Jump to content

Vodafone CU, Νέο Καρτοκινητό Vodafone


Soulman
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Tελικά το καρτέλ λειτουργεί και προς όφελος μας :lol:
υπάρχει υπόγεια διαδρομή στα άδυτα του dark web που δεν ξέρουμε οι κοινοί θνητοί που θα οδηγήσει .... χαχά!!!!

 

Sent from my Mi 9T Pro using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Αν κάποιος το δοκιμάσει, μπορεί να μας πει αν έχει απόλυτη προτεραιότητα στην κατανάλωση ή αν καταναλώνει από αυτά που λήγουν πρώτα; :)
Link to comment
Share on other sites

εγώ γελάω με αυτό ....χαχα,προφανως έχει μείνει από το πακέτο που αντικαθιστά

στο πακέτο των 100 είχαν προτεραιότητα αυτά που έληγαν νωρίτερα1333878c869fb0572815b9942bf799fe.jpg

 

Sent from my Mi 9T Pro using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Το γράφει στην δευτερη φωτο ότι προτεραιότητα έχουν αυτά που λήγουν νωρίτερα. Οπότε εάν κάποιος έχει καβαντζα από μπόνους ή κανονικά πακετα, θα πρεπει να τα ξαναγορασει μετά που θα ενεργοποιησει το απεριοριστο ώστε το απεριοριστο να έχει προτεραιοτητα.

 

----- προσθήκη μηνύματος 76 δευτ. μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

Οι πρασινοι γράφουν ότι προτεραιοτητα έχει η συγκεκριμένη προσφορα.

Link to comment
Share on other sites

Τώρα δεν αναφέρει κάτι περί προτεραιότητας παρά μόνο αυτό για την μεταφορά στην εφαρμογή αλλά στο site το αναφέρει
Link to comment
Share on other sites

Πολύ το παιδεύεται παιδιά κατά την γνώμη μου.

Καταναλώνετε τα δεδομένα που έχετε ήδη και αρχίζετε και παίζετε με τα unlimited για 3 μήνες! ;)

Link to comment
Share on other sites

Γι’ αυτό λέμε ότι πλέον το giga wifi είναι για πέταμα, γιατί το cu το σκότωσε.

Μόνο για συστήματα αυτοματισμού είναι καλό το wifi giga με τα 200mb δωρεάν που δίνει.

Link to comment
Share on other sites

Πολύ το παιδεύεται παιδιά κατά την γνώμη μου.

Καταναλώνετε τα δεδομένα που έχετε ήδη και αρχίζετε και παίζετε με τα unlimited για 3 μήνες! ;)

 

Κάποιοι βέβαια έχουν καβατζα gb που δεν προλαβαινουν να τα φανε πριν λήξουν, όποτε τα μεταφέρουν μηνα-μηνα. Θα μου πεις για να μην τα καταναλώνουν δεν τα χρειάζονται οπότε σίγουρα συμφέρει τους φίλους του big bang που θα γλιτώσουν κατανάλωση κρυστάλλων και θα προσθεσουν και έξτρα κρυστάλλους παιζοντας κάθε εβδομάδα. Όποτε τους μοναδικούς που δεν συμφέρει είναι εκείνους που μαζευουν data από μπόνους ανανέωσης.

Link to comment
Share on other sites

Αυτο το oh my GOAT τι σημαίνει άραγε;

Η ποίηση δεν θα εξαφανιστεί.

Παύλος Παυλίδης 

 

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

Αυτο το oh my GOAT τι σημαίνει άραγε;

 

Οοο την γίδα μου... :lol: :p

 

----- προσθήκη μηνύματος 3 λεπτά μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

Κάποιοι βέβαια έχουν καβατζα gb που δεν προλαβαινουν να τα φανε πριν λήξουν, όποτε τα μεταφέρουν μηνα-μηνα. Θα μου πεις για να μην τα καταναλώνουν δεν τα χρειάζονται οπότε σίγουρα συμφέρει τους φίλους του big bang που θα γλιτώσουν κατανάλωση κρυστάλλων και θα προσθεσουν και έξτρα κρυστάλλους παιζοντας κάθε εβδομάδα. Όποτε τους μοναδικούς που δεν συμφέρει είναι εκείνους που μαζευουν data από μπόνους ανανέωσης.

 

Ναι μωρέ είχα μπει και εγώ σε αυτή την διαδικασία με το μάζεμα GBs από bonus κτλ αλλά το παράτησα σε κάποια στιγμή γιατί δεν συμφέρει τον κόπο και το χρήμα που θα δώσεις, γιατί όλο θα παιδεύεσαι να τα διατηρήσεις και εξάλλου η Vodafone συνέχεια δίνει πακέτα και έχουμε και το Big Bang!! ;)

Link to comment
Share on other sites

W5JhZkr

 

Μόλις το είδα. Μ αρέσει που έχει και λήξη σε 40 μέρες. Λογικό, τέτοια προσφορά πρέπει να τρέξεις :lol:

 

myName: Γιαννης

Link to comment
Share on other sites

Ενεργοποίησα τη προσφορά και βλέπω ότι δεν καταναλώνει από τα υπόλοιπα πακέτα ενώ λήγουν πρώτα, θα το παρακολουθήσω λίγο ακόμα και θα επανέλθω.

Επίσης βλέπω ότι έχει δώσει και 3GB το Summer Offer έξτρα, μαζί με τα απεριόριστα.

 

Κωνσταντίνε, πράγματι δίνει πολλά δεδομένα αλλά είναι κρίμα να μείνουνε τον Σεπτέμβρη πχ με 0GB μερικοί που δεν έχουν ούτε μαζέψει πολλούς πόντους στο big bang, ούτε έχουν φοιτητικά κλπ.

Link to comment
Share on other sites

Aν δεν είχε λήξη σε 40 ημέρες και το έκαναν μόνιμο, θα ήταν game changer σε αυτή την τιμή αλλά..

Το θέμα πάντως είναι ότι εδώ και ένα χρόνο η vodafone περισσότερο και η cosmote λιγότερο, με κάθε ευκαιρία μήνα παρά μήνα δίνει απεριόριστα δεδομένα στο 10αρικο/12αρα κάρτα.

 

Οπότε όλο αυτό και ειδικά σε όσους δεν σνομπάρουν το bigbang είναι ήδη τεράστια αλλαγή στην ακριβή κατά τα άλλα Ελλάδα στην κινητή τηλεφωνία...

Και ας αρχίσουν μερικοί πάλι την γνωστή κλάψα περί μη ύπαρξης χρόνου 15'/εβδομάδα,υποτίμησης της νοημοσύνης μας κτλ

Ενεργοποίησα τη προσφορά και βλέπω ότι δεν καταναλώνει από τα υπόλοιπα πακέτα ενώ λήγουν πρώτα, θα το παρακολουθήσω λίγο ακόμα και θα επανέλθω.

.

Οπότε αν τα καταναλώνει κατά προτεραιότητα τελικά, τότε προς τα τέλη σεπτέμβρη η καβάντζα θα ισχύει κανονικά.

Edited by bbbb
Link to comment
Share on other sites

Ρε εσάς μια χαρά προσφορές σας έβγαλε στο δικό μου το φοιτητικό δεν έχει βγάλει καμία μόνο στον κανονικό μου αριθμό έβγαλε μια μέτρια προσφορά με 11 ευρώ για 18 μήνες με 200 SMS προς όλους, 1000 λεπτά προς όλους, 300 λεπτά προς Vodafone και 1536 MB + 3000 λεπτά για 3 μήνες. Εντωμεταξύ μπήκα και από browser και μου βγάζει την ίδια προσφορά με λίγο περισσότερα data +30gb για 3 μήνες μαζί με τα 3000 λεπτά Edited by dennis99
Link to comment
Share on other sites

Βασικά μέσα σε 18 μήνες πολλά αλλάζουν, δεν ξέρω εάν αξίζει το ρίσκο.

 

Δεν νομίζω να την δεχόμουν έτσι κι αλλιώς, άλλωστε εγώ ανά 2μηνο βάζω κάρτα και αν γιατί μόνο GB θέλω αλλα χρησιμοποιώ το Cu Big bang

Link to comment
Share on other sites

Ξέχασα να ανανεώσω και έχασα περίπου 8€.

Έγραψα στο chat αμέσως κ μου είπαν να κάνω ανανέωση 10€ κ θα μου τα προσθέσουν.

Όπερ και εγένετο. Μπράβο vodafone.

Έχετέ το υπόψη αν σας τύχει.

Link to comment
Share on other sites

έχουμε πει ότι δεν θέλουν δυσαρεστημένους πελάτες πολλές φορές!!!και σε αυτήν την περίπτωση έκαναν το αυτονόητο,άνθρωποι είμαστε και ξεχνάμε

 

Sent from my Mi 9T Pro using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to Vodafone CU, Νέο Καρτοκινητό Vodafone
  • The topic was locked
  • The topic was unlocked
  • This topic was locked and unlocked

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

×
×
  • Create New...