Jump to content

Vodafone CU, Νέο Καρτοκινητό Vodafone


Soulman
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

12 minutes ago, kalitexnis_g said:

Στο μεταξύ ούτε εσείς μπορείτε να logάρετε από το πρωί στα CU & BB;;

Περιοχή Λευκάδας, μπαίνω κανονικά σήμερα όλη μέρα..

Link to comment
Share on other sites

21 minutes ago, kalitexnis_g said:

Στο μεταξύ ούτε εσείς μπορείτε να logάρετε από το πρωί στα CU & BB;;

Κανονικά. Μόλις μπήκα για να δω αν μπορώ να πάρω το daily bonus

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, kalitexnis_g said:

Στο μεταξύ ούτε εσείς μπορείτε να logάρετε από το πρωί στα CU & BB;;

Κανονικά και σε εμένα

Link to comment
Share on other sites

Τα έχω δει όλα με τη VF. 

τους στέλνω στο chat τους κωδικούς του efood (έκπτωση 3€) που πήρα την πρωτοχρονιά και φαίνονταν ώς ληγμένοι. μου απαντάνε ότι ή θα τους ενεργοποιήσουν ή ότι θα λάβω νέους. προχθές, μου έρχεται μήνυμα στο κινητό "χρησιμοποιείστε τους νέους κωδικούς εντός 7 ημερών" . Πάω όλος χαρά να πάρω την έκπτωσή κι αντί για 3€, εφαρμόστηκε έκπτωση -20%. 

είναι θεούληδες και το 2024.. :classic_laugh:

 

myName: Γιαννης

Link to comment
Share on other sites

7 ώρες πριν, ParafronGR said:

Τα έχω δει όλα με τη VF. 

τους στέλνω στο chat τους κωδικούς του efood (έκπτωση 3€) που πήρα την πρωτοχρονιά και φαίνονταν ώς ληγμένοι. μου απαντάνε ότι ή θα τους ενεργοποιήσουν ή ότι θα λάβω νέους. προχθές, μου έρχεται μήνυμα στο κινητό "χρησιμοποιείστε τους νέους κωδικούς εντός 7 ημερών" . Πάω όλος χαρά να πάρω την έκπτωσή κι αντί για 3€, εφαρμόστηκε έκπτωση -20%. 

είναι θεούληδες και το 2024.. :classic_laugh:

Σου λέει με 20€ παραγγελία θα κερδίσεις 4 αντί για 3.

Εξάλλου στη Vodafone οι συνδρομητές είναι λεφτάδες.. ποιος παραγγέλνει 5€ πράγματα; 😃😃

Link to comment
Share on other sites

7 minutes ago, kalitexnis_g said:

Σου λέει με 20€ παραγγελία θα κερδίσεις 4 αντί για 3.

Εξάλλου στη Vodafone οι συνδρομητές είναι λεφτάδες.. ποιος παραγγέλνει 5€ πράγματα; 😃😃

Την έχετε βάλει μέσα την εταιρία εσείς με τα σουβλάκια σας! 😂

Link to comment
Share on other sites

8 minutes ago, VIPdriver said:

Την έχετε βάλει μέσα την εταιρία εσείς με τα σουβλάκια σας! 😂

και εμεις εχουμε παχύνει 😃

Καλύτερα μιας ώρας ελεύθερη ζωή,
παρά σαράντα χρόνια σκλαβιά και φυλακή.

Link to comment
Share on other sites

3 ώρες πριν, VIPdriver said:

Την έχετε βάλει μέσα την εταιρία εσείς με τα σουβλάκια σας! 😂

Σουβλάκια!!!!Ας μπει λίγο μέσα,αρκεί να φάμε😅😅😅😅

Edited by aektzhs 1
Link to comment
Share on other sites

Υπάρχει τρόπος με sms να ενημερώνομαι για το υπόλοιπο? Θέλω να το εχω πρόχειρο για να υπολογιζω πόσο ξοδεύω το δίμηνο.

Link to comment
Share on other sites

4 minutes ago, kmpatra said:

Υπάρχει τρόπος με sms να ενημερώνομαι για το υπόλοιπο? Θέλω να το εχω πρόχειρο για να υπολογιζω πόσο ξοδεύω το δίμηνο.

Υ στο 1252

Link to comment
Share on other sites

Ευχαριστώ αλλά δεν μου δουλεύει γιατί είμαι liquid. Μάλλον θα κρατάω screenshot

Link to comment
Share on other sites

11 minutes ago, kmpatra said:

Ευχαριστώ αλλά δεν μου δουλεύει γιατί είμαι liquid. Μάλλον θα κρατάω screenshot

Α οκ. Αν έχω καταλάβει σωστά με το liquid γυρνάς όποτε θες σε απλό cu και μετά το ξανακάνεις liquid. Παίζει λοιπόν να γυρνάς cu, να στέλνεις στο 1252 κι όταν έχεις το sms τότε να ξαναγυρνάς liquid;

Link to comment
Share on other sites

Γίνεται αλλα δεν νομίζω οτι αξίζει να το κανω μονο γι'αυτό. Θέλει ξανά ρύθμιση το liquid μετά. Άσε που με το πολύ μπες βγες αναφέρεται συχνά κολλήματα. Με ενα screenshot πριν την ανανέωση κανω την ίδια δουλειά.

Link to comment
Share on other sites

Γίνεται αλλα δεν νομίζω οτι αξίζει να το κανω μονο γι'αυτό. Θέλει ξανά ρύθμιση το liquid μετά. Άσε που με το πολύ μπες βγες αναφέρεται συχνά κολλήματα. Με ενα screenshot πριν την ανανέωση κανω την ίδια δουλειά.
μπορεις να χρησιμοποιεις μια εφαρμογη οπως το ColorNote να κρατας σημειεωσεις

Sent from my SM-A908N using Tapatalk

Καλύτερα μιας ώρας ελεύθερη ζωή,
παρά σαράντα χρόνια σκλαβιά και φυλακή.

Link to comment
Share on other sites

5 minutes ago, HEO said:

μπορεις να χρησιμοποιεις μια εφαρμογη οπως το ColorNote να κρατας σημειεωσεις

Sent from my SM-A908N using Tapatalk
 

Η καλύτερη εφαρμογή !! Την χρησιμοποιώ από το 2012 !!

Πάθος Αξιοπρέπεια Σεβασμός από το 1 9 6 6

 

 

Link to comment
Share on other sites

https://www.vodafone.gr/vodafone-ellados/digital-press-office/anakoinoseis/20240108-timologiakes-allages-kartokinitis/


Πάνε και τα 8 ευρώ ανανέωση από τα καταστήματα συν άλλα πολλά.

Link to comment
Share on other sites

16 minutes ago, staurosmar said:

https://www.vodafone.gr/vodafone-ellados/digital-press-office/anakoinoseis/20240108-timologiakes-allages-kartokinitis/


Πάνε και τα 8 ευρώ ανανέωση από τα καταστήματα συν άλλα πολλά.

Ειναι σίγουρο οτι θα ακολουθήσουν και οι άλλοι 2. Τώρα εάν αρχίσω να γράφω σαν τον γνωστό φιλόσοφο του φορουμ και πω οτι καλά μας κάνουν (41τακατο ξαναθέλατε) εγώ θα φταίω; Σου λεει το τηλεποικινωνιοΚαρτέλ εδώ βενζινη, ρευμα, αεριο, σουπερμάρκετ, βρεφική σκονη κλπ ανεβαζουν τιμές ανεξέλεγκτα, εμεις βλακες είμαστε να μην ανεβάσουμε; Συγχαρητηρια και σε εεττ και γ.γ.καταναλωτη, επιβεβαιωνουν ποσο πιόνια είναι...

Edited by VIPdriver
Link to comment
Share on other sites

14 minutes ago, VIPdriver said:

Ειναι σίγουρο οτι θα ακολουθήσουν και οι άλλοι 2. Τώρα εάν αρχίσω να γράφω σαν τον γνωστό φιλόσοφο του φορουμ και πω οτι καλά μας κάνουν (41τακατο ξαναθέλατε) εγώ θα φταίω; Σου λεει το τηλεποικινωνιοΚαρτέλ εδώ βενζινη, ρευμα, αεριο, σουπερμάρκετ, βρεφική σκονη κλπ ανεβαζουν τιμές ανεξέλεγκτα, εμεις βλακες είμαστε να μην ανεβάσουμε; Συγχαρητηρια και σε εεττ και γ.γ.καταναλωτη, επιβεβαιωνουν ποσο πιόνια είναι...

Μειώσεις πακέτων έχουμε.

Link to comment
Share on other sites

Τα 8 ευρω πάνε (αγοράζεις όμως

5 minutes ago, VIPdriver said:

Τώρα εάν αρχίσω να γράφω σαν τον γνωστό φιλόσοφο του φορουμ και πω οτι καλά μας κάνουν (41τακατο ξαναθέλατε) εγώ θα φταίω; Σου λεει το τηλεποικινωνιοΚαρτέλ εφω βενζινη, ρευμα, αεριο, σουπερμάρκετ, βρεφική σκονη κλπ ανεβαζουν τιμές ανεξέλεγκτα, εμεις βλακες είμαστε να μην ανεβάσουμε; Συγχαρητηρια και σε εεττ και γ.γ.καταναλωτη, επιβεβαιωνουν ποσο πιόνια είναι...

Νομίζω οτι το 41% ψηφίσαμε για να έχουμε χαμηλές τιμές και επιλογή στην τηλεφωνία .. (πχ σμαρτ ποκετ και liquid) οπότε οτι και να κάνουν δεν μας νοιάζει γιατι θα επιλέγουμε αυτα.
Το 59% ψηφίσατε για πολλούς φορους μεγαλα πάγια και ελειψη επιλογών , δλδ θέλετε 25 ευρω παγιο σαν τα 15 ευρω της σταθερής , και τεράστιους φόρους στην τηλεφωνία.

Νομίζω όλοι είμαστε χαρούμενοι έτσι...  εμεις θα επιλέξουμε τα φτηνά προιόντα και αν περισέψει κάτι θα παιρνουμε σουβλάκια, εσεις θα ακολουθήσετε τις αυξήσεις μέχρι να παει 30 ευρω το μήνα γιατι αυτό σα;ς αξίζει , κοροιδέυοντας κάθε liquid - σμαρτ ποκετ κλπ κλπ
 

Επι της ουσίας η ζημιά ειναι τα 8 ευρω για όσους εχουν πακετο που ανανεωνεται αυτόματα και γέροι που δεν ξερουν απο σμαρτ ποκετ και android ...  οι αλλες τιμολογιακές αλλαγες ειναι και θετικές και αρνητικές, μικρες διαφορες

ΔΕΝ εχω καταλάβει τι έγινε με το shake ... φαίνεται θετικό καταρχήν αλλα χάνουμε όσα μαζέψαμε  ? με 13 ευρω ανανεωνει τα παλια . με 15 όχι ? όποιος δοκιμάσει ας πει

Link to comment
Share on other sites

30 minutes ago, staurosmar said:

https://www.vodafone.gr/vodafone-ellados/digital-press-office/anakoinoseis/20240108-timologiakes-allages-kartokinitis/


Πάνε και τα 8 ευρώ ανανέωση από τα καταστήματα συν άλλα πολλά.

Πάνε τα 8€ αλλά έχουμε μειώσεις πακέτων 

Link to comment
Share on other sites

Λέει οτι ισχύουν μεν .. αλλα βέβαια βλεπω τα παλιά πακέτα ακομα (πχ το απολα με 27 ευρω αντι 25 που πήγε)  ίσως πιο αργα.  
Να δούμε και με το shake τι έγινε οποιος κάνει ανανεωση 13 η 15 ευρω να μας πει

Edited by blizard
Link to comment
Share on other sites

  • This topic was locked and unlocked

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

×
×
  • Create New...