Jump to content

Ερωτευμένοι του myphone... ενωθείτε!


billakosss
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Αχ παιδακια μου εχω και εγω προβλημα και θα ηθελα οσο μπορειτε να με βοηθησετε!!!!!!

Λοιπον εχω πει παααααρα πολλες φορες οτι ειμαι αρραβωνιασμενη και ερωτευμενη παρα πολυ με τον καλο μου!!!!Δεν σκεφτομαστε αμεσα τον γαμο γιατι θεωρω πως δεν ειμαι ετοιμη 100% για κατι τετοιο αλλα σε 2 χρονια πιστευω πως θα το κανουμε το μεγαλο βημα!!!!!

Το προβλημα μου ομως ειναι πως λογω του οτι περναει παααρα πολλες ωρες της ημερας στη δουλεια του και επειδη δεν εχει πολυ καιρο που εχει ανοιξει την επιχειρηση του ειναι στο μυαλο του συνεχεια εκκρεμοτητες, σχεδια, δανεια κ.τ.λ. (πιστευω πως ειστε πολλοι σε αυτη τη θεση)...

Εγω παντα τον στηριζω και τον βοηθαω σε ολες του τις αποφασεις περναω αρκετο απο τον ελευθερο χρονο μου στο μαγαζι του του δινω ιδεες για διαφορα πραγματα που θα βελτιωσουν την επιχειρηση του... Μεχρι εδω ολα καλα απλα το προβλημα μου ειναι πως θελω και εγω επιτελους το χρονο μου και το χωρο μου στη ζωη του οπως και οσο θελω εγω!!!!

Βεβαια περιμενω τις διακοπες μας να μεινουμε μονοι μας να χαλαρωσουμε αλλα ειμαι σιγουρη πως το τηλεφωνο δεν θα σταματησει να χτυπαει για δουλειες.... Πως θα μπορεσω να του δωσω να καταλαβει αυτο που νιωθω????

Οποτε ανοιγω συζητηση για αυτο το θεμα μου λεει να κανω υπομονη με τον καιρο ολα θα στρωσουν και οτι δεν πρεπει να γκρινιαζω!!!!

Δεν καταλαβαινω γιατι καθε φοραω που παραπονιεμαι και ζηταω κατι για μενα θα πρεπει να το θεωρει γκρινια αυτο με πειραζει παρα πολυ!!!!!!

http://www.fdsoftware.it/mairi/images/Gif/G_Fatina_che_scompare_R.gif
Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 4,2χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

οπως λεει και ο αγαπημενος σου...με τον καιρο ολα θα στρωσουν...

και ετσι θα γινει φυσικα!

λογικο ειναι οταν εχεις μια επιχειρηση (και τι επιχειρηση ετσι?) να εχεις 100000000 στο κεφαλι σου!

αλλιως ειναι να εισαι υπαλληλος και να εχεις τις εκκρεμοτητες της δουλεια σου και αλλιως οταν ολα πρεπει να περνανε απο μπροστα σου.

τοσα χρονια εκανες υπομονη οποτε λιγο ακομα δεν πειραζει.

επειτα στις διακοπες θα τον πεις να το εχει κλειστο τις περισοτερες ωρες ωστε να μπορειτε να χαρειτε ο ενας τον αλλον.

εσυ αστο ανοιχτο! :)

και σιγουρα μετα τις διακοπες ολα θα στρωσουν....και ειδικα οταν το παρετε αποφαση για τα καλα να παντρευτειτε.

Never Give Up:!:

Join friend!

Link to comment
Share on other sites

Αχ παιδακια μου εχω και εγω προβλημα και θα ηθελα οσο μπορειτε να με βοηθησετε!!!!!!

Λοιπον εχω πει παααααρα πολλες φορες οτι ειμαι αρραβωνιασμενη και ερωτευμενη παρα πολυ με τον καλο μου!!!!Δεν σκεφτομαστε αμεσα τον γαμο γιατι θεωρω πως δεν ειμαι ετοιμη 100% για κατι τετοιο αλλα σε 2 χρονια πιστευω πως θα το κανουμε το μεγαλο βημα!!!!!

Το προβλημα μου ομως ειναι πως λογω του οτι περναει παααρα πολλες ωρες της ημερας στη δουλεια του και επειδη δεν εχει πολυ καιρο που εχει ανοιξει την επιχειρηση του ειναι στο μυαλο του συνεχεια εκκρεμοτητες, σχεδια, δανεια κ.τ.λ. (πιστευω πως ειστε πολλοι σε αυτη τη θεση)...

Εγω παντα τον στηριζω και τον βοηθαω σε ολες του τις αποφασεις περναω αρκετο απο τον ελευθερο χρονο μου στο μαγαζι του του δινω ιδεες για διαφορα πραγματα που θα βελτιωσουν την επιχειρηση του... Μεχρι εδω ολα καλα απλα το προβλημα μου ειναι πως θελω και εγω επιτελους το χρονο μου και το χωρο μου στη ζωη του οπως και οσο θελω εγω!!!!

Βεβαια περιμενω τις διακοπες μας να μεινουμε μονοι μας να χαλαρωσουμε αλλα ειμαι σιγουρη πως το τηλεφωνο δεν θα σταματησει να χτυπαει για δουλειες.... Πως θα μπορεσω να του δωσω να καταλαβει αυτο που νιωθω????

Οποτε ανοιγω συζητηση για αυτο το θεμα μου λεει να κανω υπομονη με τον καιρο ολα θα στρωσουν και οτι δεν πρεπει να γκρινιαζω!!!!

Δεν καταλαβαινω γιατι καθε φοραω που παραπονιεμαι και ζηταω κατι για μενα θα πρεπει να το θεωρει γκρινια αυτο με πειραζει παρα πολυ!!!!!!

 

 

angelina μου ετσι ειναι οι αντρες ,αν λεμε αυτο που θελουμε γκρινιαζουμε!!

εγω θα προτεινα υπομονη για να απολαυσετε μετα.

τι νομιζεις εκεινος θα ηθελε να εχει ολα αυτα στο μυαλο του??

δεν θα ηθελε να ειναι χαλαρος??

αλλα τα "αγαθα κοποις κτωνται"

υπομονη ...κααι θα δεις;)

ευχομαι ολα να πανε καλα.

«Έφυγα,ψάχνοντας το σήμερα...και χάθηκα....

»

Link to comment
Share on other sites

Και εγω εδω και τοσο καιρο αυτο σκεφτομαι και κανω υπομονη αλλα κουραστηκα παρα πολυ... Δεν μπορω να κανω κατι για να αλλαξει η κατασταση!!!!!

Δυστηχως billakosss το κινητο του δεν κλεινει ουτε δευτερολεπτο.... και προβλεπω στις διακοπες να σπανε τα νευρα μου!!!!!!

Ουφ που θα παει ελπιζω να βελτιωθει η κατασταση γιατι εχει αρχισει να μου τη δινει στα νευρα!!!!!

http://www.fdsoftware.it/mairi/images/Gif/G_Fatina_che_scompare_R.gif
Link to comment
Share on other sites

Και εγώ έτσι έκανα Αγγελική μου!!!!

Έλεγα όλο δουλειά έχεις και δεν προλαβαίνουμε να βρεθούμε και τέτοια!!!!

Έλα όμως που μου είπαν από τη δουλειά ότι το καλοκαίρι δεν θα πάρω άδεια και ότι θα πρέπει να δουλεύω... Εκεί ήταν που φρίκαρα!!!!

Πως θα του το έλεγα? Εγώ που φώναζα συνέχεια ότι δουλεύει δεν μπορώ να πάμε διακοπές!!!! :ninja:

Ευτυχώς τελικά άλλαξαν πάλι τα σχέδια στη δουλειά και μια χαρά θα την πάρω την άδειά μου!!!:D

Το καλό όμως είναι ότι άλλαξα και σταμάτησα πλέον να "γκρινιάζω", για τη δουλειά του!

Υπομονή χρειάζεται!!!! Ξέρω ότι είναι δύσκολο, αλλά έλα και εσύ λίγο στη θέση του! Μην νομίζεις ότι του αρέσει η όλη η κατάσταση αλλά δεν μπροεί να κάνει και αλλιώς!!!

Θέλω διακοπές!

 

[sIGPIC][/sIGPIC]

Link to comment
Share on other sites

Θυμαμαι κοριτσακι μου τι περνουσες και εσυ...

Αχ και εγω ελπιζω να αλλαξουν τα πραγματα γιατι δεν μας βλεπω καλα εχει αρχισει να αλλαζει και η συμπεριφορα του ολο νευρα γκρινια και ζηταει κατανοηση.... απο ποιον απο μενα που θελω να στηριχτω πανω του και δεν μπορω για να μην του γινω βαρος....

Αχ που θα παει θα αλλαξουν ολα συντομα το πιστευω αυτο.....

Μεχρι τοτε υπομονη!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

http://www.fdsoftware.it/mairi/images/Gif/G_Fatina_che_scompare_R.gif
Link to comment
Share on other sites

Και εγώ έτσι έκανα Αγγελική μου!!!!

Έλεγα όλο δουλειά έχεις και δεν προλαβαίνουμε να βρεθούμε και τέτοια!!!!

Έλα όμως που μου είπαν από τη δουλειά ότι το καλοκαίρι δεν θα πάρω άδεια και ότι θα πρέπει να δουλεύω... Εκεί ήταν που φρίκαρα!!!!

Πως θα του το έλεγα? Εγώ που φώναζα συνέχεια ότι δουλεύει δεν μπορώ να πάμε διακοπές!!!! :ninja:

Ευτυχώς τελικά άλλαξαν πάλι τα σχέδια στη δουλειά και μια χαρά θα την πάρω την άδειά μου!!!:D

Το καλό όμως είναι ότι άλλαξα και σταμάτησα πλέον να "γκρινιάζω", για τη δουλειά του!

Υπομονή χρειάζεται!!!! Ξέρω ότι είναι δύσκολο, αλλά έλα και εσύ λίγο στη θέση του! Μην νομίζεις ότι του αρέσει η όλη η κατάσταση αλλά δεν μπροεί να κάνει και αλλιώς!!!

 

Τι να πει και η δικια μου.Τοση υπομονη που εχει ειναι αγια.

Ω ξειν' αγγελλειν Λακεδαιμονιοις οτι τηδε κειμεθα τοις κεινων ρημασι πειθομενοι.
Link to comment
Share on other sites

i kopela, konteuei ta 20, iwanna tin lene.

 

to mono pou einai kapws efikto einai na noikiaza ena spiti na mename mazi.

(an kai fysika einai ena oikonomiko varos, enoikia, epipla,logiasmoi klp klp).

 

o gamos einai kati poly makrino gia emena.

 

isws einai mia lysi na meinoume sto idio spiti kapoio kairo.

alla kai pali, kai 1 xrono na meinoume mazi s'ena spiti, pali,

sta 24 den tha eimai etoimos, mikros tha eimai gia gamo.

 

mia kali ilikia gia gamo einai 30,31,32.

 

auti den tha perimenei tosa xronia.

alla oute kserw an auti einai H kopela pou tha ithela na pantreutw.

 

aptin alli...

i idea oti thelei na kanei nees gnwrimies...me trelainei... :cry:

http://memimage.cardomain.com/member_images/4/web/700000-700999/700852_28.jpg
Link to comment
Share on other sites

i kopela, konteuei ta 20, iwanna tin lene.

 

to mono pou einai kapws efikto einai na noikiaza ena spiti na mename mazi.

(an kai fysika einai ena oikonomiko varos, enoikia, epipla,logiasmoi klp klp).

 

o gamos einai kati poly makrino gia emena.

 

isws einai mia lysi na meinoume sto idio spiti kapoio kairo.

alla kai pali, kai 1 xrono na meinoume mazi s'ena spiti, pali,

sta 24 den tha eimai etoimos, mikros tha eimai gia gamo.

 

mia kali ilikia gia gamo einai 30,31,32.

 

auti den tha perimenei tosa xronia.

alla oute kserw an auti einai H kopela pou tha ithela na pantreutw.

 

aptin alli...

i idea oti thelei na kanei nees gnwrimies...me trelainei... :cry:

 

Οντως δυσκολη περιπτωση.Οτι θελει να κανει νεες γνωριμιες.

Ω ξειν' αγγελλειν Λακεδαιμονιοις οτι τηδε κειμεθα τοις κεινων ρημασι πειθομενοι.
Link to comment
Share on other sites

alla oute kserw an auti einai H kopela pou tha ithela na pantreutw.

 

Το σημείο κλειδί.Μήπως και αυτή είναι σε παρόμοια κατάσταση;Αν ήθελε όντως να σε παντρευτεί και το δεχόταν αμέσως όταν της το λέγες τότε δεν θα σου ζητούσε με πλάγιο τρόπο να χωρίσετε.Άρα μήπως ήταν μια καλή πρόφαση;

Και στην τελική αν όντως θέλει να γνωρίσει κι άλλες καταστάσεις,πρέπει να είσαι ευτυχής που στο είπε τώρα παρά να στο έκανε μετά απο 1-2 χρόνια που θα μπορούσατε εσείς να είστε αρραβωνιασμένοι ίσως.

Link to comment
Share on other sites

Σου υποσχέθηκα στο sms απόψε ότι δεν θα πιω και δεν θα γράψω πάλι κάτι αντίστοιχο με το χτέσινό μου μήνυμα εδώ μέσα... είπαμε, τέρμα τα παλιά... ;) τώρα... ΠΑΜΕ ΜΠΡΟΣΤΑ :)
http://www.myphone.gr/forum/image.php?type=sigpic&userid=862&dateline=1324629158
Link to comment
Share on other sites

wraia, opote telos ola.

as proxwrisei mprosta auti, as proxwrisw mprosta kai egw.

 

erwtisi:

mou exei petaksei merikes fores oti parolo pou tha eimaste xwria

kapoies fores na vriskomaste i na paw spiti tis.

 

auto einai kali idea?

i tha einai san na skalizw palia pligi?

http://memimage.cardomain.com/member_images/4/web/700000-700999/700852_28.jpg
Link to comment
Share on other sites

wraia, opote telos ola.

as proxwrisei mprosta auti, as proxwrisw mprosta kai egw.

 

erwtisi:

mou exei petaksei merikes fores oti parolo pou tha eimaste xwria

kapoies fores na vriskomaste i na paw spiti tis.

 

auto einai kali idea?

i tha einai san na skalizw palia pligi?

 

 

vasika breakdancer apo oti katalavaino ennoei oti thelei na paraminete filoi kai na min xalasei entelos i sxesi sas.apo ti mia pleura auto ine kalo giati an dio atoma tairiazoun metaxi tous,kai den exoun asximo xorismo tha ine kalo na sinexisoun na vlepontai an fisika auto den apotelei kati pou na tous katapiezei.

 

etsi pistevo ego.....

*Αξιζει φιλε να υπαρχεις για ενα όνειρο κι ας είναι η φωτιά του να πέσει να σε κάψει-Bill !!! :!:

 

*Στην ευθεία όλοι γρήγοροι είναι...

Link to comment
Share on other sites

αν νοιωθεις καλα και πιστευεις οτι ενω θα ειστε χωρια θα μπορεις να πηγαινεις σπιτι της καντο...

αλλα θα ειναι σαν να ειστε μαζι...

 

τελικα αγαπαμε πολυ εδω μεσα! :love:

Never Give Up:!:

Join friend!

Link to comment
Share on other sites

skeftomai to eksis

eimaste xwria, pigainw spiti tis, ginetai kai oti ginetai.... :X

 

kai mia mera vriskei allon kai mou leei "min ksanartheis"...

amesws tha katalavw ti exei paixtei...kai tha pathw tarakoulo... :cry:

 

to idio kai an vrw egw alli kopela

kai tis pw den ksanarxomai...

tha pathei kai auti sok... :wacko:

 

thelw na paw na tin dw merikes fores akomi

giati synaisthimata yparxoun kai apo tous dyo.

 

omws prepei na ksekopsw(einai dyskolo) gia na sinithisw makria tis.

http://memimage.cardomain.com/member_images/4/web/700000-700999/700852_28.jpg
Link to comment
Share on other sites

Καλό θα ήταν και για τους 2 σας να μην συνεχίσεις να πηγαίνεις σπίτι της γιατί είναι σαν να μην θέλετε να ξεκολήσετε από το παρελθόν.Καθέ φορά θα είναι δύσκολο και για τους δυο σας.Φαντάζεσαι (σαν καλά φιλαράκια που θα είστε) να σου λέει για τις νέες της εμπειρίες;;Πως θα αισθανθείς;; ;)

 

kai mia mera vriskei allon kai mou leei "min ksanartheis"...

amesws tha katalavw ti exei paixtei...kai tha pathw tarakoulo...

 

Όπως και αυτό που ο ίδιος ανέφερες,γιατί να το κάνεις αυτό στον εαυτό σου και να μην προχωρήσεις μπροστά..

http://www.eppforum.org/gkr41/eye2.pngΤα μάτια καθρέφτες και φως της ψυχής..
Link to comment
Share on other sites

ναι σωστα...

καλο ειναι ή να προσχωρησεις μπροστα...ή να συνεχισετε να ειστε μαζι!

 

κι εγω δεν θα μπορουσα να μου λεει για εναν αλλον :scared:....οσο και να θελω να περναει καλα...

Never Give Up:!:

Join friend!

Link to comment
Share on other sites

ΠΑΙΔΑΚΙΑ ΘΑ ΗΘΕΛΑ ΝΑ ΜΕ ΒΟΗΘΗΣΕΤΕ...:O

ΛΟΙΠΟΝ ΝΑ ΣΑΣ ΠΩ ΣΥΝΟΠΤΙΚΑ ΤΙ ΣΥΜΒΑΙΝΕΙ.ΜΟΥ ΑΡΕΣΕΙ ΠΟΛΥ ΕΝΑ ΠΑΙΔΙ ΠΟΥ ΥΠΗΡΧΑΝ ΜΑΤΙΕΣ ΜΕΧΡΙ ΠΟΥ ΓΝΩΡΙΣΤΗΚΑΜΕ ΚΑΙ ΕΓΩ ΛΟΓΩ ΑΜΗΧΑΝΙΑΣ ΤΟ ΓΥΡΙΣΑ ΤΕΛΕΙΩΣ ΦΙΛΙΚΑ.ΤΕΣ/ΠΑ, ΤΟ ΠΑΣΧΑ ΜΟΥ ΕΙΠΕ ΜΕΤΑΞΥ ΠΛΑΚΑΣ ΚΑΙ ΑΣΤΕΙΟΥ ΝΑ ΚΑΝΟΥΜΕ ΣΧΕΣΗ ΤΩΡΑ ΤΟ ΚΑΛΟΚΑΙΡΙ ΛΟΓΩ ΜΑΘΗΜΑΤΩΝ ΠΟΥ ΗΤΑΝ ΕΜΠΟΔΙΟ.(ΕΚΕΙΝΟΣ ΕΙΝΑΙ ΜΕΓΑΛΥΤΕΡΟΣ ΚΑΙ ΣΠΟΥΔΑΖΕΙ ΑΛΛΟΥ)ΜΕ ΤΟ ΙΔΙΟ ΣΤΙΛ ΤΟΥ ΑΠΑΝΤΗΣΑ Κ ΕΓΩ ΟΤΙ ΗΘΕΛΑ.

ΗΡΘΕ ΤΟ ΚΑΛΟΚΑΙΡΑΚΙ ΚΑΙ ΑΚΟΜΑ ΤΠΤ!ΤΟΝ ΤΕΛΕΥΤΑΙΟ ΚΑΙΡΟ ΜΙΛΟΥΣΑΜΕ ΜΙΑ ΧΑΡΑ,ΓΙΑ ΠΟΛΛΑ ΩΣΠΟΥ ΜΟΥ ΤΗ ΒΙΔΩΣΕ ΚΑΙ ΤΟ ΕΚΟΨΑ.ΓΙΑΤΙ;ΓΙΑΤΙ ΕΚΝΕΥΡΙΖΟΜΑΙ ΜΕ ΤΟ ΓΕΓΟΝΟΣ ΟΤΙ ΜΕ ΟΛΕΣ ΕΧΕΙ ΤΗΝ ΙΔΙΑ ΣΧΕΣΗ ΑΠΛΑ ΣΕ ΜΕ ΜΕΝΑ ΠΕΤΑΕΙ ΥΠΟΝΟΟΥΜΕΝΑ..ΝΑΙ ΟΜΩΣ ΕΓΩ ΕΤΣΙ ΔΕΝ ΜΠΟΡΩ!ΟΛΕΣ ΤΙΣ ΑΓΚΑΛΙΑΖΕΙ, ΜΕ ΟΛΕΣ ΣΑΝ ΚΟΛΛΗΤΟΣ, ΠΟΣΟ ΝΑ ΑΝΤΕΞΩ ΟΜΩΣ; ΤΩΡΑ ΔΕΝ ΜΙΛΑΜΕ ΚΑΘΟΛΥ ΕΔΩ ΚΑΙ ΛΙΓΕΣ ΜΕΡΕΣ... SORRΥ ΓΙΑ ΤΟ ΜΕΓΕΘΟΣ ΤΟΥ POST AΛΛΑ ΘΑ ΣΚΑΣΩ!ΤΙ ΝΑ ΚΑΝΩ; ΤΙ ΓΝΩΜΗ ΕΧΕΤΕ ΓΙΑ ΤΗ ΣΥΜΠΕΡΙΦΟΡΑ ΤΟΥ; THANKS.....!!:happy:

Let me be the love that comes from the sun

let me your rainbow rising on

every single rase out of space

will shine on,shine on!

Link to comment
Share on other sites

ΠΑΙΔΑΚΙΑ ΘΑ ΗΘΕΛΑ ΝΑ ΜΕ ΒΟΗΘΗΣΕΤΕ...:O

ΛΟΙΠΟΝ ΝΑ ΣΑΣ ΠΩ ΣΥΝΟΠΤΙΚΑ ΤΙ ΣΥΜΒΑΙΝΕΙ.ΜΟΥ ΑΡΕΣΕΙ ΠΟΛΥ ΕΝΑ ΠΑΙΔΙ ΠΟΥ ΥΠΗΡΧΑΝ ΜΑΤΙΕΣ ΜΕΧΡΙ ΠΟΥ ΓΝΩΡΙΣΤΗΚΑΜΕ ΚΑΙ ΕΓΩ ΛΟΓΩ ΑΜΗΧΑΝΙΑΣ ΤΟ ΓΥΡΙΣΑ ΤΕΛΕΙΩΣ ΦΙΛΙΚΑ.ΤΕΣ/ΠΑ, ΤΟ ΠΑΣΧΑ ΜΟΥ ΕΙΠΕ ΜΕΤΑΞΥ ΠΛΑΚΑΣ ΚΑΙ ΑΣΤΕΙΟΥ ΝΑ ΚΑΝΟΥΜΕ ΣΧΕΣΗ ΤΩΡΑ ΤΟ ΚΑΛΟΚΑΙΡΙ ΛΟΓΩ ΜΑΘΗΜΑΤΩΝ ΠΟΥ ΗΤΑΝ ΕΜΠΟΔΙΟ.(ΕΚΕΙΝΟΣ ΕΙΝΑΙ ΜΕΓΑΛΥΤΕΡΟΣ ΚΑΙ ΣΠΟΥΔΑΖΕΙ ΑΛΛΟΥ)ΜΕ ΤΟ ΙΔΙΟ ΣΤΙΛ ΤΟΥ ΑΠΑΝΤΗΣΑ Κ ΕΓΩ ΟΤΙ ΗΘΕΛΑ.

ΗΡΘΕ ΤΟ ΚΑΛΟΚΑΙΡΑΚΙ ΚΑΙ ΑΚΟΜΑ ΤΠΤ!ΤΟΝ ΤΕΛΕΥΤΑΙΟ ΚΑΙΡΟ ΜΙΛΟΥΣΑΜΕ ΜΙΑ ΧΑΡΑ,ΓΙΑ ΠΟΛΛΑ ΩΣΠΟΥ ΜΟΥ ΤΗ ΒΙΔΩΣΕ ΚΑΙ ΤΟ ΕΚΟΨΑ.ΓΙΑΤΙ;ΓΙΑΤΙ ΕΚΝΕΥΡΙΖΟΜΑΙ ΜΕ ΤΟ ΓΕΓΟΝΟΣ ΟΤΙ ΜΕ ΟΛΕΣ ΕΧΕΙ ΤΗΝ ΙΔΙΑ ΣΧΕΣΗ ΑΠΛΑ ΣΕ ΜΕ ΜΕΝΑ ΠΕΤΑΕΙ ΥΠΟΝΟΟΥΜΕΝΑ..ΝΑΙ ΟΜΩΣ ΕΓΩ ΕΤΣΙ ΔΕΝ ΜΠΟΡΩ!ΟΛΕΣ ΤΙΣ ΑΓΚΑΛΙΑΖΕΙ, ΜΕ ΟΛΕΣ ΣΑΝ ΚΟΛΛΗΤΟΣ, ΠΟΣΟ ΝΑ ΑΝΤΕΞΩ ΟΜΩΣ; ΤΩΡΑ ΔΕΝ ΜΙΛΑΜΕ ΚΑΘΟΛΥ ΕΔΩ ΚΑΙ ΛΙΓΕΣ ΜΕΡΕΣ... SORRΥ ΓΙΑ ΤΟ ΜΕΓΕΘΟΣ ΤΟΥ POST AΛΛΑ ΘΑ ΣΚΑΣΩ!ΤΙ ΝΑ ΚΑΝΩ; ΤΙ ΓΝΩΜΗ ΕΧΕΤΕ ΓΙΑ ΤΗ ΣΥΜΠΕΡΙΦΟΡΑ ΤΟΥ; THANKS.....!!:happy:

 

Ενταξει,το αγορακι ειναι για αλλες καταστασεις.Αστο να παει αστο.

Ω ξειν' αγγελλειν Λακεδαιμονιοις οτι τηδε κειμεθα τοις κεινων ρημασι πειθομενοι.
Link to comment
Share on other sites

ΤΙ ΕΙΠΕΣ; ΔΕΝ Σ'ΑΚΟΥΩ;;;;;;;;;;;;;;;

Προς τι η εκπληξη nikos16; Μηπως οτι η υποθεση ειναι χαμενο παιχνιδακι;

Let me be the love that comes from the sun

let me your rainbow rising on

every single rase out of space

will shine on,shine on!

Link to comment
Share on other sites

Ενταξει,το αγορακι ειναι για αλλες καταστασεις.Αστο να παει αστο.

δηλαδη απ'οτι καταλαβα κι εσυ οπως και ο nikos16 μου λετε να το αφησω ε;:( :cry: :worry:

Οκ,εσεις ξερετε σιγουρα περισσοτερο, μιας και καταλαβαινετε καλυτερα το δικο σας φυλο, μαλλον αυτο θα κανω, θα το αφησω σαν να μη συνεβη ποτε.:cry:

ευχαριστω πολυ,πολυ παντως......:happy:

Let me be the love that comes from the sun

let me your rainbow rising on

every single rase out of space

will shine on,shine on!

Link to comment
Share on other sites

δηλαδη απ'οτι καταλαβα κι εσυ οπως και ο nikos16 μου λετε να το αφησω ε;:( :cry: :worry:

Οκ,εσεις ξερετε σιγουρα περισσοτερο, μιας και καταλαβαινετε καλυτερα το δικο σας φυλο, μαλλον αυτο θα κανω, θα το αφησω σαν να μη συνεβη ποτε.:cry:

ευχαριστω πολυ,πολυ παντως......:happy:

Εννούσα οτι όταν γράφεις με κεφαλαία είναι σαν να φωνάζεις ;)

 

 

Όντως το παιδί δεν αξίζει τον κόπο, άλλωστε το καλοκαίρι τελειώνει, δεν αξίζει να αρχίσεις κάτι που θα τελειώσει τόσο σύντομα. Επίσης στο προφίλ σου λέει "Ξάνθη προς το παρόν" και απ οτι καταλαβαίνω θα φύγεις για σπουδές σε άλλη πόλη μόλις αρχίσει η νέα χρονιά. Σωστά; Άλλος ένας λόγος για να τον αγνοήσεις. :)

Link to comment
Share on other sites

Προς τι η εκπληξη nikos16; Μηπως οτι η υποθεση ειναι χαμενο παιχνιδακι;

 

Ο nikos16 το είπε χωρίς να έχει σχέση με το θέμα! Πριν έγραψες με κεφαλαία που σημαίνει ότι είναι σαν να φωνάζεις:!:

Link to comment
Share on other sites

Επισκέπτης
This topic is now closed to further replies.
 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...