Jump to content

Vodafone CU, Νέο Καρτοκινητό Vodafone


Soulman
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Καλα υπολογιζα,η κινηση αυτη ειναι επισημη; Ή ειναι κατι προσωρινο;

 

Ποια κίνηση; Σε τι αναφέρεσαι;

Technology, like art, is a soaring exercise of the human imagination.
Link to comment
Share on other sites

Παιδιά, σε ανανέωση 10€ πόσο μένει στην κάρτα μετά από τους φόρους κλπ;

 

Λοιπόν, μόλις μίλησα με το live chat, και μου διευκρίνισαν κάποια πράγματα. Το πακέτο που μου έδωσαν με 450 λεπτά και 500ΜΒ, το έδωσαν γιατί είχα ενεργοποιημένη την αυτόματη ανανέωση των 500ΜΒ κάθε μήνα. Σε αυτούς που δεν το έχουν, ήρθε μήνυμα μόνο για τα 450 λεπτά.

Κι επίσης στην κάρτα μένουν 8,93€ μετά από ανανέωση με 10€, οπότε θεωρώ ότι με βολεύει το πακέτο, δεν θα χρειάζεται να βάλω επιπλέον (Μέχρι στιγμής)...

Edited by Vasileios
Ericsson GH 688 --> Nokia 7110 --> Siemens SL45 --> Nokia 6510 --> Nokia 6600 --> Motorola MPx 220 --> Mitac MIO A701 --> Motorola RAZR V3 --> HTC Touch --> Motorola V525 --> iPhone 3G --> SE x10 mini --> LG P970 --> SGN i9250 --> i9505 --> iPhone 5s 16 GB --> iPhone 6 64GB --> iPhone 7 plus 256GB ---> iphone SE 128GB ---> iphone SE 2020 256 GB
Link to comment
Share on other sites

Για καρτοκινητό Vodafone ή για cu μιλάμε;

 

 

Για καρτοκινητό !

Έχω δύο πακέτα ουσιαστικά !

Το ένα 400' προς όλους με 3,02 ευρό για 30 μέρες και 500mb με 5,04 για 30 μέρες.

Link to comment
Share on other sites

Για καρτοκινητό !

Έχω δύο πακέτα ουσιαστικά !

Το ένα 400' προς όλους με 3,02 ευρό για 30 μέρες και 500mb με 5,04 για 30 μέρες.

Δεν υπάρχει πακέτο 500 MB με 5,04€, 700 MB με 7€ υπάρχει.

Link to comment
Share on other sites

Νέος στο cu,αν ενδιαφέρεται κάποιος και έχει ελεύθερη θέση για πάρε να'χεις ας στείλει pm παρακαλώ

 

----- προσθήκη μηνύματος 13 λεπτά μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

Πάντως το CU Shake νομίζω αρχικά ήταν μόνο για φοιτητές.

 

Πλέον είναι και για απλούς συνδρομητές CU. Ωστόσο δεν έβγαλα άκρη στη σελίδα τους... Ο online διπλασιασμός, ισχύει μόνο για Φοιτητικό CU ή και για απλό Vodafone CU;

 

Γενικά καλή κίνηση. Και με τις τελευταίες προωθητικές διαφημίσεις, αλλά και τη νέα συνεργασία με την Adidas, δείχνουν να θέλουν να αποκτήσουν συνδρομητές .

 

Μόλις μίλησα με το chat,ο διπλασιασμός είναι για φοιτητικό μόνο.

Edited by Vasileios
Link to comment
Share on other sites

καλησπέρα, ονλινε ανανεωση με 5 ευρω ποσα χρηματα μπαινουν; υπαρχει τροπος ονλινε ανανεωση να βαλω άλλο ποσο σαν 6 ή 7 ευρω;

Αγαπάτε ΑΛΛΗΛΟΥΣ- Κακο ΔΕΝ κανει...

Samsung Galaxy S2, HTC ONE(Μ7),Iphone6s, Samsung J7(2016),Samsung S9, iphone7,iphone 13pro max
Ipad 3,Ipad 5

Link to comment
Share on other sites

καλησπέρα, ονλινε ανανεωση με 5 ευρω ποσα χρηματα μπαινουν; υπαρχει τροπος ονλινε ανανεωση να βαλω άλλο ποσο σαν 6 ή 7 ευρω;

 

4,40€ μπαίνουν. Όχι δεν υπάρχει.

ΜΑΘΕ ΝΑ ΕΙΣΑΙ ΠΑΝΤΑ ΜΕ ΤΟΥΣ ΠΡΩΤΟΥΣ!!!
Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα παιδιά. Έβαλα 10 ευρώ προχθές στο CU, καθώς ολοκληρωνόταν το πρόγραμμα που είχα. Ωστόσο, δεν μεταφέρθηκαν τα λεπτά ομιλίας και τα SMS! Γιατί συμβαίνει αυτό, άλλαξε κάτι;
Link to comment
Share on other sites

Δεν άλλαξε κάτι . ανανέωση 10 ευρώ δεν ανανεώνει τα λεπτά ομιλίας και τα SMS .

Μόνο η επαναγορά του ίδιου ακριβώς πακέτου ανανεώνει τα διαθέσιμα λεπτά ομιλίας και SMS

Link to comment
Share on other sites

καλησπέρα, ονλινε ανανεωση με 5 ευρω ποσα χρηματα μπαινουν;
4,46 ευρώ.

Ο "δάσκαλος", ζαίος και με άποψη επί παντός επιστητού και οι "δικαστές" της Vodafone (κατά πρώτο λόγο) και της Cosmote.😅

Link to comment
Share on other sites

Με πήραν πριν από λίγο από τη Vodafone (από το Τμήμα εκπτώσεων λέει, όχι από κατάστημα) και έχει καρτοπρογραμμα με 18,26 τελική που δίνει τα εξής: 1500' προς Vodafone, 300' προς όλους, 200 μηνύματα προς όλους και 1500 ΜΒ το μήνα. Δεν μεταφέρεται

κάτι τον επόμενο μήνα.

Η αλλαγή που συζητήσαμε πιο πάνω δεν έγινε τελικά, έβαλα κάρτα χθες και μου έδωσε τα κλασικά: 400' με 3,02€ και 500ΜΒ με 5,04€. Δεν μου έδωσε 500ΜΒ για 15 μέρες για online ανανέωση.

Συμφέρει το πακέτο που μου πρόσφερε; Της είπα να μου το στείλει γραπτώς σε μέηλ για να το μελετήσω.

Ericsson GH 688 --> Nokia 7110 --> Siemens SL45 --> Nokia 6510 --> Nokia 6600 --> Motorola MPx 220 --> Mitac MIO A701 --> Motorola RAZR V3 --> HTC Touch --> Motorola V525 --> iPhone 3G --> SE x10 mini --> LG P970 --> SGN i9250 --> i9505 --> iPhone 5s 16 GB --> iPhone 6 64GB --> iPhone 7 plus 256GB ---> iphone SE 128GB ---> iphone SE 2020 256 GB
Link to comment
Share on other sites

Με πήραν πριν από λίγο από τη Vodafone (από το Τμήμα εκπτώσεων λέει, όχι από κατάστημα) και έχει καρτοπρογραμμα με 18,26 τελική που δίνει τα εξής: 1500' προς Vodafone, 300' προς όλους, 200 μηνύματα προς όλους και 1500 ΜΒ το μήνα. Δεν μεταφέρεται

κάτι τον επόμενο μήνα.

Η αλλαγή που συζητήσαμε πιο πάνω δεν έγινε τελικά, έβαλα κάρτα χθες και μου έδωσε τα κλασικά: 400' με 3,02€ και 500ΜΒ με 5,04€. Δεν μου έδωσε 500ΜΒ για 15 μέρες για online ανανέωση.

Συμφέρει το πακέτο που μου πρόσφερε; Της είπα να μου το στείλει γραπτώς σε μέηλ για να το μελετήσω.

.

 

Όχι δεν συμφέρει αν δεν μιλάς με πολλούς στην vodafone.

Powered by Cosmote Unlimited + Extrasim, Vodafone Red Unlimited + I4S + Vodafone Red 3 + VDSL 100 ,  F2G. 

Link to comment
Share on other sites

.

 

Όχι δεν συμφέρει αν δεν μιλάς με πολλούς στην vodafone.

 

Τα προς vodafone δεν με πειράζουν γιατί οικογένεια και κοντινοί έχουν Vodafone. Τα δεδομένα με ενδιαφέρουν πιο πολύ γιατί 500 που δίνει τώρα με 5,04 δε φτάνουν πάντα και μετά έχει με 7€.

Ericsson GH 688 --> Nokia 7110 --> Siemens SL45 --> Nokia 6510 --> Nokia 6600 --> Motorola MPx 220 --> Mitac MIO A701 --> Motorola RAZR V3 --> HTC Touch --> Motorola V525 --> iPhone 3G --> SE x10 mini --> LG P970 --> SGN i9250 --> i9505 --> iPhone 5s 16 GB --> iPhone 6 64GB --> iPhone 7 plus 256GB ---> iphone SE 128GB ---> iphone SE 2020 256 GB
Link to comment
Share on other sites

Είδα διαφήμιση που λέει ότι δίνει data για αποκλειστική χρήση εντός του APP της ΕΡΤ,λογικά για το μουντιαλ, αλλά δεν συγκράτησα τα ποσά και τα ΜΒ.

COSMOTE VDSL 100/10, COSMOTE TV FULL PACK, COSMOTE GIGAMAX UNLIMITED, COSMOTE INTERNET ON THE GO με κάρτα (εξοχικό), F2G (για δοκιμές), EON TV FULL PACK.

Link to comment
Share on other sites

Εβδομαδιάιο πακέτο VIDEO και MUSIC με δύο ευρώ μόνο

Σχόλιο: με 8 ευρώ τον μήνα 24GB Video και Music.

Λεπτομέρειες.

 

Weekly Video & Music Pass

€2

Data για χρήση σε YouTube, ΕΡΤ WebTV, Vimeo, Daily Motion, Netflix, Napster, Spotify, Amazon Prime Video & Deezer

Προσφορά μέχρι 31/8!

Ενεργοποίησέ το

Tell me more!

Η προσφορά ισχύει μέχρι 31/08/18

Με το πακέτο Weekly Video & Music Pass έχεις 5GB για χρήση στις παρακάτω Video Streaming και Music Υπηρεσίες:YouTube, ΕΡΤ WebTV, Daily Motion, Netflix, Vimeo, Amazon Video, Napster, Spotify και Deezer!

Η πρόσβαση γίνεται είτε μέσω των ειδικών εφαρμογών είτε μέσω mobile browser

Προτεραιότητα στην κατανάλωση όταν χρησιμοποιείς τις παραπάνω εφαρμογές έχουν τα δεδομένα του συγκεκριμένου πακέτου

Πρέπει να έχεις διαθέσιμα MB για Internet στο κινητό για να χρησιμοποιείς το πακέτο. Τα διαθέσιμα ΜΒ μπορούν να προέρχονται από οποιοδήποτε data πακέτο/υπηρεσία

Το πακέτο ισχύει και για χρήση εντός Ε.Ε. Το πακέτο δεν ισχύει για χρήση εκτός Ε.Ε.

Η διάρκεια του πακέτου είναι 7 μέρες

Οι τιμές περιλαμβάνουν Φ.Π.Α

Με την αγορά του πακέτου δηλώνεις ότι έχεις διαβάσει, κατανοήσει και αποδεχτεί τους όρους του πακέτου στους οποίους συναινείς. Αναλυτικά οι όροι εδώ

Για FAQs δες εδώ

 

https://www.vodafonecu.gr/paketa/inner/weekly-video-music-pass/

Link to comment
Share on other sites

Είδα διαφήμιση που λέει ότι δίνει data για αποκλειστική χρήση εντός του APP της ΕΡΤ,λογικά για το μουντιαλ, αλλά δεν συγκράτησα τα ποσά και τα ΜΒ.

Τελικά δεν....μου φάνηκε πολύ καλό για να ειναι αληθινό

 

http://content.vodafone.gr/VideoPASS/offer/?c_source=facebook&c_medium=social-cpc&c_campaign=20180608-pass&c_term=video-pass

COSMOTE VDSL 100/10, COSMOTE TV FULL PACK, COSMOTE GIGAMAX UNLIMITED, COSMOTE INTERNET ON THE GO με κάρτα (εξοχικό), F2G (για δοκιμές), EON TV FULL PACK.

Link to comment
Share on other sites

Παιδιά μια απορία, στο νέο πακέτο VIDEO και MUSIC pass με τα δύο ευρώ θα μπορώ να δίνω με tethering σε ενα Android Box που έχω για να βλέπω με τα mbs του pass πακέτου Netflix και να ακούω Spotify(εφαρμογές) ?

Η δεν ισχύουν και θα χρεώνομαι από τα άλλα διαθέσιμα που έχω;;;

 

Μιας και είναι καλοκαίρι είναι χρήσιμο πακέτο αυτό αν μπορείς να δίνεις σε Android Boxakia.

 

Όποιος φίλος ξέρει ας απαντήσει.

Link to comment
Share on other sites

Πολυ καλη τιμη αυτη με το videopass. Μακαρι να το πανε απο μηνα σε μηνα και να μην ληξει τον αυγουστο. Και να παρακινηθει ο ανταγωνισμος να βγαλει παρομοιο..

Με 8€ παιρνεις 20gb..

Aν λειτουργει οπως αυτο της cosmote δηλαδη με βαση την ip που βλεπει το εκαστοτε videosite λογικα θα γινεται tethering

 

Στάλθηκε από το Doogee Y6 Max μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Edited by bbbb
Link to comment
Share on other sites

Εμένα μου ήρθε προσφορά μόνο για σενα 200λεπτα προς όλους 200 προς Vodafone και 1gb με 5 ευρώ.

 

Mate the 10 pro be with you

Device: S24 Ultra Titan Grey 12/512GB  + Watch 5 44mm

 

Link to comment
Share on other sites

Εμένα μου ήρθε προσφορά μόνο για σενα 200λεπτα προς όλους 200 προς Vodafone και 1gb με 5 ευρώ.

 

Mate the 10 pro be with you

 

Εμένα μου ήρθε δεύτερη φορά η εξής: TΩPA EXEIΣ 1000 ΛEΠTA ΠPOΣ OΛA TA EΛΛHNIKA ΔIKTYA KAI 500MB KAI TO SOCIAL PASS MONO ME 3€. ΣTEIΛE 61 ΣTO 1355 ΓIA TIΣ EΠOMENEΣ 15 MEPEΣ!

 

Εννοείται πως θα την ενεργοποίησω ξανά.

Technology, like art, is a soaring exercise of the human imagination.
Link to comment
Share on other sites

Πολυ καλη τιμη αυτη με το videopass. Μακαρι να το πανε απο μηνα σε μηνα και να μην ληξει τον αυγουστο. Και να παρακινηθει ο ανταγωνισμος να βγαλει παρομοιο..

Με 8€ παιρνεις 20gb..

Aν λειτουργει οπως αυτο της cosmote δηλαδη με βαση την ip που βλεπει το εκαστοτε videosite λογικα θα γινεται tethering

 

Στάλθηκε από το Doogee Y6 Max μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Εδώ και πολούς μήνες το πακέτο αναφέρεται ως 5GB αλλά όταν το αγοράσεις σου δίνει 6124ΜΒ δηλαδή 6GB

Συνολικά 24 GB τον μήνα με 8 ευρώ εξαιρετικά καλή τιμή για όποιον κάνει χρήση.

Από την άλλη να σημειώσω ότι το μηνιαίο πακέτο από 4,5 ευρώ προσφέρετια πλέον με 5 ευρώ. (όλα τα pass Πήγαν στα 5 ευρώ )

Link to comment
Share on other sites

Πολυ καλη τιμη αυτη με το videopass. Μακαρι να το πανε απο μηνα σε μηνα και να μην ληξει τον αυγουστο. Και να παρακινηθει ο ανταγωνισμος να βγαλει παρομοιο..

Με 8€ παιρνεις 20gb..

Aν λειτουργει οπως αυτο της cosmote δηλαδη με βαση την ip που βλεπει το εκαστοτε videosite λογικα θα γινεται tethering

 

Στάλθηκε από το Doogee Y6 Max μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

 

Έβγαλες στην πιάτσα τι y6 πάλι ; δουλεύει ακόμα ;

 

Send by ASUS Zenfone 3 Ultra 6.8" by Tapatalk

Powered by Cosmote Unlimited + Extrasim, Vodafone Red Unlimited + I4S + Vodafone Red 3 + VDSL 100 ,  F2G. 

Link to comment
Share on other sites

Ναι κανονικοτατα δουλευει. Εβαλα μια cu και δοκιμαζω το δικτυο.. Δε με ικανοποιει ομως αυτο το οριο που εχει στα 3gb ανα ημερα. Ανεβασα στο yt καποια μεγαλα βιντεο με ταχυτητα 4mb/sec την οποια θεωρω πολυ καλη αλλα μετα τα 3gb σερνομουν μεχρι τις 4 το πρωι..

 

Στάλθηκε από το Doogee Y6 Max μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Edited by bbbb
Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to Vodafone CU, Νέο Καρτοκινητό Vodafone
  • The topic was locked
  • The topic was unlocked
  • This topic was locked and unlocked

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

×
×
  • Create New...