Jump to content

One Tree Hill (CW - Star)


Lerris
 Κοινοποίηση

Ποιος είναι ο αγαπημένος σας χαρακτήρας στη σειρά;  

151 members have voted

  1. 1. Ποιος είναι ο αγαπημένος σας χαρακτήρας στη σειρά;

    • Lucas Scott
      34
    • Nathan Scott
      12
    • Brooke Davis
      36
    • Peyton Sawyer
      29
    • Haley James Scott
      14
    • Dan Scott
      8
    • Karen Roe
      4
    • Coach Whitey Durham
      3
    • Deb Scott
      2
    • Rachel Gatina
      9


Recommended Posts

Την Πέιτον μια την συμπαθω μια οχι...δεν ειναι και ο πιο σταθερος χαρακτηρας! ;)

 

ο Paul Johansson που τον παιζει ειναι το ακριβως αντιθετο απο τον χαρακτηρα. Απιστευτος τυπος!! :lol:

 

Και γω το ίδιο με την Peyton! Σε γενικές γραμμές τη συμπαθώ αλλά οι εναλλαγές της δε με ενθουσιάζουν κιόλας.

Φοβερό όμως αυτό που λέει στο 301 :" 6 billion people in the world. 6 billion souls. And sometimes, all you need is one".

 

Δεν ήξερα αυτό για τον Paul Johansson! Πάντως αυτό το στυλάκι : «Θα τους καταστρέψω όλους» δεν το μπορώ! Μου θυμίζει κακούς από σαπουνόπερες που δε μπορούν να δουν άνθρωπο ευτυχισμένο και κάνουν σε όλους από κάτι :p

Μα που ξέρεις, μπορεί,

να ταξιδέψουμε μια μέρα ή μια νύχτα μαζί.

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 1,5χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

παιδια που το βλεπετε αυτο?προβαλλεται ελλαδα?

 

Από όσο ξέρω,όχι.

 

Η σειρά ξεκίνησε στην Αμερική το 2003 και βρίσκεται αυτή τη στιγμή στην 3η season

- για την ακρίβεια παίχτηκε στις 15/2/2006 το επεισόδιο 315. (Το 316 θα παιχτεί 1/3/2006).

 

http://www.tv.com/one-tree-hill/show/16942/summary.html

και

http://www.imdb.com/title/tt0368530/

 

Αν σε ενδιαφέρει η σειρά και έχεις δυνατότητα για κατέβασμα, στείλε μου pm :)

Μα που ξέρεις, μπορεί,

να ταξιδέψουμε μια μέρα ή μια νύχτα μαζί.

Link to comment
Share on other sites

Χτες είδα τo House of Wax και δεν ήξερα ότι παίζει ο Chad Michael Murray, ο Λούκας δηλαδή της σειράς! Ωραίο θρίλερ, δε μπορώ να πω. Το περίμενα κομματάκι χάλια, επειδή έτσι έλεγαν όλοι λόγω της Paris Hilton. Αλλά εντάξει δε την δείχνει και πολύ και το στόρι της ταινίας έλεγε αρκετά.

[sIGPIC][/sIGPIC]

"To Be or Not to Be a Snarf"?

That's the real question!

Link to comment
Share on other sites

Επειδή απ' ότι φαίνεται δεν πρόκειται ν' αποκτήσω τα επεισόδια της πρώτης και δεύτερης σεζόν σύντομα, πήρα την απόφαση να παραγγείλω τα dvd μέσω ίντερνετ. Ξέρει κανείς από που μπορώ να τα παραγγείλω χωρίς όμως να χρειαστεί πιστωτική; Γιατί στο amazon που κοίταξα ζητάνε πιστωτική.

[sIGPIC][/sIGPIC]

"To Be or Not to Be a Snarf"?

That's the real question!

Link to comment
Share on other sites

Καλο ηταν το House of Wax...και η Παρις επαθε αυτο που της αξιζε στο τελος :devil:

 

Ο Chad Michael Murray ειναι παλια καραβανα, εχει παιξει και στο Gilmore Girls και στο Dawson's Creek και σε ταινιες με την Lindsay Lohan και τη Hilary Duff. ;)

 

Tη δευτερη σαιζον για να την παρεις σε dvd πρεπει να σιγουρευτεις οτι μπορεις να παιξεις dvd σε ζωνη 1. Εγω τα επαιζα στο κομπιουτερ αλλα ειχε 4 αλλαγες και μετα κλειδωσε μονιμα στη ζωνη 2.

 

Ζωνη 2 μπορεις να παρεις την 1η σαιζον απο amazon.co.uk. Η δευτερη απο amazon.com. Δεχονται και πληρωμη με ταχυδρομικη επιταγη. :)

http://img230.imageshack.us/img230/962/shirtlw.jpg

In this light and on this evening

Link to comment
Share on other sites

Tη δευτερη σαιζον για να την παρεις σε dvd πρεπει να σιγουρευτεις οτι μπορεις να παιξεις dvd σε ζωνη 1. Εγω τα επαιζα στο κομπιουτερ αλλα ειχε 4 αλλαγες και μετα κλειδωσε μονιμα στη ζωνη 2.

 

Ζωνη 2 μπορεις να παρεις την 1η σαιζον απο amazon.co.uk. Η δευτερη απο amazon.com. Δεχονται και πληρωμη με ταχυδρομικη επιταγη. :)

 

Sorry, αλλά δεν κατάλαβα ακριβώς. Εννοείς ότι πρέπει να σιγουρευτώ αν η συσκευή dvd που έχω παίζει dvd από region 2; (Δεν παίζουν δηλαδή σε όλες τις συσκευές τα region 2?)

 

Από region 1 παίζουν παντού;

 

Εσύ από που τα πήρες; Από τις διευθύνσεις που μου είπες;

[sIGPIC][/sIGPIC]

"To Be or Not to Be a Snarf"?

That's the real question!

Link to comment
Share on other sites

Sorry, αλλά δεν κατάλαβα ακριβώς. Εννοείς ότι πρέπει να σιγουρευτώ αν η συσκευή dvd που έχω παίζει dvd από region 2; (Δεν παίζουν δηλαδή σε όλες τις συσκευές τα region 2?)

 

Από region 1 παίζουν παντού;

 

Εσύ από που τα πήρες; Από τις διευθύνσεις που μου είπες;

 

Εγω τα νοικιασα απο ενα βιντεοκλαμπ στη Γλυφαδα. ;)

 

H Eλλαδα κι η Ευρωπη παιζουν ζωνη 2. Η Αμερικη παιζει ζωνη 1. Τα αμερικανικα dvd δεν παιζουν στα ευρωπαικα dvd player. Πρεπει να τα παιξεις ή στο κομπιουτερ(το οποιο κλειδωνει ομως μετα απο 4 αλλαγες ζωνης) ή σε dvd player που να παιζει ολες τις ζωνες (το οποιο ειναι αρκετα δυσευρετο στην Ελλαδα).

http://img230.imageshack.us/img230/962/shirtlw.jpg

In this light and on this evening

Link to comment
Share on other sites

Δεν ξέρω κατά πόσο ισχύει αλλά λέγεται πως η Maria Menounos,Jules στη σειρά,είναι υποψήφια για τη συμπαρουσίαση της Eurovision. Και έμαθα κάτι που δεν ήξερα:Οτι είναι ελληνικής καταγωγής και μιλάει ελληνικά.

 

Τι βγάζει η Ελλάδα μας :

http://www.tombraider4u.com/maria-menounos/maria-menounos-1.jpg :D

Μα που ξέρεις, μπορεί,

να ταξιδέψουμε μια μέρα ή μια νύχτα μαζί.

Link to comment
Share on other sites

Δεν ξέρω κατά πόσο ισχύει αλλά λέγεται πως η Maria Menounos,Jules στη σειρά,είναι υποψήφια για τη συμπαρουσίαση της Eurovision. Και έμαθα κάτι που δεν ήξερα:Οτι είναι ελληνικής καταγωγής και μιλάει ελληνικά.

 

Τι βγάζει η Ελλάδα μας :

http://www.tombraider4u.com/maria-menounos/maria-menounos-1.jpg :D

 

Ναι, ισχύει! Το επίβεβαίωσαν σήμερα το πρωί στον όμορφο κόσμο! Ωραία κοπέλα!:happy: Πότε μπαίνει στη σειρά και τι ρόλο έχει;

 

 

Εγω τα νοικιασα απο ενα βιντεοκλαμπ στη Γλυφαδα.

 

H Eλλαδα κι η Ευρωπη παιζουν ζωνη 2. Η Αμερικη παιζει ζωνη 1. Τα αμερικανικα dvd δεν παιζουν στα ευρωπαικα dvd player. Πρεπει να τα παιξεις ή στο κομπιουτερ(το οποιο κλειδωνει ομως μετα απο 4 αλλαγες ζωνης) ή σε dvd player που να παιζει ολες τις ζωνες (το οποιο ειναι αρκετα δυσευρετο στην Ελλαδα).

 

 

Πάντως την πρώτη σεζόν του O.C. που μου έστειλαν κάτι συγγενείς μου από Αμερική, παίζουν στo dvd player που έχω!

[sIGPIC][/sIGPIC]

"To Be or Not to Be a Snarf"?

That's the real question!

Link to comment
Share on other sites

Πότε μπαίνει στη σειρά και τι ρόλο έχει;

 

http://www.tv.com/maria-menounos/person/163518/summary.html

 

 

Maria is an actress, journalist, television presenter. She has a cameo in the Fantastic Four movie. She plays a love interest of Chris Evans.

Maria is a proud Greek, both of her parents are Greek. :happy:

 

Εμφανίζεται στη 2η season βασικά ως

κοπέλα του Keith

και έχει κάνει 12 guest εμφανίσεις στη σειρά ως τώρα. Δε γράφω άλλες λεπτομέρειες για την εξέλιξη της σειράς γιατί είναι πιο καλά να τα μάθεις βλέποντάς τα :)

Μα που ξέρεις, μπορεί,

να ταξιδέψουμε μια μέρα ή μια νύχτα μαζί.

Link to comment
Share on other sites

http://www.tv.com/maria-menounos/person/163518/summary.html

 

 

Maria is an actress, journalist, television presenter. She has a cameo in the Fantastic Four movie. She plays a love interest of Chris Evans.

Maria is a proud Greek, both of her parents are Greek. :happy:

 

Εμφανίζεται στη 2η season βασικά ως

κοπέλα του Keith

και έχει κάνει 12 guest εμφανίσεις στη σειρά ως τώρα. Δε γράφω άλλες λεπτομέρειες για την εξέλιξη της σειράς γιατί είναι πιο καλά να τα μάθεις βλέποντάς τα :)

 

Thanks για όλες τις πληροφορείες! Αχ, ανυπομωνώ... Να δούμε πότε επιτέλους θα φτάσω στη δεύτερη σεζόν...

[sIGPIC][/sIGPIC]

"To Be or Not to Be a Snarf"?

That's the real question!

Link to comment
Share on other sites

συμπτωση εχθες ειδα το πιλοτικο επεισοδειο(101) μια και μου ειχαν τελειωσει ολες οι σειρες. ακομα δεν μπορω να κρινω θα δω κανα δυο επεισοδεια ακομα και μετα

 

Σου προτείνω ανεπιφίλακτα να την παρακολουθήσεις! Είναι καταπληκτική σειρά. Ως το έκτο επεισόδιο θα σε κερδίσει σίγουρα!

 

 

Deb, έλεγξε τα προσωπικά σου μηνύματα!

[sIGPIC][/sIGPIC]

"To Be or Not to Be a Snarf"?

That's the real question!

Link to comment
Share on other sites

Λοιπόν, το επόμενο ΣΚ τελειώνουν στο Σταρ το Smallville και Charmed. Και το μεθεπόμενο το 7th Heaven και Tarzan! Λέτε να βάλει το One Tree Hill; Απ' όσο ξέρουμε το έχουν αγοράσει! Πιστεύω πως υπάρχει μεγάλη πιθανότητα να το εντάξουν στο πρόγραμμά τους μαζί με το O.C. και άλλα, τώρα που θ' αδειάσουν κάποιες ώρες!

[sIGPIC][/sIGPIC]

"To Be or Not to Be a Snarf"?

That's the real question!

Link to comment
Share on other sites

Το φοβερό : Να βλέπεις το show επιλογής του τραγουδιού για τη Eurovision και να σου δείχνουν σκηνές από το One Tree Hill,ντυμένες ηχητικά με το τραγούδι της σειράς :D

 

Από την άλλη,να έχεις μόλις δει το τρέχον επεισόδιο στην Αμερική,316,στου οποίου το τέλος μένεις με ανοιχτό το στόμα :worry: Αλλοι το χαρακτηρίζουν ως το καλύτερο επεισόδιο,άλλοι ως το χειρότερο!

Eίχε λίγο από Elephant,κοινωνικές προεκτάσεις ως προς την ψυχολογία των «παραγκωνισμένων» παιδιών στα σχολεία και στο τέλος ..:X

Ποιος περιμένει τώρα μέχρι τις 29/3 για τη συνέχεια..

 

Πριν ξεκινήσει το επεισόδιο,πέφτει προειδοποίηση (με τη φωνή του Chad):

Please stay tuned for important resource information following the conclusion of tonight's episode.

Parental discretion is advised.

Μα που ξέρεις, μπορεί,

να ταξιδέψουμε μια μέρα ή μια νύχτα μαζί.

Link to comment
Share on other sites

Απιστευτο το χθεσινο με τα αποσπασματα απο το OTH!! Eλπιζω οι του Σταρ να κινητοποιηθουν τωρα με την Μενουνος και να το βαλουν επιτελους!

 

Πωπω διαβασα κι εγω τι συνεβη στο περιπου στο 316 κι εμεινα τελειως!! :shock:

 

 

Καλα δεν τον ειδε κανεις το Νταν την ωρα που σκοτωνε τον Κιθ;

 

 

Εχω καλα εχω και κακα νεα για τη σειρα παντως. Τα καλα ειναι οτι προσεχως επιστρεφει ο Jake! :yahoo:

Tα πολυ κακα ειναι οτι μαλλον η σειρα κοβεται και δεν θα δει 4η σαιζον καθως το WB θα ενωθει με το UPN και αρκετες σειρες θα παρουν ποδι γιατι δεν χωρανε στο προγραμμα :cry: . Οι Gilmore και το Smallville εχουν παρει ηδη πρασινο φως για του χρονου,το 7th Heaven θα κοπει σιγουρα (ΕΠΙΤΕΛΟΥΣ) και το Charmed με το ΟΤΗ παιζονται 50-50. Για το ΟΤΗ παντως υπαρχει online petition προς το WB. Eχουν μαζευτει παρα πολλες υπογραφες, αμα τη βρειτε ριξτε κι εσεις μια τζιφρα. ;)

http://img230.imageshack.us/img230/962/shirtlw.jpg

In this light and on this evening

Link to comment
Share on other sites

Το φοβερό : Να βλέπεις το show επιλογής του τραγουδιού για τη Eurovision και να σου δείχνουν σκηνές από το One Tree Hill,ντυμένες ηχητικά με το τραγούδι της σειράς :D

 

Από την άλλη,να έχεις μόλις δει το τρέχον επεισόδιο στην Αμερική,316,στου οποίου το τέλος μένεις με ανοιχτό το στόμα :worry:

 

Απιστευτο το χθεσινο με τα αποσπασματα απο το OTH!! Eλπιζω οι του Σταρ να κινητοποιηθουν τωρα με την Μενουνος και να το βαλουν επιτελους!

 

Εχω καλα εχω και κακα νεα για τη σειρα παντως. Τα καλα ειναι οτι προσεχως επιστρεφει ο Jake!

Tα πολυ κακα ειναι οτι μαλλον η σειρα κοβεται και δεν θα δει 4η σαιζον καθως το WB θα ενωθει με το UPN και αρκετες σειρες θα παρουν ποδι γιατι δεν χωρανε στο προγραμμα . Οι Gilmore και το Smallville εχουν παρει ηδη πρασινο φως για του χρονου,το 7th Heaven θα κοπει σιγουρα (ΕΠΙΤΕΛΟΥΣ) και το Charmed με το ΟΤΗ παιζονται 50-50. Για το ΟΤΗ παντως υπαρχει online petition προς το WB. Eχουν μαζευτει παρα πολλες υπογραφες, αμα τη βρειτε ριξτε κι εσεις μια τζιφρα.

 

Είναι δυνατόν να βάζει η ΝΕΤ αποσπάσματα του One Tree Hill και να μη το έχει προβάλει ακόμη το Star που έχει αγοράσει τη σειρα;;:wacko:

Το πρώτο Σαββατοκύριακο του Απριλίου (σε δύο βδομάδες) θα μάθουμε αν θα το εντάξουν στο προγραμμά τους(ας ελπίσουμε πως ναι...)

 

Όσο για το πιθανό κόψιμο, το άκουσα κι εγώ! Το μόνο που μπορεί να σώσει τη σειρά είναι η αίτηση και μάλλον θα την ακούσουν, αφού οι υπογραφές είναι πάρα πολλές, όπως επίσης και οι φαν της σειράς! Το Μάιο θα ανακοινωθεί σίγουρα το μέλλον της. Πάντως, όλοι λένε ότι οι πιθανότητες είναι 50-50.:cry:

 

 

Διάβασα κι εγώ την περίληψη του επεισοδίου 3.16!:X Απίστευτο!!! Μα, να σκοτώσει τον αδερφό του;;;;:blink: Τι τρέχει με τον Νταν; Το 'χει χάσει εντελώς πια;;;

 

[sIGPIC][/sIGPIC]

"To Be or Not to Be a Snarf"?

That's the real question!

Link to comment
Share on other sites

Αποσπάσματα από τη σειρά μπήκαν στη ΝΕΤ για να δείξουν πλάνα από δουλειά της Menounos. Ελπίζω και γω να κινητοποιηθούν αυτοί που πρέπει να δει τη σειρά και η χώρα μας. Οσο για το κόψιμο της σειράς,απλα κρίμα :(

 

Ως προς το 316 και αφού βλέπω ότι σας αρέσουν τα spoilers :p :

 

Ο,τι γίνεται με τον Keith γίνεται στο άδειο σχεδόν σχολείο και στο τελευταίο λεπτό και δε διευκρινίζεται αν πεθαίνει ή όχι

.

Αυτό λογικά θα το μάθουμε στο επόμενο! Το οποίο λέγεται : Who Will Survive, and What Will Be Left of Them

Μα που ξέρεις, μπορεί,

να ταξιδέψουμε μια μέρα ή μια νύχτα μαζί.

Link to comment
Share on other sites

Καλά νέα!:) Το κανάλι CW (δηλαδή η ένωση WB+UPN) ανακοίνωσε πριν λίγες μέρες ότι θα κρατήσει τις παλιές σειρές που παιζόταν στους δύο σταθμούς! Μεταξύ άλλων, αναφέρθηκε και το One Tree Hill!!!:up: Πράγμα που σημαίνει ότι το σκέφτονται πολύ σοβαρά να κρατήσουν τη σειρά!:rotfl: Οι πιθανότητες είναι περισσότερες στο να συνεχιστεί για τέταρτη σαιζόν! Και για του λόγου το αληθές:

 

There is "zero chance" the CW will undergo a new name come fall, says CBS honcho Les Moonves. Citing an internal study, Moonves said 48% of 18- to 34-year-olds polled were already aware of The CW. At yesterday's presentation, Variety reports that "the network [CW] did pass out materials that listed shows such as "Veronica Mars, One Tree Hill, Supernatural, Gilmore Girls, Everwood, Reba and Everybody Hates Chris as dramas and comedies 'returning 2006-2007.'"

 

Αυτό που παραξένεψε τους πάντες, είναι το Smallville δεν αναφέρθηκε και κάποιοι λένε ότι μπορεί και να κοπεί....

[sIGPIC][/sIGPIC]

"To Be or Not to Be a Snarf"?

That's the real question!

Link to comment
Share on other sites

Εντάξει, μόλις τελείωσα να βλέπω την πρώτη σαιζόν και μπορώ να πω ότι έμεινα κατάπληκτος! Όταν άνοιξα το thread, είχα δει μόνο τα δέκα πρώτα επεισόδια. Τώρα, όμως, με πιο ολοκληρωμένη άποψη μπορώ να πω:

Είναι κα-τα-πλη-κτι-κή!!! Συμβαίνουν τόσα πολλά και το σενάριο της φτιάχνει όλο και περισσότερο! Τη συνιστώ σε όλους ανεπιφύλακτα.

 

Έχω, όμως, κάποιες απορίες για όσους ξέρουν:

Οι γονείς της Χέιλι ζουν; Και αν ναι, βρίσκονται στο Tree Hill; Τους δίχνει καθόλου αργότερα;

 

Ο Τζέικ τελικά δεν τα έφτιαξε με την Πέιτον, όπως πρίμενα... :( Κι έφυγε εξαιτίας της σκ*λας της Νίκι! :mad:

Επιστρέφει στη δεύτερη σαιζόν;

[sIGPIC][/sIGPIC]

"To Be or Not to Be a Snarf"?

That's the real question!

Link to comment
Share on other sites

 

Έχω, όμως, κάποιες απορίες για όσους ξέρουν:

Οι γονείς της Χέιλι ζουν; Και αν ναι, βρίσκονται στο Tree Hill; Τους δίχνει καθόλου αργότερα;

 

Ο Τζέικ τελικά δεν τα έφτιαξε με την Πέιτον, όπως πρίμενα... :( Κι έφυγε εξαιτίας της σκ*λας της Νίκι! :mad:

Επιστρέφει στη δεύτερη σαιζόν;

 

Οι γονεις της Χειλι ζουν και βρισκονται στο Tree Hill. Θα τους δεις στο πρωτο επεισοδιο της 2ης σαιζον.

 

 

Ο Τζεικ επιστρεφει στα μισα της 2ης σαιζον και τα φτιαχνει με την Πειτον. Ξαναφευγει ομως παλι εξαιτιας της παλιοΝικι και δεν εχει επανεμφανιστει ακομα.

 

http://img230.imageshack.us/img230/962/shirtlw.jpg

In this light and on this evening

Link to comment
Share on other sites

Ο Τζεικ επιστρεφει στα μισα της 2ης σαιζον και τα φτιαχνει με την Πειτον. Ξαναφευγει ομως παλι εξαιτιας της παλιοΝικι και δεν εχει επανεμφανιστει ακομα.

 

:yahoo:

Όμως είμαι φαν και του ζευγαριού Πέιτον+Λούκας! (Μη βαράτε) Απλώς δε μου άρεσε καθόλου η Μπρουκ με τον Λούκας. Δεν ξέρω βέβαια αν αλλάξω γνώμη γι' αυτούς στη 2η σαιζόν.

 

 

Πάντως δε μου άρεσε που ο Κιθ κοιμήθηκε με τη Ντεμπ. Δεν ο περίμενα με τίποτα! :X Το μαθαίνει η Κάρεν; Αν ναι, θυμώνει με τη Ντεμπ;

 

[sIGPIC][/sIGPIC]

"To Be or Not to Be a Snarf"?

That's the real question!

Link to comment
Share on other sites

:yahoo:

Όμως είμαι φαν και του ζευγαριού Πέιτον+Λούκας! (Μη βαράτε) Απλώς δε μου άρεσε καθόλου η Μπρουκ με τον Λούκας. Δεν ξέρω βέβαια αν αλλάξω γνώμη γι' αυτούς στη 2η σαιζόν.

 

 

Πάντως δε μου άρεσε που ο Κιθ κοιμήθηκε με τη Ντεμπ. Δεν ο περίμενα με τίποτα! :X Το μαθαίνει η Κάρεν; Αν ναι, θυμώνει με τη Ντεμπ;

 

 

Εμένα πάλι,όσο απομακρύνεται η 1η season,τόσο απορώ πως ταίριαξαν αυτοί οι 2.

Εχει πονέσει και αλλάξει πολύ η κακομοίρα η Brooke από αυτή την ιστορία,πολύ πιθανόν να αλλάξεις γνώμη στη συνέχεια :happy:

 

Ως προς το spoiler:Δεν αντέχεις αν δε μάθεις ε;:p

 

Καλά του έκανε αν και έπαιξε με την τύχη του και αυτός...

Η Κάρεν το μαθαίνει κάποια στιγμή αλλά είναι πια φίλες με τη Deb και της το συγχωρεί από ό,τι θυμάμαι. Εδώ τον είδε με τη Menounos,εκεί θα κολλήσει:p

 

Μα που ξέρεις, μπορεί,

να ταξιδέψουμε μια μέρα ή μια νύχτα μαζί.

Link to comment
Share on other sites

Ως προς το spoiler:Δεν αντέχεις αν δε μάθεις ε;:p

 

Καλά του έκανε αν και έπαιξε με την τύχη του και αυτός...

Η Κάρεν το μαθαίνει κάποια στιγμή αλλά είναι πια φίλες με τη Deb και της το συγχωρεί από ό,τι θυμάμαι. Εδώ τον είδε με τη Menounos,εκεί θα κολλήσει:p

 

Αφού ξέρεις, είμαι ανυπόμονος! Πηγαίνετε εδώ http://www.videoseven.gr/ObjectDetails.cfm?ObjectID=62417 να δείτε κάτι το :) :lol: :p :happy: :D :cool: :rotfl: :yahoo:

 

Πηγαίνετε και θα καταλάβαιτε τι εννοώ!!!

[sIGPIC][/sIGPIC]

"To Be or Not to Be a Snarf"?

That's the real question!

Link to comment
Share on other sites

Αφού ξέρεις, είμαι ανυπόμονος! Πηγαίνετε εδώ http://www.videoseven.gr/ObjectDetails.cfm?ObjectID=62417 να δείτε κάτι το :)

 

Πηγαίνετε και θα καταλάβαιτε τι εννοώ!!!

 

Oυαου!! :D :D :D Ποτε βγαινει;;;

http://img230.imageshack.us/img230/962/shirtlw.jpg

In this light and on this evening

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...