Jump to content

Vodafone CU, Νέο Καρτοκινητό Vodafone


Soulman
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

On 4/8/2023 at 11:44 ΜΜ, kmpatra said:

Εμενα αντιθετως την ζητησε. Ηταν απο την κουριερ χωρίς γραφεία,αυτη που παρακολουθεις σε χαρτη τον διανομέα ηλεκτρονικά.

Κ εμένα μου είχε ζητήσει, την svuum λες μάλλον?

Edited by Alexandros201285
Link to comment
Share on other sites

Τό ηχείο σε πόσο καιρό περίπου έρχεται; Είναι αξιοπρεπές;

Στάλθηκε από το M2012K11G μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Εγω ημουν στη φουρνιά που η αποστολή θα ολοκληρωνόταν ως 9/8. Ακόμα δεν έχει έρθει ουτε ενημέρωση. Και εδώ δεν έχει αναφέρει κανείς ότι παρέλαβε. Είχε ειπωθεί μόνο ότι πρόκειται για το setty junior

https://www.skroutz.gr/s/23054777/Setty-Junior-Ηχείο-Bluetooth-3W-με-Διάρκεια-Μπαταρίας-έως-4-ώρες-Μαύρο.html

Link to comment
Share on other sites

7 minutes ago, kmpatra said:

Εγω ημουν στη φουρνιά που η αποστολή θα ολοκληρωνόταν ως 9/8. Ακόμα δεν έχει έρθει ουτε ενημέρωση. Και εδώ δεν έχει αναφέρει κανείς ότι παρέλαβε. Είχε ειπωθεί μόνο ότι πρόκειται για το setty junior

https://www.skroutz.gr/s/23054777/Setty-Junior-Ηχείο-Bluetooth-3W-με-Διάρκεια-Μπαταρίας-έως-4-ώρες-Μαύρο.html

Σε όσα ποστς έχω διαβάσει για τα δωρακια, όλα έχουν παραληφθεί το αργότερο στην ημερομηνία που έχουν δώσει. Τώρα λόγω Αυγούστου μπορεί να αργήσει λίγο περισσοτερο. 

κοσμοτεονλι

Link to comment
Share on other sites

10 ώρες πριν, ParafronGR said:

σε δύο νούμερα που ήρθαν στο CU τον Ιούλιο, ένα δικό μου κι ένα της μάνας μου, σε κανένα δεν είχε μέσα ξυσμένη κάρτα όπως παλιά. Ήταν και τα δύο με την προσφορά του myPhone (όλα απεριοριστα για 9 μήνες) και μόλις βρήκε σήμα, ενεργοποιησαν μόνοι τους το πακέτο και έμειναν τα ψιλά ως υπόλοιπο από την ανανεωση των 12€

Ίσως ήταν νέα νούμερα;; Η δική μου περίπτωση μέσα Ιούλη αφορά φορητότητα. Στη φορητότητα υπάρχει χρόνος από τη στιγμή που θα λάβεις το φάκελο μέχρι να γίνει η διαδικασία να βάλεις την κάρτα σε άλλο νούμερο!

Link to comment
Share on other sites

Εγώ σε αυτό θέλω που θα έρθει. Απλά να μην ενεργοποιήσουν τίποτα. Ειδικά data. Κινητό με πλήκτρα είναι άλλωστε. αν είναι τουλάχιστον ας είναι ομιλία και τό κάνω αργότερα liquid.

Στάλθηκε από το M2012K11G μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Εγώ σε αυτό θέλω που θα έρθει. Απλά να μην ενεργοποιήσουν τίποτα. Ειδικά data. Κινητό με πλήκτρα είναι άλλωστε. αν είναι τουλάχιστον ας είναι ομιλία και τό κάνω αργότερα liquid.

Στάλθηκε από το M2012K11G μου χρησιμοποιώντας Tapatalk


Ναι μόλις ενεργοποιηθεί έχεις χρόνο να το κάνεις liquid. Απλά να το κάνεις γρήγορα. Παίρνεις τον ένα μήνα δωρεάν και την ξυσμένη κάρτα την κάνεις με οινόπνευμα και την βάζεις είτε αργότερα ή σε άλλο κινητό

Στάλθηκε από το SM-S911B μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

4 minutes ago, tolisfar said:

Εγώ σε αυτό θέλω που θα έρθει. Απλά να μην ενεργοποιήσουν τίποτα. Ειδικά data. Κινητό με πλήκτρα είναι άλλωστε. αν είναι τουλάχιστον ας είναι ομιλία και τό κάνω αργότερα liquid.

Στάλθηκε από το M2012K11G μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
 

Θα πρότεινα μόλις ενεργοποιηθεί η γραμμή να πας κατευθείαν liquid και να ενεργοποιήσεις μετά από 1- 2 ημέρες τον δωρεάν μήνα. Όταν περάσει ο μήνας βάζεις την συμπεριλαμβανόμενη κάρτα. Απλά θα πρέπει να έχεις τον νου σου να μετακινήσεις την μπάρα, για να μην γίνει αυτόματη ανανέωση από την τραπεζική κάρτα.

Link to comment
Share on other sites

Σάς ευχαριστω. Θα σας πρηξω λίγο στην αρχή αλλά θά βγάλω άκρη. Θεώρησα είναι ιδανικό αν με 8€ βγάζει δίμηνο. Μόνο ομιλία θέλει. Αυτό με τό οινόπνευμα λίγο με ανησυχεί αλλά όκ

Στάλθηκε από το M2012K11G μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

την καρτα που συμπεριλαμβανεται δεν θα την βαλει στο νουμερο η vodafone,εστω και αργοτερα την ιδια ή την επόμενη μέρα? πως θα την βαλει στην ακρη για χρηση τον αλλο μηνα?

10 minutes ago, EllinikoNisi said:

Θα πρότεινα μόλις ενεργοποιηθεί η γραμμή να πας κατευθείαν liquid και να ενεργοποιήσεις μετά από 1- 2 ημέρες τον δωρεάν μήνα. Όταν περάσει ο μήνας βάζεις την συμπεριλαμβανόμενη κάρτα. Απλά θα πρέπει να έχεις τον νου σου να μετακινήσεις την μπάρα, για να μην γίνει αυτόματη ανανέωση από την τραπεζική κάρτα.

 

Link to comment
Share on other sites

11 minutes ago, kmpatra said:

την καρτα που συμπεριλαμβανεται δεν θα την βαλει στο νουμερο η vodafone,εστω και αργοτερα την ιδια ή την επόμενη μέρα? πως θα την βαλει στην ακρη για χρηση τον αλλο μηνα?

 

Πιστεύω όταν δουν ότι είναι liquid να τρομοκρατηθούν οι υπάλληλοι της Vodafone. Οπότε κατά πάσα πιθανότητα δεν θα πειράξουν την κάρτα. 😁

Τώρα εάν γίνει αυτό που λες απλά πάει ο δωρεάν μήνας πιο μετά. Εδώ βέβαια προϋποθέτει να βγει από το liquid και να ξανά μπει εάν δεν έχει καταναλώσει τα 12€ σε ένα μήνα ή να μετακινεί την μπάρα.

Edited by EllinikoNisi
Link to comment
Share on other sites

Η Vodafone πάντως το παλεύει, με ηχεία powerbank esim, δε τα αφήνει στην τύχη όπως άφησε τόσα χρόνια το σήμα της (σε ορισμένες περιοχές). 
Καλά κάνει, το μάρκετινγκ της το δουλεύει. 
 

Link to comment
Share on other sites

Το μάρκετινγκ καλά το πάει, με τα άλλα τι γίνεται 

Η ποίηση δεν θα εξαφανιστεί.

Παύλος Παυλίδης 

 

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

Λοιπόν το γράφω εδώ για να το δουν οι περισσότεροι

Έχω ένα νούμερο ρευστό που το χρησιμοποιώ ελαχιστα, και δεν είχα πάρει την δωρεάν ανανέωση. Θα το χρησιμοποιήσω στις διακοπές. Έβαλα 30 ευρώ και του είπα να κάνει ανανέωση. Δεν πρόσεξα ότι η χρεωστική κάρτα που είχα βάλει είχε χρησιμοποιηθεί σε άλλη αυτόματη ανανέωση οπότε προσπάθησε να μου πάρει λεφτά αλλά την κάρτα την είχα κλειδωμένη.

Προσπάθησε στις 9.00 στις 16.00 και στις 20.00 παρόλο που κατά τις 11.00 είχα βάλει άλλη νέα κάρτα αυτό προσπαθούσε στην παλιά.

Το βράδυ του είπα να κάνει ξανά ανανέωση αυτόματη την επόμενη μέρα με την νέα χρεωστική και πράγματι έκανε τζάμπα ανανέωση 30 ευρώ. Εννοείται ότι την είχα και αυτήν κλειδωμένη για κάθε πιθανότητα...

Οπότε τον νου σας γατονια :)

Sent from my Redmi 7 using Tapatalk

Καλύτερα μιας ώρας ελεύθερη ζωή,
παρά σαράντα χρόνια σκλαβιά και φυλακή.

Link to comment
Share on other sites

Δηλ δεν μπορείς να πάρεις το δωρεάν ποσό του πρώτου μήνα Liquid από την ίδια κάρτα σε 2 νούμερα;

(σκοπέυω να χρησιμοποιήσω μια payzy σε 2 νούμερα, γι αυτο ρωτάω)

Link to comment
Share on other sites

Δηλ δεν μπορείς να πάρεις το δωρεάν ποσό του πρώτου μήνα Liquid από την ίδια κάρτα σε 2 νούμερα;
(σκοπέυω να χρησιμοποιήσω μια payzy σε 2 νούμερα, γι αυτο ρωτάω)
Υπάρχει θέμα, τώρα βέβαια έχω πάρει το δώρο σε 3 νούμερα και ήμουν στο τέταρτο και δεν θυμάμαι αν χρησιμοποιήσα την κάρτα άλλη μια περισσοτερεςι φορές....

Έχει ξανά συζητηθεί το θέμα, περίμενε να απαντήσουν και άλλοι....σε κάθε περίπτωση έσω έτοιμος....

κλείδωσε την κάρτα για να μην χρεωθείς και αν φας πόρτα δοκιμάζεις αλλη

Sent from my Redmi 7 using Tapatalk

Καλύτερα μιας ώρας ελεύθερη ζωή,
παρά σαράντα χρόνια σκλαβιά και φυλακή.

Link to comment
Share on other sites

Ξανα αντιμετοπησε τετοιο προβλημα χθες και μου εδωσαν 2GB

Είμαι η Ιωάννα, & σας καλωσορίζω στη Live Υποστήριξη VodafoneCU.
                    Μαζί θα δούμε ότι χρειάζεστε.
                Πείτε μου πως μπορώ να εξυπηρετήσω; 😊
00:00:48     : Γιατι οταν ειμουν στα Μεσσαγαλα δεν ειχα προσβαση στο internet ενω το κινιτο εδιχνε την ενδιξη 4G eixame milisei xuew alla gia kapio logo aposyndeuhka
00:01:11 Σαράντη Ιωάννα : Για το θέμα σας, θα χρειασθεί να σας συνδέσω στο αρμόδιο τμήμα.
Μείνετε εδώ & ο 1ος διαθέσιμος εκπρόσωπος, θα διαβάσει τη συνομιλία μας ώστε να σας εξυπηρετήσει άμεσα.
Καλή συνέχεια! 🙂
00:26:09 Αντρέας Φλοκιώτης : Καλησπέρα σας και συγγνώμη για την αναμονή, καταβάλλουμε κάθε δυνατή προσπάθεια για να είμαστε συνεπείς και εντός του χρόνου. Μην ανησυχείτε όμως, είμαι εγώ εδώ τώρα και θα το δούμε μαζί σε πρώτο χρόνο. Θα μου δώσετε μια στιγμή να το ελέγξω;
00:27:24     : μαληστα
00:28:17 Αντρέας Φλοκιώτης : Με βάση τη συνομιλία, αναφέρετε για πρόβλημα με τη σύνδεση μέσω δεδομένων. Αφορά τον αριθμό 694XXXXXXX; Το πρόβλημα παρουσιάστηκε στην περιοχή Νέα Μεσσαγάλα Λαρίσης;
00:29:16     : ναι και επισης στον Αγιο παντελημονα στης παραληες
00:29:36 Αντρέας Φλοκιώτης : Το πρόβλημα πότε παρουσιάστηκε ακριβώς;
00:30:08     : στα Μεσσαγαλα χθες
00:31:01 Αντρέας Φλοκιώτης : Αυτό συνέβη μόλις μεταβήκατε στην περιοχή αυτή;
00:31:46     : μολης πηγαμε στην παραλια
00:32:34     : στο Beach Bar zmpouka σηγεκριμενα
00:33:44 Αντρέας Φλοκιώτης : Μάλιστα. Δώστε μου λίγο χρόνο να το ελέγξω.
00:34:01     : μαληστα
00:39:25 Αντρέας Φλοκιώτης : Μετά από έλεγχο, παρόλο που υπάρχουν σταθμοί να εξυπηρετούν την περιοχή φαίνεται ότι υπάρχει ένα  ζήτημα διεισδυτικότητας στο συγκεκριμένο σημείο. Αυτό συμβαίνει πιθανότατα λόγω της μορφολογίας της περιοχής, στην δόμηση του κτηρίου ή λόγω εμποδίων μεταξύ των σταθμών και του σημείου που βρίσκεστε ή από την απόσταση των σταθμών από το σημείο ή σε περίπτωση που έχει προκύψει κάποια ανακατανομή στο δίκτυο με αποτέλεσμα να επηρεαστούν αρκετά σημεία. Η εταιρεία τα γνωρίζει αυτό και προσπαθεί να βελτιώσει την κάλυψη καθώς το δίκτυο μονίμως αναβαθμίζεται και επεκτείνεται και ιδιαίτερα αυτή την περίοδό που μπαίνουμε στην  εποχή του 5G. Επειδή όμως σε αυτό εμπλέκονται και άλλοι εξωγενείς παράγοντες όπως είναι η έκδοση της απαραίτητης κρατικής αδείας , να βρεθεί το σημείο, εμπορικές συμφωνίες και άλλοι παρεμφερείς λόγοι δεν έχω να σας δώσω ακριβές χρονοδιάγραμμα επίλυσης του ζητήματος. Επειδή όπως σας είπα και πριν δεν έχουμε ακριβές χρονοδιάγραμμα επίλυσης του ζητήματος, στα πλαίσια καλής συνεργασίας θα σας ενεργοποιήσουμε δωρεάν 2GB με διάρκεια ενός μήνα λόγω του προβλήματος κάλυψης που υφίσταται.
00:40:52     : μαλιστα ευχαριστω
00:41:50 Αντρέας Φλοκιώτης : Χρειάζεστε να δούμε κάτι άλλο μαζί σχετικά με κάποια άλλη εκκρεμότητα;
00:42:06     : οχι
00:42:21 Αντρέας Φλοκιώτης : Σας ευχαριστούμε εμείς για την επικοινωνία! Οτιδήποτε χρειαστείτε στη διάθεσή σας!

Link to comment
Share on other sites

2 ώρες πριν, eridion25 said:

Ξανα αντιμετοπησε τετοιο προβλημα χθες και μου εδωσαν 2GB

Είμαι η Ιωάννα, & σας καλωσορίζω στη Live Υποστήριξη VodafoneCU.
                    Μαζί θα δούμε ότι χρειάζεστε.
                Πείτε μου πως μπορώ να εξυπηρετήσω; 😊
00:00:48     : Γιατι οταν ειμουν στα Μεσσαγαλα δεν ειχα προσβαση στο internet ενω το κινιτο εδιχνε την ενδιξη 4G eixame milisei xuew alla gia kapio logo aposyndeuhka
00:01:11 Σαράντη Ιωάννα : Για το θέμα σας, θα χρειασθεί να σας συνδέσω στο αρμόδιο τμήμα.
Μείνετε εδώ & ο 1ος διαθέσιμος εκπρόσωπος, θα διαβάσει τη συνομιλία μας ώστε να σας εξυπηρετήσει άμεσα.
Καλή συνέχεια! 🙂
00:26:09 Αντρέας Φλοκιώτης : Καλησπέρα σας και συγγνώμη για την αναμονή, καταβάλλουμε κάθε δυνατή προσπάθεια για να είμαστε συνεπείς και εντός του χρόνου. Μην ανησυχείτε όμως, είμαι εγώ εδώ τώρα και θα το δούμε μαζί σε πρώτο χρόνο. Θα μου δώσετε μια στιγμή να το ελέγξω;
00:27:24     : μαληστα
00:28:17 Αντρέας Φλοκιώτης : Με βάση τη συνομιλία, αναφέρετε για πρόβλημα με τη σύνδεση μέσω δεδομένων. Αφορά τον αριθμό 694XXXXXXX; Το πρόβλημα παρουσιάστηκε στην περιοχή Νέα Μεσσαγάλα Λαρίσης;
00:29:16     : ναι και επισης στον Αγιο παντελημονα στης παραληες
00:29:36 Αντρέας Φλοκιώτης : Το πρόβλημα πότε παρουσιάστηκε ακριβώς;
00:30:08     : στα Μεσσαγαλα χθες
00:31:01 Αντρέας Φλοκιώτης : Αυτό συνέβη μόλις μεταβήκατε στην περιοχή αυτή;
00:31:46     : μολης πηγαμε στην παραλια
00:32:34     : στο Beach Bar zmpouka σηγεκριμενα
00:33:44 Αντρέας Φλοκιώτης : Μάλιστα. Δώστε μου λίγο χρόνο να το ελέγξω.
00:34:01     : μαληστα
00:39:25 Αντρέας Φλοκιώτης : Μετά από έλεγχο, παρόλο που υπάρχουν σταθμοί να εξυπηρετούν την περιοχή φαίνεται ότι υπάρχει ένα  ζήτημα διεισδυτικότητας στο συγκεκριμένο σημείο. Αυτό συμβαίνει πιθανότατα λόγω της μορφολογίας της περιοχής, στην δόμηση του κτηρίου ή λόγω εμποδίων μεταξύ των σταθμών και του σημείου που βρίσκεστε ή από την απόσταση των σταθμών από το σημείο ή σε περίπτωση που έχει προκύψει κάποια ανακατανομή στο δίκτυο με αποτέλεσμα να επηρεαστούν αρκετά σημεία. Η εταιρεία τα γνωρίζει αυτό και προσπαθεί να βελτιώσει την κάλυψη καθώς το δίκτυο μονίμως αναβαθμίζεται και επεκτείνεται και ιδιαίτερα αυτή την περίοδό που μπαίνουμε στην  εποχή του 5G. Επειδή όμως σε αυτό εμπλέκονται και άλλοι εξωγενείς παράγοντες όπως είναι η έκδοση της απαραίτητης κρατικής αδείας , να βρεθεί το σημείο, εμπορικές συμφωνίες και άλλοι παρεμφερείς λόγοι δεν έχω να σας δώσω ακριβές χρονοδιάγραμμα επίλυσης του ζητήματος. Επειδή όπως σας είπα και πριν δεν έχουμε ακριβές χρονοδιάγραμμα επίλυσης του ζητήματος, στα πλαίσια καλής συνεργασίας θα σας ενεργοποιήσουμε δωρεάν 2GB με διάρκεια ενός μήνα λόγω του προβλήματος κάλυψης που υφίσταται.
00:40:52     : μαλιστα ευχαριστω
00:41:50 Αντρέας Φλοκιώτης : Χρειάζεστε να δούμε κάτι άλλο μαζί σχετικά με κάποια άλλη εκκρεμότητα;
00:42:06     : οχι
00:42:21 Αντρέας Φλοκιώτης : Σας ευχαριστούμε εμείς για την επικοινωνία! Οτιδήποτε χρειαστείτε στη διάθεσή σας!

Χωρίς σήμα τι να τα κάνεις;

Link to comment
Share on other sites

Χωρίς σήμα τι να τα κάνεις;
Για μετά τις διακοπές :)

Πάντως είναι εντυπωσιακό διότι είναι σημείο που δεν θα έπρεπε να έχει πρόβλημα, τώρα τι άδειες και πράσινα άλογα λένε αυτοί....

Sent from my Redmi 7 using Tapatalk

Καλύτερα μιας ώρας ελεύθερη ζωή,
παρά σαράντα χρόνια σκλαβιά και φυλακή.

Link to comment
Share on other sites

On 6/8/2023 at 2:28 ΜΜ, jaranor said:

Δηλ δεν μπορείς να πάρεις το δωρεάν ποσό του πρώτου μήνα Liquid από την ίδια κάρτα σε 2 νούμερα;

(σκοπέυω να χρησιμοποιήσω μια payzy σε 2 νούμερα, γι αυτο ρωτάω)

 

On 6/8/2023 at 3:31 ΜΜ, HEO said:

Υπάρχει θέμα, τώρα βέβαια έχω πάρει το δώρο σε 3 νούμερα και ήμουν στο τέταρτο και δεν θυμάμαι αν χρησιμοποιήσα την κάρτα άλλη μια περισσοτερεςι φορές....

Έχει ξανά συζητηθεί το θέμα, περίμενε να απαντήσουν και άλλοι....σε κάθε περίπτωση έσω έτοιμος....

κλείδωσε την κάρτα για να μην χρεωθείς και αν φας πόρτα δοκιμάζεις αλλη

Sent from my Redmi 7 using Tapatalk
 

Στους όρους γράφει:

"Μπορείς να επωφεληθείς μόνο μια φορά από τη δωρεάν συνδρομή στο ίδιο CU νούμερο και 2 φορές/ έτος ανά πιστωτική/ χρεωστική κάρτα"

(δεν διευκρινίζει σε 2 διαφορετικά νούμερα)

Άρα; Τι συμβαίνει τελικά;

 

Link to comment
Share on other sites

Καταλαβαίνω καταρχάς το δωρο δίνεται  μία φορά σε κάθε νούμερο. Η κάθε τραπεζική κάρτα δεν μπορεί να χρησιμοποιηθεί για να μπει το δωρο σε παραπάνω από 2 διαφορετικά νούμερα μεσα σε ενα χρόνο. Το επόμενο έτος μπορεί να χρησιμοποιηθεί για άλλα δύο νούμερα προφανώς διαφορετικά από αυτά που έχουν ήδη λάβει το δώρο.

ΥΓ ήρθε ενημέρωση απο κούριερ που μαλλον αφορά το ηχείο (comet courier) λογικά αύριο θα παραλαβω

Edited by kmpatra
Link to comment
Share on other sites

Τους όρους δεν τους είχα διαβάσει :)

Όπως τα έγραψε ο kmpatra πρέπει να είναι. Μάλλον θέλουν να μαζεύουν νούμερο από κάρτες :)

Το νου σας


Sent from my Redmi 7 using Tapatalk







Καλύτερα μιας ώρας ελεύθερη ζωή,
παρά σαράντα χρόνια σκλαβιά και φυλακή.

Link to comment
Share on other sites

Νομίζω θέλουν να το δοκιμάσουν διαφορετικοί συνδρομητές, δηλαδή φυσικά πρόσωπα και όχι νούμερα, ώστε να τους το κάνουν πιο εύκολο και τελικά να μείνουν στην μηνιαία χρέωση (μη κοιτάς το πως το δουλεύουμε εμείς, ο μέσος όρος θα το αφήσει σε μηνιαία ανανέωση).

Το να έχεις την ίδια κάρτα σε πάνω από δύο νούμερα σημαίνει ότι διαχειρίζεσαι πολλά, είτε μόνος σου είτε σαν εταιρία, οπότε ξέρεις ήδη πως δουλεύει το σύστημα και η vodafone δεν έχει κάποιο όφελος από το να μοιράζει δώρα.

 

2 ώρες πριν, HEO said:

Μάλλον θέλουν να μαζεύουν νούμερο από κάρτες 🙂

Το νου σας

Να μαζέψουν τους αριθμούς καρτών να τους κάνουν τι; Να αποφασίσει μία μέρα o λογιστής να χρεώσει όλες τις κάρτες 1000 ευρώ και να φύγει μαζί με τον CEO με τις βαλίτσες γεμάτες χρήμα; 😄

Link to comment
Share on other sites

  • This topic was locked and unlocked

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

×
×
  • Create New...