Jump to content

Vodafone CU, Νέο Καρτοκινητό Vodafone


Soulman
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

εχω ηδη αναφερει στο call center για το συγκεκριμενο καταστημα, οχι τοσο για να παθει κατι , ηταν ευγενικη, οσο να μαθουν ρε παιδια...Δεν γινεται ο καθενας να λεει τα δικα του...

 

@mythos bt, θα μπορουσες να μου πεις κατι;

ειναι εφαπαξ η χρεωση αυτη; δλδ 14 κ κατι κ τελος;ειμαι καχυποπτη με ολα πλεον...ακομα κ με αυτα που διαβαζω...Μπορουν να κρυβουν διαφορα δυσαρεστα οι συγκεκριμενες λεξεις που εχουν επιλεγει καθε φορα. Σε ευχαριστω πολυ πολυ!

 

Ναι ειναι εφαπαξ, δεν υπαρχει παγιο για τα καρτοκινητα.Το ποστ του fandango εξηγει αναλυτικα.

Link to comment
Share on other sites

Είδα πριν λίγο μια διαφήμιση για smart deals και στην καρτοκινητή με ταυτοποίηση του αριθμού ή κάτι τέτοιο. Γνωρίζει κανείς τι ακριβώς είναι???
Link to comment
Share on other sites

Σας ευχαριστω ΠΑΡΑ πολυ παιδια. Να στε καλα!

Υγ το νοκια 5800 εχω...μου ειπε οτι ειναι οκ η τυπισσα. Ξερω γω;...

"A dreamer is one who can only find his way by moonlight, and his punishment is that he sees the dawn before the rest of the world." O.W.
Link to comment
Share on other sites

Είδα πριν λίγο μια διαφήμιση για smart deals και στην καρτοκινητή με ταυτοποίηση του αριθμού ή κάτι τέτοιο. Γνωρίζει κανείς τι ακριβώς είναι???

 

το δα και εγω αλλα δε λέει κατι στο site

Link to comment
Share on other sites

Βρήκα σήμερα σε 2 "Νέο Καρτοκινητό" που έχω, από μία αναπάντητη από τον αριθμό 1237.

Τι είναι αυτό το 1237;

Τι να με θέλανε;

Link to comment
Share on other sites

το δα και εγω αλλα δε λέει κατι στο site

 

ετυχε να το ακουσω. ειπαν οτι αν πας για ταυτοποιηση σε καταστημα vodafone, μπορεις να εχεις το κινητ της αρεσκειας σου απο 19€. αυτο επιασα. δεν ξερω αν ειπαν κατι αλλο.

Link to comment
Share on other sites

Βρήκα σήμερα σε 2 "Νέο Καρτοκινητό" που έχω, από μία αναπάντητη από τον αριθμό 1237.

Τι είναι αυτό το 1237;

Τι να με θέλανε;

 

και εγω το ιδιο. Ισα ισα δεν προλαβα να απαντησω. Καποιος που απαντησε να μας ενημερωσει.

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

http://www.xblog.gr/?p=7542 μηπως ειναι κατι σαν αυτο;;;
"A dreamer is one who can only find his way by moonlight, and his punishment is that he sees the dawn before the rest of the world." O.W.
Link to comment
Share on other sites

ηρθε απάντηση της vodafone στην κοτε.Με οποια καρτα ανανέωσης και αν βάλεις απεριόριστα στα vodafone cu δεν θυμαμαι αν ηταν και σε συνδέσεις
Link to comment
Share on other sites

ηρθε απάντηση της vodafone στην κοτε.Με οποια καρτα ανανέωσης και αν βάλεις απεριόριστα στα vodafone cu δεν θυμαμαι αν ηταν και σε συνδέσεις

 

ναι εχτες στις 7 και κατι βγηκε μπορει να το δειτε ολοι στο παρακατω λινκ

. μας επριξε τοσον καιρο με το σημα καμπανα που δεν ειναι ισχυει και οτι ολοι οσοι φευγουνε απο φορητοτητα πανε στην κοσμοτε.. αμαν πια την αποστομωσε η vodafone ετσι απλα για να μην ξεχνομαστε power to you !!!! . δεν ειναι τυχαιο αυτο

επιτελους αλλαξαν το ρολοι του ρευματος με ψηφιακο και μπηκαμε στην μηνιαια τηλεμετρηση , παντως 2 λογαριασμοι ρευματος για αλλαγη ρολογιου επανωτοι δεν περιμενα να δω .

Link to comment
Share on other sites

ηρθε απάντηση της vodafone στην κοτε.Με οποια καρτα ανανέωσης και αν βάλεις απεριόριστα στα vodafone cu δεν θυμαμαι αν ηταν και σε συνδέσεις

καλά μα ούτως ή άλλως η μικρότερη κάρτα είναι 5€ άρα το ίδιο δεν άλλαξε κάτι, σωστά; λέει όποια κάρτα κι αν ξύσεις οποτε αν βάλεις 3€ από το κατάστημα δεν ισχύει προφανώς

Ο λογικός άνθρωπος προσαρμόζεται στο κόσμο γύρω του...

Ο παράλογος επιμένει να προσπαθεί να προσαρμόσει τον κόσμο στον εαυτό του...

Γι' αυτό το λόγο κάθε πρόοδος εξαρτάται από τον παράλογο!!!

 

George Bernard Shaw

Link to comment
Share on other sites

καλά μα ούτως ή άλλως η μικρότερη κάρτα είναι 5€ άρα το ίδιο δεν άλλαξε κάτι, σωστά; λέει όποια κάρτα κι αν ξύσεις οποτε αν βάλεις 3€ από το κατάστημα δεν ισχύει προφανώς

 

ναι φυσικά αλλο ομως να βαλεις 10 ευρώ , άλλο 5 και αλλο οπως στην κοτε να βαλεις 5 και να σου αφαιρεθούν 3!

Link to comment
Share on other sites

καλά μα ούτως ή άλλως η μικρότερη κάρτα είναι 5€ άρα το ίδιο δεν άλλαξε κάτι, σωστά; λέει όποια κάρτα κι αν ξύσεις οποτε αν βάλεις 3€ από το κατάστημα δεν ισχύει προφανώς

 

Σωστή η παρατήρησή σου. Λεπτομέρεια που κάνει την διαφορά.

Βλέπω απάντηση από τον ανταγωνισμό με sms και χρόνο ομιλίας για όλα τα δίκτυα ανάλογα με την κάρτα ανανέωσης για να έχεις διπλό όφελος.

Πάντως είναι σπαστικό να έχεις χρόνο ομιλίας (π.χ. 20€) και για να αγοράσεις 1200+1200 να θες 7€ όταν ο ανταγωνισμός δίνει τα 1500+1500 με 3€ ενώ αντίθετα αν ξύσεις κάρτα 5€ να έχεις 1500+1500. Μπέρδεμα.

Link to comment
Share on other sites

ναι φυσικά αλλο ομως να βαλεις 10 ευρώ , άλλο 5 και αλλο οπως στην κοτε να βαλεις 5 και να σου αφαιρεθούν 3!

ναι η προσφορά τα σπάει δε το συζητάμε εννοείται αυτό σε σχέση με τη ξεφτίλα που έβγαλε η cote λέει τρελλά, η απορία μου ήταν απλά ότι δεν έβγαλε κάτι καινούργιο απλά διαφήμισε με διαφορετικό τρόπο τη προσφορά με τα 5€ για cu που είχε βγάλει ήδη από τη προηγούμενη εβδομάδα ανοίγοντας καθαρά πόλεμο στη cote προκαλώντας τη δεν εβγαλε κατι νεο

Ο λογικός άνθρωπος προσαρμόζεται στο κόσμο γύρω του...

Ο παράλογος επιμένει να προσπαθεί να προσαρμόσει τον κόσμο στον εαυτό του...

Γι' αυτό το λόγο κάθε πρόοδος εξαρτάται από τον παράλογο!!!

 

George Bernard Shaw

Link to comment
Share on other sites

Ένανα αίτηση φορητότητας από συμβόλαιο cosmote σε νεό καρτοκινητό και σήμερα πήρα την κάρτα. Ενεργοποίηση την άλλη Παρασκευή. Βλέπω όμως πάνω στο φακελάκι της κάρτας γράφει CU ενώ εγώ ζήτησα νέο καρτοκινητό. Τι πρέπει να κάνω τώρα;

I can't tell you what the Cuore Sportivo is...

You have to see it for yourself.

Link to comment
Share on other sites

Ένανα αίτηση φορητότητας από συμβόλαιο cosmote σε νεό καρτοκινητό και σήμερα πήρα την κάρτα. Ενεργοποίηση την άλλη Παρασκευή. Βλέπω όμως πάνω στο φακελάκι της κάρτας γράφει CU ενώ εγώ ζήτησα νέο καρτοκινητό. Τι πρέπει να κάνω τώρα;

 

Όταν ενεργοποιηθεί το νούμερο έλεγξε αν είναι νέο καρτοκινητό ή cu και ανάλογα κάλεσε το 1266 για αλλαγή πακέτου.

Link to comment
Share on other sites

Επειδη μπαινω απο κινητο και δεν μπορω να δω το βιντεακι απο το γιου τιουμπ,μπορει καποιος να εξηγησει αναλυτικα την νεα απαντηση-προσφορα της βονταφον;
[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Επειδη μπαινω απο κινητο και δεν μπορω να δω το βιντεακι απο το γιου τιουμπ,μπορει καποιος να εξηγησει αναλυτικα την νεα απαντηση-προσφορα της βονταφον;

Με κάθε ανανέωση των 5 ευρώ σου δίνει 1500' ομιλίας και 1500 sms προς όλη τη Cu παρέα.

Σου τα' δωσα όλα όχι όμως και το θάνατό μου. Αυτό άσε με να το κρατήσω εγώ.

http://img412.imageshack.us/img412/1559/28923n.gif

Καλό Πάσχα!

Link to comment
Share on other sites

Μα και πρινη με 5 ευρω δεν εδινε 1500 λεπτα και μηνυματα προς cu και με 10 ευρω προς ολους;αρα τι αλλαξε με το 5ευρω;
[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Μα και πρινη με 5 ευρω δεν εδινε 1500 λεπτα και μηνυματα προς cu και με 10 ευρω προς ολους;αρα τι αλλαξε με το 5ευρω;

αυτό δεν αναφέρω παραπάνω; δεν άλλαξε η προσφορά άλλαξε το λανσάρισμα της, απλά πλέον λέει ξεκάθαρα που απευθύνεται με το διάλογο που λέει

-μα και οι άλλοι τα ίδια δε σου δίνουν;

-οι άλλοι δε σου δίνουν, σου παίρνουν 3 ευρώ!

 

ΥΓ: και απλά στο τέλος δε λέει με ανανέωση 5ευρώ αλλά με ότι κάρτα ξύσεις η μικρότερη είναι βεβαια 5 ευρώ οποτε η προσφορά παραμένει ακριβώς η ίδια

Ο λογικός άνθρωπος προσαρμόζεται στο κόσμο γύρω του...

Ο παράλογος επιμένει να προσπαθεί να προσαρμόσει τον κόσμο στον εαυτό του...

Γι' αυτό το λόγο κάθε πρόοδος εξαρτάται από τον παράλογο!!!

 

George Bernard Shaw

Link to comment
Share on other sites

Μα και πρινη με 5 ευρω δεν εδινε 1500 λεπτα και μηνυματα προς cu και με 10 ευρω προς ολους;αρα τι αλλαξε με το 5ευρω;

 

Με τη διαφήμιση δεν άλλαξε απολύτως τίποτα. Πιστεύω ότι με την διαφήμιση η Vodafone ήθελε να μας υπενθυμίσει ότι η Cosmote δίνει 1500' και 1500 sms με 3 ευρώ, ενώ η Vodafone εντελώς δωρεάν. Επίσης, το «με όποια κάρτα και αν ξύσεις» είναι παραπλανητικό γιατί - όπως προείπε ο φίλος pan82 - η μικρότερη κάρτα ανανέωσης είναι 5 ευρώ. ;)

Σου τα' δωσα όλα όχι όμως και το θάνατό μου. Αυτό άσε με να το κρατήσω εγώ.

http://img412.imageshack.us/img412/1559/28923n.gif

Καλό Πάσχα!

Link to comment
Share on other sites

Με τη διαφήμιση δεν άλλαξε απολύτως τίποτα. Πιστεύω ότι με την διαφήμιση η Vodafone ήθελε να μας υπενθυμίσει ότι η Cosmote δίνει 1500' και 1500 sms με 3 ευρώ, ενώ η Vodafone εντελώς δωρεάν. Επίσης, το «με όποια κάρτα και αν ξύσεις» είναι παραπλανητικό γιατί - όπως προείπε ο φίλος pan82 - η μικρότερη κάρτα ανανέωσης είναι 5 ευρώ. ;)

Σωστός!! Και παλι βέβαια παραμένει η καλύτερη προσφορά στη καρτοκινητή αυτή τη στιγμή το cu και απλά η voda στο τονίζει περισσότερο! Αν και θα προτιμούσα μια απάντηση με ότι κάρτα κι αν βάλεις 1500&1500 προς όλη τη voda να πατήσει τη cosmote κάτω αφού πλέον το ξεφτίλησε στις προσφορές το κόκκινο δίκτυο θα μπορούσε πιστεύω να το κάνει κι αυτό

Ο λογικός άνθρωπος προσαρμόζεται στο κόσμο γύρω του...

Ο παράλογος επιμένει να προσπαθεί να προσαρμόσει τον κόσμο στον εαυτό του...

Γι' αυτό το λόγο κάθε πρόοδος εξαρτάται από τον παράλογο!!!

 

George Bernard Shaw

Link to comment
Share on other sites

Όσοι συνδρομητές CU έχουν εγγραφεί έστω και μία φορά στην υπηρεσία CU All Day έως τις 30 Απριλίου 2010, θα μπορούν να παραμείνουν ή να ξαναεγγραφούν όποτε επιθυμούν ώστε να έχουν διαθέσιμα 60 λεπτά ομιλίας και βίντεο-κλήσεων προς συνδρομητές CU αλλά και προς όλα τα δίκτυα σταθερής τηλεφωνίας,για 24 ώρες με χρέωση μόνο 0,35 €! Για εγγραφή στην υπηρεσία στείλε δωρεάν κενό SMS στο 1324.

 

Αυτό γιατί δεν το διαφημίζουν τώρα???Παιδιά όποιος έχει cu και δεν έχει εγγραφεί στην υπηρεσία ενεργοποιήστε την και είστε comple!!!

Οι αγγελίες είναι επιτρεπτές μόνο στο buy&sell.
Link to comment
Share on other sites

παιδια παιζει μια διαφήμιση για smart deals και στην καρτοκινητή με ταυτοποίηση του αριθμού vodafone. στο site της vodafone δεν εχει κατι, πηγες κανενας σε καταστημα να ρωτησει????
Link to comment
Share on other sites

παιδια παιζει μια διαφήμιση για smart deals και στην καρτοκινητή με ταυτοποίηση του αριθμού vodafone. στο site της vodafone δεν εχει κατι, πηγες κανενας σε καταστημα να ρωτησει????

 

Λογικά έχει κάποια συγκεκριμένα κινητά που μπορείς να τα αγοράσεις με 19 ΕΥΡΩ...Δε νομίζω να είναι κάτι σπουδαίο...Πρέπει να δίνει τις λεγόμενες ''φθηνές συσκευές'' που μπορείς να βρεις και σε διάφορα πολυκαταστήματα κατά καιρούς...Με κάθε επιφύλαξη όλα αυτά...

Οι αγγελίες είναι επιτρεπτές μόνο στο buy&sell.
Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to Vodafone CU, Νέο Καρτοκινητό Vodafone
  • The topic was locked
  • The topic was unlocked
  • This topic was locked and unlocked

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

×
×
  • Create New...