Jump to content

Vodafone CU, Νέο Καρτοκινητό Vodafone


Soulman
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Στο liquid σε πόσους αριθμούς μπορούμε να δηλώσουμε την ίδια χρεωστική κάρτα;
Έχει ακουστεί για δύο (για να πάρεις δωρεάν πρώτη συνδρομή) αλλά ας το επιβεβαιώσει κάποιος

Προσωπικά προτιμώ revolut για αυτό τον σκοπό, πολλές εικονικές

Από ότι έχει ειπωθεί μπορείς να βάλεις την ίδια κάρτα σε παραπάνω από δύο αλλά δεν έχει δώρο συνδρομή μετά ;)

Sent from my Redmi Note 11 using Tapatalk




Καλύτερα μιας ώρας ελεύθερη ζωή,
παρά σαράντα χρόνια σκλαβιά και φυλακή.

Link to comment
Share on other sites

Επιτέλους πήρα την eSIM δεν ήταν διαθέσιμο σε όλα τα καταστήματα

20231020_213433.jpg

Edited by eridion25
Link to comment
Share on other sites

5 ώρες πριν, ParafronGR said:

Έρχεται πακετάκι halloween απ ότι φαίνεται... 

Screenshot_20231021-044337.png

Για 4 μέρες ίντερνετ Ή ομιλία είναι πολλά. Αν ήταν και τα δύο μαζί οκ, αλλιώς έπρεπε να το βάλουν 1€.

Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, kalitexnis_g said:

Για 4 μέρες ίντερνετ Ή ομιλία είναι πολλά. Αν ήταν και τα δύο μαζί οκ, αλλιώς έπρεπε να το βάλουν 1€.

Τι τιμή έχει?

Link to comment
Share on other sites

6 minutes ago, VIPdriver said:

Εμενα στο λικουιντ δε βγάζει κάτι. 

Δεν ξέρω το liquid αλλά το cu έχει απεριόριστα λεπτά και data για 1 ημέρα τουλάχιστον ΔΩΡΕΑΝ

Link to comment
Share on other sites

21 minutes ago, GREGORYMO said:

Τι τιμή έχει?

2,5€..

Κι εγώ από την διαφήμιση το βλέπω δεν το βρίσκω κάπου για λεπτομέρειες.

14 minutes ago, GREGORYMO said:

Δεν ξέρω το liquid αλλά το cu έχει απεριόριστα λεπτά και data για 1 ημέρα τουλάχιστον ΔΩΡΕΑΝ

Εγώ στα δικά μου δεν βλέπω κάτι τέτοιο.

Edited by kalitexnis_g
Link to comment
Share on other sites

Απο το διαγωνισμό δίνει 500 mb για 30 μέρες αν ενεργοποιήσεις πακέτο. Έβαλα λοιπόν το πακέτο με τα 7,2 (600'+1,5gb για 20 μέρες).Μου έδωσε τα 500mb, αλλά τρώει πρωτα από αυτά...άλλη νοβα μας βρήκε...ν'αρχιζω να γκρινιάζω στο τσατ ή υπάρχει όρος που δεν τον βλέπω?

Link to comment
Share on other sites

35 minutes ago, kalitexnis_g said:

2,5€..

Κι εγώ από την διαφήμιση το βλέπω δεν το βρίσκω κάπου για λεπτομέρειες.

Εγώ στα δικά μου δεν βλέπω κάτι τέτοιο.

Θα πας στα πακέτα 

Link to comment
Share on other sites

8 minutes ago, kmpatra said:

Απο το διαγωνισμό δίνει 500 mb για 30 μέρες αν ενεργοποιήσεις πακέτο. Έβαλα λοιπόν το πακέτο με τα 7,2 (600'+1,5gb για 20 μέρες).Μου έδωσε τα 500mb, αλλά τρώει πρωτα από αυτά...άλλη νοβα μας βρήκε...ν'αρχιζω να γκρινιάζω στο τσατ ή υπάρχει όρος που δεν τον βλέπω?

Ναι η Vodafone δεν τα έκανε αυτά γενικά. Γκρίνιαξε και ζήτα κι extra ίντερνετ για ψυχική οδύνη..😉

3 minutes ago, GREGORYMO said:

Θα πας στα πακέτα 

Το θυμάμαι ότι το έκανα πριν αρκετές μέρες. Μήπως επειδή δεν το έχεις ενεργοποιήσει το έχεις ενώ εγώ όχι;

Edited by kalitexnis_g
Link to comment
Share on other sites

1 ώρα πριν, kmpatra said:

Απο το διαγωνισμό δίνει 500 mb για 30 μέρες αν ενεργοποιήσεις πακέτο. Έβαλα λοιπόν το πακέτο με τα 7,2 (600'+1,5gb για 20 μέρες).Μου έδωσε τα 500mb, αλλά τρώει πρωτα από αυτά...άλλη νοβα μας βρήκε...ν'αρχιζω να γκρινιάζω στο τσατ ή υπάρχει όρος που δεν τον βλέπω?

Λογικό δεν είναι να τρώει από αυτό που λήγει πρώτο (20 μέρες το πληρωμένο πακέτο, 30 το δωρεάν);

Διόρθωση - σε δεύτερη ανάγνωση κατάλαβα ότι τα "αυτά" είναι το δώρο, όμως στις πληροφορίες του λέει ότι έχει προτεραιότητα έναντι άλλων δεδομένων, οπότε συμπεριφέρεται όπως λέει.

Edited by spiliot
Link to comment
Share on other sites

Για δωσε λινκ ή σκριν γιατι δεν το έβρισκα. Η εξυπηρέτηση μου είπε ότι έπρεπε να τραβάει πρώτα απο τα 50mb του διαγωνισμου,μετά από το 1,5 του πακέτου των 20 ημερών και μετα από τα 500. Αλλά θα επικοινωνήσουν μαζί μου αργότερα όταν το κοιτάξουν με τους τεχνικούς

Link to comment
Share on other sites

Ολες τις αλλαγες στο app με καθυστερηση τις λαμβανω σε αντιθεση με αλλους λετε το κινητο μου να φταιει? 😂

On 17/10/2023 at 4:56 ΜΜ, petrost8 said:

εγω παντως εχω χρονια (οχι μηνες) να δω ανταλλαγη (ΜΟΝΟ) κρυσταλλων με προϊον. 

Ερωτηση: μονο σε μενα , το Daily login bonus στο CU για 50ΜΒ και 400 κρυσταλλους ενεργοποιειται ανα 2 ημερες και οχι ανα 1 μερα οπως διαφημιζουν;

Αυτο ηθελα να σχολιασω μεγαλο ψεμα το daily login bonus διημερο ειναι.Αμα τους ρωτησεις η θα κανουν τους κινεζους η θα αναφερουν συστημικο προβλημα. 

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, CamuCamu said:

Αυτο ηθελα να σχολιασω μεγαλο ψεμα το daily login bonus διημερο ειναι.Αμα τους ρωτησεις η θα κανουν τους κινεζους η θα αναφερουν συστημικο προβλημα. 

Στα πλαίσια αυτά όμως όταν μας έδινε κάτι για 24 ώρες, δεν το σταματούσε στις 24 αλλά το έφτανε μέχρι το τέλος της ημέρας και χαιρόμασταν εμείς. 

Link to comment
Share on other sites

Just now, kalitexnis_g said:

Στα πλαίσια αυτά όμως όταν μας έδινε κάτι για 24 ώρες, δεν το σταματούσε στις 24 αλλά το έφτανε μέχρι το τέλος της ημέρας και χαιρόμασταν εμείς. 

Δεν εχεις αδικο απλα οταν αναφερουν daily bonus να το εννοουν βεβαια οχι οτι με καιει αυτος ο "σουπερ" διαγωνισμος. 

Και δεν ειναι αρνητικος χωρις λογο την αληθεια λεω αμα δεν με καλυπτε η κοκκινη για αλλους λογους θα ειχα φυγει η αλλαξει χθες. 

Link to comment
Share on other sites

10 ώρες πριν, GREGORYMO said:

Πήγα σε κατάστημα και ανανέωσα με 8€

Σου είπαν εάν θα καταργηθεί;;

Link to comment
Share on other sites

26 minutes ago, VIPdriver said:

Μετρητά;

Κάρτα χρεωστική 

43 minutes ago, Chrischal1908 said:

Σου είπαν εάν θα καταργηθεί;;

Μου έλεγε ότι και καλά δεν γίνεται στο ταμείο.

Όταν του επέμεινα ότι υπάρχει ανακοίνωση της vodafone, μου είπε και δοκίμασα στο μηχάνημα αυτόματων συναλλαγών που έχουν ορισμένα καταστήματα.

Link to comment
Share on other sites

30 minutes ago, GREGORYMO said:

Κάρτα χρεωστική 

Μου έλεγε ότι και καλά δεν γίνεται στο ταμείο.

Όταν του επέμεινα ότι υπάρχει ανακοίνωση της vodafone, μου είπε και δοκίμασα στο μηχάνημα αυτόματων συναλλαγών που έχουν ορισμένα καταστήματα.

Ξέρεις εάν δεχόταν και μετρητά το μηχάνημα;

"Ορισμένα καταστήματα"; Δηλαδή υπάρχει περιπτωση να παει κάποιος σε κατάστημα και εάν δεν υπάρχει αυτό το μηχάνημα να μην τον κάνουν ανανέωση;

Προβλέπω να μειώνονται οι καρτοκινητοί στη βοντα με αυτά που κάνει. Και προβλεπω πολυς κόσμος να πηγαινει προς Nova μεριά. Πόλυ λάθος τα τέτοιου είδους καψόνια. 

Edited by VIPdriver
Link to comment
Share on other sites

4 minutes ago, VIPdriver said:

Ξέρεις εάν δεχόταν και μετρητά το κατάστημα;

"Ορισμένα καταστήματα"; Δηλαδή υπάρχει περιπτωση να παει κάποιος σε κατάστημα και εάν δεν υπάρχει αυτό το μηχάνημα να μην τον κάνουν ανανέωση;

Προβλέπω να μειώνονται οι καρτοκινητοί στη βοντα με αυτά που κάνει. Και προβλεπω πολυς κόσμος να πηγαινει προς Nova μεριά. Πόλυ λάθος τα τέτοιου είδους καψόνια. 

Εγώ έγραψα την εμπειρία μου.

Πάντως, από ΕΔΩ και πέρα θα πήγαινω στο μηχάνημα και θα κάνω την δουλειά μου για να γλιτώνω τα 13€

Link to comment
Share on other sites

  • This topic was locked and unlocked

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

×
×
  • Create New...