Jump to content

Vodafone CU, Νέο Καρτοκινητό Vodafone


Soulman
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Από το πόσο % συνδρομητών CU θα παίξουν σε αυτό το νέο colpo ως 15/11/2023:
Κρίνεται η Κατάσταση τους (%),

Συνεπώς και οι συνέπειες αυτής.

Link to comment
Share on other sites

Από το πόσο % συνδρομητών CU θα παίξουν σε αυτό το νέο colpo ως 15/11/2023:
Κρίνεται η Κατάσταση τους (%),
Συνεπώς και οι συνέπειες αυτής.
Εγώ πάντως τους παραδέχομαι. Το τμήμα marketing τους είναι μακραν πολύ ανώτερο από το δίκτυο τους..
Link to comment
Share on other sites

15 ώρες πριν, eridion25 said:

Εύκολο φαίνεται 

Screenshot_20231010_002345_Samsung Internet.jpg

απο οσο καταλαβαινω, δεν παιζουν ρολο οι αρχικοι κρυσταλλοι που ειχαμε πριν την εναρξη του διαγωνισμου

Link to comment
Share on other sites

Μια απορία: έχει καταφέρει κανείς να κάνει ανανέωση 8 ευρώ από κατάστημα;;

Sent from my Redmi 7 using Tapatalk

Καλύτερα μιας ώρας ελεύθερη ζωή,
παρά σαράντα χρόνια σκλαβιά και φυλακή.

Link to comment
Share on other sites

3 ώρες πριν, HEO said:

Μια απορία: έχει καταφέρει κανείς να κάνει ανανέωση 8 ευρώ από κατάστημα;;

Sent from my Redmi 7 using Tapatalk
 

Ναι ευκολα την πρωτη φορα που πηγα κανενα ζορισμα. 

Link to comment
Share on other sites

Βρε χθες δεν μπορούσα να πάρω τους 400 κρυστάλλους από το my cu Daly έλεγε ότι έλεγε σε 5 ώρες δηλαδή στης 00:00 ενώ έχω είχα ενεργοπιση το πακέτο στης 18:00 τώρα πήρα ξανά στης 00:00 και λει λίγες αύριο (12/10/2023) δηλαδή στης 00:00 θα μπορώ να πάρω και πάλι 400 κρυστάλλους

SmartSelect_20231011_124734_My CU.jpg

Link to comment
Share on other sites

2 ώρες πριν, gpapas640 said:

Σήμερα επιτέλους παρέλαβα το δώρο Bluetooth ηχείο. Ή έτσι νόμιζα μάλλον κάποιο δείγμα δωρεάν έστειλαν...

 

IMG_20231011_151935.jpg

IMG_20231011_151937.jpg

Θα τελείωσε το απόθεμα του setty junior και στέλνουν αυτό τώρα.

https://www.skroutz.gr/s/12542869/Setty-Mushroom-GSM103309-Icheio-Bluetooth-3W-me-Diarkeia-Mpatarias-eos-2-5-ores-Mayro.html

Link to comment
Share on other sites

Παιδιά δεν λειτουργεί σωστά η αναμονή κλήσης στα 2 νούμερά μου CU. Δηλαδή, όταν ήδη είμαι σε κλήση και με καλεί κάποιος τρίτος, μου έρχεται SMS με ενημέρωση αντί να μου δείχνει το κινητό ότι με καλούν και να βάζω σε αναμονή την πρώτη κλήση για να μιλήσω με τη δεύτερη. Επίσης ο άλλος ακούει ότι ο αριθμός είναι απενεργοποιημένος! Ούτε καν "απασχολημένος".

Στις ρυθμίσεις του κινητού έχω ενεργοποιημένη την "Αναμονή Κλήσης" και δοκίμασα και το *43# που την ενεργοποιεί από την πλευρά του παρόχου. Τι πρέπει να κάνω;

Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, jaranor said:

Παιδιά δεν λειτουργεί σωστά η αναμονή κλήσης στα 2 νούμερά μου CU. Δηλαδή, όταν ήδη είμαι σε κλήση και με καλεί κάποιος τρίτος, μου έρχεται SMS με ενημέρωση αντί να μου δείχνει το κινητό ότι με καλούν και να βάζω σε αναμονή την πρώτη κλήση για να μιλήσω με τη δεύτερη. Επίσης ο άλλος ακούει ότι ο αριθμός είναι απενεργοποιημένος! Ούτε καν "απασχολημένος".

Στις ρυθμίσεις του κινητού έχω ενεργοποιημένη την "Αναμονή Κλήσης" και δοκίμασα και το *43# που την ενεργοποιεί από την πλευρά του παρόχου. Τι πρέπει να κάνω;

Δοκίμασε από άλλη συσκευή 

Link to comment
Share on other sites

6 minutes ago, eridion25 said:

Δοκίμασε από άλλη συσκευή 

Στην ίδια συσκευή είχα WhatsUp (έκανα τον αριθμό φορητότητα σε CU) και λειτουργούσε κανονικά!

Link to comment
Share on other sites

14 minutes ago, jaranor said:

Στην ίδια συσκευή είχα WhatsUp (έκανα τον αριθμό φορητότητα σε CU) και λειτουργούσε κανονικά!

Έτσι είχα θέμα κι εγώ με το CU. Πάρε στην εξυπηρέτηση. Εγώ χρειάστηκε να μιλήσω 3 φορές μαζί τους ως που το αναθέσαν σε κάποιον που με πήρε τηλ, δοκιμάσαμε και τελικά μου το έφτιαξε.

Επίσης το ότι σου δούλευε σε Cosmote, δεν έχει καμία σχέση.

Edited by kalitexnis_g
Link to comment
Share on other sites

45 minutes ago, jaranor said:

Παιδιά δεν λειτουργεί σωστά η αναμονή κλήσης στα 2 νούμερά μου CU. Δηλαδή, όταν ήδη είμαι σε κλήση και με καλεί κάποιος τρίτος, μου έρχεται SMS με ενημέρωση αντί να μου δείχνει το κινητό ότι με καλούν και να βάζω σε αναμονή την πρώτη κλήση για να μιλήσω με τη δεύτερη. Επίσης ο άλλος ακούει ότι ο αριθμός είναι απενεργοποιημένος! Ούτε καν "απασχολημένος".

Στις ρυθμίσεις του κινητού έχω ενεργοποιημένη την "Αναμονή Κλήσης" και δοκίμασα και το *43# που την ενεργοποιεί από την πλευρά του παρόχου. Τι πρέπει να κάνω;

Κ γω το ίδιο πρόβλημα είχα αντιμετωπίσει. Τους έστειλα στο τσατ, συνομιλήσαμε και λύθηκε επί τόπου. Δοκίμασε το.

Link to comment
Share on other sites

9 minutes ago, Alexandros201285 said:

Κ γω το ίδιο πρόβλημα είχα αντιμετωπίσει. Τους έστειλα στο τσατ, συνομιλήσαμε και λύθηκε επί τόπου. Δοκίμασε το.

Το αποκαλούν συστημικό πρόβλημα.

Link to comment
Share on other sites

28 minutes ago, kalitexnis_g said:

Έτσι είχα θέμα κι εγώ με το CU. Πάρε στην εξυπηρέτηση. Εγώ χρειάστηκε να μιλήσω 3 φορές μαζί τους ως που το αναθέσαν σε κάποιον που με πήρε τηλ, δοκιμάσαμε και τελικά μου το έφτιαξε.

Επίσης το ότι σου δούλευε σε Cosmote, δεν έχει καμία σχέση.

Περίπτωση καρμπον και η δική μου. Προσπάθησαν τρείς φορές από τσατ και πάλι τα ίδια, μέχρι που το ανέθεσαν στο τεχνικό τμήμα και λύθηκε.

Link to comment
Share on other sites

25 minutes ago, Alexandros201285 said:

Κ γω το ίδιο πρόβλημα είχα αντιμετωπίσει. Τους έστειλα στο τσατ, συνομιλήσαμε και λύθηκε επί τόπου. Δοκίμασε το.

 

16 minutes ago, duellergr said:

Περίπτωση καρμπον και η δική μου. Προσπάθησαν τρείς φορές από τσατ και πάλι τα ίδια, μέχρι που το ανέθεσαν στο τεχνικό τμήμα και λύθηκε.

Πήρα στο 13840 και ήταν πολύ απασχολημένοι (τέτοια ώρα;) υποτίθεται θα με καλέσουν σε μέσα σε 1 εργάσιμη.

Μίλησα στο τσατ, υποτίθεται το διόρθωσε αλλά από ό,τι βλέπω δεν λύθηκε, πάλι έρχεται SMS αντί να μου δίνει επιλογή να απαντήσω. Το ίδιο συμβαίνει σε 2 νούμερα CU που έχω.

Μήπως φταίει το VoLTE;

Edited by jaranor
Link to comment
Share on other sites

13 minutes ago, jaranor said:

 

Πήρα στο 13840 και ήταν πολύ απασχολημένοι (τέτοια ώρα;) υποτίθεται θα με καλέσουν σε μέσα σε 1 εργάσιμη.

Μίλησα στο τσατ, υποτίθεται το διόρθωσε αλλά από ό,τι βλέπω δεν λύθηκε, πάλι έρχεται SMS αντί να μου δίνει επιλογή να απαντήσω. Το ίδιο συμβαίνει σε 2 νούμερα CU που έχω.

Μήπως φταίει το VoLTE;

Θα σου το λύσουν μην αγχώνεσαι. Δικό τους είναι το θέμα. Δεν μπορείς να κάνεις κάτι.

Link to comment
Share on other sites

3 ώρες πριν, eridion25 said:

Δεν ξέρω πως έγινε αυτό 

Screenshot_20231011_204137_Instagram.jpg

Το ξέραμε ότι διαβάζουν το forum αλλά όχι και έτσι 😂

Nova Mobile Business Unlimited + Vodafone CU

Link to comment
Share on other sites

16 minutes ago, dasnowy said:

Το ξέραμε ότι διαβάζουν το forum αλλά όχι και έτσι 😂

Εγώ απάντησα χάχα

Screenshot_20231011_232157_Instagram.jpg

Link to comment
Share on other sites

  • This topic was locked and unlocked

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

×
×
  • Create New...