδια για το καλοκαίρι η Vodafone έχει το όριο των 3 GB κάθε μερα και μετά σου λέει ότι κάποια στιγμή ανάμεσα στις 4-7 το πρωι θα μπορώ να ξανασερφαρω. Και αντί να γελάμε όλοι μαζί εσυ και ο άλλος μου κανετε μπουλινγκ επειδή κράζω την εταιρία! Πολυ κρίμα για το φόρουμ αυτό...
Link to comment
Share on other sites

1 μήνα λογαριασμός με λιγότερα από 50 μηνύματα και ασχολείστε;

Τρολλοaccount για να σπάσει μπάλες και να πέσουν Ban λόγω απρεπής συμπεριφοράς.

Block list από το πρώτο μήνυμα.

Σύμφωνα με χρήστες του MyPhone μέτοχος σε:

Huawei, Apple, Vodafone

Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to Vodafone CU, Νέο Καρτοκινητό Vodafone
  • The topic was locked
  • The topic was unlocked
  • This topic was locked and unlocked

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

×
×
  • Create New...