Jump to content

Vodafone CU, Νέο Καρτοκινητό Vodafone


Soulman
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

1 hour ago, HEO said:

ολα καλα αλλα το πακετο με 5 ευρω και τους κρυσταλλους, γιατι το πηρες τωρα και οχι στην 29 ημερα;;..

θα αφαιρεσει απο το δωρο των 5 ευρω οτι εχει περισσεψει θα ξεκλειδωσει το smart pocket και θα σου δωσει τζαμπα 10 μερες ακομα

μετα τις 10 μερες ο δωρεαν μηνας με 30 ευρω τα οποια τα σπρωχνεις κατα περιπτωση 🙂

Μεγάλε έχεις γίνει liquid calculator!!

Link to comment
Share on other sites

5 ώρες πριν, kmpatra said:

Πιο σύντομα. Φαντάζομαι έχεις εισερχόμενες, δηλαδή έχεις ενεργοποιήσει τη σύνδεση με κλήση στο 1252 κλπ?

Τα έχω κάνει όλα. 10 ώρες μετά ακόμα τίποτα.

Link to comment
Share on other sites

1 ώρα πριν, Dj kourampies said:

Τα έχω κάνει όλα. 10 ώρες μετά ακόμα τίποτα.

Μπες στο chat και πες τους οτι χρειαζεσαι να κανεις τηλ αλλα δε μπορεις. Εμενα ετσι σε δυο αριθμους μου εβαλαν αμεσως 200 λεπτα και 1 gb 

Link to comment
Share on other sites

5 ώρες πριν, HEO said:

ολα καλα αλλα το πακετο με 5 ευρω και τους κρυσταλλους, γιατι το πηρες τωρα και οχι στην 29 ημερα;;..

θα αφαιρεσει απο το δωρο των 5 ευρω οτι εχει περισσεψει θα ξεκλειδωσει το smart pocket και θα σου δωσει τζαμπα 10 μερες ακομα

μετα τις 10 μερες ο δωρεαν μηνας με 30 ευρω τα οποια τα σπρωχνεις κατα περιπτωση 🙂

Έτσι το έκανα σε άλλη περίπτωση.

Εν προκειμένω, 1) θα δώσω το τηλέφωνο μ'αυτή τη sim σε φιλαράκι να τον εξυπηρετήσω για 10 μέρες κ δεν ήθελα να έχει άγχος για την ανάλωση λεπτών ομιλίας (δεν έχω απεριόριστη ομιλία liquid ακόμα) 2) η σύνδεση δεν πάει για ..."καριέρα"! Θα μπει μετά σε mifi για 7-8 μήνες, οπότε θα χρειάζομαι μόνο τα data. 3) ήθελα και να κάνω cash out το smart pocket κουπόνι άμεσα, διότι πεινούσα σα λύκος! 😉

Link to comment
Share on other sites

Εκανα το νουμερο της μανας μου liquid πριν μια βδομαδα. Μπηκα σημερα να δω το υπολοιπο της και ηταν το ποσο που ειχε μεσα στην καρτα. Δεν θα πρεπε να μπει η πρωτη ανανεωση σαν δωρο η το εχουν καταργησει αυτο?

Link to comment
Share on other sites

Ο πρώτος δωρεάν μήνας μπαίνει την ημερομηνία που ορίζεις την αυτόματη ανανέωση

Link to comment
Share on other sites

Με ήρθε προσφορα να βάλω κάρτα στο 2ο νουμερο που μου έστειλαν με την φορητότητα και θα έχω 3 μηνες απεριόριστο ίντερνετ (του θανατά, προσθετω εγώ) ... 

Link to comment
Share on other sites

11 minutes ago, VIPdriver said:

Με ήρθε προσφορα να βάλω κάρτα στο 2ο νουμερο που μου έστειλαν με την φορητότητα και θα έχω 3 μηνες απεριόριστο ίντερνετ (του θανατά, προσθετω εγώ) ... 

Vodafone 2024 μχ:

20240305_135507.thumb.jpg.e2d6a798792e86c735326146a466640e.jpg

Link to comment
Share on other sites

2 ώρες πριν, VIPdriver said:

Με ήρθε προσφορα να βάλω κάρτα στο 2ο νουμερο που μου έστειλαν με την φορητότητα και θα έχω 3 μηνες απεριόριστο ίντερνετ (του θανατά, προσθετω εγώ) ... 

στο νούμερο που έκανες φορητότητα σου ήρθε; η έβαλες την 2η κάρτα στο τηλέφωνο και ήρθε μύνημα;

Link to comment
Share on other sites

4 minutes ago, potapios said:

στο νούμερο που έκανες φορητότητα σου ήρθε; η έβαλες την 2η κάρτα στο τηλέφωνο και ήρθε μύνημα;

Ήρθε σμσ στο νουμερο που έκανα φορητότητα (1ο νουμερο) και έλεγε ότι εάν βάλω κάρτα στο 2ο νουμερο (καινουριο αριθμό που δίνει δώρο η βόνταφον) το 2ο νουμερο θα έχει δώρο 3 μήνες απεριόριστο ίντερνετ. 

Δεν έχω βάλει καθόλου χρήματα στο 2ο νουμερο. 

Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, VIPdriver said:

Ήρθε σμσ στο νουμερο που έκανα φορητότητα (1ο νουμερο) και έλεγε ότι εάν βάλω κάρτα στο 2ο νουμερο (καινουριο αριθμό που δίνει δώρο η βόνταφον) το 2ο νουμερο θα έχει δώρο 3 μήνες απεριόριστο ίντερνετ. 

Δεν έχω βάλει καθόλου χρήματα στο 2ο νουμερο. 

να σαι καλά vip , η φορητότητα που έκανες αφορά τα απεριόριστα data και ομιλία με 13 ευρω .με το πρόγραμμα 11.5 από όλα ;

Link to comment
Share on other sites

8 minutes ago, VIPdriver said:

Ήρθε σμσ στο νουμερο που έκανα φορητότητα (1ο νουμερο) και έλεγε ότι εάν βάλω κάρτα στο 2ο νουμερο (καινουριο αριθμό που δίνει δώρο η βόνταφον) το 2ο νουμερο θα έχει δώρο 3 μήνες απεριόριστο ίντερνετ. 

Δεν έχω βάλει καθόλου χρήματα στο 2ο νουμερο. 

Είπανε να σε καλοπιάσουν μιας και δεν δώσανε στο φίλο σου τα unlimited που κέρδισε δύο φορές.

Link to comment
Share on other sites

6 minutes ago, potapios said:

να σαι καλά vip , η φορητότητα που έκανες αφορά τα απεριόριστα data και ομιλία με 13 ευρω .με το πρόγραμμα 11.5 από όλα ;

Οχι, τη Χριστουγεννιάτικη προσφορα. 

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα.

Εμείς που βάζουμε κάρτα κάθε 2 μήνες μετακινώντας τη μπάρα, μπορούμε με κάποιον τρόπο να παίρνουμε και τα οφέλη του SHAKE IT?

Edited by maller
Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, maller said:

Καλησπέρα.

Εμείς που βάζουμε κάρτα κάθε 2 μήνες μετακινώντας τη μπάρα, μπορούμε με κάποιον τρόπο να παίρνουμε και τα οφέλη του smart pocket?

Τον μήνα που βάζεις κάρτα δεν σου δίνει τη δυνατότητα για smart pocket;

Link to comment
Share on other sites

πριν λιγο με πηρε καποια κοπελα τηλεφωνο για την παραδοση του δωρου απο την φορητοτητα

μου ειπε οτι ειναι ακουστικα, ειχα την εντυπωση οτι εδιναν παλι το ηχειο

Καλύτερα μιας ώρας ελεύθερη ζωή,
παρά σαράντα χρόνια σκλαβιά και φυλακή.

Link to comment
Share on other sites

6 minutes ago, VIPdriver said:

Τον μήνα που βάζεις κάρτα δεν σου δίνει τη δυνατότητα για smart pocket;

Χίλια συγγνώμη, εννοούσα shake it..

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, maller said:

Καλησπέρα.

Εμείς που βάζουμε κάρτα κάθε 2 μήνες μετακινώντας τη μπάρα, μπορούμε με κάποιον τρόπο να παίρνουμε και τα οφέλη του SHAKE IT?

Εννοείται! Το μήνα που πρόκειται να βάλεις χρήματα θα βγεις από το liquid, θα κάνεις ανανέωση, θα πάρεις το shake που θέλεις και θα ξαναμπείς στο liquid.

Τον επόμενο μήνα που απλώς μετακινείς την μπάρα, δεν έχει shake. (έχει Big Bang😉)

Edited by Steleon
Link to comment
Share on other sites

Καλησπερα σε ολους.Εκανα αιτηση για την προσφορα. Απεριόριστο internet και λεπτά ομιλίας για 9 μήνες με νέο CU νούμερο με 13€/μήνα πριν απο πεντε ημερες και πριν απο λιγο μου στειλανε αυτο το μηνυμα.Το οποιο σημαινει????

τScreenshot_20240305_190101_Messages.thumb.jpg.0fb1ff2e944a2a84f2df9fbb1beb566d.jpg

Link to comment
Share on other sites

16 minutes ago, Aggelos41 said:

Καλησπερα σε ολους.Εκανα αιτηση για την προσφορα. Απεριόριστο internet και λεπτά ομιλίας για 9 μήνες με νέο CU νούμερο με 13€/μήνα πριν απο πεντε ημερες και πριν απο λιγο μου στειλανε αυτο το μηνυμα.Το οποιο σημαινει????

τScreenshot_20240305_190101_Messages.thumb.jpg.0fb1ff2e944a2a84f2df9fbb1beb566d.jpg

Έξτρα 5€ ίσως? Αυτό καταλαβαίνω.

Link to comment
Share on other sites

Αποζημίωση με 5€ επιπλέον στο υπόλοιπό σου λόγω καθυστέρησης στην παράδοση/ενεργοποίηση της σύνδεσης σου

Link to comment
Share on other sites

28 minutes ago, Aggelos41 said:

Καλησπερα σε ολους.Εκανα αιτηση για την προσφορα. Απεριόριστο internet και λεπτά ομιλίας για 9 μήνες με νέο CU νούμερο με 13€/μήνα πριν απο πεντε ημερες και πριν απο λιγο μου στειλανε αυτο το μηνυμα.Το οποιο σημαινει????

τScreenshot_20240305_190101_Messages.thumb.jpg.0fb1ff2e944a2a84f2df9fbb1beb566d.jpg

εξτρα 5 ευρω με ημερομηνια ληξης τον ενα μηνα,

το δινουν οταν υπαρχουν καθυστερησεις

φροντισε να παρεις κανενα πακετο (big bang αν εισαι liquid) πριν περασει ο μηνας

Καλύτερα μιας ώρας ελεύθερη ζωή,
παρά σαράντα χρόνια σκλαβιά και φυλακή.

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα παιδιά, είχαμε καρτοκινητό NOVA και με 8 ευρώ το μήνα μας έδινε 800 λεπτά, 800ΜΒ και 80SMS,  αλλά τώρα ξαφνικά έκαναν εντελώς αναίτια αύξηση 62% και ζητάνε 13 ευρώ, που δε συμφέρει καθόλου.

Υπάρχει κάποια εναλλακτική στη Vodafone αν κάνουμε φορτητόητα?

Και με 60 (έστω) λεπτά ομιλίας το μήνα μας καλύπτουν γενικά, αν γίνεται ανανέωση μέχρι 8 ευρώ ή και λιγότερο σε κάποιο πρόγραμμα καρτοκινητής.....?

Link to comment
Share on other sites

ερχεσαι CU το κανεις llquid και την βγαζεις φθηνα
για να ανεωση μπορεις να κοιταξεις το cash back

αλλοιως μπορεις να πας και στον βατραχο της cosmote

Καλύτερα μιας ώρας ελεύθερη ζωή,
παρά σαράντα χρόνια σκλαβιά και φυλακή.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

×
×
  • Create New...