Jump to content

One Tree Hill (CW - Star)


Lerris
 Κοινοποίηση

Ποιος είναι ο αγαπημένος σας χαρακτήρας στη σειρά;  

151 members have voted

  1. 1. Ποιος είναι ο αγαπημένος σας χαρακτήρας στη σειρά;

    • Lucas Scott
      34
    • Nathan Scott
      12
    • Brooke Davis
      36
    • Peyton Sawyer
      29
    • Haley James Scott
      14
    • Dan Scott
      8
    • Karen Roe
      4
    • Coach Whitey Durham
      3
    • Deb Scott
      2
    • Rachel Gatina
      9


Recommended Posts

Oυαου!! :D :D :D Ποτε βγαινει;;;

 

Θα σε γελάσω.... Έψαξα στην ιστοσελίδα της Audiovisual που έχει πάρει και το O.C. για να δω ημερομηνία κυκλοφορείας, αλλά δε βγάζει τίποτα. :confused: Ποιά εταιρία να την έχει πάρει άραγε;;

[sIGPIC][/sIGPIC]

"To Be or Not to Be a Snarf"?

That's the real question!

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
  • Απαντήσεις 1,5χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Aπίστευτη εξέλιξη! Τελικά

ο Keith σκοτώνεται από τον Dan (ton αδερφό του,αν είναι δυνατόν!), οπότε πάνε τα σχέδια για γάμους και υιοθεσίες. Κρίμα και ήθελα,όπως προφανώς όσοι βλέπουν τη σειρά,να παντρευτεί επιτέλους με την Karen.

 

 

Το 317 πολύ πικραμένο επεισόδιο. Στο 318 ελαφραίνει το κλίμα μιας και η παρέα πάει εκδρομούλα να ξεχάσει ο καθένας τον πόνο του :p

Μα που ξέρεις, μπορεί,

να ταξιδέψουμε μια μέρα ή μια νύχτα μαζί.

Link to comment
Share on other sites

Aπίστευτη εξέλιξη! Τελικά

ο Keith σκοτώνεται από τον Dan (ton αδερφό του,αν είναι δυνατόν!), οπότε πάνε τα σχέδια για γάμους και υιοθεσίες. Κρίμα και ήθελα,όπως προφανώς όσοι βλέπουν τη σειρά,να παντρευτεί επιτέλους με την Karen.

 

 

Το 317 πολύ πικραμένο επεισόδιο. Στο 318 ελαφραίνει το κλίμα μιας και η παρέα πάει εκδρομούλα να ξεχάσει ο καθένας τον πόνο του :p

 

Τον παλιοDan!! :mad: :mad: :mad: Μεχρι την 2η σαιζον που εχω δει ηταν μεν κακος αλλα ηταν διασκεδαστικος κακος (τυπου Σοραγια στη Μαρια της γειτονιας :p :lol: :lol: ). Τωρα το παρακανε ο τυπας.

 

Nelly εσυ που εχεις δει season 3, δεν εχει αναφερθει τιποτα για τον περσινο φιλο της Karen; Εξαφανιστηκε αυτος, δεν θα ξαναγυρισει;

http://img230.imageshack.us/img230/962/shirtlw.jpg

In this light and on this evening

Link to comment
Share on other sites

Τον παλιοDan!! :mad: Μεχρι την 2η σαιζον που εχω δει ηταν μεν κακος αλλα ηταν διασκεδαστικος κακος (τυπου Σοραγια στη Μαρια της γειτονιας :p :lol: :lol: ). Τωρα το παρακανε ο τυπας.

Ε όχι και να

βγάλουν τον Κιθ απ' τη σειρα! :mad: Γιατί;;;;;; Μου θύμιζε τον Λούκας, αλλά σε μεγαλύτερη ηλικία! Είχαν πολλά κοινά και θα γινόταν και πατέρας του!

 

Όσο για τον Νταν, τι να πούμε, το έχει χάσει εντελώς πλέον. Πάντως στην πρώτη σαιζόν, στο επεισόδιο που

ήρθαν οι γονείς του και είδαμε ότι του ο πατέρας του τον πίεζε όταν ήταν μικρός, πίστεψα ότι έχει καρδιά, αλλά ύστερ' απ' αυτό που έκανε στον Κιθ, έχασα πάσα ιδέα.

:X

 

Α, και περάσατε απ' τα Seven; ;) :D :D :happy: Είναι πλέον γεγονός: http://www.videoseven.gr/ObjectDetails.cfm?ObjectID=62417

[sIGPIC][/sIGPIC]

"To Be or Not to Be a Snarf"?

That's the real question!

Link to comment
Share on other sites

Nelly εσυ που εχεις δει season 3, δεν εχει αναφερθει τιποτα για τον περσινο φιλο της Karen; Εξαφανιστηκε αυτος, δεν θα ξαναγυρισει;

 

Τον είχα ξεχάσει αυτόν :p

Αφότου χωρίζουν δεν ξαναεμφανίζεται. Ισως τώρα που δεν υπάρχει Keith; Αντε τώρα να βρει άλλον η Karen :p

Τη λυπήθηκα πάντως με αυτό που έγινε :(

Μα που ξέρεις, μπορεί,

να ταξιδέψουμε μια μέρα ή μια νύχτα μαζί.

Link to comment
Share on other sites

Ok, sο προχτές έλαβα τη δεύτερη σαιζόν στα χέρια μου! :yahoo: (Μη σχολιάσετε την πρόταση! :p ) Είδα τα έξι πρώτα επεισόδια.

Τελικά είδαμε και τους γονείς της Χέιλι! :lol: Πολύ γέλιο οι άνθρωποι, πολύ τους πάω! Αλλά τι τρέχει με τους γονείς της Μπρουκ ακριβώς; Την έχουν εντελώς γραμμένη ή μου φαίνεται;

Και είναι όντως απένταροι ή λένε ψέματα στην κόρη τους;

 

Και κάτι που δεν κατάλαβα: Η Μπρουκ μένει μαζί τους ή μόνη;

[sIGPIC][/sIGPIC]

"To Be or Not to Be a Snarf"?

That's the real question!

Link to comment
Share on other sites

Μπορεί κάποιος ν' απαντήσει στις παραπάνω ερωτήσεις, please?

Τελείωσα και με τη δεύτερη σαιζόν. :) Πολύ ωραία, αλλά μου φάνηκε πολύ υπερβολικό το ψέμα που πέφτει! Μήπως το παράκαναν; Μιλάμε, σε κάθε επεισόδιο κάποιος έλεγε ψέματα ή έκρυβε κάτι!

Πέρα απ' αυτό, ομολογώ, πως το φινάλε της σαιζόν ήταν καταπληκτικό και σ' αφήνει σε τεράστια αγωνία! :confused:

 

Η Χέιλι όντως, έκανε μεγάλο λάθος που παράτησε τον Νέιθαν, αλλά απ' την άλλη κυνήγησε τ' όνειρο της. Ο Τζέικ επιτέλους τα έφτιαξε με την Πέιτον! :D Η Μαρία Μενούνος, κούκλα! :O Ο Λούκας με τον Νέιθαν επιτέλους έγιναν πραγματικά αδέρφια! ο Νταν όπως πάντα αντιπαθητικός! :mad:

 

Ήταν πολύ καλός κύκλος με πολλές εξελίξεις. Loved it! :p Φύγαμε για τον τρίτο τώρα! ;)

[sIGPIC][/sIGPIC]

"To Be or Not to Be a Snarf"?

That's the real question!

Link to comment
Share on other sites

Μπορεί κάποιος ν' απαντήσει στις παραπάνω ερωτήσεις, please?

Τελείωσα και με τη δεύτερη σαιζόν. :) Πολύ ωραία, αλλά μου φάνηκε πολύ υπερβολικό το ψέμα που πέφτει! Μήπως το παράκαναν; Μιλάμε, σε κάθε επεισόδιο κάποιος έλεγε ψέματα ή έκρυβε κάτι!

 

Αντε με το καλό και η επόμενη :D

 

Οντως,σε κάθε επεισόδιο κάποιος θα κρύψει κάτι. Ευτυχώς στην 3η ηρεμούν λίγο:p

 

Ερωτήσεις ως προς το που μένει η Brooke; Τι να σου πω,έχουμε χάσει το μέτρημα στα σπίτια που έχει αλλάξει :p

Οι γονείς της

αναγκάζονται να μετακομίσουν και είναι να πάει και κείνη μαζί αλλά τελευταία στιγμή τη γλιτώνει φυσικά.

 

Μα που ξέρεις, μπορεί,

να ταξιδέψουμε μια μέρα ή μια νύχτα μαζί.

Link to comment
Share on other sites

Nelly, έχεις δει την τρίτη σαιζόν με το γνωστό τρόπο; Μόλις παρακολούθησα τα 3 πρώτα επεισόδια! Δε μου άρεσαν και πολύ. Πολύ χαλαρά μου φάνηκαν!

Εκτός απ' το όλο μυστήριο με το ποιος προσπάθησε να σκοτώσει τον Νταν. Αλήθεια, ποιός; :p Μήπως ο Κιθ; Ποιός άλλος θα μπορούσε;

 

Μήπως άρχισα να έχω υψηλές απαιτήσεις;

[sIGPIC][/sIGPIC]

"To Be or Not to Be a Snarf"?

That's the real question!

Link to comment
Share on other sites

Μάλλον, μια χαρά είναι και η 3η :p

 

Εχει ενδιαφέρον το ποιος ήθελε να τον σκοτώσει (και ποιος δε θα ήθελε!), ποιος τον έσωσε, γιατί , ποιος θύμωσε μετά ...

Περίμενε να τα δεις βρε :p Εγώ τα βλέπω την επόμενη της προβολής τους συνήθως :)

Μα που ξέρεις, μπορεί,

να ταξιδέψουμε μια μέρα ή μια νύχτα μαζί.

Link to comment
Share on other sites

Είσαι πολύ τυχερή που τα βλέπεις τόσο γρήγορα! :O σήμερα έφτασα ως το 6ο της 3ης! Παίρνω πίσω αυτό που είπα για το ότι είναι "χαλαρά" τα επεισόδια. Απ' το τέταρτο και μετά ξαναφτιάχνουν. Καλά, το 5ο και το 6ο είχαν πολύ γέλιο!

Ειδικά όταν πλακώθηκαν στο γήπεδο τα αγόρια και τα κορίτσια μεταξύ τους! Η Πέιτον που ρίχνει κλοτσια στη μασκότ!

:lol: :lol:

[sIGPIC][/sIGPIC]

"To Be or Not to Be a Snarf"?

That's the real question!

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Hello guys,

να ρωτησω και εγω κατι...θελω να αγορασω τα DVD {οχι απο το νετ }γιατι φευγω για Ιταλια και δεν νομιζω να προλαβω να το δω οταν και αν αρχισει να προβαλλεται απο το Σταρ.Ξερετε αν εχουν βγει Ελλαδα?

Thanx:)

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Hello guys,

να ρωτησω και εγω κατι...θελω να αγορασω τα DVD {οχι απο το νετ }γιατι φευγω για Ιταλια και δεν νομιζω να προλαβω να το δω οταν και αν αρχισει να προβαλλεται απο το Σταρ.Ξερετε αν εχουν βγει Ελλαδα?

Thanx:)

 

Eλλαδα εχει κυκλοφορησει η 1η σαιζον. Σιγουρα θα τη βρεις σε καποιο ενημερωμενο βιντεοκλαμπ. ;)

http://img230.imageshack.us/img230/962/shirtlw.jpg

In this light and on this evening

Link to comment
Share on other sites

3/5/06 έπαιξε το season finale και μας άφησε: :cry:

 

Lerris δες τα να σχολιάσουμε :p

Μα που ξέρεις, μπορεί,

να ταξιδέψουμε μια μέρα ή μια νύχτα μαζί.

Link to comment
Share on other sites

3/5/06 έπαιξε το season finale και μας άφησε: :cry:

 

Βαλε σποιλερ και πες μας κι εμας που θα δουμε το Σεπτεμβρη την 3η σαιζον :cry: τι εγινε, βρε Νελλυ. ;)

http://img230.imageshack.us/img230/962/shirtlw.jpg

In this light and on this evening

Link to comment
Share on other sites

Δεν ήξερα ότι θέλατε! Εγώ απεχθάνομαι τα spoiler όταν πρόκειται για αγαπημένη μου σειρά,πόσο μάλλον finale. Anyway...

 

 

 

Nathan και Haley αποφασίζουν να ανανεώσουν τους γαμήλιους όρκους τους οπότε γίνεται κανονική τώρα πια τελετή.

Η Peyton αποκαλύπτει στη Brooke ότι συνειδητοποιήσε ότι έχει ακόμα αισθήματα για το Lucas και εκείνη θυμώνει και αποφασίζει να διακόψει τη φιλία τους.

Η Rachel πίνει και φεύγει από την τελετή με το αυτοκίνητο του ζευγαριού και την ακολουθεί ο Cooper (αδερφός της Deb) από τον οποίο είναι πληγωμένη. Γυρνώντας πίσω, ξεφεύγουν από την πορεία τους εξαιτίας της Rachel και πέφτουν σε ποτάμι. Εκείνη τη στιγμή περνούν με το αυτοκίνητο οι Nathan και Haley και ο Nathan πηδάει στο νερό να σώσει το θείο του. Στο μεταξύ η Haley περιμένει από πάνω με το νυφικό χωρίς να κάνει κάτι και φοβάται μη χάσει τον άντρα της,ο οποίος φαίνεται να είναι παγιδευμένος στο αυτοκίνητο,κάτω από το νερό.

Κάπου εκεί ανάμεσα,βρίσκεται και ένα τεστ εγκυμοσύνης σε κάποια από τις τσάντες των γυναικών αλλά καθώς ήταν όλες ίδιες,δεν ξέρουμε σε ποια ανήκει.

 

 

Ελπίζω να καταλάβατε τα βασικά γιατί τα πιο πολλά συνδέονται και με προηγούμενα επεισόδια ή διαδραματίζονται ταυτόχρονα και αλληλεπιδρούν οπότε είναι λίγο δύσκολο να τα εξηγήσω. Αυτά! :p

 

Θέλουμε 4η season :yahoo:

Μα που ξέρεις, μπορεί,

να ταξιδέψουμε μια μέρα ή μια νύχτα μαζί.

Link to comment
Share on other sites

3/5/06 έπαιξε το season finale και μας άφησε: :cry:

 

Lerris δες τα να σχολιάσουμε :p

To είδα, το είδα! :D Ολοκλήρωσα όλη την τρίτη σαιζόν! (Η καλύτερη κατά τη γνώμη μου) Το finale ήταν απίστευτό! :X

 

Τι να πρωτοπώ! Ότι Μπρουκ και Πέιτον μάλωσαν; Ότι η Κάρεν κουβαλάει το παιδί του Κιθ; Ότι το τέλος σ' άφηνε :X :X :X ;

Ήταν άπαιχτο φινάλε! Αλήθεια, Nelly, ποιά πιστεύεις ότι είχε το τεστ εγκυμοσύνης στην τσάντα της; Η Ρέιτσελ ή η Μπρουκ; Εγώ πάντως έχω μπερδευτεί! Όπως επίσης, ποιός έγραψε ΔΟΛΟΦΟΝΟΣ στον τοίχο του Νταν; Μήπως η Ντεμπ;;; Τι πιστεύεις-πιστεύετε;;(Απλώς αναφέρομαι στην nelly επειδή το είδε. Αλλά μπορεί να μοιραστεί τις υποψίες του όποιος θέλει, φυσικά.)

 

[sIGPIC][/sIGPIC]

"To Be or Not to Be a Snarf"?

That's the real question!

Link to comment
Share on other sites

Guys θα σας παω λιγο πισω αλλα εγω εχτες μολις αγορασα την 1η σεζον λογω της αδυναμιας μου στον Chad M.M.και απλα επαθα εξαρτηση!

Φανταστικο στορυ...πολυ καλοι ηρωες και φυσικα πολυ Chad which is the best thing for me:p

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Guys θα σας παω λιγο πισω αλλα εγω εχτες μολις αγορασα την 1η σεζον λογω της αδυναμιας μου στον Chad M.M.και απλα επαθα εξαρτηση!

Φανταστικο στορυ...πολυ καλοι ηρωες και φυσικα πολυ Chad which is the best thing for me:p

Ναι, έχει πολύ ωραίο και δυνατό στόρυ! Επίσης να προσθέσω πως έχει και πολύ Bethany :love: και πολύ Sophia :love:

Έμαθες ότι ο Chad ήταν παντρεμένος με τη Sophia(Μπρουκ της σειράς), αλλά την απάτησε και χώρισαν; Sorry, που θα το πω, αλλά είναι πολύ χαζός που απάτησε τέτοια γυναικάρα!

 

Την πρώτη σαιζόν την αγόρασες με ελληνικούς υπότιτλους; Από που;

Στα Seven Σερρών και Κοζάνης δεν τα έφεραν πάντως κι ακόμη περιμένω :mad: :cry:

[sIGPIC][/sIGPIC]

"To Be or Not to Be a Snarf"?

That's the real question!

Link to comment
Share on other sites

Ναι το ξερω για τη Sophia Bush, προσωπικα δεν μου αρεσει η συγκεριμενη...σορυ:what:

Τωρα ειναι αρραβωνιασμενος με μια κοπελα που εχει παιξει ως γκεστ στη σειρα,Κenzie Dalton την λενε.

 

Το αγορασα απο ενα μαγαζι στην Ομονοια που πουλαει μονο dvd και box sets απο σειρες κτλ.

Αλλα εχει μονο αγγλικους και ιταλικους υποτιτλους.Και μεσα σε αυτες τις μερες θα εχει και την 2η σεζον.

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Το έχω κι εγώ το box set και της πρώτης και της δεύτερης σαιζόν! Να 'ναι καλά το ξαδερφάκι από Αθήνα! ;)

Όμως κυκλοφόρησε πρόσφατα η πρώτη και με ελληνικούς υπότιτλους, αλλά φοβάμαι ότι στις περιοχές που προανέφερα, δε θα τα φέρουν στα Seven. Στης Αθήνας το Seven τα έχουν φέρει τα ελληνικά dvds; Ας μου πει κάποιος!

 

Όσο για τη Sophia, μη φοβάσαι, δεν προσβάλομαι που δε σου αρέσει, γούστα είναι αυτά. Πρώτη-πρώτη μ' αρέσει η Bethany(Χέιλι), μετά η Sophia και μετά η Hillarie. Και οι τρεις όμως, κατά γενική ομολογία, κούκλες!

[sIGPIC][/sIGPIC]

"To Be or Not to Be a Snarf"?

That's the real question!

Link to comment
Share on other sites

Στα seven το εχουν φερει!Την 1η σεζον νομιζω...δεν ξερω για την 2η.Και σαν ελληνικο τιτλο εχει το "Φιλοι για παντα"(:wacko: ).

Δες και εδω

http://www.videoseven.gr/ObjectDetails.cfm?ObjectID=62554

 

Οσο για τις κοπελες και εμενα η Χειλι μ'αρεσει πιο πολυ :up:

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Η Χέιλι είναι η καλύτερη σε ομορφιά! :love: Σαν χαρακτήρας μ'αρέσει πολύ η Πέιτον γιατί είναι Rock style. :cool:

 

Ξέρω ότι τα dvd βγήκαν στο Seven. Μάλιστα, έστειλα εδώ και καιρό ότι θα βγουν μ' ελληνικούς υπότιτλους! Απλώς λέω ότι στα Seven της Κοζάνης (από 'κει είμαι) και των Σερρών (εκεί σπουδάζω) δε τα έφεραν ακόμη και φοβάμαι μήπως δε τα φέρουν καθόλου! :cry:

[sIGPIC][/sIGPIC]

"To Be or Not to Be a Snarf"?

That's the real question!

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...