Jump to content

Vodafone CU, Νέο Καρτοκινητό Vodafone


Soulman
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Προς ενημέρωση: Η αυτόματη ανανέωση του liquid, ενεργοποιεί κ την τυχόν προσωπική προσφορά ΒΑΛΕ ΚΑΡΤΑ...

Λογικό, θα μου πείτε αλλά vodafone είναι αυτή, ποτέ δεν ξέρεις.

Link to comment
Share on other sites

Ναι το κανει :). Τώρα τελευταία έχω σταματήσει να αλλάζω ημερομηνία γιατί κάθε μήνα δίνει 20GB και 500’ για 20 μέρες, οπότε τα λεφτά που γλιτώνω τα τρώω στο pocket και βγαίνει πιο φθηνά από την ανανέωση ανά 2 μήνες 

Link to comment
Share on other sites

Ήρθε σε κάναν άλλο;

ΕΚΠΛΗΞΗ! ΜΟΛΙΣ ΠΗΡΕΣ ΔΩΡΟ 100GB KAI 5000 ΛΕΠΤΑ ΠΡΟΣ ΟΛΟΥΣ ΓΙΑ 40 ΗΜΕΡΕΣ ΑΠΟ ΤΟ CU! ΚΑΛΟΦΑΓΩΤΑ!
να είχε και κάλυψη τι καλά θα ήταν.

Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, kmpatra said:

Είσαι liquid? Οχι ε?

Όχι, έχω ακόμη από το με απολα 11.5 που είχαν ενεργοποιήσει 

Link to comment
Share on other sites

Ήρθε σε κάναν άλλο;
ΕΚΠΛΗΞΗ! ΜΟΛΙΣ ΠΗΡΕΣ ΔΩΡΟ 100GB KAI 5000 ΛΕΠΤΑ ΠΡΟΣ ΟΛΟΥΣ ΓΙΑ 40 ΗΜΕΡΕΣ ΑΠΟ ΤΟ CU! ΚΑΛΟΦΑΓΩΤΑ!
να είχε και κάλυψη τι καλά θα ήταν.
40 μέρες;;;; Καινούριο φρούτο;;;

Μια χαρά .... ;)

Sent from my Redmi 7 using Tapatalk

Καλύτερα μιας ώρας ελεύθερη ζωή,
παρά σαράντα χρόνια σκλαβιά και φυλακή.

Link to comment
Share on other sites

16 ώρες πριν, paanos said:

Ναι το κανει :). Τώρα τελευταία έχω σταματήσει να αλλάζω ημερομηνία γιατί κάθε μήνα δίνει 20GB και 500’ για 20 μέρες, οπότε τα λεφτά που γλιτώνω τα τρώω στο pocket και βγαίνει πιο φθηνά από την ανανέωση ανά 2 μήνες 

Σε εμένα έδωσε 1500'+ 20GB αλλά μου είναι άχρηστα.
Έχω liquid με το εξής πλάνο. Βάζω 15€/μήνα και έχω απεριόριστα τηλέφωνα. Με τα χρήματα αγοράζω το μεγάλο πακέτο data από το BB και για μένα ισοδυναμεί με απεριόριστα (έχω μαζέψει 880 GB καβάτζα). Έτσι στην ουσία με <15 ευρώ έχω απεριόριστα τα πάντα που είναι πολύ καλή τιμή.
Αααα, επίσης τυχαίνει να έχω και "σήμα καμπάνα" και στο σπίτι και στη δουλειά.

Link to comment
Share on other sites

28 minutes ago, balkos said:

Σε εμένα έδωσε 1500'+ 20GB αλλά μου είναι άχρηστα.
Έχω liquid με το εξής πλάνο. Βάζω 15€/μήνα και έχω απεριόριστα τηλέφωνα. Με τα χρήματα αγοράζω το μεγάλο πακέτο data από το BB και για μένα ισοδυναμεί με απεριόριστα (έχω μαζέψει 880 GB καβάτζα). Έτσι στην ουσία με <15 ευρώ έχω απεριόριστα τα πάντα που είναι πολύ καλή τιμή.
Αααα, επίσης τυχαίνει να έχω και "σήμα καμπάνα" και στο σπίτι και στη δουλειά.

Πολύ καλό απλά πρέπει κανείς να ασχολείται με κρυστάλλους.Αν έδινε 200γιγα με 15 ευρώ χωρίς ανάγκη κρυστάλλων θα ήταν τέλειο 

Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, glofiish said:

Πολύ καλό απλά πρέπει κανείς να ασχολείται με κρυστάλλους.Αν έδινε 200γιγα με 15 ευρώ χωρίς ανάγκη κρυστάλλων θα ήταν τέλειο 

Συμφωνώ και με 20€ απεριόριστα.

Link to comment
Share on other sites

Άρχισε πάλι τα κουλά της η Vodafone....σε έξτρα σιμ ήρθε συμβολαίου με απεριόριστα ήρθε μήνυμα ότι ξεπεράσατε το όριο των 300gb και η ταχύτητα πέφτει στα 4gb.... Έλεος...εντωμεταξυ με τίποτα δεν έχω φτάσει τα 300gb το μήνα... ειλικρινά...

Link to comment
Share on other sites

10 minutes ago, damierom said:

Άρχισε πάλι τα κουλά της η Vodafone....σε έξτρα σιμ ήρθε συμβολαίου με απεριόριστα ήρθε μήνυμα ότι ξεπεράσατε το όριο των 300gb και η ταχύτητα πέφτει στα 4gb.... Έλεος...εντωμεταξυ με τίποτα δεν έχω φτάσει τα 300gb το μήνα... ειλικρινά...

Η συσκευή καταγράφει την κατανάλωση ΜΒ

Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, EllinikoNisi said:

Μήπως πάει αθροιστικά, κανονική sim + extra sim?

Δεν ξέρω. Επικοινώνησα μαζί τους και λένε τη γνωστή καραμέλα περί πολιτικής ορθής χρήσης....

Link to comment
Share on other sites

15 minutes ago, damierom said:

Δεν ξέρω. Επικοινώνησα μαζί τους και λένε τη γνωστή καραμέλα περί πολιτικής ορθής χρήσης....

Στο κανονικό νούμερο πόσα data κατανάλωσες?

Link to comment
Share on other sites

Επειδή δεν βρήκα το κατάλληλο νήμα καρτοκινητά της tazamobile (vf) για να μετατραπεί σε CU η συμβόλαιο πρέπει να γίνει φορητότητα; Δεν γνωρίζω αν ανήκει στην vf η είναι κάποιος MVNO.


Sent from my iPhone 14 Pro using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Το πιο πιθανό είναι να πηγαίνουν αθροιστικά.Μην ξεχνάτε ότι οι εταιρίες δεν θέλουν με τίποτα να "θάψουν" το σταθερό internet 

Link to comment
Share on other sites

8 minutes ago, EllinikoNisi said:

Στο κανονικό νούμερο πόσα data κατανάλωσες?

Δε γνωρίζω. Μου είπαν ότι ο περιορισμός ισχύει μόνο για την εξτρα σιμ και όχι για το κύριο νούμερο. Αλλά και πάλι το ρούτερ που έχω την εξτρα σιμ δεν κατανάλωσε 300gb. Τους είπα ότι θα κάνω φορητότητα σε άλλη εταιρεία.... Θα δούμε...

Link to comment
Share on other sites

Επειδή δεν βρήκα το κατάλληλο νήμα καρτοκινητά της tazamobile (vf) για να μετατραπεί σε CU η συμβόλαιο πρέπει να γίνει φορητότητα; Δεν γνωρίζω αν ανήκει στην vf η είναι κάποιος MVNO.


Sent from my iPhone 14 Pro using Tapatalk
Έχω την εντύπωση ότι ανήκει στην vodafone.

Sent from my SM-A528B using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

22 minutes ago, zerokill said:

Επειδή δεν βρήκα το κατάλληλο νήμα καρτοκινητά της tazamobile (vf) για να μετατραπεί σε CU η συμβόλαιο πρέπει να γίνει φορητότητα; Δεν γνωρίζω αν ανήκει στην vf η είναι κάποιος MVNO.


Sent from my iPhone 14 Pro using Tapatalk

Κάλεσε 1266 για αλλαγή προγραμματος καρτοκινητης. 

Link to comment
Share on other sites

1 ώρα πριν, damierom said:

Άρχισε πάλι τα κουλά της η Vodafone....σε έξτρα σιμ ήρθε συμβολαίου με απεριόριστα ήρθε μήνυμα ότι ξεπεράσατε το όριο των 300gb και η ταχύτητα πέφτει στα 4gb.... Έλεος...εντωμεταξυ με τίποτα δεν έχω φτάσει τα 300gb το μήνα... ειλικρινά...

ποιο πρόγραμμα είσαι; το επαγγελματικό; το unlimeted giga ultra?  το red με απεριόριστα;

Link to comment
Share on other sites

Κάλεσε 1266 για αλλαγή προγραμματος καρτοκινητης. 

Οκ ευχαριστώ πολύ.


Sent from my iPhone 14 Pro using Tapatalk
Link to comment
Share on other sites

  • This topic was locked and unlocked

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

×
×
  • Create New...