Jump to content

Vodafone CU, Νέο Καρτοκινητό Vodafone


Soulman
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Just now, kalitexnis_g said:

Δεν καταλαβαίνω τι ακριβώς ρωτάς..

Όταν παίζω, άλλοτε κερδίζω 5, 10 η 15 αλλά δεν έχω καταλάβει το πώς 

Link to comment
Share on other sites

6 minutes ago, GREGORYMO said:

Όταν παίζω, άλλοτε κερδίζω 5, 10 η 15 αλλά δεν έχω καταλάβει το πώς 

Από κάποιο σκορ και πάνω (που θα κάνεις σκοτώνοντας τους πλανήτες, νομίζω από 70% και πάνω) αρχίζει να σου δίνει xp. 10,15,20, και max25.

 

Αυτά με κάθε επιφύλαξη.

Edited by kalitexnis_g
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, kalitexnis_g said:

Από κάποιο σκορ και πάνω (που θα κάνεις σκοτώνοντας τους πλανήτες, νομίζω από 70% και πάνω) αρχίζει να σου δίνει xp. 10,15,20, και max25.

 

Αυτά με κάθε επιφύλαξη.

Με το ποσοστό επιτυχίας στους στόχους πάει. Θα σου δώσει 10 έστω και με χαμηλό ποσοστό και μετά ανεβαίνει. Με μέγιστο 25 ναι για κάπου 95% μέχρι 100. Αν χτυπήσεις το δυναμίτη βαράς 100% και 25αρα. Πιο μεγάλο ποσοστό παίρνεις να τα βαράς όλα όσο μπορείς, παρά να κυνηγάς ένα να το τιναξεις. Δάχτυλο μοτεράκι παιδιά! 

Και όντως, αν παίζεις εκεί Τετάρτη βράδυ με Πέμπτη σου βγάζει πιο πολλούς δυναμίτες, πιο λίγα εμπόδια και πιο πολλούς στόχους αργοπορίας. 

Edited by sycorpios
Link to comment
Share on other sites

9 minutes ago, sycorpios said:

Με το ποσοστό επιτυχίας στους στόχους πάει. Θα σου δώσει 10 έστω και με χαμηλό ποσοστό και μετά ανεβαίνει. Με μέγιστο 25 ναι για κάπου 95% μέχρι 100. Αν χτυπήσεις το δυναμίτη βαράς 100% και 25αρα. Πιο μεγάλο ποσοστό παίρνεις να τα βαράς όλα όσο μπορείς, παρά να κυνηγάς ένα να το τιναξεις. Δάχτυλο μοτεράκι παιδιά! 

Και όντως, αν παίζεις εκεί Τετάρτη βράδυ με Πέμπτη σου βγάζει πιο πολλούς δυναμίτες, πιο λίγα εμπόδια και πιο πολλούς στόχους αργοπορίας. 

Εγώ δεν ξέρω αν φταίει το ότι έχω πάνω από 100.000 αλλά ούτε δυναμίτες ούτε αργοπορίες ούτε τίποτα δεν μου βγάζει.. βέβαια είχα μείνει στο να παίζουμε Κυριακή βραδάκι.. θα δοκιμάσω όπως είπες να δούμε.

Link to comment
Share on other sites

Είναι κανείς εδώ μέσα απ'τη 100αδα να δώσει tips; Είδα στο τοπικ big bang να το χουν πάει άλλο επίπεδο, με ασύρματα ποντίκια, τάμπλετ κλπ

Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, sycorpios said:

Είναι κανείς εδώ μέσα απ'τη 100αδα να δώσει tips; Είδα στο τοπικ big bang να το χουν πάει άλλο επίπεδο, με ασύρματα ποντίκια, τάμπλετ κλπ

Να κέρδιζες και κάτι.....

Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, kalitexnis_g said:

Εγώ δεν ξέρω αν φταίει το ότι έχω πάνω από 100.000 αλλά ούτε δυναμίτες ούτε αργοπορίες ούτε τίποτα δεν μου βγάζει.. βέβαια είχα μείνει στο να παίζουμε Κυριακή βραδάκι.. θα δοκιμάσω όπως είπες να δούμε.

Σίγουρα δε φταίει το πάνω από 100.000, έχω 506.000. Εντύπωση μου κάνει αυτό που λες όμως, πάντα μου έβγαζε, όποια μέρα και να παιζα!

1 minute ago, GREGORYMO said:

Να κέρδιζες και κάτι.....

Νταξ και τα ακουστικά με 250.000 κρυστάλλους χωρίς ευρώ ήταν κάτι.. Για να δούμε, που θα πάει στο τέλος το έργο με τα xp.

Link to comment
Share on other sites

Είμαι liquid και μου έβγαλε μια προσφορά μόνο για μένα και καλά 240 προς όλους και 6 γιγα με 6 ευρώ.

Δεν αναφέρει κάτι άλλο .Ούτε διάρκεια τίποτα.Τι ειναι αυτό;Πακέτο για ένα μήνα;

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, glofiish said:

Είμαι liquid και μου έβγαλε μια προσφορά μόνο για μένα και καλά 240 προς όλους και 6 γιγα με 6 ευρώ.

Δεν αναφέρει κάτι άλλο .Ούτε διάρκεια τίποτα.Τι ειναι αυτό;Πακέτο για ένα μήνα;

ένα screenshot θα βοηθούσε. κατά 99% θα πρόκειται για συμβόλαιο (αν έχει ημερομηνία λήξης πχ σε 40 μέρες και μια τρελή αρχικη τιμή τύπου 25€) 

Edited by ParafronGR

 

myName: Γιαννης

Link to comment
Share on other sites

4 minutes ago, Alexandros201285 said:

Ενώ είσαι liquid σου ήρθε πακέτο προσφορά?? Άλλο πάλι αυτό...

Ναι αλλά δεν λέει ούτε όρους ούτε διάρκεια .Παίζει να ναι για καμιά βδομάδα 

Link to comment
Share on other sites

5 ώρες πριν, aektzhs 1 said:

Θέση 16.000+. Είμαστε όλοι πολύ ψηλά😅😅😅😅

Το γελάς; Σε "φρέσκο"  cu που μαζεύω (από τέλος Νοεμ) ξεκίνησα σχεδόν από τη θέση 500.000! 🙃

Screenshot_20231129-160834_CU Big Bang.jpg

Link to comment
Share on other sites

Παίδες, μου ήρθε σε CU που διατηρώ προσφορά για ανανεωση μέχρι αυριο "απεριόριστα gb (978) και 1000 λεπτά" με μία ανανεωση 13€. αν επιλέξω να γίνει liquid με ανανεωση 13 θα τις πάρω τις παροχές ώστε να τα φάω τα υπόλοιπα σε σουβλάκια?? 

 

myName: Γιαννης

Link to comment
Share on other sites

16 minutes ago, ParafronGR said:

Παίδες, μου ήρθε σε CU που διατηρώ προσφορά για ανανεωση μέχρι αυριο "απεριόριστα gb (978) και 1000 λεπτά" με μία ανανεωση 13€. αν επιλέξω να γίνει liquid με ανανεωση 13 θα τις πάρω τις παροχές ώστε να τα φάω τα υπόλοιπα σε σουβλάκια?? 

Την έχω πάρει αυτή την προσφορά. Θεωρητικά θα γίνεται

Link to comment
Share on other sites

18 minutes ago, ParafronGR said:

Παίδες, μου ήρθε σε CU που διατηρώ προσφορά για ανανεωση μέχρι αυριο "απεριόριστα gb (978) και 1000 λεπτά" με μία ανανεωση 13€. αν επιλέξω να γίνει liquid με ανανεωση 13 θα τις πάρω τις παροχές ώστε να τα φάω τα υπόλοιπα σε σουβλάκια?? 

Bάζεις 13 ευρω κανονικά - παίρνεις τα δώρα - κάνεις κουπόνια για efood και απο το cu (δεν εχει πλέον υποχρέωση αγοράς πακέτου τo cu) . Εδω μόνο για τα sms μπαινεις liquid αν ειναι όποτε θες

Link to comment
Share on other sites

19 minutes ago, blizard said:

Bάζεις 13 ευρω κανονικά - παίρνεις τα δώρα - κάνεις κουπόνια για efood και απο το cu (δεν εχει πλέον υποχρέωση αγοράς πακέτου τo cu) . Εδω μόνο για τα sms μπαινεις liquid αν ειναι όποτε θες

είναι legit ότι δε θέλει πακέτο? από πότε? 

 

myName: Γιαννης

Link to comment
Share on other sites

9 ώρες πριν, blizard said:

Bάζεις 13 ευρω κανονικά - παίρνεις τα δώρα - κάνεις κουπόνια για efood και απο το cu (δεν εχει πλέον υποχρέωση αγοράς πακέτου τo cu) . Εδω μόνο για τα sms μπαινεις liquid αν ειναι όποτε θες

Σε ένα απλό που έχω έχει ακόμα προϋπόθεση αγοράς πακέτου. Σε liquid όχι και δεν το νοιάζει και το ποσό, ακόμα και 8€ το ενεργοποιούν αρκεί να ανανεώθηκε τις τελευταίες 30 μέρες 

Link to comment
Share on other sites

10 ώρες πριν, ParafronGR said:

Παίδες, μου ήρθε σε CU που διατηρώ προσφορά για ανανεωση μέχρι αυριο "απεριόριστα gb (978) και 1000 λεπτά" με μία ανανεωση 13€. αν επιλέξω να γίνει liquid με ανανεωση 13 θα τις πάρω τις παροχές ώστε να τα φάω τα υπόλοιπα σε σουβλάκια?? 

Χωρίς να πέφτω στη φωτιά, σαν να θυμάμαι στο CU που έχω στο ρολόι μου είχε βγάλει την προσφορά αυτή και την ενεργοποίησε με cashback. Ήταν όμως cashback με επιστροφή γύρω στο 1,5 ευρώ. Και θυμάμαι είχα στο ρολόι 978 gb και με το ζόρι το ρολόι καταναλώνει καμιά 15αριά mb την ημέρα 😁

Υ.γ. Στο μεταξύ, το ρολόι έτσι το συντηρώ με Cashback και liquid λόγω της υπερβολικά μικρής χρήσης που κάνω. Και δεν μπορώ να κάνω περισσότερη και να ήθελα. Μόνο τα notifications καταναλώνουν data και από ομιλία πόσο να μιλήσει κανείς σε ανοικτή ακρόαση. Το liquid είναι ό,τι πρέπει για αυτή την περίπτωση χρήσης.

Link to comment
Share on other sites

20 minutes ago, staurosmar said:

Χωρίς να πέφτω στη φωτιά, σαν να θυμάμαι στο CU που έχω στο ρολόι μου είχε βγάλει την προσφορά αυτή και την ενεργοποίησε με cashback. Ήταν όμως cashback με επιστροφή γύρω στο 1,5 ευρώ. Και θυμάμαι είχα στο ρολόι 978 gb και με το ζόρι το ρολόι καταναλώνει καμιά 15αριά mb την ημέρα 😁

Υ.γ. Στο μεταξύ, το ρολόι έτσι το συντηρώ με Cashback και liquid λόγω της υπερβολικά μικρής χρήσης που κάνω. Και δεν μπορώ να κάνω περισσότερη και να ήθελα. Μόνο τα notifications καταναλώνουν data και από ομιλία πόσο να μιλήσει κανείς σε ανοικτή ακρόαση. Το liquid είναι ό,τι πρέπει για αυτή την περίπτωση χρήσης.

Και το CU Cashback συμφέρει φουλ

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, paanos said:

Σε ένα απλό που έχω έχει ακόμα προϋπόθεση αγοράς πακέτου. Σε liquid όχι και δεν το νοιάζει και το ποσό, ακόμα και 8€ το ενεργοποιούν αρκεί να ανανεώθηκε τις τελευταίες 30 μέρες 

Και το cu ειναι όπως το liquid στο θέμα του smart poket , δεν απαιτεί πακέτο φτανει να έχεις βάλει λεφτά 30 μέρες πριν ... ισως μπερδέυτηκες γιατι αν δεν εχεις βάλει τις 30 τελευταίες μέρες χρήματα στο cu app νομίζω γράφει ακόμα οτι θέλει και πακέτο   - γενικά και στην ιστοσελίδα το γράφουν αλλά δεν ισχύει.

Εβγαλα και πριν λίγες μέρες κωδικό απo cu χωρίς να έχω αγοράσει πακέτο,  με 13 ευρω ανανεωση (παλιά έβγαζα και με 8 οταν την είχαν) . Αν όντος δεν  δουλευει σε εσενα μπας το ανεβασαν απο τα 8 ευρω στα 13 ? ποσα έχεις βάλει για τσέκαρε αν μπορεις..

10 ώρες πριν, ParafronGR said:

είναι legit ότι δε θέλει πακέτο? από πότε? 

Ναι , απο απρίλιο μάλιστα είδα !!!  λινκ   

11 ώρες πριν, johndouk said:

Το γελάς; Σε "φρέσκο"  cu που μαζεύω (από τέλος Νοεμ) ξεκίνησα σχεδόν από τη θέση 500.000! 🙃

Screenshot_20231129-160834_CU Big Bang.jpg

Αυτό ψάχναμε  😉 για να τα υπολογίσουμε όλα ...  πρέπει να υπάρχουν 500.000 που έχουν παίξει εστω μια φορά to big bang, αλλά δεν πρέπει να είναι πανω απο 50 χιλιάδες όσοι θα παίρνουν μέρος στους διαγωνισμούς τακτικά (με 20-200 συμμετοχές τουλάχιστον) ..
Κρίνοντας από την θέση 38.000 που απαιτεί  4200  XP (και θα έχεις καπου 150 - 300 χιλ πόντους αν δεν κάνω λάθος) , βάζοντας και νέους παίκτες που αρχίζουν βέβαια και έχουν λιγότερους αλλά και όσοι έχουν φτάσει δεν είναι όλοι ενεργοι...  Τέσπα για 1000 δώρα σε 50 χιλιάδες συμμετοχές πρέπει να να δουμε εναν απο το φορουμ να κερδίζει ... λογικά ποσοστά μου φαινονται

Edited by blizard
Link to comment
Share on other sites

28 minutes ago, blizard said:

Και το cu ειναι όπως το liquid στο θέμα του smart poket , δεν απαιτεί πακέτο φτανει να έχεις βάλει λεφτά 30 μέρες πριν ..

Όχι, μου βγάζει σφάλμα. Άκυρο μεν γιατί λέει ούπς δεν κινείται. Μόλις βάλω εξαφανίζεται 

Link to comment
Share on other sites

22 minutes ago, paanos said:

Όχι, μου βγάζει σφάλμα. Άκυρο μεν γιατί λέει ούπς δεν κινείται. Μόλις βάλω εξαφανίζεται 

Τι ποσά εχεις βάλει και πότε ? γιατί έβγαλα απο το liquid και μια ακόμα σιμ που δεν εχω πακέτο και δουλέυει και εκει μια χαρά ... Βέβαια τώρα έχω "αγοράσει" το δωρεαν ιντερνετ του διαγωνισμού και στις 2 αλλά το έκανα και παλαιότερα και μαλιστα με 8 ευρω 

Και ενα clean cashe , update της εφαρμογής μπας ...

Edited by blizard
Link to comment
Share on other sites

7 minutes ago, blizard said:

Τι ποσά εχεις βάλει και πότε ? γιατί έβγαλα απο το liquid και μια ακόμα σιμ που δεν εχω πακέτο και δουλέυει και εκει μια χαρά ... Βέβαια τώρα έχω "αγοράσει" το δωρεαν ιντερνετ του διαγωνισμού και στις 2 αλλά το έκανα και παλαιότερα και μαλιστα με 8 ευρω 

Και ενα clean cashe , update της εφαρμογής μπας ...

Δεν έχω δοκιμάσει αν μετράει το δωρεάν πακέτο. Τώρα δύσκολο όμως να το δοκιμάσω γιατί έχει πακέτο.
Η εφαρμογή είναι ενημερωμένη… 

Link to comment
Share on other sites

  • This topic was locked and unlocked

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

×
×
  • Create New...