Jump to content

Vodafone CU, Νέο Καρτοκινητό Vodafone


Soulman
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Ωραία τα 500 mb με πέντε ευρώ τα ξαναεδωσε, με τα λεπτά όμως προς όλους έστω και με χρέωση σε σχεση με τους αλλους παροχους τα έκοψε.

 

Καιρος να βαλω κ μια καρτα στο κοσμοτε που δινει 300"

Link to comment
Share on other sites

με τα λεπτά όμως προς όλους έστω και με χρέωση σε σχεση με τους αλλους παροχους τα έκοψε.

Ποια εννοείς;

Ο "δάσκαλος", ζαίος και με άποψη επί παντός επιστητού και οι "δικαστές" της Vodafone (κατά πρώτο λόγο) και της Cosmote.😅

Link to comment
Share on other sites

Ωραία τα 500 mb με πέντε ευρώ τα ξαναεδωσε, με τα λεπτά όμως προς όλους έστω και με χρέωση σε σχεση με τους αλλους παροχους τα έκοψε.

 

Καιρος να βαλω κ μια καρτα στο κοσμοτε που δινει 300"

 

Δεν εχει κοψει τιποτα η προσφορα 300 λεπτα προς ολους με ανανεωση 10 ευρω ισχυει κανονικα στο νεο καρτοκινητο...

http://www.vodafone.gr/portal/client/cms/viewCmsPage.action?pageId=1043

Link to comment
Share on other sites

Με ειχε ερθει παλιοτερα ενα sms με ενα λινκ απο τη vodafone απο οπου μπορω να βλεπω δωρεαν novssports απο το κινητο μεσω 3g χωρις να τρωει ΜΒ μεχρι 7/2 αλλα καταλαθως το εσβησα. Το εχει καποιος το λινκ μηπως;
Link to comment
Share on other sites

ΠAPE ΘEΣH KI AΠOΛAYΣE KAΘE AΓΩNA ΣTO NOVASPORTS KAI MONO ΣTO http://pos.vodafone.gr/vfpromo/nova H ΠPOΣΦOPA IΣXYEI EΩΣ 07/02

Αυτό εννοείς φαντάζομαι.

Siemens C25, Nokia 3330, Nokia 8310, Sony - Ericsson K500i, BenQ - Siemens EL71, Nokia 6288, Νοkia 5310 XpressMusic, Nokia 5800 XpressMusic, Samsung Galaxy 3 i5800, Sony Xperia Go, Vodafone Smart 4G (Yulong 8860u), Nexus 5, Nexus 5X LineageOS 15.0 (14/12/2017), Huawei P9 Lite (2017), Samsung S9+ 6GB/64GB, Samsung S20+ 8GB/128GB

Link to comment
Share on other sites

Εκανα εγγραφη στο myaccount ενα καρτοκινητο vodafone και:

 

1) Πως γινεται να ενεργοποιω πακετα εαν θελω μεσω Ιντερνετ;

 

2) Εκει που λεει χρηση και αναφερει τα λεπτα προς ολους (bonus2all) αναφερει πως "Η παραπάνω πληροφορία ανανεώθηκε στα συστήματα της Vodafone στις: 11/01/2013"

 

ειναι φυσιολογικο;

Samsung S21 Ultra
Link to comment
Share on other sites

Εκανα εγγραφη στο myaccount ενα καρτοκινητο vodafone και:

 

1) Πως γινεται να ενεργοποιω πακετα εαν θελω μεσω Ιντερνετ;

 

2) Εκει που λεει χρηση και αναφερει τα λεπτα προς ολους (bonus2all) αναφερει πως "Η παραπάνω πληροφορία ανανεώθηκε στα συστήματα της Vodafone στις: 11/01/2013"

 

ειναι φυσιολογικο;

 

1) Μόνο στο cu γίνεται μέσω internet , Για το καρτοκινητό μόνο μέσω του myvodafone APP σε iphone ή Android

2) Είναι φυσιολογικό , και είναι η τελυταία ημέρα που έκανες ανανέωση .

Link to comment
Share on other sites

Καρτοκινητο, δηλαδη να το αλλαξω απο cu που εχω.

 

Η χρηση που κανω τωρα ειναι internet και ομιλια προς αλλα δικτυα. Στην καρτ/τη δινει 500MB?

Link to comment
Share on other sites

Καρτοκινητο, δηλαδη να το αλλαξω απο cu που εχω.

 

Η χρηση που κανω τωρα ειναι internet και ομιλια προς αλλα δικτυα. Στην καρτ/τη δινει 500MB?

 

Αν το γυρισεις σε νεο καρτοκινητο .. θα μπορεις να μιλας σε 2 αριθμους βονταφον δωρεαν με χρεωση 0,01 λεπτο το λεπτο (τους αριθμους τους οριζεις πανευκολα μεσω του 1286 δωρεαν)

θα παιρνεις 300 λεπτα ομιλιας προς ολα τα δικτυα

ΔΕΝ δινει δωρεαν ιντερνετ απλα εχεις την επιλογη να αγορασεις πακετο ιντερνετ 120ΜΒ με 3 ευρω και 500 με 5.

επισης μπορεις να αγορασεις εξτρα πακετα μηνυματων προς βονταφον μονο η προς ολους.

ολα απο το 1286 .

Link to comment
Share on other sites

Γεια σας,ξερει κανεις αν με υπολοιπο 1 λεπτο μπλοκαρει η καρτα;Θελω να παρω ενα πακετο και εχω 5.01,ευχαριστώ.
Link to comment
Share on other sites

2.5 giga το μήνα δηλαδή (στην πραγματικότητα παραπάνω) εντελώς δωρεάν για 2 μήνες. ΕΥΧΑΡΙΣΤΟΥΜΕ για την πληροφορία φίλε. Και ευχαριστούμε και τη vodafone.

Τι apn βάζουμε άραγε;;;

 

Και εμένα μου έχει έρθει σε νέο καρτοκινητό που είχα παροπλισμένο. λέω τώρα να το βάλω στο σμαρτφόνι μου και να κάνω και μια 10ευρη ανανέωση για τα 300' προς όλους. αναρωτιέμαι όμως αν πλέον περνάει το voip - παλιά που είχα δοκιμάσει το έκοβε. το έχει δοκιμάσει κανείς?

Link to comment
Share on other sites

το παραπάνω αφορά το sms που έλαβα "ΔΩPO MONO ΓIA ΣENA AΠO TH VODAFONE! AΠO ΣHMEPA KAI ΓIA 2 MHNEΣ EXEIΣ AYTOMATA, ΔΩPEAN AΠEPIOPIΣTO MOBILE INTERNET ΣTO KINHTO ΣOY. ΣEPΦAPE ΞEΓNOIAΣTA!"
Link to comment
Share on other sites

Και εμένα μου έχει έρθει σε νέο καρτοκινητό που είχα παροπλισμένο. λέω τώρα να το βάλω στο σμαρτφόνι μου και να κάνω και μια 10ευρη ανανέωση για τα 300' προς όλους. αναρωτιέμαι όμως αν πλέον περνάει το voip - παλιά που είχα δοκιμάσει το έκοβε. το έχει δοκιμάσει κανείς?

ζητάς απ την εξυπηρέτηση της vodafone στο viber, whatsapp (6948013830) ή skype να ρυθμίσουν τη σύνδεσή σου να περνάει το voip.

Link to comment
Share on other sites

ζητάς απ την εξυπηρέτηση της vodafone στο viber, whatsapp (6948013830) ή skype να ρυθμίσουν τη σύνδεσή σου να περνάει το voip.

 

Στο cu το εχω κανει μεσο viber και μου το ρυθμισαν, για νεο καρτοκινητο στο κανουν να σου ενεργοποιησουν το voip?

ΜΑΘΕ ΝΑ ΕΙΣΑΙ ΠΑΝΤΑ ΜΕ ΤΟΥΣ ΠΡΩΤΟΥΣ!!!
Link to comment
Share on other sites

ζητάς απ την εξυπηρέτηση της vodafone στο viber, whatsapp (6948013830) ή skype να ρυθμίσουν τη σύνδεσή σου να περνάει το voip.

 

Tnx!

Δεν το ήξερα αυτό για μέσω viber! Το νούμερο ισχύει και για κανονική κλήση από cu?

Link to comment
Share on other sites

Στο cu το εχω κανει μεσο viber και μου το ρυθμισαν, για νεο καρτοκινητο στο κανουν να σου ενεργοποιησουν το voip?

γιατι οχι .

Link to comment
Share on other sites

γιατι οχι .

 

Πριν λιγο δοκιμασα με το συγκεκριμενο νουμερο ενω λεει delevired δεν παραδιδονται, θελει ενεργοποιηση ε?

ΜΑΘΕ ΝΑ ΕΙΣΑΙ ΠΑΝΤΑ ΜΕ ΤΟΥΣ ΠΡΩΤΟΥΣ!!!
Link to comment
Share on other sites

Πριν λιγο δοκιμασα με το συγκεκριμενο νουμερο ενω λεει delevired δεν παραδιδονται, θελει ενεργοποιηση ε?

απλά περίμενε μέχρι να τους παραδοθουν, αύριο δηλαδή

Link to comment
Share on other sites

απλά περίμενε μέχρι να τους παραδοθουν, αύριο δηλαδή

 

Σε αλλο αριθμο φιλου μου εστειλα που εχει viber και ενω λεει οτι παραδοθηκε σε αυτον δεν πηγε.

ΜΑΘΕ ΝΑ ΕΙΣΑΙ ΠΑΝΤΑ ΜΕ ΤΟΥΣ ΠΡΩΤΟΥΣ!!!
Link to comment
Share on other sites

το παραπάνω αφορά το sms που έλαβα "ΔΩPO MONO ΓIA ΣENA AΠO TH VODAFONE! AΠO ΣHMEPA KAI ΓIA 2 MHNEΣ EXEIΣ AYTOMATA, ΔΩPEAN AΠEPIOPIΣTO MOBILE INTERNET ΣTO KINHTO ΣOY. ΣEPΦAPE ΞEΓNOIAΣTA!"

 

απεριόριστο mobile internet ΔΕΝ υπάρχει

Link to comment
Share on other sites

Στο 1266.:)

Ο "δάσκαλος", ζαίος και με άποψη επί παντός επιστητού και οι "δικαστές" της Vodafone (κατά πρώτο λόγο) και της Cosmote.😅

Link to comment
Share on other sites

Είχα πάρει τηλέφωνο το 1397 να ρωτήσω εαν ειναι ενεργοποιημένο το voip και μου είπε οτι ήτανε ενεργοποιημένο και εχω καρτοκινητό cu.Και μου είπε οτι τωρα πια ενεργοποιείται σε όλα τa καρτοκινητa αυτόματα και έχει 2μήνες που έχει εφαρμοστεί. οχι όπως πάλιa ! Που έπρεπε να έχεις mobile broadband με τa 40ευρώ και πάνω !. Επίσης ρωτήσa για απλή κλήση ενδεικτικά μέσω skype μου είπανε 3mb / λεπτο ομιλίας και 15mb /λεπτο ομιλίας για κλήσεις βίντεο. το έχει δοκιμάσει κανένας ; επίσης μπορούμε και με δίκτυο gsm να κάνουμε απλές κλήσεις μέσω skype ; ξερω οτι γίνεται αλλα δεν ξερω κατά ποσο η επικοινωνία ειναι καθαρή ;. Edited by JOHNMEGARYTHMOS

επιτελους αλλαξαν το ρολοι του ρευματος με ψηφιακο και μπηκαμε στην μηνιαια τηλεμετρηση , παντως 2 λογαριασμοι ρευματος για αλλαγη ρολογιου επανωτοι δεν περιμενα να δω .

Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to Vodafone CU, Νέο Καρτοκινητό Vodafone
  • The topic was locked
  • The topic was unlocked
  • This topic was locked and unlocked

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

×
×
  • Create New...