Jump to content

Vodafone CU, Νέο Καρτοκινητό Vodafone


Soulman
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

1 ώρα πριν, VIPdriver said:

Τελικά η απόφαση της βόνταφον να σταματήσει το Liquid δεν θα της φέρει πελατες στα συμβόλαια της, αλλά θα φέρει πελατες στα συμβόλαια της κοσμοτε! 

Δεν ειχα λογο να αλλαξω εταιρεια καθως αλλα ειναι τα βασικα εξοδα και οχι μια καρτα κινητης το μηνα.  Αλλα τετοιες κινησεις δειχνουν ασεβεια στον πελατη. Εχω 3 νουμερα vodafone που εκανα liquid (δικο μου, συν συγυζου και μανας) και τα 3 οταν τελειωσει το υπολοιπο ομιλιας πανε σε Cosmote. Δεν με νοιαζει αν θα δινω λιγο περισσοτερα η λιγοτερα....

Link to comment
Share on other sites

4 minutes ago, GMF80 said:

Δεν ειχα λογο να αλλαξω εταιρεια καθως αλλα ειναι τα βασικα εξοδα και οχι μια καρτα κινητης το μηνα.  Αλλα τετοιες κινησεις δειχνουν ασεβεια στον πελατη. Εχω 3 νουμερα vodafone που εκανα liquid (δικο μου, συν συγυζου και μανας) και τα 3 οταν τελειωσει το υπολοιπο ομιλιας πανε σε Cosmote. Δεν με νοιαζει αν θα δινω λιγο περισσοτερα η λιγοτερα....

Ακριβώς το ίδιο και εγώ. Ξέρω ότι θα δίνω περισσοτερα, αλλά τουλάχιστον θα έχω σταθερότητα (εκτός από καλυτερη κάλυψη και ταχυτητες). Η βόνταφον άλλαξε συμπεριφορά και οχι μονο στις χρεώσεις αλλά και στους διαγωνισμούς. Γενικά η όλη ποιοτητα έχει φύγει. 

  • Like 2
  • Thanks 1
  • Haha 1
  • Sad 2
  • Not helpful/Misleading 1
Link to comment
Share on other sites

8 minutes ago, VIPdriver said:

Ακριβώς το ίδιο και εγώ. Ξέρω ότι θα δίνω περισσοτερα, αλλά τουλάχιστον θα έχω σταθερότητα (εκτός από καλυτερη κάλυψη και ταχυτητες). Η βόνταφον άλλαξε συμπεριφορά και οχι μονο στις χρεώσεις αλλά και στους διαγωνισμούς. Γενικά η όλη ποιοτητα έχει φύγει. 

Εγώ όπως είπα τις προάλλες γνωρίζω δύο άτομα(πρώην Q-Telecom)που ήρθαν τον Ιανουάριο λόγω CU Liquid μετά από μια δεκαετία στην προηγούμενη εταιρεία(2014-2024)και την έκαναν αίτηση για φορητότητα αμέσως μετά την ανακοίνωση των αλλαγών για πράσινη στον βάτραχο,γιατί μου είπαν ότι δεν είναι μόνο το CU Liquid που τους ενδιαφέρει,αλλά και η συνεχιζόμενη αύξηση τιμών σε όλες τις υπηρεσίες και πακέτα 

Link to comment
Share on other sites

36 minutes ago, aektzhs 1 said:

δεν είναι μόνο το CU Liquid που τους ενδιαφέρει,αλλά και η συνεχιζόμενη αύξηση τιμών σε όλες τις υπηρεσίες και πακέτα 

Σε λίγο θα ανέβει και το φρόγκ. Δεν είναι κορόιδα να αφήσουν να την βγάζει κάποιος με 3€ τον μήνα. Απλώς είδε ότι όσοι πήγαιναν λικουιντ, εκμεταλλεύονταν μια τρύπα και δεν χάλαγαν λεφτά. Γιατί στην ουσία μόνο μερικοί χρήστες εδώ μέσα το είχαν.

Έκλεισε η τρύπα και τέλος. Αν δούνε και στον βάτραχο να την βγάζουν με 10€ το τρίμηνο, θα γίνει κι εκεί αλλαγή. Θέλει άλλη προσέγγιση.😄

Link to comment
Share on other sites

20 minutes ago, dimitroula10 said:

Σε λίγο θα ανέβει και το φρόγκ. Δεν είναι κορόιδα να αφήσουν να την βγάζει κάποιος με 3€ τον μήνα. Απλώς είδε ότι όσοι πήγαιναν λικουιντ, εκμεταλλεύονταν μια τρύπα και δεν χάλαγαν λεφτά. Γιατί στην ουσία μόνο μερικοί χρήστες εδώ μέσα το είχαν.

Έκλεισε η τρύπα και τέλος. Αν δούνε και στον βάτραχο να την βγάζουν με 10€ το τρίμηνο, θα γίνει κι εκεί αλλαγή. Θέλει άλλη προσέγγιση.😄

Βέβαια και πριν γεννηθεί το λικουιντ, ο βάτραχος πάλι έδινε το 3ευρο πακετο. 

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, VIPdriver said:

Ακριβώς το ίδιο και εγώ. Ξέρω ότι θα δίνω περισσοτερα, αλλά τουλάχιστον θα έχω σταθερότητα (εκτός από καλυτερη κάλυψη και ταχυτητες). Η βόνταφον άλλαξε συμπεριφορά και οχι μονο στις χρεώσεις αλλά και στους διαγωνισμούς. Γενικά η όλη ποιοτητα έχει φύγει. 

Θα σε χάσουμε από το νήμα δηλαδή;

5 minutes ago, VIPdriver said:

Βέβαια και πριν γεννηθεί το λικουιντ, ο βάτραχος πάλι έδινε το 3ευρο πακετο. 

Κι αυτός παλιά έδινε διπλασιασμό €. Πάνε κι αυτά όμως

Link to comment
Share on other sites

Τα 3€ του frog είναι για όσους δε μιλάνε πολύ.

Φαντάζομαι θα το κρατήσει η Cosmote, εκτός αν είναι χαζοί.

COSMOTE VDSL 100/10, COSMOTE TV FULL PACK, COSMOTE GIGAMAX UNLIMITED, COSMOTE INTERNET ON THE GO με κάρτα (εξοχικό), F2G (για δοκιμές), EON TV FULL PACK.

Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, sou_d said:

Θα σε χάσουμε από το νήμα δηλαδή;

Κι αυτός παλιά έδινε διπλασιασμό €. Πάνε κι αυτά όμως

Εάν φυγω ποιον θα έχουν να βάζουν hands down οι 2 (εναπομείναντες) υπάλληλοι της βονταφονάρας;

Εσυ πηγες προιστορια τώρα. Και το κιου έδινε 0.01/σμσ...

Link to comment
Share on other sites

Κάτι μου λέει ότι τέλη Μαϊου θα βγει ανακοίνωση που θα παίρνει πίσω την κατάκτηση του liquid. Βεβαίως το κύμα φυγής έχει ξεκινήσει ήδη.

Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, gpapas640 said:

Κάτι μου λέει ότι τέλη Μαϊου θα βγει ανακοίνωση που θα παίρνει πίσω την κατάκτηση του liquid. Βεβαίως το κύμα φυγής έχει ξεκινήσει ήδη.

Μπορεί να το βγάλουν σε τζελ για να μην λένε ότι το πήραν πίσω.. 😂😂

Link to comment
Share on other sites

13 minutes ago, gpapas640 said:

Κάτι μου λέει ότι τέλη Μαϊου θα βγει ανακοίνωση που θα παίρνει πίσω την κατάκτηση του liquid. Βεβαίως το κύμα φυγής έχει ξεκινήσει ήδη.

Ήδη για τους νέους συνδρομητές το κατήργησε

Link to comment
Share on other sites

Εμένα μου κάνει εντύπωση ότι δεν το διαφημισε καθόλου. Δηλαδή έφτιαξε κάτι νέο και δεν ήθελε να μαθευτεί. Το σίγουρο είναι ότι κατάφερε να παρει πολλα στοιχεία καρτών τραπεζικών λογαριασμών. Πολυ περιεργη συμπεριφορά... 

Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, VIPdriver said:

Εμένα μου κάνει εντύπωση ότι δεν το διαφημισε καθόλου. Δηλαδή έφτιαξε κάτι νέο και δεν ήθελε να μαθευτεί. Το σίγουρο είναι ότι κατάφερε να παρει πολλα στοιχεία καρτών τραπεζικών λογαριασμών. Πολυ περιεργη συμπεριφορά... 

Αν ο σκοπός ήταν να συλλέξει στοιχεία καρτών όμως θα το διαφήμιζε. Άρα ούτε αυτό στέκει.

Άσε που πολλοί από εμάς τα έχουμε δώσει ήδη τα στοιχεία αυτά σε προηγούμενες συναλλαγές σε κάποιο κατάστημα κλπ..

Link to comment
Share on other sites

27 minutes ago, aektzhs 1 said:

Ήδη για τους νέους συνδρομητές το κατήργησε

Που το ξέρεις; Πήρες νέο αριθμό σήμερα και δεν υπήρχε;

21 minutes ago, VIPdriver said:

Εμένα μου κάνει εντύπωση ότι δεν το διαφημισε καθόλου. Δηλαδή έφτιαξε κάτι νέο και δεν ήθελε να μαθευτεί. Το σίγουρο είναι ότι κατάφερε να παρει πολλα στοιχεία καρτών τραπεζικών λογαριασμών. Πολυ περιεργη συμπεριφορά... 

Σαν τι ήθελες να κάνει δηλαδή; Να γεμίσει flyers τους δρόμους;

Link to comment
Share on other sites

40 minutes ago, VIPdriver said:

Το σίγουρο είναι ότι κατάφερε να παρει πολλα στοιχεία καρτών τραπεζικών λογαριασμών

μονο των κοροιδων γιατι τα γατονια πηραν τα μετρα τους
οπως παντα !! :)

Καλύτερα μιας ώρας ελεύθερη ζωή,
παρά σαράντα χρόνια σκλαβιά και φυλακή.

Link to comment
Share on other sites

20 minutes ago, gpapas640 said:

Που το ξέρεις; Πήρες νέο αριθμό σήμερα και δεν υπήρχε;

Δεν εμφανίζεται πλέον η επιλογή γίνε, liquid. Μπορείς πάλι να μπεις με κόλπο που τους ξέφυγε, αλλά...

Screenshot_2024-04-22-22-22-32-20_2e83dfe13a5867033cf77b276138972a.jpg

Link to comment
Share on other sites

36 minutes ago, Staccato said:

Αν ο σκοπός ήταν να συλλέξει στοιχεία καρτών όμως θα το διαφήμιζε. Άρα ούτε αυτό στέκει.

Άσε που πολλοί από εμάς τα έχουμε δώσει ήδη τα στοιχεία αυτά σε προηγούμενες συναλλαγές σε κάποιο κατάστημα κλπ..

Δεκτό. Γιατί όμως δεν το διαφημισε καθόλου;

20 minutes ago, gpapas640 said:

Που το ξέρεις; Πήρες νέο αριθμό σήμερα και δεν υπήρχε;

Σαν τι ήθελες να κάνει δηλαδή; Να γεμίσει flyers τους δρόμους;

Ενας φιλος έγραψε ότι δεν το δίνει ως επιλογή στις ρυθμίσεις του cu. 

Όταν θέλεις να πουλησεις μια υπηρεσία, δεν θα θέλεις να την διαφημίσεις;

Link to comment
Share on other sites

32 minutes ago, VIPdriver said:

Δεκτό. Γιατί όμως δεν το διαφημισε καθόλου;

Μάλλον δεν θα μάθουμε ποτέ τον πραγματικό λόγο της σύντομης ύπαρξης του liquid.

Τη βγάλαμε τζάμπα εμείς τόσο καιρό;; Τη βγάλαμε!

Φάγαμε σουβλάκια τζάμπα με τη 15€ ανανέωση; Φάγαμε!

Τι είχαμε τι χάσαμε..

Link to comment
Share on other sites

Σουβλάκια πολλά… προγράμματα με απ’όλα…. δε το γυρνάν σε σουβλατζίδικο…

######
 

Σχετικά με το αν το διαφήμισε, αν έχετε παρατηρήσει, εδώ και πολύ καιρό, δεν διαφημίζουν, παρά μόνο, προγράμματα συμβολαίων. 

##########
 

Με πείραξε αυτή η κίνηση το ίδιο με την κατάργηση του 1€ από την νόβα. 
Δεν αφήνουν επιλογή σε κάποιον αδύναμο οικονομικά να έχει ένα ρημαδοκαρτοκινητο. 
Θα πρέπει να τους επιβάλουν να έχουν μεγαλύτερη διάρκεια από δυο μήνες οι ανανεώσεις. 

Link to comment
Share on other sites

Επιβαλω  εις οφελος του καταναλωτη και Ελλαδα  ειναι κατι αδυνατο... Επιβαλω εις οφελος του πλουσιου ειναι η μονη επιλογη...

Link to comment
Share on other sites

Ας δούμε λίγο την υπόθεση μακρυά από την κατάργηση του CU Liquid. Από τον Σεπτέμβριο η Vodafone έχει κάνει μπαράζ αυξήσεων και η συγκεκριμένη κατάργηση του ρευστού είναι το κερασάκι στην τούρτα. Για αρχή θα υπάρξουν διαρροές προς τα άλλα δίκτυα(ήδη ξεκίνησαν),αλλά πιστεύω ότι μέχρι το καλοκαίρι θα ξεκινήσει η αντεπίθεση της Vodafone με συμβόλαια τύπου 3GB με 8-9 ευρώ το μήνα. Το ζήτημα είναι πόσοι θα έχουν εγκαταλείψει το καράβι και πότε θα ξεκινήσει μια τέτοια κίνηση

Χαρακτηριστικό παράδειγμα των λεγόμενων μου αποτελεί η αντεπίθεση της εταιρείας τον Νοέμβριο(έπειτα από το κύμα δυσαρέσκειας των συνδρομητών για τις αυξήσεις του προηγούμενου μήνα)με συμβόλαια Red Unlimited με 17 ευρώ για συνδρομητές καρτοκινητής και προσωπικές προσφορές για συμβόλαιο με παροχές και τιμές όπως ανέφερα παραπάνω

Edited by aektzhs 1
Link to comment
Share on other sites

15 minutes ago, GMF80 said:

Επιβαλω  εις οφελος του καταναλωτη και Ελλαδα  ειναι κατι αδυνατο... Επιβαλω εις οφελος του πλουσιου ειναι η μονη επιλογη...

Χάθηκε η Ελπίς. 

Link to comment
Share on other sites

2 ώρες πριν, gpapas640 said:

Κάτι μου λέει ότι τέλη Μαϊου θα βγει ανακοίνωση που θα παίρνει πίσω την κατάκτηση του liquid. Βεβαίως το κύμα φυγής έχει ξεκινήσει ήδη.

Το εχουμε ηδη δει αυτο και σε αλλα πακετα αλλα δεν υπαρχει ανταγωνιστικο του liquid . 

Παντως γιατι φευγεται απο το liquid ; απο τωρα ; τον Ιουνιο θα καταργηθει κατσε να φτασουμε εως τοτε και βλεπουμε ολο και κατι μπορει να μας δωσει δωρο για επιστροφη στο απλο cu πχ κανενα διπλασιασμο σε καποιο πακετο , που το ειχε κανει παλαιοτερα . Κατι αλλο κοιταγα τις τιμες στο sms στα 0,41 ευρω εχει φτασει το απλο sms ; αμα δεν εχεις πακετο; παμε καλα; και το sms στο εξωτερικο τιμη χωμα; 0,074 ευρω δε παμε καθολου καλα . Εγω σκεφτομαι ειτε να ενεργοποιω πακετα cu bing bang για να δω αμα με βολευουνε και τα sms να τα χρεωνομαι εξτρα δεν στελνω πολλα ειτε να το γυρισω σε ολυμπιακος να παιρνω ομιλια προς vodafone με καθε καρτα ανανεωσης γραφει οτι δινει και 1 ευρω για καθε γκολ και να δω πως θα παει και τι πακετα εχουνε ξεχασει σε αυτο το πακετο . 

Eπισης βλεπω οτι το international εχει ωραια πακετα, 10gb και 200 λεπτα προς ολους με 8,90 ευρω τον μηνα για αυτους που κανουνε ληγη χρηση του τηλεφωνου , αλλα διαρκειας 25 ημερων , επισης μου κανει εντυπωση που εχει πακετο με απεριοριστα data και 200gb με 27 ευρω διαρκειας 30 ημερων σταθερο πακετο ,ακριβο πακετο αλλα υπαρχει . Πηγη https://assets.ctfassets.net/b79acpktwvj7/7dND97x8oNXwBoCi0bg6Y8/939b7db9ac8c7be73f4e91fb179e9dc4/Vodafone_International_April24.pdf 

Θα δοκιμαζα και τα 2 αυτα καρτοκινητα να δω τι δινουνε και , εξαλλου στο international με 1,01 ευρω 300 λεπτα προς international παλι βολευει για να μιλαμε μεταξυ μας οικογενειακως. 

Επισης βλεπω οτι στο vodafone καρτοκινητο εχει πακετο με 10,90 ευρω με 700 λεπτα προς ολους +100sms +900mb τον μηνα στο vodafone you . 

Μια απορια εχω το shake αφορα μονο το cu ; ή και το καρτοκινητο vodafone ; 

Τελος για καποιον που θελει ελαχιστη ομιλια μπορει να ενεργοποιει στο cu shake τον δωρεαν χρονο ομιλιας προς ολους και τον επομενο μηνα να ενεργοποιει καποιο πακετο. 

επιτελους αλλαξαν το ρολοι του ρευματος με ψηφιακο και μπηκαμε στην μηνιαια τηλεμετρηση , παντως 2 λογαριασμοι ρευματος για αλλαγη ρολογιου επανωτοι δεν περιμενα να δω .

Link to comment
Share on other sites

8 minutes ago, aektzhs 1 said:

Ας δούμε λίγο την υπόθεση μακρυά από την κατάργηση του CU Liquid. Από τον Σεπτέμβριο η Vodafone έχει κάνει μπαράζ αυξήσεων και η συγκεκριμένη κατάργηση του ρευστού είναι το κερασάκι στην τούρτα. Για αρχή θα υπάρξουν διαρροές προς τα άλλα δίκτυα(ήδη ξεκίνησαν),αλλά πιστεύω ότι μέχρι το καλοκαίρι θα ξεκινήσει η αντεπίθεση της Vodafone με συμβόλαια τύπου 3GB με 8-9 ευρώ το μήνα. Το ζήτημα είναι πόσοι θα έχουν εγκαταλείψει το καράβι και πότε θα ξεκινήσει μια τέτοια κίνηση

Χαρακτηριστικό παράδειγμα των λεγόμενων μου αποτελεί η αντεπίθεση της εταιρείας τον Νοέμβριο(έπειτα από το κύμα δυσαρέσκειας των συνδρομητών για τις αυξήσεις του προηγούμενου μήνα)με συμβόλαια Red Unlimited με 17 ευρώ για συνδρομητές καρτοκινητής και προσωπικές προσφορές για συμβόλαιο με παροχές και τιμές όπως ανέφερα παραπάνω

Έχουν βρει ένα τρόπο  δηλαδή για να σε τραβάνε σε κάποιο συμβόλαιο. 

 

4 minutes ago, JOHNMEGARYTHMOS said:

Το εχουμε ηδη δει αυτο και σε αλλα πακετα αλλα δεν υπαρχει ανταγωνιστικο του liquid . 

Παντως γιατι φευγεται απο το liquid ; απο τωρα ; τον Ιουνιο θα καταργηθει κατσε να φτασουμε εως τοτε και βλεπουμε ολο και κατι μπορει να μας δωσει δωρο για επιστροφη στο απλο cu πχ κανενα διπλασιασμο σε καποιο πακετο , που το ειχε κανει παλαιοτερα . Κατι αλλο κοιταγα τις τιμες στο sms στα 0,41 ευρω εχει φτασει το απλο sms ; αμα δεν εχεις πακετο; παμε καλα; και το sms στο εξωτερικο τιμη χωμα; 0,074 ευρω δε παμε καθολου καλα . Εγω σκεφτομαι ειτε να ενεργοποιω πακετα cu bing bang για να δω αμα με βολευουνε και τα sms να τα χρεωνομαι εξτρα δεν στελνω πολλα ειτε να το γυρισω σε ολυμπιακος να παιρνω ομιλια προς vodafone με καθε καρτα ανανεωσης γραφει οτι δινει και 1 ευρω για καθε γκολ και να δω πως θα παει και τι πακετα εχουνε ξεχασει σε αυτο το πακετο . 

Eπισης βλεπω οτι το international εχει ωραια πακετα, 10gb και 200 λεπτα προς ολους με 8,90 ευρω τον μηνα για αυτους που κανουνε ληγη χρηση του τηλεφωνου , αλλα διαρκειας 25 ημερων , επισης μου κανει εντυπωση που εχει πακετο με απεριοριστα data και 200gb με 27 ευρω διαρκειας 30 ημερων σταθερο πακετο ,ακριβο πακετο αλλα υπαρχει . Πηγη https://assets.ctfassets.net/b79acpktwvj7/7dND97x8oNXwBoCi0bg6Y8/939b7db9ac8c7be73f4e91fb179e9dc4/Vodafone_International_April24.pdf 

Θα δοκιμαζα και τα 2 αυτα καρτοκινητα να δω τι δινουνε και , εξαλλου στο international με 1,01 ευρω 300 λεπτα προς international παλι βολευει για να μιλαμε μεταξυ μας οικογενειακως. 

Επισης βλεπω οτι στο vodafone καρτοκινητο εχει πακετο με 10,90 ευρω με 700 λεπτα προς ολους +100sms +900mb τον μηνα στο vodafone you . 

Μια απορια εχω το shake αφορα μονο το cu ; ή και το καρτοκινητο vodafone ; 

Τελος για καποιον που θελει ελαχιστη ομιλια μπορει να ενεργοποιει στο cu shake τον δωρεαν χρονο ομιλιας προς ολους και τον επομενο μηνα να ενεργοποιει καποιο πακετο. 

Φεύγουν γιατί ήταν κατ ανάγκη λόγω φθηνού καρτοκινητου. Δεν τους καλύπτει το σήμα και γεια σας. 
 

Link to comment
Share on other sites

2 ώρες πριν, JOHNMEGARYTHMOS said:

Το εχουμε ηδη δει αυτο και σε αλλα πακετα αλλα δεν υπαρχει ανταγωνιστικο του liquid . 

Παντως γιατι φευγεται απο το liquid ; απο τωρα ; τον Ιουνιο θα καταργηθει κατσε να φτασουμε εως τοτε και βλεπουμε ολο και κατι μπορει να μας δωσει δωρο για επιστροφη στο απλο cu πχ κανενα διπλασιασμο σε καποιο πακετο , που το ειχε κανει παλαιοτερα . Κατι αλλο κοιταγα τις τιμες στο sms στα 0,41 ευρω εχει φτασει το απλο sms ; αμα δεν εχεις πακετο; παμε καλα; και το sms στο εξωτερικο τιμη χωμα; 0,074 ευρω δε παμε καθολου καλα . Εγω σκεφτομαι ειτε να ενεργοποιω πακετα cu bing bang για να δω αμα με βολευουνε και τα sms να τα χρεωνομαι εξτρα δεν στελνω πολλα ειτε να το γυρισω σε ολυμπιακος να παιρνω ομιλια προς vodafone με καθε καρτα ανανεωσης γραφει οτι δινει και 1 ευρω για καθε γκολ και να δω πως θα παει και τι πακετα εχουνε ξεχασει σε αυτο το πακετο . 

Eπισης βλεπω οτι το international εχει ωραια πακετα, 10gb και 200 λεπτα προς ολους με 8,90 ευρω τον μηνα για αυτους που κανουνε ληγη χρηση του τηλεφωνου , αλλα διαρκειας 25 ημερων , επισης μου κανει εντυπωση που εχει πακετο με απεριοριστα data και 200gb με 27 ευρω διαρκειας 30 ημερων σταθερο πακετο ,ακριβο πακετο αλλα υπαρχει . Πηγη https://assets.ctfassets.net/b79acpktwvj7/7dND97x8oNXwBoCi0bg6Y8/939b7db9ac8c7be73f4e91fb179e9dc4/Vodafone_International_April24.pdf 

Θα δοκιμαζα και τα 2 αυτα καρτοκινητα να δω τι δινουνε και , εξαλλου στο international με 1,01 ευρω 300 λεπτα προς international παλι βολευει για να μιλαμε μεταξυ μας οικογενειακως. 

Επισης βλεπω οτι στο vodafone καρτοκινητο εχει πακετο με 10,90 ευρω με 700 λεπτα προς ολους +100sms +900mb τον μηνα στο vodafone you . 

Μια απορια εχω το shake αφορα μονο το cu ; ή και το καρτοκινητο vodafone ; 

Τελος για καποιον που θελει ελαχιστη ομιλια μπορει να ενεργοποιει στο cu shake τον δωρεαν χρονο ομιλιας προς ολους και τον επομενο μηνα να ενεργοποιει καποιο πακετο. 

Εγω με ολες αυτες τις αυξησεις παιζω πλεον μπαλα με CU Big Bang και Frog εννοειται για ομιλια. 

Περιμενω να δω ποσο θα το ξεχειλωσει η κυρα Vodafone...

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

×
×
  • Create New...