Jump to content

Vodafone CU, Νέο Καρτοκινητό Vodafone


Soulman
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Δεν υπάρχει τρόπος . Εκτός αν δεν έχεις υπόλοιπο.

Μετά το τέλος των ΜΒ χρεώνεσαι 1,20 ευρώ τα 50 ΜΒ για 24 ώρες , Σε λίγες μέρες θα χρεώνεσαι 2 ευρώ το 1GΒ 24 ώρες σύμφωνα με την ανακοίνωση της Vodafone.

https://www.vodafone.gr/vodafone-ellados/digital-press-office/anakoinoseis/20180504-timologiakes-allages-gia-syndromites-kartokinitis-amp-kartoprogrammatos/

 

Ζ) Από 21 Ιουνίου 2018 για όλους τους συνδρομητές Vodafone CU, Καρτοκινητό Vodafone, Vodafone International, Taza, Καρτοκινητό Ολυμπιακός, ΕΛΤΑ Καρτοκινητή και Καρτοπρόγραμμα για Ιδιώτες και Επαγγελματίες, τροποποιείται η χρέωση για χρήση internet μετά την κατανάλωση των διαθέσιμων MB από πακέτο Mobile Internet ή ανανέωση υπολοίπου. Συγκεκριμένα, με την πρώτη είσοδο σε Internet σελίδα ή εφαρμογή (application) από το κινητό θα παρέχονται 1GB με χρέωση €2 τη μέρα αντί για 50 MB με 1,20€ τη μέρα

Edited by Vasileios
διορθωση λάθους (1GB)
Link to comment
Share on other sites

Αυτή τη στιγμή όταν είμαι κατηλλειμένος, εκτός δικτύου ή απενεργοποιημένος, η κλήση πηγαίνει στον τηλεφωνητή. Παρόλα αυτά, μόλις είμαι ξανά διαθέσιμος, λαμβάνω sms για την κλήση που έχασα. Υπάρχει τρόπος να μην πηγαίνει στον τηλεφωνητή, αλλά εγώ να λαμβάνω το sms?
Link to comment
Share on other sites

Αυτή τη στιγμή όταν είμαι κατηλλειμένος, εκτός δικτύου ή απενεργοποιημένος, η κλήση πηγαίνει στον τηλεφωνητή. Παρόλα αυτά, μόλις είμαι ξανά διαθέσιμος, λαμβάνω sms για την κλήση που έχασα. Υπάρχει τρόπος να μην πηγαίνει στον τηλεφωνητή, αλλά εγώ να λαμβάνω το sms?

 

Πάρε το 1285 και απενεργοποίησε τον τηλεφωνητή σου.

Link to comment
Share on other sites

##002# και κλήση καιαπενεργοποιούνται όλες οι προωθήσεις μαζί με τον τηλεφωνητή.
Link to comment
Share on other sites

Δεν υπάρχει τρόπος . Εκτός αν δεν έχεις υπόλοιπο.

Μετά το τέλος των ΜΒ χρεώνεσαι 1,20 ευρώ τα 50 ΜΒ για 24 ώρες , Σε λίγες μέρες θα χρεώνεσαι 2 ευρώ το 1ΜΒ 24 ώρες σύμφωνα με την ανακοίνωση της Vodafone.

Αν και το γράφεις σωστά παρακάτω, για το τυπικόν του πράγματος, 2€ το 1GB.

Ο "δάσκαλος", ζαίος και με άποψη επί παντός επιστητού και οι "δικαστές" της Vodafone (κατά πρώτο λόγο) και της Cosmote.😅

Link to comment
Share on other sites

Αυτή τη στιγμή όταν είμαι κατηλλειμένος, εκτός δικτύου ή απενεργοποιημένος, η κλήση πηγαίνει στον τηλεφωνητή. Παρόλα αυτά, μόλις είμαι ξανά διαθέσιμος, λαμβάνω sms για την κλήση που έχασα. Υπάρχει τρόπος να μην πηγαίνει στον τηλεφωνητή, αλλά εγώ να λαμβάνω το sms?

 

μπορείς μέσω του 1285 να ενεργοποιήσεις την ειδοποίηση κλήσεων, με επιλογή να μην ενημερώνεται ο χρήστης και να ακούγεται ότι << ο αριθμός Vodafone που καλέσατε είναι πιθανόν απενεργοποίημενος , παρακαλώ δοκίμαστε αργότερα >>

θελουμε φετος απεριοριστα data σε ολους τους παροχους κινητης τηλεφωνιας στην Ελλαδα για ολο το καλοκαιρι. 

Link to comment
Share on other sites

Μου ήρθε πριν είκοσι λεπτά.

 

<<ENHMEPΩTIKO MHNYMA: AΠO TIΣ 00.01 EΩΣ TIΣ 10.00 TO ΠPΩI, TO CU SITE KAI TO CU APP ΔEN ΘA EINAI ΠPOΣBAΣIMA ΛOΓΩ EPΓAΣIΩN ANABAΘMIΣHΣ TΩN YΠHPEΣIΩN MAΣ. EPΓAZOMAΣTE ΓIA NA ΣOY ΠPOΣΦEPOYME AKOMA KAΛYTEPEΣ ΨHΦIAKEΣ EMΠEIPIEΣ. EYXAPIΣTOYME!>>

Πάθος Αξιοπρέπεια Σεβασμός από το 1 9 6 6

 

 

Link to comment
Share on other sites

Ναι και σε εμένα. Κάποιες αλλαγές θα γίνουν... τώρα τι αλλαγές, μένει να δούμε. Ελπίζω προς το καλύτερο...
Technology, like art, is a soaring exercise of the human imagination.
Link to comment
Share on other sites

Μου ήρθε πριν είκοσι λεπτά.

 

<<ENHMEPΩTIKO MHNYMA: AΠO TIΣ 00.01 EΩΣ TIΣ 10.00 TO ΠPΩI, TO CU SITE KAI TO CU APP ΔEN ΘA EINAI ΠPOΣBAΣIMA ΛOΓΩ EPΓAΣIΩN ANABAΘMIΣHΣ TΩN YΠHPEΣIΩN MAΣ. EPΓAZOMAΣTE ΓIA NA ΣOY ΠPOΣΦEPOYME AKOMA KAΛYTEPEΣ ΨHΦIAKEΣ EMΠEIPIEΣ. EYXAPIΣTOYME!>>

 

Λες να φτιάξουν οι τραγικοί εν έτη 2018 να μπορείς στο CU app να βλέπεις πάνω από έναν αριθμό CU αν έχεις;

ΜΑΘΕ ΝΑ ΕΙΣΑΙ ΠΑΝΤΑ ΜΕ ΤΟΥΣ ΠΡΩΤΟΥΣ!!!
Link to comment
Share on other sites

Τα 5 Giga για 5 ημέρες θέλω να δω πότε θα μου έρθει μήνυμα όπως ήρθε στην πεθερά μου...

Ακόμα τίποτα!

Συσκευή: Realme 8 5G 4/64 GB

Carriers: 🟢 Cosmote - 🔴 Nova

Link to comment
Share on other sites

Λες να φτιάξουν οι τραγικοί εν έτη 2018 να μπορείς στο CU app να βλέπεις πάνω από έναν αριθμό CU αν έχεις;

 

Χαχα για να δούμε Μάνο...

Πάθος Αξιοπρέπεια Σεβασμός από το 1 9 6 6

 

 

Link to comment
Share on other sites

Παίδες καλησπέρα...Εξαφανίστηκε και σε σας απο το cu app η δυνατότητα online ανανέωσης μετά τις εργασίες αναβάθμισης;;;
Link to comment
Share on other sites

Παίδες καλησπέρα...Εξαφανίστηκε και σε σας απο το cu app η δυνατότητα online ανανέωσης μετά τις εργασίες αναβάθμισης;;;

 

Πριν λίγο έκανα το τελευταίο update και φαίνεται κανονικά. Κατέβασε το update.

Link to comment
Share on other sites

Πριν λίγο έκανα το τελευταίο update και φαίνεται κανονικά. Κατέβασε το update.

 

Θα το κοιτάξω και θα ενημερώσω!!

Link to comment
Share on other sites

Παίδες καλησπέρα...Εξαφανίστηκε και σε σας απο το cu app η δυνατότητα online ανανέωσης μετά τις εργασίες αναβάθμισης;;;

Και σε εμένα εξαφανίστηκε και δεν υπάρχει update να κάνω. Μπαίνω μέσω του σάιτ για να ανανεώσω από εκεί αλλά μου βγάζει μήνυμα ότι προσωρινά είναι εκτός λειτουργίας η online ανανέωση. Ωραία πράγματα!

Link to comment
Share on other sites

Και σε εμένα εξαφανίστηκε και δεν υπάρχει update να κάνω. Μπαίνω μέσω του σάιτ για να ανανεώσω από εκεί αλλά μου βγάζει μήνυμα ότι προσωρινά είναι εκτός λειτουργίας η online ανανέωση. Ωραία πράγματα!

 

Έσβησα την εφαρμογή την κατέβασα πάλι και τώρα δεν μπορώ να μπω

Link to comment
Share on other sites

καλησπέρα, ισως είναι χαζη η ερώτηση...για να κανω φορητοτητα σε ποιον πληρωνω τα 30? στη κοκκινη ή στο νέο πάροχο;ευχαριστω

Αγαπάτε ΑΛΛΗΛΟΥΣ- Κακο ΔΕΝ κανει...

Samsung Galaxy S2, HTC ONE(Μ7),Iphone6s, Samsung J7(2016),Samsung S9, iphone7,iphone 13pro max
Ipad 3,Ipad 5

Link to comment
Share on other sites

καλησπέρα, ισως είναι χαζη η ερώτηση...για να κανω φορητοτητα σε ποιον πληρωνω τα 30? στη κοκκινη ή στο νέο πάροχο;ευχαριστω
Στο νέο πάροχο

 

Sent from my SM-G935F using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Στο νέο πάροχο

 

Sent from my SM-G935F using Tapata ευχαριστω

Αγαπάτε ΑΛΛΗΛΟΥΣ- Κακο ΔΕΝ κανει...

Samsung Galaxy S2, HTC ONE(Μ7),Iphone6s, Samsung J7(2016),Samsung S9, iphone7,iphone 13pro max
Ipad 3,Ipad 5

Link to comment
Share on other sites

Νεότερη ενημέρωση!!! Τώρα μπαίνω κανονικά στην εφαρμογή αλλά η online ανανέωση ακόμα εξαφανισμένη Edited by papanikolis
Link to comment
Share on other sites

Νεότερη ενημέρωση!!! Τώρα μπαίνω κανονικά στην εφαρμογή αλλά η online ανανέωση ακόμα εξαφανισμένη

 

Και εμένα το ίδιο. Τους πήρα τηλέφωνο και μου είπαν ότι λόγω εργασιών η online ανανέωση θα είναι διάθεσιμη από αύριο το πρωί.

Link to comment
Share on other sites

Μου ήρθε πριν είκοσι λεπτά.

 

<<ENHMEPΩTIKO MHNYMA: AΠO TIΣ 00.01 EΩΣ TIΣ 10.00 TO ΠPΩI, TO CU SITE KAI TO CU APP ΔEN ΘA EINAI ΠPOΣBAΣIMA ΛOΓΩ EPΓAΣIΩN ANABAΘMIΣHΣ TΩN YΠHPEΣIΩN MAΣ. EPΓAZOMAΣTE ΓIA NA ΣOY ΠPOΣΦEPOYME AKOMA KAΛYTEPEΣ ΨHΦIAKEΣ EMΠEIPIEΣ. EYXAPIΣTOYME!>>

 

Δεν προλαβα να ανανέωσω......

In the down down of the writing we became robes...
Link to comment
Share on other sites

Δεν χρησιμοποιώ το CU App γιατί ανανεώνω τα κινητά της συζύγου και των παιδιών μου - εγώ έχω frog. Συνήθως από το vodafonecu.gr. Αν και ακόμα φαίνεται ανενεργή η ανανέωση στο vodafonecu.gr, μόλις κατάφερα και την έκανα από το myvodafone, στο vodafone.gr. Για όποιον δεν το χρησιμοποιεί, μπαίνεις με τα ίδια στοιχεία όπως και στο vodafonecu και στο app. Ήρθανε κανονικά και τα bonus όλα (just surf και πάρε νάχεις).
Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to Vodafone CU, Νέο Καρτοκινητό Vodafone
  • The topic was locked
  • The topic was unlocked
  • This topic was locked and unlocked

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

×
×
  • Create New...