Jump to content

Vodafone CU, Νέο Καρτοκινητό Vodafone


Soulman
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

41 minutes ago, _NikitaS_ said:

Το έχετε δει νομίζω ότι την ίδια προσφορά με τα λαγονικα έβγαλαν εδώ και οι κύριοι του myphone. Βέβαια απεριόριστα δεν είναι αλλά οκ όλα καλά. Ότι πρέπει μιας και έφαγα πόρτα από την προηγούμενη φορητοτητα (είχα σε εκκρεμότητα σε άλλο δίκτυο που νόμιζα ότι είχε ακυρωθεί αλλά όχι). Βέβαια δε λέει μέχρι πότε είναι η προσφορά αυτή! 

Δεν θέλει βιασύνη.. μπορεί να σκάσει το απεριόριστο αργότερα. Έτσι που λυσάξανε για πελάτες, καθόλου απίθανο.

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα παιδιά προσπαθώ να βρω πως έχω βάλει την αυτόματη ανανέωση σε πακέτο κ δεν το βρίσκω.

Στάλθηκε από το 22101316G μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

3 ώρες πριν, belial said:

Black Friday is coming spacer.png

Και εγώ θεωρώ ότι θα κάνουν κάποιο καλό μπαμ την εβδομάδα της black friday. Γιατί στην Ελλάδα την έχουμε κάνει βδομάδα 😉

Link to comment
Share on other sites

Εκτός της 1ης χρονιάς που εφαρμόστηκε (το 2016 νομίζω), αποδείχτηκε κράχτης για αποχαυνωμένους/κοροϊδία απευθυνόμενη σε όσους ΑΔΥΝΑΤΟΥΝ να κατανοήσουν από τις επόμενες:

Έτσι θα αποδειχτεί και φέτος, νομίζω, όπως διαφάνηκε και από τα χτεσινά νυχτερινά 21:00-00:00 των 2 βασικών πολυεμπόρων (Κωτσόβολος, Public).

Link to comment
Share on other sites

Παρηγγειλα νεο αριθμο cu με esim. Με την προσφορα που τρεχει 10€/μηνα δωρο για ενα χρονο. Ξερει κανεις αν ανανεωσω απο καταστημα με 8€ αν μπουν τα 10€ η θελει 13€ και πανω;

Link to comment
Share on other sites

42 minutes ago, spoukos said:

Παρηγγειλα νεο αριθμο cu με esim. Με την προσφορα που τρεχει 10€/μηνα δωρο για ενα χρονο. Ξερει κανεις αν ανανεωσω απο καταστημα με 8€ αν μπουν τα 10€ η θελει 13€ και πανω;

Στις οδηγίες γράφει 13

Link to comment
Share on other sites

Just now, sou_d said:

Στις οδηγίες γράφει 13

Οκ ευχαριστω. Αν βαλω την 29 μερα καρτα θα μπουν τα 10€; Επειδη τωρα που διαβασα τις οδηγιες λεει 30 μερες αλλα αν δεν θελω να ληξει η προηγουμενη καρτα αλλα να προστεθει τι πρεπει να κανω; Και παλι ευχαριστω!

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, spoukos said:

Παρηγγειλα νεο αριθμο cu με esim. Με την προσφορα που τρεχει 10€/μηνα δωρο για ενα χρονο. Ξερει κανεις αν ανανεωσω απο καταστημα με 8€ αν μπουν τα 10€ η θελει 13€ και πανω;

Σε πόσες μέρες σου έστειλαν το QR? 

Link to comment
Share on other sites

16 minutes ago, CaptainNickGR said:

Σε πόσες μέρες σου έστειλαν το QR? 

Σημερα εκανα την παραγγελια. Ακομα περιμενω

Link to comment
Share on other sites

Είχα κάνει παραγγελία για φορητότητα από την προσφορά που έδιναν στα Λαγωνικά 

Αυτη η προσφορά που τρέχει από το myphone είναι καλύτερη;

Εχει έρθει η κάρτα sim αλλά ακόμα δεν πήγα να την παραλάβω 

Τι να κάνω; 

Nokia 8800 Scirocco
Link to comment
Share on other sites

37 minutes ago, Tasos19s said:

Είχα κάνει παραγγελία για φορητότητα από την προσφορά που έδιναν στα Λαγωνικά 

Αυτη η προσφορά που τρέχει από το myphone είναι καλύτερη;

Εχει έρθει η κάρτα sim αλλά ακόμα δεν πήγα να την παραλάβω 

Τι να κάνω; 

Ιδια ακριβως προνομια εχεις. Δεν αλλαζει κατι

Edited by spoukos
Link to comment
Share on other sites

50 minutes ago, Tasos19s said:

Είχα κάνει παραγγελία για φορητότητα από την προσφορά που έδιναν στα Λαγωνικά 

Αυτη η προσφορά που τρέχει από το myphone είναι καλύτερη;

Εχει έρθει η κάρτα sim αλλά ακόμα δεν πήγα να την παραλάβω 

Τι να κάνω; 

Δες και αυτό:

IMG_20231101_081843.thumb.jpg.3e8c0dd8ae5f051201f774766f281824.jpg

Link to comment
Share on other sites

9 minutes ago, VIPdriver said:

Δες και αυτό:

IMG_20231101_081843.thumb.jpg.3e8c0dd8ae5f051201f774766f281824.jpg

Καλημέρα. Εμείς που είμαστε ήδη cu δεν έχει τίποτα καλό και για εμάς;

Link to comment
Share on other sites

17 minutes ago, VIPdriver said:

Δες και αυτό:

IMG_20231101_081843.thumb.jpg.3e8c0dd8ae5f051201f774766f281824.jpg

Μήπως είναι ίδιο;

Αυτην την στιγμή είμαι frog εδώ και πολλά χρόνια 

Ολο το σκέφτομαι να πάω cu ή να μην πάω 

Edited by Tasos19s
Nokia 8800 Scirocco
Link to comment
Share on other sites

7 minutes ago, Tasos19s said:

Μήπως είναι ίδιο;

Αυτην την στιγμή είμαι frog εδώ και πολλά χρόνια 

Ολο το σκέφτομαι να πάω cu ή να μην πάω 

Το ίδιο φαίνεται να είναι σε όλα τα κανάλια προσφορας, οπότε αφου είμαστε myPhone ας βάλουμε την προσφορα του myPhone. 

Εάν στο φρογκ δεν σου φτάνουν οι υπηρεσίες, τότε ελα cu. 

Link to comment
Share on other sites

32 minutes ago, Tasos19s said:

Μήπως είναι ίδιο;

Αυτην την στιγμή είμαι frog εδώ και πολλά χρόνια 

Ολο το σκέφτομαι να πάω cu ή να μην πάω 

Έλα Vodafone CU και αν δεν σου κάνει ξανά πίσω σε βάτραχο. Δεν έχεις δέσμευση αφού πας σε καρτοκινητό 

Link to comment
Share on other sites

Δεν θυμάμαι εάν έχει απαντηθεί, μπορεί κάποιος να παρει την συγκεκριμένη προσφορα + το παρακάτω μπόνους;

IMG_20231101_135924.thumb.jpg.ce28c05b2f1f98f363de2c7022a4eeb3.jpg

Link to comment
Share on other sites

5 ώρες πριν, VIPdriver said:

Το ίδιο φαίνεται να είναι σε όλα τα κανάλια προσφορας, οπότε αφου είμαστε myPhone ας βάλουμε την προσφορα του myPhone. 

Εάν στο φρογκ δεν σου φτάνουν οι υπηρεσίες, τότε ελα cu. 

Κοιτά 

Την βγάζω με περίπου 15€ το δίμηνο αλλά ομιλία με το σταγονόμετρο 

Απο ότι βλέπω θέλω ομιλία απεριόριστα και Ίντερνετ ας έχω 4-5gb 

Το έκανα περισσότερο μήπως με πάρει η cosmote να μου δώσει καμία καλή προσφορά αλλά ούτε φωνή ούτε ακρόαση 

Θα περιμένω ακόμα μια δυο μέρες γιατί σήμερα μου ήρθε μήνυμα ότι το αίτημα φορητότητας καταχωρήθηκε 

Nokia 8800 Scirocco
Link to comment
Share on other sites

2 ώρες πριν, VIPdriver said:

Δεν θυμάμαι εάν έχει απαντηθεί, μπορεί κάποιος να παρει την συγκεκριμένη προσφορα + το παρακάτω μπόνους;

IMG_20231101_135924.thumb.jpg.ce28c05b2f1f98f363de2c7022a4eeb3.jpg

Όχι γιατί η διαδικασία γίνεται με καταχώρηση κωδικού εκεί που μπαίνει ο κωδικός προσφοράς. Και δεν μπορείς να βάλεις δύο.

Link to comment
Share on other sites

2 ώρες πριν, Tasos19s said:

Κοιτά 

Την βγάζω με περίπου 15€ το δίμηνο αλλά ομιλία με το σταγονόμετρο 

Απο ότι βλέπω θέλω ομιλία απεριόριστα και Ίντερνετ ας έχω 4-5gb 

Το έκανα περισσότερο μήπως με πάρει η cosmote να μου δώσει καμία καλή προσφορά αλλά ούτε φωνή ούτε ακρόαση 

Θα περιμένω ακόμα μια δυο μέρες γιατί σήμερα μου ήρθε μήνυμα ότι το αίτημα φορητότητας καταχωρήθηκε 

Αφου καταχωρήθηκε, αύριο θα είσαι cu. Αν σε πάρει, θα σε πάρει αύριο πρωί. Εννοείται θα πρέπει αν σου κάνει αντιπροσφορα να ξανακάνεις αίτηση πίσω για φορητοτητα γιατί θα είσαι ήδη vodafone. Ευτυχώς λόγω κάρτας, δε θα έχεις πέναλτι. 

3 ώρες πριν, VIPdriver said:

Δεν θυμάμαι εάν έχει απαντηθεί, μπορεί κάποιος να παρει την συγκεκριμένη προσφορα + το παρακάτω μπόνους;

IMG_20231101_135924.thumb.jpg.ce28c05b2f1f98f363de2c7022a4eeb3.jpg

Δυστυχώς δεν παίρνει δύο κωδικούς. Νομίζω όταν περνάς έναν στην φόρμα προσφοράς μετά κλείνει. Θα το κοιτάξω όμως τώρα που το λες μετά τις 12/11 που θα ξανακάνω αίτηση. 😂

Link to comment
Share on other sites

17 minutes ago, _NikitaS_ said:

Αφου καταχωρήθηκε, αύριο θα είσαι cu. Αν σε πάρει, θα σε πάρει αύριο πρωί. Εννοείται θα πρέπει αν σου κάνει αντιπροσφορα να ξανακάνεις αίτηση πίσω για φορητοτητα γιατί θα είσαι ήδη vodafone. Ευτυχώς λόγω κάρτας, δε θα έχεις πέναλτι. 

Δυστυχώς δεν παίρνει δύο κωδικούς. Νομίζω όταν περνάς έναν στην φόρμα προσφοράς μετά κλείνει. Θα το κοιτάξω όμως τώρα που το λες μετά τις 12/11 που θα ξανακάνω αίτηση. 😂

Πως θα είμαι cu αφού ούτε sim παρέλαβα ούτε υπογραφή έβαλα 

Nokia 8800 Scirocco
Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, Tasos19s said:

Πως θα είμαι cu αφού ούτε sim παρέλαβα ούτε υπογραφή έβαλα 

Για να καταχωρήθηκε αίτημα, έχεις υπογράφει "ηλεκτρονικά" κάνοντας αποδοχή πριν στείλεις την αίτηση σου. Άρα μόλις παραλάβεις και ενημερώσει η κουριερ ότι παρέλαβες θα γίνει η αλλαγή. Πάντως ξαναλέω, για να υπάρχει αίτημα, έχουν και "υπογραφή". Ειδικά αφού έβαλες και την ταυτότητα σου στα δικαιολογητικά! 

Edited by _NikitaS_
Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, _NikitaS_ said:

Για να καταχωρήθηκε αίτημα, έχεις υπογράφει "ηλεκτρονικά" κάνοντας αποδοχή πριν στείλεις την αίτηση σου. Άρα μόλις παραλάβεις και ενημερώσει η κουριερ ότι παρέλαβες θα γίνει η αλλαγή. Πάντως ξαναλέω, για να υπάρχει αίτημα, έχουν και "υπογραφή". Ειδικά αφού έβαλες και της ταυτότητα σου στα δικαιολογητικά! 

Ναι σωστά τα λες 

Αρα μένει μόνο να παραλάβω την κάρτα 

Δεν έχω αποφασίσει αν θα το κάνω όμως αυτό είναι το μόνο μου κόλλημα η ποιότητα του σήματος 

Nokia 8800 Scirocco
Link to comment
Share on other sites

Just now, Tasos19s said:

Ναι σωστά τα λες 

Αρα μένει μόνο να παραλάβω την κάρτα 

Δεν έχω αποφασίσει αν θα το κάνω όμως αυτό είναι το μόνο μου κόλλημα η ποιότητα του σήματος 

Μιλάς σε παθών. Εγώ παρέλαβα σιμ αλλά επειδή είχα ήδη μια αίτηση στον δημόσιο Φορέα φορητότητας (προσωπικά νόμιζα ότι είχε ακυρωθεί γιατί είχα υπογράψει κιόλας στο κατάστημα της κοσμοτε λίγες ώρες μετά την αίτηση) με πήραν ότι δεν μπορουν να την προχωρήσουν μέχρι να λήξει ο μήνας ώστε να ακυρωθεί η προηγούμενη φορητοτητα του άλλου πάροχου συστημικα. Το θέμα είναι ότι επειδή δεν ήμουν σίγουρος τους λέω ακυρώστε. Οκ μου λένε μα έχετε παραλάβει κτλ κτλ κτλ. Επέμεινα στην ακύρωση. Μου είπα ότι σε 10 μέρες θα έχω τα χρήματα. Έχουν περάσει 12 εργάσιμες μέρες και τπτ. Είμαστε στο τσατ μέρα παρά μέρα! 

Link to comment
Share on other sites

  • This topic was locked and unlocked

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

×
×
  • Create New...