Jump to content

Αστυνομικές και Στρατιωτικές Σχολές


Cloud
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Ποια Γρεβενα ρε παιδια.?Η καλυτερη σχολη ειναι μακραααααααν το Ρεθυμνο.!Ολοι αυτοι βαζουν πρωτη επιλογη αλλα στο τελος λιγοι(138) μπαινουν .Ενας απ αυτους και εγω:yahoo::yahoo:

΄

Ρέθυμνο θα πας???Μια χαρά...πότε μπαίνετε μέσα?Εμείς την Παρασκευή μπαίνουμε για πτυχιακές...:(

Ελληνική Αστυνομία
Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 2,8χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Παιδια καλησπερα, καταρχας συγχαρητηρια σε ολους εμας π περασαμε στην αστυφυλακων, οσοι δεν τα καταφεραν να θυμουνται οτι τιποτα δεν εχει τελειωσει, μπορουν να ξαναπροσπαθησουν!:) Μια φιλη μου περασε αστυφυλακων στη σχολη της Ξανθης και επιθυμει αμοιβαια ανταλλαγη μ κοπελα που εχει περασει στη σχολη του Ρεθυμνου η της Ναουσας
Link to comment
Share on other sites

Παιδια καλησπερα, καταρχας συγχαρητηρια σε ολους εμας π περασαμε στην αστυφυλακων, οσοι δεν τα καταφεραν να θυμουνται οτι τιποτα δεν εχει τελειωσει, μπορουν να ξαναπροσπαθησουν!:) Μια φιλη μου περασε αστυφυλακων στη σχολη της Ξανθης και επιθυμει αμοιβαια ανταλλαγη μ κοπελα που εχει περασει στη σχολη του Ρεθυμνου η της Ναουσας

 

αυτα μεσα στη βασικη θα τα κανουμε..με αιτησεις

Link to comment
Share on other sites

μηπως ξερει κανεις να μου πει αν επιτρεπονται τα λαπτοπς στη σχολη αξιωματικων??????:worry:
Link to comment
Share on other sites

μηπως ξερει κανεις να μου πει αν επιτρεπονται τα λαπτοπς στη σχολη αξιωματικων??????:worry:

κρυφά μπορείς να περάσεις τα πάντα μιας και στους αξιωματικούς

στο στρατόπεδο δεν τους ελέγχουν... το θέμα είναι αν το δουν τι γίνεται.

κανονικά δεν επιτρέπεται, εδώ και κινητά με κάμερα δεν γίνονται δεκτά

σε πολλούς.

 

ΤΡΟΠ: μέσα στην σχολή κάποιοι τα επιτρέπουν.

Link to comment
Share on other sites

κρυφά μπορείς να περάσεις τα πάντα μιας και στους αξιωματικούς

στο στρατόπεδο δεν τους ελέγχουν... το θέμα είναι αν το δουν τι γίνεται.

κανονικά δεν επιτρέπεται, εδώ και κινητά με κάμερα δεν γίνονται δεκτά

σε πολλούς.

 

ΤΡΟΠ: μέσα στην σχολή κάποιοι τα επιτρέπουν.

 

στα στρατοπεδα δεν αξιζει να φερεις λαπτοπ...εκτος του οτι δεν θα εχεις χρονο ειναι τσαμπα ρισκο...στην αξιωματικων απο φιλους μου ξερω οτι επιτρεπονται...

Link to comment
Share on other sites

ok καταλαβα.. να σε ρωτησω, μηπως γνωριζεις τι ειναι οι ασκησεις πυκνης ταξης??? ευχαριστω προκαταβολικα!! :thanks:
Link to comment
Share on other sites

ok καταλαβα.. να σε ρωτησω, μηπως γνωριζεις τι ειναι οι ασκησεις πυκνης ταξης??? ευχαριστω προκαταβολικα!! :thanks:

 

ασκησεις πυκνης ταξης ειναι οι ασκησεις που γινονται με τα G3 για να μαθεις το παρουσιαστε,επ'ωμου,παραποδα κ τετοια...

Link to comment
Share on other sites

ant89 τα αθληματα πως τα βλεπεις?? για μια κοπελα ειναι αρκετα δυσκολα για να τα περασει?? εχω ελπιδες???? :worry:
Link to comment
Share on other sites

ant89 τα αθληματα πως τα βλεπεις?? για μια κοπελα ειναι αρκετα δυσκολα για να τα περασει?? εχω ελπιδες???? :worry:

 

στα αθληματα κ στα ψυχοτεχνικα δεν κοβεται κανεις..σπανια..στα αθληματα θα πρεπει να μην μπορεις να τρεξεις η να εισαι πολυ χοντρος για να σε κοψουν....

Link to comment
Share on other sites

ξερεται αν χρειαζεται να παρουμε sleeping bag γιατι σε καποιο παραομοιο φορουμ κατι τετοιο ελεγαν τουλαχιστον για τν βασικη
Link to comment
Share on other sites

ξερεται αν χρειαζεται να παρουμε sleeping bag γιατι σε καποιο παραομοιο φορουμ κατι τετοιο ελεγαν τουλαχιστον για τν βασικη

 

oχι...δεν υπαρχουν αυτα..κ με εμας τα ιδια ακουγονταν...

Link to comment
Share on other sites

στο στρατοπεδο δεν επιτρεπονται τα sleeping bag ωστοσο ολοι σχεδον ειχαμε..κρατα ενα μαζι σου δεν εχεις να χασεις τιποτα,η διαφορετικα παρε κανενα σεντονι,οι κουβερτες και τα σεντονια του στρατου ειναι αθλια..
Link to comment
Share on other sites

στη σχολη αξιωματικων υπαρχουν επισκεπτηρια? η δεν επιτρεπεται η εισοδος στη σχολη σε κανεναν? :worry:
Link to comment
Share on other sites

vagial για να μην έχεις πάρει απάντηση στο μήνυμα σου, σημαίνει πως δεν το είδε κάποιος που να ξέρει να σου απαντήσει. Συνεπώς, υπομονή. :)

This blessed plot, this earth, this realm, this England...

William Shakespeare: King Richard II Act 2, Sc 1

 

London is a state of mind

Link to comment
Share on other sites

καλη δυναμη...και υπομονη....θα περασει γρηγορα ο καιρος...τα περασαμε και εμεις περσι αυτα..
Link to comment
Share on other sites

τα ξαναλεμε μετα απο καιρο να σας πουμε και εντυπωσεις..καλη δυναμη και στα παιδια που δινουν η ξαναδινουν για να μπουν!
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...