Jump to content

Vodafone CU, Νέο Καρτοκινητό Vodafone


Soulman
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Ρε παιδιά μια απορία. Πως γίνεται εγω να εχω το talk2vodafone 300 με 500 λεπτά σύνολο και άλλοι να έχουν σύνολο 400; Εχει να κάνει με το ποτε έκανε το νούμερο ο καθένας;
Link to comment
Share on other sites

Ρε παιδιά μια απορία. Πως γίνεται εγω να εχω το talk2vodafone 300 με 500 λεπτά σύνολο και άλλοι να έχουν σύνολο 400; Εχει να κάνει με το ποτε έκανε το νούμερο ο καθένας;

Οποίος κάνει μέσω εφαρμογής ενεργοποίηση πακέτων τους δίνει 200+200 και 100 bonus

''Samsung Galaxy S7 Edge''

''Ipad mini 2''

Link to comment
Share on other sites

Παιδιά, τα 200 λεπτα προς ολους με μονο με 5 ευρω

που δινει ο ΟΤΕ και η Wind προφανως δεν ισχυουν στη Vodafone.

Για να σου δωσει η Vodafone 5 ευρω προς ολους, πρεπει να βαλεις

οπωσδηποτε 10 ευρω χρονο ομιλιας. Σωστα ή μου ξεφευγει κατι

πριν να φυγω απο τη Vodafone?

 

Φυσικά και ισχύουν στο Vodafone CU και στο κατοκινητό που δεν έχει τα 400 λεπτά με την ανανέωση .

Η μονη διαφορά με την άλλη εταιρεία είναι στην αυτόματη ενεργοποίηση

Η cosmote δίνει τα 200 λεπτά με 5 ευρώ κάθε φορά που σου τελιώνουν τα λεπτά ομιλίας.

Η Vodafone στο καρτοκινητό τα δίνει κάθε φορά που βάζεις κάρτα 10 ευρώ ακόμα και αν έχεις υπόλοιπο λεπτών ομιλίας.

Αλλά μπορείς να κάνεις μόνος σου την ενεργοποίηση όποτε θές.

Link to comment
Share on other sites

Οποίος κάνει μέσω εφαρμογής ενεργοποίηση πακέτων τους δίνει 200+200 και 100 bonus

 

όχι, εχω δυο φιλους που τους εβαλα να μπουν στην εφαρμογή και να κανουν ανανεωση πακετου από εκει, και τους δινει 200-100-100

Link to comment
Share on other sites

όχι, εχω δυο φιλους που τους εβαλα να μπουν στην εφαρμογή και να κανουν ανανεωση πακετου από εκει, και τους δινει 200-100-100

 

Ισχύει: ανανέωση από την εφαρμογή: 200 + 200 + 100 bonus. Τσεκαρισμένο μόλις τώρα

Link to comment
Share on other sites

όχι, εχω δυο φιλους που τους εβαλα να μπουν στην εφαρμογή και να κανουν ανανεωση πακετου από εκει, και τους δινει 200-100-100

Δεν ξέρω για τους φίλους σου αλλά σε εμενα και σε άλλους 7-8 που το έχουμε ισχύει κανονικα

''Samsung Galaxy S7 Edge''

''Ipad mini 2''

Link to comment
Share on other sites

Δεν ξέρω για τους φίλους σου αλλά σε εμενα και σε άλλους 7-8 που το έχουμε ισχύει κανονικα

 

βρε παιδια το ξερω ότι ισχύει!!! αυτό λεω... και σε εμενα έτσι είναι.

 

αλλα ΓΙΑΤΙ να είναι σε μενα και σε άλλους όχι? αυτό δεν καταλαβαίνω.

είναι θέμα του ποτε ειχαν ενεργοποιησει την καρτα?

είναι θέμα ποσες ανανεωσεις κανουν γενικα?

τωρα θα μου πεις... πηγαινε και ρωτα σε κανα κατάστημα βονταφον....ναι οκ, αυτό θα κανω :D

απλα είπα μήπως το εχει συναντησει και άλλος

Link to comment
Share on other sites

Από ότι θυμάμαι, πρέπει να ισχύει για παλιούς συνδρομητές.

 

είναι λιγο περιεργο.... γαιτι νομιζω ότι αυτοι ειχαν κανει cu πριν από μενα.... απλα εβαζαν μια καρτα στο τοοοοοοσο

Link to comment
Share on other sites

παιδια ριξτε μια ματια Q απιστευτα χαμηλες τιμες με 6€ εχεις 1524 mb 1000' προς Q(αχρηστα μεν τζαμπα δε),200' προς ολους κ δωρεαν τν πλοηγηση στην εφαρμογη whatsapp συν τπυ οτι εχει χρεωση ανα λεπτο απο το πρωτο λεπτο και οχι ελαχιστη τα 3' ανα κληση Edited by loyros
Αν δεν κάνεις θυσίες για τις ιδέες σου ή εσύ δεν αξίζεις ή οι ιδέες σου. Έζρα Πάουντ
Link to comment
Share on other sites

παιδια ριξτε μια ματια Q απιστευτα χαμηλες τιμες με 6€ εχεις 1524 mb 1000' προς Q(αχρηστα μεν τζαμπα δε),200' προς ολους κ δωρεαν τν πλοηγηση στην εφαρμογη whatsapp συν τπυ οτι εχει χρεωση ανα λεπτο απο το πρωτο λεπτο και οχι ελαχιστη τα 3' ανα κληση

 

Ποια πακέτα είναι αυτα;

Link to comment
Share on other sites

οχι απλα στο τσακ ειμαι να αλλαξω απο καρτοσυμβολαιο cosmote και ψαχνω και εναν καλο λογο απο αλλου.τα πακετα ειναι ολα on line τα mb τα δινει απλα με μια ανανεωση των 10€ παλι online
Αν δεν κάνεις θυσίες για τις ιδέες σου ή εσύ δεν αξίζεις ή οι ιδέες σου. Έζρα Πάουντ
Link to comment
Share on other sites

Κάνε ένα test drive με μια κάρτα πρώτα, μήπως απογοητευτείς με το σήμα και μετά ψάχνεσαι.
Link to comment
Share on other sites

το σημα ειναι wind για αυτο και οι ενδοιασμοι
Αν δεν κάνεις θυσίες για τις ιδέες σου ή εσύ δεν αξίζεις ή οι ιδέες σου. Έζρα Πάουντ
Link to comment
Share on other sites

Για αυτό το λέω.

Έχω εδώ ένα κινέζικο κλώνο iphone 5 που μου έδωσε ένας φίλος για να το φτιάξω λιγάκι. Στην αρχή είχα βάλει κάρτα wind και πολλές φορές δεν έβρισκε καν σήμα. Νόμιζα ότι είχε πρόβλημα. Γυρισμένο στο 2G. Που και που έπιανε αλλά το έχανε πάλι. Μετά δοκιμάζω με μια vodafone(ήθελε nano sim τρομάρα του) και ήταν μια χαρά. Αυτό που θέλω να πω, είναι πως σε μια συσκευή που αναμενόμενα δεν έχει καλό δέκτη είχε αυτή τη συμπεριφορά, αλλά είναι υπαρκτή η διαφορά σε σχέση με τους άλλους. Τώρα σε 4G μπορεί να πιάνει η Wind/Q, αλλά εκτός του ότι μπορεί να μην έχει παντού, για ομιλία το 2G δίκτυό της δεν εμπιστεύομαι...

Link to comment
Share on other sites

Για αυτό το λέω.

 

 

Έχω εδώ ένα κινέζικο κλώνο iphone 5 που μου έδωσε ένας φίλος για να το φτιάξω λιγάκι. Στην αρχή είχα βάλει κάρτα wind και πολλές φορές δεν έβρισκε καν σήμα. Νόμιζα ότι είχε πρόβλημα. Γυρισμένο στο 2G. Που και που έπιανε αλλά το έχανε πάλι. Μετά δοκιμάζω με μια vodafone(ήθελε nano sim τρομάρα του) και ήταν μια χαρά. Αυτό που θέλω να πω, είναι πως σε μια συσκευή που αναμενόμενα δεν έχει καλό δέκτη είχε αυτή τη συμπεριφορά, αλλά είναι υπαρκτή η διαφορά σε σχέση με τους άλλους. Τώρα σε 4G μπορεί να πιάνει η Wind/Q, αλλά εκτός του ότι μπορεί να μην έχει παντού, για ομιλία το 2G δίκτυό της δεν εμπιστεύομαι...

 

 

Κανεις λαθος η Wind εχει καλη ποιοτητα σε ομιλια ακομα και σε Gprs.εχουν ολοι οι συγγενεις wind.Εχω 2 στο χωριο και κανουν κλησεις με Gprs κανονικα και χωρις θεματα.Μονο καμια φορα θεμα χωρητικοτητας.2ον εχει ριξει πολυ 800αρι στο 4G-LTE και κανει παρτυ με την καλυψη.Η κοσμοτε με edge στο θεμα κλησης μεσα στην θεσσαλονικη ειναι χειροτερη απο Wind.

My list of Devices: 2012 ZTE Blade 2, 2014: ZTE Blade 3, Galaxy S Duos 2 2015: Switch to Windows Phone Lumia 535, 2016: Moving to iOS with iPhone 5s, 2018: Back to Android Redmi 5 Plus, 2019: Xiaomi Redmi Note 7, 2020: iPhone SE 2020 , 2022: iPhone 13, 2023: iPhone 14 Pro 

Tablets: iPad 9th Gen 64GB WiFi 

Mobile: What’s Up+ Nova Unlimited All

Σταθερή: Cosmote 100/10 FTTH, Nova 200/20 FTTH, Cosmote Adsl 24

Link to comment
Share on other sites

Μπορεί στη περιοχή σου. Εκεί που έχω δοκιμάσει εγώ είναι πολύ άσχημο το σήμα, και δεν μπορεί να κάνω λάθος όταν κόβονται κλήσεις. Δεν μίλησα για ποιότητα κλήσης, όπου παίζει ρόλο και η συσκευή, αλλά για ένταση απλού GSM σήματος.
Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα μήπως ξέρει κάποιος αν μπόρουμε να πάρουμε στήν εξυπηρέτηση πελατών της vodafone απο το καρτοκινητό cu ΑΤΕΛΩΣ;( ΠΡΟΣΟΧΗ ΔΕΝ ΘΕΛΩ ΝΑ ΠΑΡΩ ΣΤΟ 1252)
Link to comment
Share on other sites

ερώτηση το vodafone 1+1 παίζει σε καρτοκινητό;
εσπρεσοσυζητήσεις www.e-spresso.gr
Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα μήπως ξέρει κάποιος αν μπόρουμε να πάρουμε στήν εξυπηρέτηση πελατών της vodafone απο το καρτοκινητό cu ΑΤΕΛΩΣ;( ΠΡΟΣΟΧΗ ΔΕΝ ΘΕΛΩ ΝΑ ΠΑΡΩ ΣΤΟ 1252)

13840

ερώτηση το vodafone 1+1 παίζει σε καρτοκινητό;

Ναι

Link to comment
Share on other sites

Σήμερα έβαλα 10€ με online ανανέωση και πήρα 500+500mb. Μέχρι πότε ισχύει αυτή η προσφορά; Νόμιζα ότι ήταν μόνο τον προηγούμενο μήνα
Link to comment
Share on other sites

Αυτό το εμαιλ μου ήρθε σήμερα.

 

Κάνε τώρα online ανανέωση από 10€ και θα λάβεις 1 GB δώρο!

Και τα δωρεάν MBs δεν τελειώνουν εδώ. Με κάθε επόμενη online ανανέωσή σου μέσα στο μήνα λαμβάνεις 250 ΜΒ δώρο.

 

Ανανέωσε τώρα το χρόνο ομιλίας σου

 

•Η προσφορά ισχύει μέχρι 28/12/2015

•To 1GB bonus ισχύει για την πρώτη online ανανέωση του μήνα (με χρεωστική, πιστωτική ή PayPal)

•Τα 250ΜΒ Bonus ισχύουν για ανανεώσεις χρόνου ομιλίας από 10€ και άνω

Link to comment
Share on other sites

Σήμερα έβαλα 10€ με online ανανέωση και πήρα 500+500mb. Μέχρι πότε ισχύει αυτή η προσφορά; Νόμιζα ότι ήταν μόνο τον προηγούμενο μήνα

Οσο δεν ανακοινώνουν κάτι , μάλλον θα ισχύει επ αόριστον...

Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to Vodafone CU, Νέο Καρτοκινητό Vodafone
  • The topic was locked
  • The topic was unlocked
  • This topic was locked and unlocked

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

×
×
  • Create New...