Jump to content

Vodafone CU, Νέο Καρτοκινητό Vodafone


Soulman
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Σε ενα VF καρτοκινητο, ταυτοχρονα με το bonus all 300 μπορώ να έχω και το "Friends & Family 0,01 € / λεπτό προς 2 αριθμούς Vodafone" ?
Samsung S21 Ultra
Link to comment
Share on other sites

Σε ενα VF καρτοκινητο, ταυτοχρονα με το bonus all 300 μπορώ να έχω και το "Friends & Family 0,01 € / λεπτό προς 2 αριθμούς Vodafone" ?

 

απο οσο ξερω ναι !

επιτελους αλλαξαν το ρολοι του ρευματος με ψηφιακο και μπηκαμε στην μηνιαια τηλεμετρηση , παντως 2 λογαριασμοι ρευματος για αλλαγη ρολογιου επανωτοι δεν περιμενα να δω .

Link to comment
Share on other sites

πριν:nokia n82+5800+x6+n8 SlimModed by Lagoskon+lumia 800+920+820+830+925+1020+930, huawei p8 lite+p9 lite+mate 10 pro, iphone 5c+5+5s+6, Xiaomi Redmi note 2+ redmi 3s gold+ redmi note 3 pro+Redmi Note 4+Redmi Note 5+Mi A1+Mi8 6/64+Mi9 6/128+Poco F3, samsung galaxy s3+s3 mini+s4+s6+s7+s7 edge+s8 plus+s9plus+s10 plus 8/128+note 9+Note 10 plus+s20 fe 5G+s21fe+s21ultra

τώρα: s21plus 5G 8/128 & s20plus 4G 8/128

Link to comment
Share on other sites

Από cu φίλου μετά από ανανέωση χρόνου 10 ευρώ. Τα σχόλια είναι περιττά. Έχει συμβεί κάτι παρόμοιο σε κανέναν; Προφανώς λάθος έχει γίνει και θα το φτιάξουν αλλά μου φάνηκε πολύ αστείο.
Link to comment
Share on other sites

μολις ελαβα μηνυμα οτι το υπολοιπο μου ειναι κατω απο ενα ευρω.Εστειλα μηνυμα για να μαθω συγκεκριμενα ποσο ειναι και ειδα το μικρο ποσο των -922337198,32 ευρω. :D
Link to comment
Share on other sites

εγω οταν το ειδα επαθα πλακα.και πηγα αμεσως στο καταστημα μιας και ημουν στο κεντρο.

οταν διορθωθει το προβλημα εχω φυγει για κοσμοτε.

 

και θελω να πιστευω οτι ειναι οντως προβλημα και να μην εχει την απαιτηση να τις δωσω -922337201,69 €

Link to comment
Share on other sites

Εμένα άλλο με προβληματίζει...

Που έβαλα χρόνο ομιλίας για να μην καταργηθεί ένας αριθμός CU που έχω μόνο για να με παίρνουν φίλοι και γνωστοί με συμβόλαιο στη Vodafone (και έχουν δωρεάν χρόνο ομιλίας προς αριθμούς του δικτύου) και ΕΚΠΛΗΚΤΟΣ είδα ότι ο χρόνος δεν ισχύει για 12 μήνες (όπως στα καρτοκινητά των άλλων δικτύων) αλλά ΜΟΝΟ ΓΙΑ 6!!!

Ρε, πάνε καλά;;; Το μετάνιωσα κιόλας που τους έδωσα το δεκάρικο!!!

Ξέρετε από πότε ισχύει αυτό το σύστημα;

Link to comment
Share on other sites

Εμένα άλλο με προβληματίζει...

Που έβαλα χρόνο ομιλίας για να μην καταργηθεί ένας αριθμός CU που έχω μόνο για να με παίρνουν φίλοι και γνωστοί με συμβόλαιο στη Vodafone (και έχουν δωρεάν χρόνο ομιλίας προς αριθμούς του δικτύου) και ΕΚΠΛΗΚΤΟΣ είδα ότι ο χρόνος δεν ισχύει για 12 μήνες (όπως στα καρτοκινητά των άλλων δικτύων) αλλά ΜΟΝΟ ΓΙΑ 6!!!

Ρε, πάνε καλά;;; Το μετάνιωσα κιόλας που τους έδωσα το δεκάρικο!!!

Ξέρετε από πότε ισχύει αυτό το σύστημα;

ap τον οκτώβριο

Link to comment
Share on other sites

Εμένα άλλο με προβληματίζει...

Που έβαλα χρόνο ομιλίας για να μην καταργηθεί ένας αριθμός CU που έχω μόνο για να με παίρνουν φίλοι και γνωστοί με συμβόλαιο στη Vodafone (και έχουν δωρεάν χρόνο ομιλίας προς αριθμούς του δικτύου) και ΕΚΠΛΗΚΤΟΣ είδα ότι ο χρόνος δεν ισχύει για 12 μήνες (όπως στα καρτοκινητά των άλλων δικτύων) αλλά ΜΟΝΟ ΓΙΑ 6!!!

Ρε, πάνε καλά;;; Το μετάνιωσα κιόλας που τους έδωσα το δεκάρικο!!!

Ξέρετε από πότε ισχύει αυτό το σύστημα;

Δεκάρικο γιατί έδωσες αφού μπορούσες να δώσεις πεντάευρο?

 

Εγώ πάντως με αφορμή τον φίλο που λέει ότι θα φύγει για cosmote έχω να πω ότι από τον Σεπτέμβρη που το έκανα κάρτα έχω χαλάσει μόνο 40 ευρώ και έχω και πάντα πολύ περισσότερα από αυτά που καταναλώνω και σε ίντερνετ και σε λεπτά ομιλίας. Εντάξει έχω το φοιτητικό αλλά και πριν το φοιτητικό είχα περισσότερα από ότι είχα με το συμβόλαιο.

Link to comment
Share on other sites

Δεκάρικο γιατί έδωσες αφού μπορούσες να δώσεις πεντάευρο?

Γιατί έπεσα στην παγίδα του bonus των 120' προς Vodafone!

Είπα, τι είναι 10 ευρώ για έναν χρόνο, αφού θα έχω και 2 ώρες χρόνο για ένα μήνα;

Αλλά αν ήξερα, 10 ευρώ για 6 μήνες δεν θα τα έδινα, μάρτυς μου ο Θεός!!! :mad:

Link to comment
Share on other sites

Έψαξα αλλά δεν βρήκα...Πόσα κοστίζει το sms από CU προς εθνικά δίκτυα καθώς και διεθνή δίκτυα όπως και οι κλήσεις προς εθνικά δίκτυα?Ευχαριστώ!
Link to comment
Share on other sites

Έψαξα αλλά δεν βρήκα...Πόσα κοστίζει το sms από CU προς εθνικά δίκτυα καθώς και διεθνή δίκτυα όπως και οι κλήσεις προς εθνικά δίκτυα?Ευχαριστώ!

 

Δες εδω http://www.vodafonecu.gr/gr/about-cu/paketa/timokatalogos/

ΜΑΘΕ ΝΑ ΕΙΣΑΙ ΠΑΝΤΑ ΜΕ ΤΟΥΣ ΠΡΩΤΟΥΣ!!!
Link to comment
Share on other sites

Ξέρει κανείς τωρα με την εξάμηνη διάρκεια των καρτοκινητων το υπόλοιπο χανετε η δεσμευεται για τους υπόλοιπους 6 μηνες και αποδιδετε στην επομενη ανανεωση;
Link to comment
Share on other sites

Ξέρει κανείς τωρα με την εξάμηνη διάρκεια των καρτοκινητων το υπόλοιπο χανετε η δεσμευεται για τους υπόλοιπους 6 μηνες και αποδιδετε στην επομενη ανανεωση;

Δεσμεύεται. Μετά τους 13 μήνες χάνεται, όπως ήταν ανέκαθεν

Link to comment
Share on other sites

Ρώτησα στην βονταφον σε κατάστημα και μου ειπαν χανετε..

 

μηπως σου ειπαν μετά να κανεις κανενα συμβολαιο; :cool:

Link to comment
Share on other sites

Ρώτησα στην βονταφον σε κατάστημα και μου ειπαν χανετε..

και τους πίστεψες;:p

μηπως σου ειπαν μετά να κανεις κανενα συμβολαιο; :cool:
Link to comment
Share on other sites

Οχι δεν μου προτειναν συμβολαιο.Αφου τους είπα οτι δεν το πολυχρησιμοποιω.Παντως στο 1252 δεν διευκρινίζει τιποτα.
Link to comment
Share on other sites

Αμα θέλουμε να μεταφερθουμε απο CU σε απλό καρτοκινητό, υπάρχει κανένα νουμερο στο οποίο καλουμε ή πρέπει να μπλέκουμε με customer care? Στο site δεν βρίσκω καποια αναφορά... μαλλον κάτι μου διαφεύγει :O
Current status: Galaxy S7 Duos, HP Spectre X360, Synology DS215j
Link to comment
Share on other sites

Αμα θέλουμε να μεταφερθουμε απο CU σε απλό καρτοκινητό, υπάρχει κανένα νουμερο στο οποίο καλουμε ή πρέπει να μπλέκουμε με customer care? Στο site δεν βρίσκω καποια αναφορά... μαλλον κάτι μου διαφεύγει :O

 

καλείς 1266 δωρεαν απο το καρτοκινητο σου. Χανονται ολα τα πακετα σου ομως, να το εχεις υποψιν. Για τα χρηματα, δε ξερω

Link to comment
Share on other sites

καλείς 1266 δωρεαν απο το καρτοκινητο σου. Χανονται ολα τα πακετα σου ομως, να το εχεις υποψιν. Για τα χρηματα, δε ξερω

 

τa χρήματά δεν χάνονται !

επιτελους αλλαξαν το ρολοι του ρευματος με ψηφιακο και μπηκαμε στην μηνιαια τηλεμετρηση , παντως 2 λογαριασμοι ρευματος για αλλαγη ρολογιου επανωτοι δεν περιμενα να δω .

Link to comment
Share on other sites

τa χρήματά δεν χάνονται !

 

εχεις δικιο. Παντως, στο 'vodafone ολυμπιακος' χανονται τα παντα ολα (ενω κανονικά θα επρεπε να χανονται μονο τα μπονους απο τα γκολ) :mad:

Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to Vodafone CU, Νέο Καρτοκινητό Vodafone
  • The topic was locked
  • The topic was unlocked
  • This topic was locked and unlocked

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

×
×
  • Create New...