Jump to content

Vodafone CU, Νέο Καρτοκινητό Vodafone


Soulman
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Για να ενεργοποιηθει η προσφορα της ευρωπαικης καρτας νεων, πρεπει να ειναι η καρτα στο ιδιο ονομα που ειναι δηλωμενο και το νουμερο;
Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα σας,

 

Έχω mb από το πάρε να χεις από ανανέωση και από το CU shake θα ισχύουν στην ΕΕ η θα χρεωθω;

Αν δεν κάνεις θυσίες για τις ιδέες σου ή εσύ δεν αξίζεις ή οι ιδέες σου. Έζρα Πάουντ
Link to comment
Share on other sites

Ας γράψει ο φίλος το μήνυμα γιατί εγώ έχω ζητήσει να μην με ενοχλούν για προσφορές με sms γιατί ήταν τόσα πολλά που είχαν γίνει ενοχλητικά. Είπαν ότι θα μπορώ να βλέπω προσφορές στην εφαρμογή αλλά δεν έρχονται αυτές με δεδομένα.
Συγγνώμη, είχα καιρό να μπω στο νήμα, αλλά αυτή είναι η προσφορά που μάλιστα μου ήρθε δύο φορές..9c3059cef508b027145defd9ae981fac.jpg

 

Στάλθηκε από το Mi A1 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Windows 10 Mobile 4 Life

 

Αν και δεν υπάρχουν Apps

Link to comment
Share on other sites

Για να ενεργοποιηθει η προσφορα της ευρωπαικης καρτας νεων, πρεπει να ειναι η καρτα στο ιδιο ονομα που ειναι δηλωμενο και το νουμερο;

 

Όχι δεν χρειάζεται να είναι το ίδιο όνομα.

 

----- προσθήκη μηνύματος 4 λεπτά μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

Συγγνώμη, είχα καιρό να μπω στο νήμα, αλλά αυτή είναι η προσφορά που μάλιστα μου ήρθε δύο φορές..9c3059cef508b027145defd9ae981fac.jpg

 

Στάλθηκε από το Mi A1 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

 

Πιθανών την προσφορά με τα 10gb με 4ευρω την πείραν πίσω και έβγαλαν αυτήν των 7gb με 5ευρω.

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα σας,

 

Έχω mb από το πάρε να χεις από ανανέωση και από το CU shake θα ισχύουν στην ΕΕ η θα χρεωθω;

 

 

 

Δεν ισχύει

07ea1f44069221b4f5a7d4b2f2cc5a8b.jpg

 

 

Sent from my iPhone Xs using Tapatalk Pro

Link to comment
Share on other sites

Δεν ισχύει

07ea1f44069221b4f5a7d4b2f2cc5a8b.jpg

 

 

Sent from my iPhone Xs using Tapatalk Pro

Ευχαριστώ φίλε μου, ευτυχώς ισχύει το πάρε να χεις!
Αν δεν κάνεις θυσίες για τις ιδέες σου ή εσύ δεν αξίζεις ή οι ιδέες σου. Έζρα Πάουντ
Link to comment
Share on other sites

Στο καρτοκινητό vodafone, έχω στον πατέρα το πακέτο 300'/500' voda/50 sms.

Παρατήρησα ότι στην ανανέωση, προστίθενται τα λεπτά και τα sms που έχουν περισσέψει, στα νέα λεπτά και δεν χάνονται.

Στο πακέτο 300'/500 ΜΒ ισχύει το ίδιο;

Σε ποιά πακέτα προσφέρεται η δυνατότητα αυτή; Δεν βρίσκω κάτι στο site της vodafone.

I can't tell you what the Cuore Sportivo is...

You have to see it for yourself.

Link to comment
Share on other sites

Δες τα πακέτα του Vodafone you , είναι για την Vodafone καρτοκινητή. Αν παίρνεις το ίδιο πάντα, μεταφέρετε ότι περισσεύει αρκεί να κάνεις τη ανανέωση του πακέτου μέχρι τη τελευταία μέρα που λήγει. https://www.vodafone.gr/vodafone-you/

 

Στάλθηκε από Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Άλλη μια ξενέρα από τη vodafone...

Αν κάποιος έχει μαζέψει data από το shake ανανεώνοντας online (1200 mb) και πριν λήξει η διάρκεια ανανεώσει από περίπτερο χάνει το παλιό shake και του δίνει άλλο νέο shake (600 mb)... δηλαδή ώρες ώρες μας κάνουν πλάκα :mad::down:

7+ years with the legend...

Oneplus One // Xiaomi Mi 6 // Huawei P30 // Apple iPhone 11 // Apple iPhone 13 + Google Pixel 6a

Apple Watch SE

Apple iPad (6th gen)

Link to comment
Share on other sites

Άλλη μια ξενέρα από τη vodafone...

Αν κάποιος έχει μαζέψει data από το shake ανανεώνοντας online (1200 mb) και πριν λήξει η διάρκεια ανανεώσει από περίπτερο χάνει το παλιό shake και του δίνει άλλο νέο shake (600 mb)... δηλαδή ώρες ώρες μας κάνουν πλάκα :mad::down:

 

Όντως το πρόσεξα και εγώ. Απαράδεκτο.

Technology, like art, is a soaring exercise of the human imagination.
Link to comment
Share on other sites

Γιατί κάποιος να ανανεώσει από το περίπτερο;
Γιατί είναι ηλικιωμένος πχ; Οι γονείς μου πήγαιναν σε περίπτερο μέχρι που έβαλαν το 0.50 και πλέον τους ανανεώνω .εδώ ίντερνετ εγώ. Δεν έχουν όλοι όμως κάποιον να τους βοηθά

 

Στάλθηκε από το Redmi Note 7 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Αν κάποιος είναι ηλικιωμένος και δεν ξέρει πως να φορτώσει μέσω κάρτας το καρτοκινητό του, μέσα από την εφαρμογή, τότε το πιθανότερο είναι να του είναι και άχρηστα τόσα δεδομένα
Link to comment
Share on other sites

Η προσφορά 1000 λεπτά προς όλους με 3 Ευρώ έχει έρθει σε κανέναν; Σε μένα έχει μήνες να έρθει :(

 

Σε κανέναν και ούτε προκειτε να έρθει. Πλέων κυκλοφορεί η προσφορά των 6ευρω για το φοιτητικό πακέτο των 8.5 ευρώ

Link to comment
Share on other sites

Γιατί κάποιος να ανανεώσει από το περίπτερο;
Γιατί να μην το κάνει;

Υπάρχουν ίσως 1.000.000 συνδρομητές καρτοκινητης και ειναι ενήμεροι οι (πόσοι μπαίνουν εδώ;200?300?) .

Δυο πράγματα είναι άπειρα, το σύμπαν και η ανθρώπινη βλακεία, αλλά για το σύμπαν δεν είμαι εντελώς σίγουρος
Link to comment
Share on other sites

Γιατί να μην το κάνει;

Υπάρχουν ίσως 1.000.000 συνδρομητές καρτοκινητης και ειναι ενήμεροι οι (πόσοι μπαίνουν εδώ;200?300?) .

Δεν χρειάζεται κάποιος να μπει εδώ για να μάθει ότι υπάρχει εφαρμογή του CU
Link to comment
Share on other sites

Σε κανέναν και ούτε προκειτε να έρθει. Πλέων κυκλοφορεί η προσφορά των 6ευρω για το φοιτητικό πακέτο των 8.5 ευρώ

 

Δεν είμαστε όλοι φοιτηταί! :P

Link to comment
Share on other sites

Άλλη μια ξενέρα από τη vodafone...

Αν κάποιος έχει μαζέψει data από το shake ανανεώνοντας online (1200 mb) και πριν λήξει η διάρκεια ανανεώσει από περίπτερο χάνει το παλιό shake και του δίνει άλλο νέο shake (600 mb)... δηλαδή ώρες ώρες μας κάνουν πλάκα :mad::down:

 

 

 

Δεν χρειάζεται κάποιος να μπει εδώ για να μάθει ότι υπάρχει εφαρμογή του CU

 

Προσωπικά δεν ξέρω καν τι είναι τα shake κλπ.

Εκεί που παίρνεις τα δώρα του shake ,το αναγράφει η όχι;

Δυο πράγματα είναι άπειρα, το σύμπαν και η ανθρώπινη βλακεία, αλλά για το σύμπαν δεν είμαι εντελώς σίγουρος
Link to comment
Share on other sites

Άλλη μια ξενέρα από τη vodafone...

Αν κάποιος έχει μαζέψει data από το shake ανανεώνοντας online (1200 mb) και πριν λήξει η διάρκεια ανανεώσει από περίπτερο χάνει το παλιό shake και του δίνει άλλο νέο shake (600 mb)... δηλαδή ώρες ώρες μας κάνουν πλάκα :mad::down:

Εννοείται πως δε συμφωνώ αλλά για να προστεθούν, πρέπει να είναι η ίδια ακριβώς προσφορά.

Ο "δάσκαλος", ζαίος και με άποψη επί παντός επιστητού και οι "δικαστές" της Vodafone (κατά πρώτο λόγο) και της Cosmote.😅

Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to Vodafone CU, Νέο Καρτοκινητό Vodafone
  • The topic was locked
  • The topic was unlocked
  • This topic was locked and unlocked

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

×
×
  • Create New...