Jump to content

One Tree Hill (CW - Star)


Lerris
 Κοινοποίηση

Ποιος είναι ο αγαπημένος σας χαρακτήρας στη σειρά;  

151 members have voted

  1. 1. Ποιος είναι ο αγαπημένος σας χαρακτήρας στη σειρά;

    • Lucas Scott
      34
    • Nathan Scott
      12
    • Brooke Davis
      36
    • Peyton Sawyer
      29
    • Haley James Scott
      14
    • Dan Scott
      8
    • Karen Roe
      4
    • Coach Whitey Durham
      3
    • Deb Scott
      2
    • Rachel Gatina
      9


Recommended Posts

Τους εχεις παρει τηλ να τους ρωτησεις αν εχουν σκοπο να τα φερουν?

Αν οχι...ας βοηθησει παλι το ξαδερφακι απο την Αθηνα:D

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 1,5χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Τους εχεις παρει τηλ να τους ρωτησεις αν εχουν σκοπο να τα φερουν?

Αν οχι...ας βοηθησει παλι το ξαδερφακι απο την Αθηνα:D

 

Πέρασα κι απ' τα δύο καταστήματα και ρώτησα και μου είπαν να περιμένω, γιατί δεν ξέρουν αν θα έρθουν! :mad: Τι να πεις... Εξυπηρέτηση σου λέει μετά! :wacko:

Αλλιώς, ή το ξαδερφάκι ή τα φιλαράκια από Θεσ/νίκη! :p

 

Edit: Που 'σαι Nelly για σχολιασμό (#69);;;

 

 

Bre paidia na sas rwthsw kati ??

Ta epeisodia pou blepetai apo tin deuteri season exoun ellinikous upotitlous??

H apla ta katebazete apo to internet h ta agaorazete apo to amazon me agglikous ??

Όχι, δεν έχουν ελληνικούς υπότιτλους! Εγώ προσωπικά έχω το box set της 2ης σαιζόν, αλλά υπάρχουν και στο ίντερνετ, μόνο με αγγλικούς κι εκεί! Λογικά όμως σε λίγο καιρό θα κυκλοφορήσει και η 2η στην Ελλάδα με ελληνικούς υπότιτλους.

[sIGPIC][/sIGPIC]

"To Be or Not to Be a Snarf"?

That's the real question!

Link to comment
Share on other sites

 

 

Ότι Μπρουκ και Πέιτον μάλωσαν;

Ήταν άπαιχτο φινάλε! Αλήθεια, Nelly, ποιά πιστεύεις ότι είχε το τεστ εγκυμοσύνης στην τσάντα της; Η Ρέιτσελ ή η Μπρουκ; Εγώ πάντως έχω μπερδευτεί! Όπως επίσης, ποιός έγραψε ΔΟΛΟΦΟΝΟΣ στον τοίχο του Νταν; Μήπως η Ντεμπ;;;

 

Τι πιστεύεις-πιστεύετε;;(Απλώς αναφέρομαι στην nelly επειδή το είδε. Αλλά μπορεί να μοιραστεί τις υποψίες του όποιος θέλει, φυσικά.)

 

Sorry για την καθυστέρηση,δε σε ξέχασα εννοείται!

 

 

Από τη μια στεναχωρήθηκα για Peyton και Brooke αλλά από την άλλη πρέπει να είναι πολύ άσχημη και η θέση της Brooke μετά από όσα πέρασε..και είναι η καλύτερη της φίλη! Δε μπορεί πια και αυτή να θέλει το Jake,μια χαρά παιδί;:p

Πολύ ευτυχία είχαν τελευταία οι Nathan και Haley, ήταν αναμενόμενο ότι κάτι στραβό θα πήγαινε! Αλλά παραπήγε.. Πιστεύω θα σωθεί ο Nathan.

 

Δεν ξέρω ποια μπορεί να είναι έγκυος,μπορεί και απλά να έκανε το τεστ προληπτικά όποια και να ήταν γιατί δε μου κολλάει εγκυμοσύνη στις 2 αυτές.. ειδικά στη Brooke που είναι γνωστό ότι είναι η συμπάθειά μου :D

 

Όσο για το μήνυμα στον τοίχο, πολύ θα ήθελα να το έγραψε ο Keith αλλά δε γίνεται :p

 

Μα που ξέρεις, μπορεί,

να ταξιδέψουμε μια μέρα ή μια νύχτα μαζί.

Link to comment
Share on other sites

Δεν ξέρω ποια μπορεί να είναι έγκυος,μπορεί και απλά να έκανε το τεστ προληπτικά όποια και να ήταν γιατί δε μου κολλάει εγκυμοσύνη στις 2 αυτές.. ειδικά στη Brooke που είναι γνωστό ότι είναι η συμπάθειά μου :D

 

Όσο για το μήνυμα στον τοίχο, πολύ θα ήθελα να το έγραψε ο Keith αλλά δε γίνεται :p

 

Εγώ λέω ότι μπορεί να το έγραψε κι ο Μάουθ το μήνυμα. Μπορεί όταν αυτοκτόνησε ο Τζίμι στο σχολείο, να βγήκε απ' την αίθουσα και να είδε τον Νταν να σκοτώνει τον Κιθ! Ή μπορεί το κορίτσι εκείνο που ήταν διαβιτική(?) που είχε βγει νωρίτερα απ' τους άλλους να είδε το σκηνικό.

 

Όσο για τη Μπρουκ, μπορεί όπως είπε να έκανε το τεστ, αλλά να μην είναι έγκυος. Πάντως έλεγε διαρκώς ότι περνάει δύσκολα αυτό τον καιρό, άρα κάτι έτρεχε. Γι' αυτό υποψιάζομαι ότι είναι αυτήν που έκανε το τεστ.

Η Ρέιτσελ από την άλλη, πιστεύω πως είπε ψέματα στον Κουπ ότι είναι έγκυος, για να τον κρατήσει μαζί της.

 

[sIGPIC][/sIGPIC]

"To Be or Not to Be a Snarf"?

That's the real question!

Link to comment
Share on other sites

Ξεχασα να σας ρωτησω, εμφανιστηκε καθολου η συμπαθεια μου ο Τζεικ οπως ειχε γραφτει ή θα περιμενουμε την 4η σαιζον για να μαθουμε; :(

http://img230.imageshack.us/img230/962/shirtlw.jpg

In this light and on this evening

Link to comment
Share on other sites

Έχεις δίκιο Lerris, μπορεί να είναι όντως κάποιος που γνωρίζει αυτός που έγραψε το μήνυμα. Άντε να αποκαλυφθεί η αλήθεια για το Dan!

 

 

Έτσι όπως τα παρουσίαζε φαίνεται πως η Brooke είναι έγκυος αλλά μου φαίνεται από την άλλη πολύ αναμενόμενο. Και με το Lucas δεν τα πάνε καθόλου καλά τελευταία! Υποθέτω θα χωρίσουν;

 

 

deb284 εμφανίζεται ο Jake και μάλιστα με αρκετά σημαντική παρουσία!

Αυτή η παλιοPeyton τον αφήνει πάνω στο καλύτερο γιατί συνειδητοποιεί ότι έχει ακόμα συναισθήματα για το Lucas!

 

Μα που ξέρεις, μπορεί,

να ταξιδέψουμε μια μέρα ή μια νύχτα μαζί.

Link to comment
Share on other sites

 

deb284 εμφανίζεται ο Jake και μάλιστα με αρκετά σημαντική παρουσία!

Αυτή η παλιοPeyton τον αφήνει πάνω στο καλύτερο γιατί συνειδητοποιεί ότι έχει ακόμα συναισθήματα για το Lucas!

 

@#$#@#$@#$#@#$# :mad: Kι οτι την ειχα συμπαθησει την Πέιτον στη 2η σαιζον...κι ηταν τοσο ωραιο ζευγαρι με τον Τζεικ :(

 

Ειναι για πολλες φαπες. Ας ελπισουμε οτι στη 4η σαιζον θα το ξανασκεφτει γιατι

δεν ταιριαζεις μανταμ με το Λουκας παρτο αποφαση!! :p

 

 

Nα ρωτησω και κατι αλλο...

ο Λουκας τελικα ειχε καμια επιπλοκη με το προβλημα της καρδιας του ή ολα καλα;

 

http://img230.imageshack.us/img230/962/shirtlw.jpg

In this light and on this evening

Link to comment
Share on other sites

Ωχ...θα εκνευριστείς τότε με αυτό που θα δεις γιατί ο Jake της φέρεται πολύ καλά και είναι τόσο γλυκός! Ενώ δε μου αρέσει ιδιαίτερα, έχει ένα τέτοιο ύφος και στυλ ο άτιμος που σε πείθει αμέσως και τα παρατάς όλα :p

 

Δεν ξέρω πως θα δουν οι σεναριογράφοι για το με ποια θα καταλήξει ο Lucas αλλά νομίζω είναι πολύ όμορφο ζευγάρι Jake-Peyton και είναι κρίμα. Με την κατάσταση του Lucas δεν είχαμε καμία εξέλιξη ακόμα. Ίσως στην επόμενη;Κάτι πρέπει να του συμβεί και αυτού :p

Μα που ξέρεις, μπορεί,

να ταξιδέψουμε μια μέρα ή μια νύχτα μαζί.

Link to comment
Share on other sites

Ωχ...θα εκνευριστείς τότε με αυτό που θα δεις γιατί ο Jake της φέρεται πολύ καλά και είναι τόσο γλυκός! Ενώ δε μου αρέσει ιδιαίτερα, έχει ένα τέτοιο ύφος και στυλ ο άτιμος που σε πείθει αμέσως και τα παρατάς όλα :p

 

Δεν ξέρω πως θα δουν οι σεναριογράφοι για το με ποια θα καταλήξει ο Lucas αλλά νομίζω είναι πολύ όμορφο ζευγάρι Jake-Peyton και είναι κρίμα. Με την κατάσταση του Lucas δεν είχαμε καμία εξέλιξη ακόμα. Ίσως στην επόμενη;Κάτι πρέπει να του συμβεί και αυτού :p

 

Τα ’χω παρει με την ηλιθια γιατι ειναι φοβερος ο Jake...ειναι απο τους αγαπημενους μου χαρακτηρες και ειναι κριμα που θελει να κανει κινηματογραφο o Greenberg και δεν παιζει μονιμα οπως στην 1η σαιζον.

Θα το μετανιωσει ομως η Πειτον ειμαι σιγουρη αλλα θα΄ναι αργα. :cool:

http://img230.imageshack.us/img230/962/shirtlw.jpg

In this light and on this evening

Link to comment
Share on other sites

Τα ’χω παρει με την ηλιθια γιατι ειναι φοβερος ο Jake...ειναι απο τους αγαπημενους μου χαρακτηρες και ειναι κριμα που θελει να κανει κινηματογραφο o Greenberg και δεν παιζει μονιμα οπως στην 1η σαιζον.

Θα το μετανιωσει ομως η Πειτον ειμαι σιγουρη αλλα θα΄ναι αργα. :cool:

 

 

Οντως ο Τζεικ ειναι πολυ γλυκος και ειναι και απο τους δικους μου αγαπημενους χαρακτηρες...αλλα Λουκας δεν ειναι :p :p

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Μα γιατί κατηγορείτε την Πέιτον; Της έμεινε αποθυμένο ο Λούκας απ' την πρώτη σαιζόν! Εγώ θα ήθελα να τους δω ζευγάρι για μια φορά, να δούμε πως είναι. (Και μένα μου 'μειναν αποθυμένο, κατά κάποιο τρόπο :p ) Πιστεύω ότι αφού τα φτιάξουν, θα καταλάβει ότι ήταν απλώς αποθυμένο και μετά θα θέλει να επιστρέψει στον Τζέικ (τον οποίο αγαπάει πραγματικά). Αλλά όπως είπε η deb, ίσως να'ναι αργά τότε. :(

[sIGPIC][/sIGPIC]

"To Be or Not to Be a Snarf"?

That's the real question!

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Διαβάσατε και το ευχαριστήριο μήνυμα του Mark Shwan (σεναριογράφος); Ευχαριστεί όλους τους φαν της σειράς που έμειναν πιστοί όλο αυτό τον καιρό κι έστειλαν παντού μήνυμα για να μη σταματήσει η σειρά! Ευτυχώς θα πάρουμε τις απαντήσεις που θέλουμε! :D

 

Στην ιστοσελίδα που σας έδωσα υπάρχει επίσης η ζωγραφική της Πέιτον. Πηγαίνετε να τη δείτε. Τέλεια! ;)

[sIGPIC][/sIGPIC]

"To Be or Not to Be a Snarf"?

That's the real question!

Link to comment
Share on other sites

geia sas guys...8a h8ela polu na ma8o pou mporo na bro tn 2 season one tree hill an exei bgei....alla an dn exei bgei pote 8a bgei.Kai ena last pia season 8a exei tostar tou xronou....thanx..kostas

Η δεύτερη σαιζόν, προς το παρόν δεν έχει βγει με ελληνικούς υπότιτλους. Με αγγλικούς κυκλοφόρησε στο εξωτερικό. Πιστεύω όμως ότι σύντομα θα κυκλοφορήσει και στην Ελλάδα με ελληνικούς υπότιτλους. ;)

 

Άκουσα κι εγώ ότι το Star θα βάλει One Tree Hill από Οκτώβριο! :D Αληθεύει; Λογικά από πρώτη σαιζόν θα ξεκινήσει.

 

Κάτι ακόμα, ξέρετε από ποια ελληνική εταιρία παραγωγής κυκλοφορεί ο πρώτος κύκλος;

[sIGPIC][/sIGPIC]

"To Be or Not to Be a Snarf"?

That's the real question!

Link to comment
Share on other sites

Οταν πηρα την 1η σεζον(οχι με ελληνικους υποτιτλους)πριν ενα μηνα περιπου,μου ειχε πει αυτος οτι θα εφερνε την επομενη μερα τη 2η σεζον.

Πηγα πριν 10 μερες και μου ειχε πει οτι τελιωσε...και οι θα την φερει μονο μετα απο ειδικη παραγγελεια:what: Μαλλον δεν την εφερε ποτε γιατι μου κανει εντυπωση να τελιωσε τοσο γρηγορα.

 

Το Σταρ το εχει αγορασει απο περυσι,αρα λογικα φετος θα βαλει το 1ο κυκλο.

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

se pio videoclub s eipane oti 8a feroun t 2 season???

 

Δεν ειναι βιντεοκλαμπ,ειναι ενα μαγαζι στο κεντρο που πουλαει ολες τις ξενες σειρες που υπαρχουν σε box sets κτλ.

Ειναι διπλα στα Μετροπολις στη Ομονοια και λεγεται Memo's i think.

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Δεν ειναι βιντεοκλαμπ,ειναι ενα μαγαζι στο κεντρο που πουλαει ολες τις ξενες σειρες που υπαρχουν σε box sets κτλ.

Ειναι διπλα στα Μετροπολις στη Ομονοια και λεγεται Memo's i think.

 

Ο συγκεκριμενος φραγκοφονιας βαζει απιστευτο καπελο στις τιμες ολων των box sets και καλυτερα να τον αποφευγετε. Η καλυτερη λυση ειναι να βγαλετε gift card ή να πληρωσετε με ταχυδρομικη επιταγη και να το παρετε απο το amazon.com ή το co.uk. ;)

http://img230.imageshack.us/img230/962/shirtlw.jpg

In this light and on this evening

Link to comment
Share on other sites

Σαν σειρά τι λέει;

Σκέφτομαι να την "χτυπήσω" το καλοκαιράκι μιας και δεν θα υπάρχει τίποτα το αξιόλογο. [αφού τελειώσω τη 3ή σεζόν του O.C. :D ]

It's what you do to me..
Link to comment
Share on other sites

Σαν σειρά τι λέει;

Σκέφτομαι να την "χτυπήσω" το καλοκαιράκι μιας και δεν θα υπάρχει τίποτα το αξιόλογο. [αφού τελειώσω τη 3ή σεζόν του O.C. :D ]

 

Kai egw thn katevazw twra na thn dw..

Vasika exw dei ta prwta episodia kai pragmatika axizei!

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...