Jump to content

Vodafone CU, Νέο Καρτοκινητό Vodafone


Soulman
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

22 ώρες πριν, duellergr said:

Σήμερα όπως μου είχαν πει από την εξυπηρέτηση πελατών, θα χάνονταν τα 5€ δώρο (μετά από 30 μέρες) από την έναρξη του cu μου λόγω πληρωμής ηλεκτρονικά. Αλλά βλέπω ότι προστέθηκαν στα δωρεάν χρήματα λόγω μετατροπής σε liquid που μόλις έκανα. Η ημ/νια λήξης όλων των χρημάτων είναι σε 1 μήνα (1 Οκτ δεν άλλαξε αυτό). Μήπως αν ανανεώσω το liquid στην 1 Οκτ (αντί για 2 Οκτ) παραμείνουν και τα χρήματα δώρο;

Τελικά τα 5€ χάθηκαν, δεν είχαν αποδοθεί την ημέρα που ενεργοποίησα τη sim, οπότε καθυστέρησαν. Το καλύτερο που μπορώ να κάνω είναι να ενεργοποιήσω το big bang giga max τη μέρα που θα λήγουν τα 27,27 που μου έδωσε δώρο το liquid, αφού πρώτα ενεργοποιήσω το καλοκαιριστες 17/9, έτσι για να μην πάνε κι αυτά χαμένα.

Edited by duellergr
Link to comment
Share on other sites

Δεν φαίνονται μαλλον οι ημερομηνίες λήξης των μπόνους χρημάτων στην εφαρμογή. Ισως στο 1252 αν δεν είσαι liquid.

Link to comment
Share on other sites

Βοηθάει αν μπεις στο Big Bang και δεις εκεί το υπόλοιπο. Αυτό που δείχνει πρέπει να είναι το "κανονικό" σου (που λήγει σε 2 μήνες). Άρα μέσα από το CU app θα δεις το "Κανονικό" + Δώρο συνολικά (το δώρο που θα λήγει σε 1 μήνα).

Link to comment
Share on other sites

4 ώρες πριν, duellergr said:

Το μόνο κακό είναι ότι δεν γνωρίζεις την ημ/νία λήξης του bonus. Μόνο αν θυμάσαι πότε αποδόθηκε + 30 ημέρες υποθέτω.

Στο cu app, Μενού (κάτω δεξιά), ιστορικό online ανανέωσης, τελευταία ανανέωση +30 (κατά κανόνα).

Screenshot_20230903-185124_My CU.jpg

Link to comment
Share on other sites

Η προσφορα καλοκεριστες ληγη στης 17/09 οπτε αυτοι που ενεργοπιων τωρα αυτη την προσφορα θα εχουν απεριοριστα data για 14 μερες δηλ σε πολους δεν αξιζει να το παρουν σωστα;

Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, eridion25 said:

Η προσφορα καλοκεριστες ληγη στης 17/09 οπτε αυτοι που ενεργοπιων τωρα αυτη την προσφορα θα εχουν απεριοριστα data για 14 μερες δηλ σε πολους δεν αξιζει να το παρουν σωστα;

Νομίζω ότι αυτή είναι η ημερομηνία που μπορείς να το ενεργοποιήσεις. 

Link to comment
Share on other sites

Η προσφορα καλοκεριστες ληγη στης 17/09 οπτε αυτοι που ενεργοπιων τωρα αυτη την προσφορα θα εχουν απεριοριστα data για 14 μερες δηλ σε πολους δεν αξιζει να το παρουν σωστα;
Αν ενεργοποιήσεις τώρα το πακέτο κρατάει ένα μήνα. Έτσι το καταλαβαίνω εγώ.

Sent from my Redmi 7 using Tapatalk

Καλύτερα μιας ώρας ελεύθερη ζωή,
παρά σαράντα χρόνια σκλαβιά και φυλακή.

Link to comment
Share on other sites

Σε καινούριο αριθμό, μπήκα από την πρώτη μέρα στο Liquid. Έβαλα σαν ημέρα αυτόματης χρέωσης 28 Σεπτεμβρίου, οπότε ακόμα δεν έχω πάρει το δώρο. Αν πχ βγω από το Liquid για καμιά βδομάδα και βάλω cashback, ή πχ αγοράσω πακέτο, και μετά ξαναμπώ στο Liquid, βάζοντας αυτή τη φορά ημερομηνία πρώτης χρέωσης 10 Οκτωβρίου, θα πάρω το δώρο; Ή το χάνω επειδή βγήκα;

Link to comment
Share on other sites

Εγω ειχα βγει και ειχα μπει ισως και δυο φορες πριν το δωσει κι οταν το αφησα να λειτουργήσει το πήρα κανονικα. Μονο αν το παρεις και βγεις πριν λήξει ο μηνας του δώρου το χάνεις.

Link to comment
Share on other sites

2 ώρες πριν, jaranor said:

Σε καινούριο αριθμό, μπήκα από την πρώτη μέρα στο Liquid. Έβαλα σαν ημέρα αυτόματης χρέωσης 28 Σεπτεμβρίου, οπότε ακόμα δεν έχω πάρει το δώρο. Αν πχ βγω από το Liquid για καμιά βδομάδα και βάλω cashback, ή πχ αγοράσω πακέτο, και μετά ξαναμπώ στο Liquid, βάζοντας αυτή τη φορά ημερομηνία πρώτης χρέωσης 10 Οκτωβρίου, θα πάρω το δώρο; Ή το χάνω επειδή βγήκα;

Δεν το χανεις, αλλα ισως δεν στο δωσει την ημερα που εχεις δηλωσει αλλα τον επομενο μηνα ιδια ημερα. Πχ οπως εισαι τωρα στις 28 Οκτ ή αν το βαλεις 10 Οκτ, ισως στο δωσει 10 Νοεμβρη.

Link to comment
Share on other sites

Εγω ειχα βγει και ειχα μπει ισως και δυο φορες πριν το δωσει κι οταν το αφησα να λειτουργήσει το πήρα κανονικα. Μονο αν το παρεις και βγεις πριν λήξει ο μηνας του δώρου το χάνεις.
Το ίδιο και εδώ

Σε ένα νούμερα μπήκα βγήκα ξαναμπήκα ξαναβγήκαν και κάποια στιγμή ενεργοποίησα και πήρα το δώρο

Για να μην πέσεις σε καμμία στραβή περίπτωση και χρεωθείς, χρησιμοποίησε κάρτα που την έχεις κλειδώσει,

Αν είναι να πάρεις το δώρο δεν πειράζει που η κάρτα είναι κλειδωμένη, στο δίνει κανονικά

Sent from my Redmi 7 using Tapatalk

Καλύτερα μιας ώρας ελεύθερη ζωή,
παρά σαράντα χρόνια σκλαβιά και φυλακή.

Link to comment
Share on other sites

Ναι το ελαβα κι εγω. Βέβαια στο λινκ έχει αλλη προσφορα. Δεν καταλαβαίνω τι είναι η διεκδίκηση που λέει.

Link to comment
Share on other sites

Γιατι εγω στο λινκ βλεπω άλλα?

Screenshot_20230906-115042.png

Edited by kmpatra
Link to comment
Share on other sites

Και σε εμένα ήρθε. Καλή προσφορά. Λέτε να συνδυάζεται και με κάρτα νέων; 

Nova Mobile Business Unlimited + Vodafone CU

Link to comment
Share on other sites

Εμένα ούτε στα 2 παλιά μου νούμερα, ουτε στα 2 καινούρια (4 μηνών) μου νούμερα.

Στο σαιτ λεει για 2πλασιασμο πακετων.

Link to comment
Share on other sites

Αν λήξει το υπόλοιπο λογω διμήνου γινεται cashback για να παρει πάλι μπροστά ή όχι?

Link to comment
Share on other sites

Εγώ σκάλωσα στο "διεκδίκησε"...

Μήπως σε δεύτερο χρόνο χρειάζεται να νικήσεις κάναν Τεντόγλου για να πάρεις το 10€;

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, VIPdriver said:

Σε εσάς που ήρθε, εχετε ηδη νουμερο cu και εαν ναι για πόσο καιρό το έχετε;

Από τέλη Φεβρουαρίου με φορητότητα. 

Link to comment
Share on other sites

  • This topic was locked and unlocked

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

×
×
  • Create New...