Jump to content

Vodafone CU, Νέο Καρτοκινητό Vodafone


Soulman
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

3 ώρες πριν, staurosmar said:

Χωρίς να πέφτω στη φωτιά, σαν να θυμάμαι στο CU που έχω στο ρολόι μου είχε βγάλει την προσφορά αυτή και την ενεργοποίησε με cashback. Ήταν όμως cashback με επιστροφή γύρω στο 1,5 ευρώ. Και θυμάμαι είχα στο ρολόι 978 gb και με το ζόρι το ρολόι καταναλώνει καμιά 15αριά mb την ημέρα 😁

Εχει σταματησει εδω και αρκετους μηνες (απο τελη Οκτωβρη, νομιζω) να ενεργοποιουνται CU offers "Βαλε καρτα και θα...." με CashBack. Πια απαιτειται κανονικη καρτα >=13Ε.

22 ώρες πριν, GREGORYMO said:

Χάθηκαν τα unlimited data για 10 ημέρες από τις cu προσφορές?

Πραγματι, απο χθες.

Αλλα οι 10 μερες απο τον CU Xmas διαγωνισμο ενεργοποιουνται ακομα κι εαν δεν εχεις ουτε 1 κρυσταλλο αυτον τον τελευταιο μηνα!! Δε θα υπαρχει κανεις που δεν ειναι μπιγκμπανγκ συλλεκτης εδω μεσα στο forum, κι ομως γινεται το παραπανω (10 μερες unlimited data) χωρις κανενα κρυσταλλο εδω και 1 μηνα!!

Δε ξερω εαν ενεργοποιειται και 2η φορα το παραπανω, πχ την 10/1/2024. Ετσι δειχνει εαν παω να το ξαναενεργοποιησω, απλα δε ξερουμε ως ποτε θα διαρκεσει ο CU Xmas διαγωνισμος!

Link to comment
Share on other sites

2 ώρες πριν, Pppe said:

Αλλα οι 10 μερες απο τον CU Xmas διαγωνισμο ενεργοποιουνται ακομα κι εαν δεν εχεις ουτε 1 κρυσταλλο αυτον τον τελευταιο μηνα!!
Δε ξερω εαν ενεργοποιειται και 2η φορα το παραπανω, πχ την 10/1/2024. Ετσι δειχνει εαν παω να το ξαναενεργοποιησω, απλα δε ξερουμε ως ποτε θα διαρκεσει ο CU Xmas διαγωνισμος!

Μαλλον ΟΧΙ ... ενεργοποίησα και τις 3 προσφορές ταυτόχρονα 🙂 10-7-5 ημερών ,  και μόλις τελειωσαν οι 7 και οι 5 τις έβαλα και 2η φορά (λήγουν σε 2-3 μέρες τωρα ) αλλά των 10 χωρις κρυστάλλους δεν τις εδωσε ξανα,
Σε άλλη κάρτα είχα πάρει τις 10 μέρες που δεν θέλουν κρυστάλλους (όταν ήταν 7 όμως) και μόλις τελείωσαν τις ξαναεδωσε   (δεν ειχαν γίνει 10 ακόμα , τωρα δεν τις ξανα δίνει). Ο διαγωνισμός του cu τελειώνει 11/1 , δεν ξέρουμε αν θα πάει και πιο κατω αν παρεις απεριοριστα τελευταία μερα .
Επίσης μια σιμ την μετεφερα vodafone καρτοκινητο για 30 μέρες , και πήρα τις 10 μέρες απεριόριστα (εκει έχουν προσφορά που λήγει 3/1 ) και δεν καταφερα να τις πάρω 2η φορά. Η ίδια προσφορά ισχύει και για wifi on the spot ακόμα, καρτιοσυμβόλαια παντου εκτος cu .. σοκοφρέτα - δημητρης λένε οτι τους δώθηκε και 2η φορά, αλλοι λένε όχι .. εγώ ανανεώνω με cash back σε αυτήν και έχω πάνω απο μηνα να βάλω ομως , οταν γυρισω cu σε λιγο θα δοκιμάσω τιποτα ακομα ..... Οτι καταλάβεις από αυτά 😉

4 ώρες πριν, paanos said:

Δεν έχω δοκιμάσει αν μετράει το δωρεάν πακέτο. Τώρα δύσκολο όμως να το δοκιμάσω γιατί έχει πακέτο.
Η εφαρμογή είναι ενημερωμένη… 

Πόσα χρήματα έχεις βάλει και πότε ? Αν κάποια στιγμή δεν έχεις πακέτο στο cu (η κάποιος άλλος) δοκίμασε να σβήσεις store-cahe  και μετά την εφαρμογή,  την κατεβάζεις ξανα , μπαίνεις και τότε βλέπεις αν δουλέυει το smart pocket στο cu χωρις πακετα (το έχω δοκιμάσει και σε κάρτα που είναι σε μικρό κινητό και μπαινω με κωδικο , και με 8/13 ευρω για 30 μερες ) . Υπάρχει περίπτωση να μην δουλέυει με 8 ευρω πλέον, η να δουλέυει όταν αγοράσεις πακέτο ακομα και χωρίς να εχεις βάλει πρόσφατα χρήματα η καποιο  bug κλασικα, όποιος έχει κατι ας γράψει

Edited by blizard
Link to comment
Share on other sites

Κάρτα σε εκείνον τον αριθμό πάντα 15€ έβαζα. 
Τελευταια φορά έβαλα 3/12 και το πακέτο το έβαλα προχθές. Στο ενδιάμεσο δεν άφηνε.

Το daily bonus επειδή δεν με καίει και έχω και πολλά νούμερα, ξεχνάω να το ενεργοποιήσω οπότε δεν πρόσεξα κιόλας αν η ενεργοποίηση του έδινε ποκετ.

Σε liquid πάντως αν έχει πάνω από 30 μέρες, ακόμα και η ενεργοποίηση πακέτου (πχ του bonus των καλοκαιριστων) δεν δίνει ποκετ 

Edited by paanos
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, paanos said:

Κάρτα σε εκείνον τον αριθμό πάντα 15€ έβαζα. 
Τελευταια φορά έβαλα 3/12 και το πακέτο το έβαλα προχθές. Στο ενδιάμεσο δεν άφηνε.

Το daily bonus επειδή δεν με καίει και έχω και πολλά νούμερα, ξεχνάω να το ενεργοποιήσω οπότε δεν πρόσεξα κιόλας αν η ενεργοποίηση του έδινε ποκετ.

Σε liquid πάντως αν έχει πάνω από 30 μέρες, ακόμα και η ενεργοποίηση πακέτου (πχ του bonus των καλοκαιριστων) δεν δίνει ποκετ 

Κανονικά φτανει να βάλεις 13 ευρω (ισως και 8 ) , και για 1 μηνα θα δουλέυει το  σμαρτ ποκετ παντού δοκιμασμένο και τωρα σε 2 sim και πριν μηνες . 

Μηπως είχες χρηματικό δώρο ?  Και από περιέργεια είχες μπει liquid σε αυτή την sim ετσι ? 3 λέπτα δουλεια να μπεις και να κάνεις  σμαρτ ποκετ ετσι και αλλιώς αλλά λέω μπας επιρρεάζει σε τίποτα την εφαρμογή γιατι εγώ είχα μπει σε όλες εστω μια φορά ... αλλιώς δεν ξέρω κάποιο περιεργο bug θα έχεις  

Link to comment
Share on other sites

Καλή χρονιά σε όλους!!!!Υγεία και ευτυχία πάνω από όλα!!!!

ΥΓ:Την νέα χρονιά περιμένουμε πολλά περισσότερα ντάτα και όχι νέες αυξήσεις!!!!Χρόνια πολλά!!!!

Link to comment
Share on other sites

Καλή χρονιά παίδες,

ευχάριστο νέο που τα φοιτητικά δωράκια έχουν ακόμα διάρκεια ένα μήνα

Επίσης παρατηρώ ότι υπάρχει ακόμα το κουπόνι του efood αν και έχει εξαντληθεί

Ελπίζω να το συνεχίσουν, καθότι το έχω τσακίσει :)

Sent from my Redmi 7 using Tapatalk

Καλύτερα μιας ώρας ελεύθερη ζωή,
παρά σαράντα χρόνια σκλαβιά και φυλακή.

Link to comment
Share on other sites

37 minutes ago, HEO said:

Καλή χρονιά παίδες,

ευχάριστο νέο που τα φοιτητικά δωράκια έχουν ακόμα διάρκεια ένα μήνα

Επίσης παρατηρώ ότι υπάρχει ακόμα το κουπόνι του efood αν και έχει εξαντληθεί

Ελπίζω να το συνεχίσουν, καθότι το έχω τσακίσει 🙂

Sent from my Redmi 7 using Tapatalk
 

Καλή χρονιά παιδιά,

Πολύ σημαντικό αυτό που επεσήμανες. Νομίζω πλέον είμαστε ασφαλείς σε αυτό το κομμάτι αφού η πράσινη ακόμα δεν έχει προβεί σε ανακοίνωση για μείωση των ημερών 

Link to comment
Share on other sites

13 ώρες πριν, HEO said:

Επίσης παρατηρώ ότι υπάρχει ακόμα το κουπόνι του efood αν και έχει εξαντληθεί
Ελπίζω να το συνεχίσουν, καθότι το έχω τσακίσει 🙂

Οντος εβγαλα πριν λίγο νεο  αλλά νομίζω δεν δουλέυουν τελικά, πρεπει να εχουν λήξει 31/12  όπως έγραφε στην περιγραφη ...

Edited by blizard
Link to comment
Share on other sites

Οντος εβγαλα πριν λίγο νεο  αλλά νομίζω δεν δουλέυουν τελικά, πρεπει να εχουν λήξει 31/12  όπως έγραφε στην περιγραφη ...
H περιγραφή έχει αλλάξει τώρα λήγουν 09 Ιανουαρίου

Sent from my Redmi 7 using Tapatalk

Καλύτερα μιας ώρας ελεύθερη ζωή,
παρά σαράντα χρόνια σκλαβιά και φυλακή.

Link to comment
Share on other sites

Aυτα πηρα και εγω που γραφουν 9/1 οταν τα εβαλα στο e-food εγραψε οτι εχουν λήξει...  '(
Κακό αυτό :(

Sent from my Redmi Note 11 A

Καλύτερα μιας ώρας ελεύθερη ζωή,
παρά σαράντα χρόνια σκλαβιά και φυλακή.

Link to comment
Share on other sites

5 Nοεμβριου ειχα βαλει 13 ευρω στο Liquid για τελευταια φορα. Μετακινησα μια φορα τη μπαρα και τωρα ειναι να ξαναβαλω στις 9 Ιανουαριου. Κατι αναφερει οτι το υπολοιπο που εχω τωρα ισχυει μεχρι 4 Ιανουαριου. Δλδ θα υπαρχει σαν ποσο και δεν θα μπορω να το χρησιμοποιησω για κλησεις και δεδομενα? Και αν ναι ισχυει για αγορα πακετου απο cu bing bang?

Link to comment
Share on other sites

10 minutes ago, GMF80 said:

5 Nοεμβριου ειχα βαλει 13 ευρω στο Liquid για τελευταια φορα. Μετακινησα μια φορα τη μπαρα και τωρα ειναι να ξαναβαλω στις 9 Ιανουαριου. Κατι αναφερει οτι το υπολοιπο που εχω τωρα ισχυει μεχρι 4 Ιανουαριου. Δλδ θα υπαρχει σαν ποσο και δεν θα μπορω να το χρησιμοποιησω για κλησεις και δεδομενα? Και αν ναι ισχυει για αγορα πακετου απο cu bing bang?

5 Νοε τα τράβηξε απο την καρτα σου;

Link to comment
Share on other sites

4 Ιανουαρίου λήγει το χρηματικό σου υπόλοιπο

αν δεν κάνεις ανανέωση το έχασες

Sent from my Redmi 7 using Tapatalk

Καλύτερα μιας ώρας ελεύθερη ζωή,
παρά σαράντα χρόνια σκλαβιά και φυλακή.

Link to comment
Share on other sites

Για πόσο διάστημα μπορεί να αφήσει κάποιος μια σύνδεση χωρίς ανανέωση, χωρίς να χάσει το νούμερο;

Στάλθηκε από το SM-S918B μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, vassar said:

Για πόσο διάστημα μπορεί να αφήσει κάποιος μια σύνδεση χωρίς ανανέωση, χωρίς να χάσει το νούμερο;

Στάλθηκε από το SM-S918B μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Για να χάσει το νούμερο, 1 χρόνο (+6 μήνες που δεν το δίνουν σε άλλον).

Link to comment
Share on other sites

13 ώρες πριν, blizard said:

Aυτα πηρα και εγω που γραφουν 9/1 οταν τα εβαλα στο e-food εγραψε οτι εχουν λήξει...  '(

μία από τα ίδια. πήρα 2 κωδικούς στις 12.30 με ημερομηνία λήξης 9/1 στις 12.30, παω να τους περάσω efood "το κουπόνι έχει λήξει". Και πλέον, δεν εκδίδονται νέοι κωδικοί από την προσφορά του CU (συν ότι από χθες έχει κολλήσει και δεν δίνει daily log in bonus)

για μένα, κάνε ότι δεν τους έχεις - το ίδιο είχε γίνει με τους κωδικούς 3€ για το coffee island που έδιναν σε προηγούμενη προσφορά - συνέχιζε η εφαρμογή να δίνει κωδικούς, το coffee island έλεγε "ληγμένος", έστειλα αίτημα στο CU και από τότε, δεν επικοινωνησε κανείς μαζί μου 

 

myName: Γιαννης

Link to comment
Share on other sites

Δεν μου βγάζει πλέον το e-food στο τμήμα των χριστουγεννιάτικων κωδικών.

Link to comment
Share on other sites

  • This topic was locked and unlocked

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

×
×
  • Create New...