Jump to content

Vodafone CU, Νέο Καρτοκινητό Vodafone


Soulman
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

θεωρώ ότι από τότε που άρχισε το ρευστό η εταιρεία κοροϊδεύει τον κόσμο και μένα προσωπικα συν τους δήθεν διαγωνισμούς και μπούρδες,οπότε και αποχωρώ,η βονταφοναρα έγινε βονταφονακι,κάποιοι πρέπει να παραιτηθούν στα κεντρικά ,καλή σας δύναμη 

Link to comment
Share on other sites

Δηλαδή στη Vodafone πλέον θες 60 ευρώ για απεριόριστο ίντερνετ όλο το μήνα στο CU ενώ στην Cosmote 26 ευρώ (πακέτο 7 ημέρες απεριόριστα δεδομένα με 6,50) και στη Nova 27 ευρώ (0,90 τη μέρα).

Οκ κυρία Vodafone...

COSMOTE VDSL 100/10, COSMOTE TV FULL PACK, COSMOTE GIGAMAX UNLIMITED, COSMOTE INTERNET ON THE GO με κάρτα (εξοχικό), F2G (για δοκιμές), EON TV FULL PACK.

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, MIKU said:

Δηλαδή στη Vodafone πλέον θες 60 ευρώ για απεριόριστο ίντερνετ όλο το μήνα στο CU ενώ στην Cosmote 26 ευρώ (πακέτο 7 ημέρες απεριόριστα δεδομένα με 6,50) και στη Nova 27 ευρώ (0,90 τη μέρα).

Οκ κυρία Vodafone...

60 ευρώ; Αφού θα υπάρχει το week πακέτο που ναι μεν το ακριβαίνει στα 7 ευρώ (7x4=28) και γίνεται το CU το ακριβότερο, αλλά όχι και 60.

Edited by staurosmar
Link to comment
Share on other sites

4 minutes ago, staurosmar said:

60 ευρώ; Αφού θα υπάρχει το week πακέτο που ναι μεν το ακριβαίνει στα 7 ευρώ (7x4=28) και γίνεται το CU το ακριβότερο, αλλά όχι και 60.

Α οκ, δεν το θυμώνουν. Αλλά ναι...

COSMOTE VDSL 100/10, COSMOTE TV FULL PACK, COSMOTE GIGAMAX UNLIMITED, COSMOTE INTERNET ON THE GO με κάρτα (εξοχικό), F2G (για δοκιμές), EON TV FULL PACK.

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, MIKU said:

στη Nova 27 ευρώ (0,90 τη μέρα)

Έτσι για πληροφόρηση είναι 0,90€ για 2 ημέρες στην νόβα και για όσες μέρες το χρειάζεσαι και όχι υποχρεωτικά 1 μήνα. Οπότε είναι 30÷2×0,9=13,5€=15€ μαζί με φόρο.😀😁😁

Link to comment
Share on other sites

1 ώρα πριν, akalos said:

θεωρώ ότι από τότε που άρχισε το ρευστό η εταιρεία κοροϊδεύει τον κόσμο και μένα προσωπικα συν τους δήθεν διαγωνισμούς και μπούρδες,οπότε και αποχωρώ,η βονταφοναρα έγινε βονταφονακι,κάποιοι πρέπει να παραιτηθούν στα κεντρικά ,καλή σας δύναμη 

Προς τα που θα πας φίλε;;;;

Link to comment
Share on other sites

40 minutes ago, staurosmar said:

60 ευρώ; Αφού θα υπάρχει το week πακέτο που ναι μεν το ακριβαίνει στα 7 ευρώ (7x4=28) και γίνεται το CU το ακριβότερο, αλλά όχι και 60.

Μην ξεχνάμε τον κόφτη στα 300GB ε.. τι να τα κάνεις τα απεριόριστα με 28; Παίρνεις τα 200GB με 11,5 ή πας αλλού..

Link to comment
Share on other sites

10 minutes ago, aektzhs 1 said:

Προς τα που θα πας φίλε;;;;

frog περιμένω σήμερα αύριο ενεργοποίηση ,οπουδήποτε δεν έχει bing banq και χαζομάρες,ειλικρινά το σιχαθηκα όμως 

Edited by akalos
Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, akalos said:

frog περιμένω σήμερα αύριο ενεργοποίηση ,οπουδήποτε δεν έχει bing banq και χαζομάρες,ειλικρινά το σιχαθηκα όμως 

Η αλήθεια είναι πως οοοοολο αυτό για 2-3 € το μήνα δεν έχει πολύ νόημα. Δεν πίνεις έναν καφέ στην τελική και έρχεται στα ίσα του.

Link to comment
Share on other sites

32 minutes ago, dimitroula10 said:

Έτσι για πληροφόρηση είναι 0,90€ για 2 ημέρες στην νόβα και για όσες μέρες το χρειάζεσαι και όχι υποχρεωτικά 1 μήνα. Οπότε είναι 30÷2×0,9=13,5€=15€ μαζί με φόρο.😀😁😁

Αυτό πες το στα fanboys της Vodafone που πατάνε dislike 🤣

11 minutes ago, Mantzanes said:

Μην ξεχνάμε τον κόφτη στα 300GB ε.. τι να τα κάνεις τα απεριόριστα με 28; Παίρνεις τα 200GB με 11,5 ή πας αλλού..

"Απεριόριστα"

COSMOTE VDSL 100/10, COSMOTE TV FULL PACK, COSMOTE GIGAMAX UNLIMITED, COSMOTE INTERNET ON THE GO με κάρτα (εξοχικό), F2G (για δοκιμές), EON TV FULL PACK.

Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, Mantzanes said:

Η αλήθεια είναι πως οοοοολο αυτό για 2-3 € το μήνα δεν έχει πολύ νόημα. Δεν πίνεις έναν καφέ στην τελική και έρχεται στα ίσα του.

έχει προσφορά το φρογκ για τρεις μήνες οπότε ήδη ειναι στα ίσια του για το πρώτο τρίμηνο που εμένα με βολεύει ,μετά βλέπουμε 

Link to comment
Share on other sites

35 minutes ago, Mantzanes said:

Η αλήθεια είναι πως οοοοολο αυτό για 2-3 € το μήνα δεν έχει πολύ νόημα. Δεν πίνεις έναν καφέ στην τελική και έρχεται στα ίσα του.

Όμως θα εχεις και το σήμα/ταχυτητες της κοσμοτε φίλε μου. Και τώρα πιο φτηνό από την βόνταφον. 

Link to comment
Share on other sites

12 minutes ago, VIPdriver said:

Όμως θα εχεις και το σήμα/ταχυτητες της κοσμοτε φίλε μου. Και τώρα πιο φτηνό από την βόνταφον. 

αυτό δεν το γνωρίζω ! στην ίδιο ιστό είναι όλες μαζί και ελπίζω να έχω καλύτερο σήμα από cosmote μέσα στο σπίτι μου κυρίως ,έξω πάει σφαίρα η voda,περιμένω και κάνω υπομονή,αυτό που ξέρω είναι ότι μόνο η Cote έχει 5g εδώ και καιρο ,οι άλλες δύο κοιμούνται όρθιες 

Edited by akalos
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, VIPdriver said:

Όμως θα εχεις και το σήμα/ταχυτητες της κοσμοτε φίλε μου.

Δεν ισχύει πάντα αυτό είπαμε

Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, sou_d said:

Δεν ισχύει πάντα αυτό είπαμε

Υπάρχει τεράστια διαφορά στις ταχυτητες, κάλυψη και σταθερότητα της κοσμοτέ με τον ανταγωνισμό. Τώρα εαν ένας δεν έχει σήμα στην περιοχη του, αυτό δε σημαίνει ότι δεν ισχυουν αυτά που ανακοινώνουν τα ανεξάρτητα μέσα μετρήσεων. Δηλαδή κάπου ώπα... 

Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, VIPdriver said:

Υπάρχει τεράστια διαφορά στις ταχυτητες, κάλυψη και σταθερότητα της κοσμοτέ με τον ανταγωνισμό. Τώρα εαν ένας δεν έχει σήμα στην περιοχη του, αυτό δε σημαίνει ότι δεν ισχυουν αυτά που ανακοινώνουν τα ανεξάρτητα μέσα μετρήσεων. Δηλαδή κάπου ώπα... 

Ισχύει όμως η λάθος διατύπωσή σου 😉

Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, sou_d said:

Ισχύει όμως η λάθος διατύπωσή σου 😉

Διαφωνώ. Η κοσμοτε έχει τις λιγότερες τρυπες δικτου. 

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, VIPdriver said:

Όμως θα εχεις και το σήμα/ταχυτητες της κοσμοτε φίλε μου. Και τώρα πιο φτηνό από την βόνταφον. 

Αυτό που γράφεις εδώ, δεν έχει καμία σχέση με αυτό που γράφεις

 

7 minutes ago, VIPdriver said:

Διαφωνώ. Η κοσμοτε έχει τις λιγότερες τρυπες δικτου. 

εδώ. Το πρώτο είναι σαφέστατα υποκειμενικό, ενώ το δεύτερο θα μπορούσες να πεις, αφού σου αρέσουν οι αριθμοί ότι είναι ορθό.

Anyway  ή δεν θες να καταλάβεις ή όντως δεν καταλαβαίνεις. Δεν μπορώ να κάνω τίποτα και στις 2 περιπτώσεις

Edited by sou_d
Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, staurosmar said:

Μου ήρθε στο CU μου αυτό πριν από λίγο. 

Τι να τους πεις τώρα; 

 

Screenshot_2024-04-19-10-10-21-520_com.google.android.apps.messaging-edit.jpg

Ότι είναι προδότες, κλέφτες και αντιπρόσωποι 🤣🤣

Link to comment
Share on other sites

9 minutes ago, sou_d said:

Ότι είναι προδότες, κλέφτες και αντιπρόσωποι 🤣🤣

Και εκπρόσωποι!!! 😂😂😉😉
Μην ξεχνιόμαστε... 😁😁

Link to comment
Share on other sites

Με esim cu ενεργοποιω το hotspot στο κινητο αλλα δεν εχω ιντερνετ. Αυτο ειναι γενικο για τη vodafone;

Link to comment
Share on other sites

Powered by Cosmote Unlimited + Extrasim, Vodafone Red Unlimited + I4S + Vodafone Red 3 + VDSL 100 ,  F2G. 

Link to comment
Share on other sites

26 minutes ago, cmvr said:

Πάει το λικουιντ, παει και η βόνταφον. 

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

×
×
  • Create New...