Jump to content

Vodafone CU, Νέο Καρτοκινητό Vodafone


Soulman
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Οκ,καλως και τελευτεα ερωτηση,αν καταλαβα καλα η υπηρεσια 1 λεπτο το λεπτο εχει προταιραιοτητα υπερ του νον στοπ.Δηλαδη αν μιλας με τον αριθμο που εχεις δηλωμενο εχεις την χρεωση του 1 λεπτου και δεν καταναλωνεις από τον δωρεαν χρονο των 30 λεπτων,σωστα?

Ήρθε η ώρα για ένα νέο Σπίτι

http://www.aeginahomes.gr/

Link to comment
Share on other sites

Ναι ακριβώς έτσι.

1η προταιραιότητα στο 1 cents

2η στο vodafone +σταθερά weekend

3η στο Vodafone και σταθερά

4η Στο για όλους

To μόνο που δεν ξέρω είναι αν έχει προτερεότητα το μηνιαίο πρόγραμμα προς όλους, ή το εβδομαδιαίο.

Link to comment
Share on other sites

Σου μεταφερει το υπολοιπα και μετα το διαστημα του ενος μηνα?Επειδη σκεφτηκα βασικα κατι περιεργο.Αν καθε βδομάδα αφήνεις υπόλοιπο.Δηλαδή μιλας 8 λεπτά την βδομάδα,τοτε την πέμπτη βδομάδα μπορεις να φτασεις τα (4*22)+30=118 λεπτα δωρεαν?

Ήρθε η ώρα για ένα νέο Σπίτι

http://www.aeginahomes.gr/

Link to comment
Share on other sites

Ναι συνέχεια τα μεταφέρει αλλά προφανώς κάπια στιγμή θα πρέπει να τα καταναλώσεις, αλλιώς δεν έχει νόημα να τα αγοράζεις συνέχεια.
Link to comment
Share on other sites

ξέρετε ποια ειναι η ελάχιστη χρέωση για τα 30 λεπτά και 30 σμσ με 5€?

 

edit: ευχαριστώ "hostis"

Link to comment
Share on other sites

ξέρετε ποια ειναι η ελάχιστη χρέωση για τα 30 λεπτά και 30 σμσ με 5€?

 

Ελάχιστη χρέωση για φωνητικές κλήσεις δεν υπάρχει.

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

εχει η vodafone ειδοποιηση κλησεων?

Εδώ και χρόνια. Καλείς 1285 για ενεργοποίηση.

http://www.myphone.gr/forum/image.php?type=sigpic&userid=862&dateline=1324629158
Link to comment
Share on other sites

εχω μια καρτα vodafone cu 5 χρονια τωρα αλλα χτες στο κινητο μου εδειχνε οτι δεν υπαρχει καρτα sim απο χτες δεν εχει ξαναλειτουργησει η καρτα μου βγαζει συνεχεια το ιδιο μυνημα,δοκιμασα να την βαλω και σε ενα αλλο κινητο αλλα παλι τα ιδια.Θα ηθελα να μου πειτε αν μπορουν στην vodafone να μου αλλαξουν καρτα αλλα να κρατησω τον ιδιο αριθμο

 

Και εγώ εχτές έπαθα ΑΚΡΙΒΩΣ το ίδιο πράγμα... Εκανα αντικατασταση... Ολα ΟΚ

[sIGPIC][/sIGPIC]ΣΣΣ... Μας ακούνε!!!
Link to comment
Share on other sites

Και εγώ εχτές έπαθα ΑΚΡΙΒΩΣ το ίδιο πράγμα... Εκανα αντικατασταση... Ολα ΟΚ

 

Σε περίπτωση φθοράς της κάρτας ΣΙΜ αυτή πρέπει να αντικατασταθεί, οπότε και όλα τα αποθηκευμένα δεδομένα (επαφές, μηνύματα) χάνονται... Η αντικατάσταση χρεώνεται νομίζω κάπου 17,5 ευρώ, εκτός αν κάνεις φορητότητα, πράγμα που σημαίνει όμως ότι αν δεν δουλεύει η παλιά κάρτα, θα μείνεις αναγκαστικά χωρίς κινητό για κάποιες μέρες

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

kalhspera

8a h8ela na ma8w ton tropo me ton opoio 8a mporesw na kanw to kinito se vodafone ala cart giati ema8a apo enan filo pws uparxei mia prosfora pou mporeis na milas me enan ari8mo vodafone pou exeis epileksei oso exeis monades sthn karta sou...

dld exeis 10euro 8a miliseis 1000lepta,exeis 5 euro milas 500lepta k paei legontas....ali8ebei auth h prosfora?pws 8a mporesw na kanw ton ari8mo m apo cu se ala cart??filika Nikos

Link to comment
Share on other sites

kalhspera

8a h8ela na ma8w ton tropo me ton opoio 8a mporesw na kanw to kinito se vodafone ala cart giati ema8a apo enan filo pws uparxei mia prosfora pou mporeis na milas me enan ari8mo vodafone pou exeis epileksei oso exeis monades sthn karta sou...

dld exeis 10euro 8a miliseis 1000lepta,exeis 5 euro milas 500lepta k paei legontas....ali8ebei auth h prosfora?pws 8a mporesw na kanw ton ari8mo m apo cu se ala cart??filika Nikos

 

Τα λεει ξεκαθαρα μεσα στο site της vodafone, δεν ειναι δυσκολο να το ριξεις ενα ματι πρωτα ;)

 

 

http://www.vodafone.gr/live1/page.jsp?pid=0001020000&vars=0000000000

Link to comment
Share on other sites

kalhspera

8a h8ela na ma8w ton tropo me ton opoio 8a mporesw na kanw to kinito se vodafone ala cart giati ema8a apo enan filo pws uparxei mia prosfora pou mporeis na milas me enan ari8mo vodafone pou exeis epileksei oso exeis monades sthn karta sou...

dld exeis 10euro 8a miliseis 1000lepta,exeis 5 euro milas 500lepta k paei legontas....ali8ebei auth h prosfora?pws 8a mporesw na kanw ton ari8mo m apo cu se ala cart??filika Nikos

 

Καλείς 1266 και κάνεις την αλλαγή, η οποία πραγματοποιείται σε 24 ώρες. Όταν γίνει Ala carte θα καλέσεις το 1286 για να δηλώσεις τα 2 νούμερα Vodafone για τα οποία θα έχεις 0,01 ευρώ/min.:)

 

@GreekMu: Στο link που δίνεις δεν λέει πως γίνεται η αλλαγή προγράμματος...

Link to comment
Share on other sites

Εχω Vodafone A la Carte...

 

Αν ενεργοποιησω τα 30' τον μηνα με 9.9 € και συγχρονως ενεργοποιησω να μιλαω με 0,01 € το λεπτο ομιλιας με 2 αριθμους Vodafone της επιλογης μου, αν παρω καποιον απο αυτους τους 2 αριθμους, θα χρεωνομαι με λεπτο το λεπτο ή θα αφαιρουνται απο τα 30' που θα εχω αγορασει για τον μηνα;;

Link to comment
Share on other sites

Εχω Vodafone A la Carte...

 

Αν ενεργοποιησω τα 30' τον μηνα με 9.9 € και συγχρονως ενεργοποιησω να μιλαω με 0,01 € το λεπτο ομιλιας με 2 αριθμους Vodafone της επιλογης μου, αν παρω καποιον απο αυτους τους 2 αριθμους, θα χρεωνομαι με λεπτο το λεπτο ή θα αφαιρουνται απο τα 30' που θα εχω αγορασει για τον μηνα;;

 

Αν πάρεις τους αριθμούς που έχεις δηλώσει με 1 λεπτό το λεπτό,θα σου καταναλωθούν λεφτά από το υπόλοιπο της αξίας συνδιαλέξεών σου,όχι απο τα 30' του μήνα.

Link to comment
Share on other sites

Αν πάρεις τους αριθμούς που έχεις δηλώσει με 1 λεπτό το λεπτό,θα σου καταναλωθούν λεφτά από το υπόλοιπο της αξίας συνδιαλέξεών σου,όχι απο τα 30' του μήνα.

 

Ευχαριστω ;)

Link to comment
Share on other sites

Οταν μπαινεις στο μενου για να ενεργοποιησεις υπηρεσια οπως πχ "φθηνοτερα και απο συμβολαιο προς ολους",σε χρεωνει?Επειδη μπηκα και μου εφαγε 20 λεπτα,μουφα...

Ήρθε η ώρα για ένα νέο Σπίτι

http://www.aeginahomes.gr/

Link to comment
Share on other sites

Όχι ποτέ δεν με έχει χρεώσει. ϊσως να σε χρέωσε τίποτα καθυστερημένα ( π.χ. τίποτα μυνήματα.)
Link to comment
Share on other sites

Οχι βασικα προκειται για καινουριο αριθμο,τον οποιο ενεργοποιησε με το 1286 σαν πρωτη κληση για να ενεργοποιησω το προγραμμα που ανεφερα,αλλα δεν καταφερα γιατι δεν ειχα προπληρωμενο χρονο 12ε αλλα 1 ευρω για 12 μηνες οπως επειτα προσεξα αφου τερματιστηκε η κληση.

 

Απλως οταν μπηκα να ελεγξω υπολοιπο,μου ειπε 0.80 αντι για το 1ε...

Ήρθε η ώρα για ένα νέο Σπίτι

http://www.aeginahomes.gr/

Link to comment
Share on other sites

paidia kalispera...prospathisa na valo mia 3euri karta k m elege oti epeidi d exo katholou xrimata d mou ti dexete....k oti prepei na valo mia megaliteris axias...exei tixei k se alous?

Προφανώς πήγες να βάλεις καρτά ανανέωσης CU 3€ σε Vodafone a la carte, κάτι το οποίο δεν επιτρέπεται.

 

Όταν βάλεις μία 10άρα θα σου μπούν 13 ευρώ... (τουλάχιστον δεν χάνεις τα 3)

Link to comment
Share on other sites

mporo n kano ananeosi oxi apo to kin alla apo stathero?

 

lipon vrika lisi..mporeis na kaneis ananeosi meso alou tilefonou...thathela na rotiso tora...otan ginete i ananeosi meso alou til....se ayto pou egine i ananosi....t erxete minima....poy tou leei oti ananeothike o xronos omilias....ti akrivos leei auto to minima?

Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to Vodafone CU, Νέο Καρτοκινητό Vodafone
  • The topic was locked
  • The topic was unlocked
  • This topic was locked and unlocked

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

×
×
  • Create New...