Jump to content

Ερωτευμένοι του myphone... ενωθείτε!


billakosss
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

κατσε βρε πουλακι μου, γιατι εσυ θα μας τρελανεις... σου ειπε η γυναικα να πας και της ειπες οχι, τι ηθελες τωρα;; να σε παρακαλαει;; εχει και μια αξιοπρεπεια, αφου της ειπες οχι, θεωρει οτι εισαι λογικος κι ωριμος ανδρας και σκεφτεται οτι αφου ειπες οχι εννοεις οχι... εκτος κι αν εσυ εννοουσες ναι...

 

τωρα αυτο που ειπες πριν οτι δεν εχει βγει με κανεναν πλην εσου απο τοτε που τα φτιαξατε, το θεωρεις φυσιολογικο;;; εσυ δεν εχεις βγει με καμια φιλη σου απο τοτε που τα φτιαξατε;;; παιδια μου καλα, για συνελθετε λιγο... σχεσεις εχουμε, δεν κλεινομαστε σε μια σπηλια για να μην ξαναδουμε το φως του ηλιου!!! :X

 

οσο για το να την απατησεις, πραγματικα ειναι ακυρο... αν εχεις τετοιες σκεψεις, μαλλον δεν πρεπει να εισαι μαζι της... το κερατο δεν ειναι λυση, ο διαλογος αντιθετα, ειναι... :)

 

σορρυ αν ειμαι λιγο σκληρη στα λογια μου, αλλα scotta, σε συμπαθω γιατι αγαπας συναδελφο και το ξερεις! αλλα ειναι λιγο ακυρα μερικα απο οσα λες... :)

+100! :D

 

Tespa mou eipe oti dn 8imotan kan oti eixame kanei autin ti suzitisi

Tis eriksa kai mpinelikia simera apo konta kai to vradu 8a er8ei na koimi8ei spiti mou!!!(8a metanoiwsei gia oti ekane:O)

Pantws pragmatika eixe ksexasei tin suzitisi kai oson afora to an 8a paei telika 8a paei!!!

8a tin afisw na paei kai otan gurisei 8a tin sugurisw kala kai an dn exei kanei kati tote 8a sunexisoume opws prin

An kanei omws 8a tin parei kai 8a tin sikwsei

To kalo me autin einai oti dn kserei na krivete

Τον διάλογο τον έχεις ακουστά; :wacko:

Σύνελθε γιατί όπως πας θα τη χάσεις! :!:

 

Εγώ απορώ πως δεν έχει γίνει ακόμη αυτό!...

 

Έτσι είναι οι γυναίκες. Θέλουν τα μπινελίκια τους.

No comment!

 

(Άμα σχολιάσω θα φάω ban!)

 

Παντως βρε συ Scottas κατι παιζει με την κοπελα σου η με εσενα...

Τοσα μπινελικια που λες οτι της ριχνεις (και πριν και τωρα) ή η κοπελα σου την βρισκει με αυτα, ή εχει πολυ χαμηλη αυτοεκτιμηση.

Η απλως λες οτι ριχνεις τετοια ενω απλως την..."επιπληττεις" ας πουμε.

 

Τεσπα...προσεξε απλως μην σου βγει ξυνη η ολη "αγριαδα".

(φιλικα τα παραπανω ετσι?"

Αμφιβάλεις; :p

Για να κάθεται να δέχεται όλα αυτά εννοείται ότι έχει!

 

telos kalo ola kala

tis eipa na xwrisoume gt me auta pou kaneis dn mporw na sunexisw kai ris edwsa kapoia epeixirimata gia na min paei stin kupro kai telika dn 8a paei

Kanonisame na pame xalkidiki gia 4 meroules telika

Otan tis eipa na xwrisoume arxise na klaiei kai elege pws pragmatika dn 8elei na xwrisoume kai oti magapaei

(kakws tin pareksigisa telika)

 

Στη θέση της θα σου 'λεγα να πας στο καλό!

Ε, μα!...

 

Aυτο ειναι για εσενα ρε συ φιλε scottas "Τελος καλο ολα καλα"?

Δηλαδη της εκανες ψυχολογικο πολεμο κι "εκβιασμο" για να περασει το δικο σου (μεταξυ μας τωρα ετσι?) και τωρα(???) υποτιθεται οτι σου απεδειξε τι?

Οτι σε αγαπαει?

Ή οτι εχει ματια μονο για εσενα?

Δεν θελω να σε απογοητευσω, αλλα δεν σου απεδειξε τιποτα περισσοτερο απο το οτι την εχεις του χεριου της και οτι μπορεις να εκμεταλευεσαι την αδυναμια που σου εχει για να περναει το δικο σου.

(Τα δυο παραπανω αποδυκνειονται με αλλους τροπους)

 

Προσωπικα δεν μπορω να σου πω τιποτα περισσοτερο απο το οτι τετοιες μεθοθοι εκφοβισμου του αλλο (ποσο μαλλον οταν μιλαμε για την σχεση μας ρε συ) δεν οδηγουν σε τιποτα αλλο απο αδιεξοδα.

Κι αργα ή γρηγορα θα βρεθουν μπροστα σας.

Ο σκοπος ΔΕΝ αγιαζει -παντα- τα μεσα.

+1000000000000000000000000000000000000000000000000000000000!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

 

Με κάλυψες απόλυτα!!!

 

Α καλά...Συγνώμη αλλά πόσο χρονών είσαι ?!? 15?!?

 

Αυτά τα κάναμε (και ναι το παραδέχομαι τα έκανα και εγώ) όταν πηγαίναμε γυμνάσιο...Το να είσαι σε μια σχέση δεν σημαίνει ότι ο άλλος σου ανήκει ή ό,τι σου καπνίσει εσένα ο αλλος πρέπει να το εκτελέσει (με τον ενικό δεν αναφέρομαι στον Scottas προσωπικά αλλά γενικά)..Είναι και αυτός άνθρωπος με τις δικές του ανάγκες και με το δικό του τρόπο ζωής...Και συγκεκριμένα η κοπέλα σου είπε να πάτε Κύπρο μαζί σε μια φίλη της και της είπες όχι και αποφάσισε να πάει μόνη της και για κάποιους λόγους δεν μπορούσες να πας τελικά..Ο εκβιασμός ότι χωρίζετε και το να μην πάει στην Κύπρο μόνη της (λες και αν θέλει να σε κερατώσει θα πρέπει να πάει στην Κύπρο για να το κάνει) είναι πραγματικά ότι πιο παιδιάστικό μπορεί να κάνει κανείς..

 

 

Μα δεν τα καταλαβαίνεις..Τα αισθήματα του άλλου δεν τα καταλαβαίνεις ούτε το να τα ακούς τα καταλαβαίνεις (δλδ το να σου λέει ο άλλος 100 φορές την ημέρα "σ'αγαπώ" δεν σημαίνει οτι το καταλαβαίνεις)..Τα βλέπεις και τα παρατηρείς μέσα από την καθημερινότητα...

 

Προσωπικά, σου εύχομαι να μην "ξυπνήσει" κάποια στιγμή και ότι της κάνεις τα λουστείς 1000 φορές περισσότερο...Γιατί αν γίνει αυτό θα καταλάβεις πως είναι να σε πνίγει ο άλλος κυριολεκτικά μέσα σε μια σχέση..

+10000000000000000000000000000000000!!!!!!!!!!!!!!!!!!

 

Αν και εγώ εύχομαι να ξυπνήσει!:devil:

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 4,2χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Το πουλαω το σπιτιιιιιιιιιιιι

κι οτι αγγιξες εσυ κι οτι κοιταξες εσυυυ

κι οτι ζησαμε μαζιιιιιιι

το πουλαω το σπιτιιιι

η μιση,ζωη μου λειπει

δε γεμιζει μ'εναν ανθρωπο ενα σπιτιιιιιιι

 

με τρωει μερες να το γραψω.

Never Give Up:!:

Join friend!

Link to comment
Share on other sites

Το πουλαω το σπιτιιιιιιιιιιιι

κι οτι αγγιξες εσυ κι οτι κοιταξες εσυυυ

κι οτι ζησαμε μαζιιιιιιι

το πουλαω το σπιτιιιι

η μιση,ζωη μου λειπει

δε γεμιζει μ'εναν ανθρωπο ενα σπιτιιιιιιι

 

με τρωει μερες να το γραψω.

 

Ωραίο τραγούδι..Αλλά δεν πάει λίγο ενάντια στον τίτλο του θέματος?!?Πιο πολύ για χωρισμό μου κάνει το τραγουδάκι αυτό

2 hearts are beating together,

I'm in love I'm in love

Is this forever and ever ??

I'm in love I'm in love

Link to comment
Share on other sites

Το πουλαω το σπιτιιιιιιιιιιιι

κι οτι αγγιξες εσυ κι οτι κοιταξες εσυυυ

κι οτι ζησαμε μαζιιιιιιι

το πουλαω το σπιτιιιι

η μιση,ζωη μου λειπει

δε γεμιζει μ'εναν ανθρωπο ενα σπιτιιιιιιι

 

με τρωει μερες να το γραψω.

Το τραγουδάκι σου λοιπόν κάνει κάτι σε χωρισμό και κατι σε μια νέα αρχή!

Και επειδή με πιάνεις σε εποχή που θέλω να κάνω μια νέα αρχή..........

Link to comment
Share on other sites

Ωραίο τραγούδι..Αλλά δεν πάει λίγο ενάντια στον τίτλο του θέματος?!?Πιο πολύ για χωρισμό μου κάνει το τραγουδάκι αυτό

Αυτο ειναι και έρωτας ..να πηγαινεις εναντια σε ολα!

Το τραγουδάκι σου λοιπόν κάνει κάτι σε χωρισμό και κατι σε μια νέα αρχή!

Και επειδή με πιάνεις σε εποχή που θέλω να κάνω μια νέα αρχή..........

Το τραγουδακι τα σπαει! αλλα χαιρομε που συμφωνείς.

καλη σου αρχη λοιπον και καλως ηρθες στο φορουμ μας!:)

Never Give Up:!:

Join friend!

Link to comment
Share on other sites

ΚΑΛΩΣ ΣΑΣ ΒΡΗΚΑ ΛΟΙΠΟΝ, Ο ΕΡΩΤΑΣ ΣΕ ΚΑΝΕΙ ΝΑ ΜΗΝ ΣΚΕΦΤΕΣΑΙ!! ΜΑΛΛΟΝ ΕΧΕΙΣ ΔΙΚΙΟ. ΑΛΛΩΣΤΕ Η ΖΩΗ ΕΙΝΑΙ ΜΙΚΡΗ ΚΑΙ ΜΑΛΛΟΝ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΚΑΝΟΥΜΕ ΟΛΑ ΟΣΑ ΘΕΛΟΘΜΕ ΠΡΑΓΜΑΤΙΚΑ!!!!
Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

Παιδιά καλησπέρα, χρειάζομαι τι βοήθεια σας...έκανε κάτι η πρώην μου (πριν κάτι μέρες είπαμε χωρίζουμε) και με πείραξε, δε θέλω να μπω σε λεπτομέρειες αλλα κάτι σαν κέρατο..

Παιζότανε κάτι με μια κοπέλα (ενώ είχα τι σχέση) κάτι σαν flirt δηλαδή και οποτε χώριζα με τι δίκια μου πήγαινα σ'αuτη. Από τι τελευταία φορα που τα βρήκα με τι δίκια μου δε μίλησα με την άλλη και είχε κρυώσει κάθε επικοινωνία μας. Το ότι είναι νευριασμένη μαζί μου δεν είναι γιατί τις έστειλα ένα μήνυμα και τι ρώτησα κάτι άσχετο για να δω αν θα απαντήσει και μου απάντησε. Αυτό που θέλω να κάνω είναι να τις ζητήσω συγγνώμη για το όλο παιχνίδι μιας και η κοπέλα που είχα ήταν σκάρτη. Κατάλαβα ότι ήταν καλή κοπέλα και τις φέρθηκα πολύ χαλια. Θέλω να τις μιλήσω να τις ζητήσω συγγνώμη γιατί θέλω να τα ξαναβρούμε μεταξύ μας, έστω φιλικά, αν και προτιμώ σχέση. Έχω κολλήσει τώρα και δε ξέρω τι να τις πω thλεφωνο δεν έχω κότσια να τι πάρω, μάλλον με μήνυμα) δε θέλω να νομίζει ότι τις τα ρίχνω πάλι επειδή χώρισα γιατί αυτή τι φορα χώρισα οριστικά. Δεν είμαι κανένας μπούλης που δε ξέρει να ρίξει κοπέλα αλλα αυτή τι φορα έχω κολλήσει...ελπίζω να βοηθήσει κάποιος!

I don't live in Greece, Greece lives in me...
Link to comment
Share on other sites

ε καντο φιλε μου..αν εισαι πειστικος θα το δεχτει! αρκει να βρεις τον καταλληλο τροπο.

δεν νομιζω να εχεις αναγκη απο τις συμβουλες μας.

 

παρολαυτα μερικες πρωην κανουν χειροτερα απο αυτα που περιμενουμε. τι να λεμε τωρα...

 

αντε καληνυχτες σας

Never Give Up:!:

Join friend!

Link to comment
Share on other sites

Παιδιά καλησπέρα, χρειάζομαι τι βοήθεια σας...έκανε κάτι η πρώην μου (πριν κάτι μέρες είπαμε χωρίζουμε) και με πείραξε, δε θέλω να μπω σε λεπτομέρειες αλλα κάτι σαν κέρατο..

Παιζότανε κάτι με μια κοπέλα (ενώ είχα τι σχέση) κάτι σαν flirt δηλαδή και οποτε χώριζα με τι δίκια μου πήγαινα σ'αuτη. Από τι τελευταία φορα που τα βρήκα με τι δίκια μου δε μίλησα με την άλλη και είχε κρυώσει κάθε επικοινωνία μας. Το ότι είναι νευριασμένη μαζί μου δεν είναι γιατί τις έστειλα ένα μήνυμα και τι ρώτησα κάτι άσχετο για να δω αν θα απαντήσει και μου απάντησε. Αυτό που θέλω να κάνω είναι να τις ζητήσω συγγνώμη για το όλο παιχνίδι μιας και η κοπέλα που είχα ήταν σκάρτη. Κατάλαβα ότι ήταν καλή κοπέλα και τις φέρθηκα πολύ χαλια. Θέλω να τις μιλήσω να τις ζητήσω συγγνώμη γιατί θέλω να τα ξαναβρούμε μεταξύ μας, έστω φιλικά, αν και προτιμώ σχέση. Έχω κολλήσει τώρα και δε ξέρω τι να τις πω thλεφωνο δεν έχω κότσια να τι πάρω, μάλλον με μήνυμα) δε θέλω να νομίζει ότι τις τα ρίχνω πάλι επειδή χώρισα γιατί αυτή τι φορα χώρισα οριστικά. Δεν είμαι κανένας μπούλης που δε ξέρει να ρίξει κοπέλα αλλα αυτή τι φορα έχω κολλήσει...ελπίζω να βοηθήσει κάποιος!

δεν καταλαβα...ποια θελεις εσυ τωρα..αυτη που ειχες ή την αλλη που ειχες ως καβαντζα?

 

επισης να σου ξεκαθαρισω πως απο την στιγμη που χωρισατε πριν λιγες μερες,το οτι εκανε κατι με καποιον αλλο δεν θεωρειται κερατο..

:love:Μη με αγγίζεις....Κάνω *ΤΖΙΖ*
Link to comment
Share on other sites

Αυτή που είχα καβάτζα..και για να ξεκαθαρίσω κάτι, όπως αποδείχθηκε είχε και η πρώην μου καβάτζα..και ενώ έμενε σπίτι μου εδώ και 4 χρονια. Όσο για το αν είναι κέρατο πες μου κάτι, αν χώριζες με τον δικό σου και έκανε κάτι με μια κοινή φίλη σας σας δε θα το βλέπες σαν κέρατο? Θα σε παρακαλέσω αν είναι να απαντάς με υφάκι χωρίς να προσφέρεις κάποια βοήθεια μην απαντάς τουλάχιστον στα δικά μου posts
I don't live in Greece, Greece lives in me...
Link to comment
Share on other sites

Ειχα γραψει για ενα θεμα με μια συναδελφο πριν λιγο καιρο την οποια εψηνα κι απλα ηθελε καλοπεραση.Αφου της ζητησα για τελευταια φορα να ειμαστε μαζι πριν 15 μερες και το αρνηθηκε,προχωρησα παρακατω και ειμαι με μια κοπελια που γνωρισα τυχαια,εδω και 10 μερες και περναμε πολυ ομορφα.Το θεμα?Η αλλη κλαιει και χτυπιεται (κυριολεκτικα) και θελει να ειμαστε μαζι πλεον.Τι γινεται ρε παιδια?Δεν θελω να βγω ******* μπροστα στην καινουρια γιατι ειναι χρυσο κοριτσι.Ελεγα να παω ενα διημερο με τη συναδελφο και να τελειωσω εκει το θεμα εστω και καπως πιο ομορφα αλλα ουτε θελω να κανω πουστια στην καινουρια και θα δωσω ελπιδες στην αλλη.Απλα με αφησε με ανοιχτο το στομα η ολη συμπεριφορα της απο το πουθενα.

 

Πρεπει να γινω λιγο κακος μου φαινεται...

ΜΑΧ.
Link to comment
Share on other sites

Ειχα γραψει για ενα θεμα με μια συναδελφο πριν λιγο καιρο την οποια εψηνα κι απλα ηθελε καλοπεραση.Αφου της ζητησα για τελευταια φορα να ειμαστε μαζι πριν 15 μερες και το αρνηθηκε,προχωρησα παρακατω και ειμαι με μια κοπελια που γνωρισα τυχαια,εδω και 10 μερες και περναμε πολυ ομορφα.Το θεμα?Η αλλη κλαιει και χτυπιεται (κυριολεκτικα) και θελει να ειμαστε μαζι πλεον.Τι γινεται ρε παιδια?Δεν θελω να βγω ******* μπροστα στην καινουρια γιατι ειναι χρυσο κοριτσι.Ελεγα να παω ενα διημερο με τη συναδελφο και να τελειωσω εκει το θεμα εστω και καπως πιο ομορφα αλλα ουτε θελω να κανω πουστια στην καινουρια και θα δωσω ελπιδες στην αλλη.Απλα με αφησε με ανοιχτο το στομα η ολη συμπεριφορα της απο το πουθενα.

 

Πρεπει να γινω λιγο κακος μου φαινεται...

 

νομιζω εδω κολλαει το "οσο τη φτυνεις τοσο κολλαει"!αν πραγματικα περνας καλα με την καινουργια-ασχετα με το αν ειναι χρυσο κοριτσι-αστη να κλαιει κ να χτυπιεται την αλλη!οταν σε "ειχε" το'παιζε δυσκολη ετσι δεν ειναι?τωρα ποιος ο λογος να πατε κ διημερο?

(αποψη μου παντα,ελπιζω να βοηθησα :))

 

Αυτή που είχα καβάτζα..και για να ξεκαθαρίσω κάτι, όπως αποδείχθηκε είχε και η πρώην μου καβάτζα..και ενώ έμενε σπίτι μου εδώ και 4 χρονια. Όσο για το αν είναι κέρατο πες μου κάτι, αν χώριζες με τον δικό σου και έκανε κάτι με μια κοινή φίλη σας σας δε θα το βλέπες σαν κέρατο?

 

Απο τη στιγμη που ειχατε χωρισει δεν θεωρειται κερατο!Τωρα αν μετα απο μακροχρονια σχεση,αυτη εκανε αμεσως κατι με καποιον κολλητο σου ειναι πουστια!Γενικα παντως οι καβατζες ειναι πολυ καπως..Πολυ "να ξεπερασω την πρωην κ να μη μεινω μονος" μου κανει.Το οτι ειχε κ η πρωην σου καβατζα δε δικαιολογει εσενα.Καλυτερα ομως κανε μια συζητηση με την αλλη κοπελα(πχ παρτην ενα τηλ κ ζητα της να βγειτε κ μετα θα σου ειναι πιο ευκολο)κ δειξε της οτι εχεις μετανιωσει πραγματικα,αν κ δυσκολο να θελει σχεση μετα απο αυτο..Πανω απ'ολα σκεψου εσυ αν θες πραγματικα σχεση μαζι της η το θες απλως για να ξεπερασεις την πρωην σου,γιατι δεν θα ειναι ο,τι καλυτερο να την ξαναπληγωσεις..!

Link to comment
Share on other sites

kerato akrivos den einai. yia auto kai egrapsa kati san kerato. alla einai to idio kako pou meta apo 2 meres ekane kati, kai me kapoion pou iksere kai milage kathos ta eixame! de mporei na tou milage entelos filika kai ksafnika na paixtike kati ara me "keratwne"

tespa de me noiazei auti. Twra yia tin allh na ti parw thlefwno de mporw..oti me thelei einai sigouro alla de thelw na tis ta riksw me lathos tropo kai na pei oxi yiati meta de prokeite na tis ksanamilisw (apo egwismo) kai tha xathei kathe elpida...thelw ena minima na tis steilw xwris na tis ta zhtaw vevaia, phga na tis steilw ena sms pou elege oti katalava poso kalo koritsi htan kai sugnwmh an pote pistepse oti tin koroideua ktl na tis steilw kati tetoiou eidous? h na tis pw na vrethoume kai oti mou eleipse h parea tis ktl? h na pesw me ta moutra kai na tis ta zhthsw kai oti ginei??

I don't live in Greece, Greece lives in me...
Link to comment
Share on other sites

Twra yia tin allh na ti parw thlefwno de mporw..oti me thelei einai sigouro alla de thelw na tis ta riksw me lathos tropo kai na pei oxi yiati meta de prokeite na tis ksanamilisw (apo egwismo) kai tha xathei kathe elpida...thelw ena minima na tis steilw xwris na tis ta zhtaw vevaia, phga na tis steilw ena sms pou elege oti katalava poso kalo koritsi htan kai sugnwmh an pote pistepse oti tin koroideua ktl na tis steilw kati tetoiou eidous? h na tis pw na vrethoume kai oti mou eleipse h parea tis ktl? h na pesw me ta moutra kai na tis ta zhthsw kai oti ginei??

 

Δε λεω οτι δε σε θελει,λεω οτι αν εχει εγωισμο(γιατι στη συγκεκριμενη περιπτωση αυτη πρεπει να εχει εγωισμο κ οχι εσυ)ισως να μη θελει να κανει σχεση μαζι σου η να σου κανει τη δυσκολη κτλ.Να της στειλεις ενα μηνυμα αν νιωθεις αβολα με το τηλεφωνο και να της πεις πως θες να βρεθειτε να μιλησετε(πες της κ οτι σου ελειψε αν θες).Αλλιως-αν θες να της τα πεις κατευθειαν απο μηνυμα η αν αυτη δε θελει να βρεθειτε-γραψτης ειλικρινα ο,τι νιωθεις για αυτην κ ζητησε της συγγνωμη για παλια(για να καταλαβω αυτη σταματησε να σου μιλαει ποτε?οταν τα ξαναεφτιαξες με την πρωην σου?).Παντως αυτο το "καταλαβα ποσο καλο κοριτσι ησουν" καλυτερα να το αποφυγεις.Ειναι σα να της επιβεβαιωνεις οτι την κοροιδευες κ οτι τωρα καταλαβες την..καλοσυνη της κ δεν της αξιζε!Δε νομιζω να της αρεσει πολυ. :O

Link to comment
Share on other sites

Ειχα γραψει για ενα θεμα με μια συναδελφο πριν λιγο καιρο την οποια εψηνα κι απλα ηθελε καλοπεραση.Αφου της ζητησα για τελευταια φορα να ειμαστε μαζι πριν 15 μερες και το αρνηθηκε,προχωρησα παρακατω και ειμαι με μια κοπελια που γνωρισα τυχαια,εδω και 10 μερες και περναμε πολυ ομορφα.Το θεμα?Η αλλη κλαιει και χτυπιεται (κυριολεκτικα) και θελει να ειμαστε μαζι πλεον....

 

μουχαχα...καλα να παθει :)

Αστην να κλαιει και συνεχισε κανονικα με την καινουργια. Γινε κακος,λεει :p

Link to comment
Share on other sites

Ειναι δηλαδη γενικο φαινομενο οταν ξαφνικα βρισκεις μια κοπελα να ερχονται κι αλλες απο κοντα, ενω οταν δεν εχεις καμια ουτε να σε φτυσουν πολλες φορες... :p
trust me, I 'm an engineer:cool:
Link to comment
Share on other sites

Ειναι δηλαδη γενικο φαινομενο οταν ξαφνικα βρισκεις μια κοπελα να ερχονται κι αλλες απο κοντα, ενω οταν δεν εχεις καμια ουτε να σε φτυσουν πολλες φορες... :p

 

ελα μου ντε:blink::worry:...

[sIGPIC][/sIGPIC]TOYOTA COROLLA AE86..&τα μυαλα στα καγκελα!!!
Link to comment
Share on other sites

Ειχα γραψει για ενα θεμα με μια συναδελφο πριν λιγο καιρο την οποια εψηνα κι απλα ηθελε καλοπεραση.Αφου της ζητησα για τελευταια φορα να ειμαστε μαζι πριν 15 μερες και το αρνηθηκε,προχωρησα παρακατω και ειμαι με μια κοπελια που γνωρισα τυχαια,εδω και 10 μερες και περναμε πολυ ομορφα.Το θεμα?Η αλλη κλαιει και χτυπιεται (κυριολεκτικα) και θελει να ειμαστε μαζι πλεον.Τι γινεται ρε παιδια?Δεν θελω να βγω ******* μπροστα στην καινουρια γιατι ειναι χρυσο κοριτσι.Ελεγα να παω ενα διημερο με τη συναδελφο και να τελειωσω εκει το θεμα εστω και καπως πιο ομορφα αλλα ουτε θελω να κανω πουστια στην καινουρια και θα δωσω ελπιδες στην αλλη.Απλα με αφησε με ανοιχτο το στομα η ολη συμπεριφορα της απο το πουθενα.

 

Πρεπει να γινω λιγο κακος μου φαινεται...

Πολυ κακος πρεπει να γινεις,,:mad:

Ετσι κανουν...κλαιγονται

[sIGPIC][/sIGPIC]

ΤΗΕΟ in normal mode

Με εκνευρίζουν οι "στόκοι"

Μετά το " Slide Τo Unlock " δεν υπάρχει επιστροφή

Link to comment
Share on other sites

Δυστυχως οι περισσοτεροι ανθρωποι ετσι ειναι.Οταν θεωρουν καποιον δεδομενο δεν τον θελουν τοσο οσο αν τον δουν να "απομακρυνεται".Το κακο ειναι οτι μερικοι το παρακανουν σε σημειο να μην ξερουν τι θελουν.(η συγκεκριμενη κοπελα για παραδειγμα απο την περιγραφη που εκανε ο rallistas)
Link to comment
Share on other sites

Δυστυχως οι περισσοτεροι ανθρωποι ετσι ειναι.Οταν θεωρουν καποιον δεδομενο δεν τον θελουν τοσο οσο αν τον δουν να "απομακρυνεται".Το κακο ειναι οτι μερικοι το παρακανουν σε σημειο να μην ξερουν τι θελουν.(η συγκεκριμενη κοπελα για παραδειγμα απο την περιγραφη που εκανε ο rallistas)

 

γι αυτο&οι ενδιαμεσοι χωρισμοι σε μια σχεση σε κανουν να καταλαβεις τι ειχες,αν το ηθελες,αν το θελεις ακομα&αν το ξαναπαρεις οτι&αυτος/η σε ηθελε...

[sIGPIC][/sIGPIC]TOYOTA COROLLA AE86..&τα μυαλα στα καγκελα!!!
Link to comment
Share on other sites

ναι...αλλα οταν βρουν κατι που να τους φερεται καλυτερα και ενω σου δειχνουν σημαδια ειναι μπερδεμενες και μετα συνεχιζουν την καινουργια τους ζωη...τι κανεις?ενω εχεις δειξει ποσα?
Γραμμη δεξια μετα αριστερα, λιγο πανω δεξια, ενα αλφα και μουτζουρα
Link to comment
Share on other sites

Την ειδα την Παρασκευη το βραδυ για τελευταια φορα.Ηταν δυσκολα τα πραγματα αλλα πιστευω οτι σταθηκα οπως επρεπε.Απο χθες εχω αδεια και αυτη ζητησε να αλλαξει μαγαζι γιατι δεν μπορει να με βλεπει λεει.

 

 

ΥΓ)Με την αλλη ολα αψογα.Σημερα γυρισαμε απο Ελαφονησο.

ΜΑΧ.
Link to comment
Share on other sites

ρε παιδια τα ειχα ενα μηνα με μια κοπελα, αλλα κατι στραβωσε και τα χαλασαμε το σαββατο. παρολ αυτα, χτες βρεθηκαμε στην ιδια καφετερια και τα ειπαμε λιγακι σαν 'φιλοι';)

 

ταυτοχρονα εχω κολλησει αγρια με μια μικροτερη μου που τωρα θα παει πρωτη λυκειου...και την θελω πολυ. ομως σε δυο βδομαδες φευγω εναμιση μηνα σε νησι για δουλεια...θελω να μαθει πως μου αρεσει και αν ειναι να κανω κατι απο το φθινοπωρο...ομως ειναι και η πρωην κοπελα μου στη μεση...υποψιαζομαι πως θελει να τα βρουμε...και φοβαμαι μηπως γινει καμια βλακεια και τις χασω και τις δυο...καταλαβαινεται τι θελω να πω ε?;)

 

εσεις τι λετε...να αφησω να μαθευτει πως μου αρεσει η μικροτερη μου, και να γραψω την πρωην μου? η να αφησω την μικροτερη? εγω κατα βαθος την μικροτερη θελω...αλλα γνωριζοντας αρκετα καλα την πρωην μου ξερω οτι θα τα παρει στο κρανιο αμα μαθει πως την επεσα σε κοπελα λιγες μερες αφου τα χαλασαμε...:(

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

ρε παιδια τα ειχα ενα μηνα με μια κοπελα, αλλα κατι στραβωσε και τα χαλασαμε το σαββατο. παρολ αυτα, χτες βρεθηκαμε στην ιδια καφετερια και τα ειπαμε λιγακι σαν 'φιλοι';)

 

ταυτοχρονα εχω κολλησει αγρια με μια μικροτερη μου που τωρα θα παει πρωτη λυκειου...και την θελω πολυ. ομως σε δυο βδομαδες φευγω εναμιση μηνα σε νησι για δουλεια...θελω να μαθει πως μου αρεσει και αν ειναι να κανω κατι απο το φθινοπωρο...ομως ειναι και η πρωην κοπελα μου στη μεση...υποψιαζομαι πως θελει να τα βρουμε...και φοβαμαι μηπως γινει καμια βλακεια και τις χασω και τις δυο...καταλαβαινεται τι θελω να πω ε?;)

 

εσεις τι λετε...να αφησω να μαθευτει πως μου αρεσει η μικροτερη μου, και να γραψω την πρωην μου? η να αφησω την μικροτερη? εγω κατα βαθος την μικροτερη θελω...αλλα γνωριζοντας αρκετα καλα την πρωην μου ξερω οτι θα τα παρει στο κρανιο αμα μαθει πως την επεσα σε κοπελα λιγες μερες αφου τα χαλασαμε...:(

 

Αφού θες τη μικρή, τι σε ενδιαφέρει τι θα πει η μεγάλη;

This blessed plot, this earth, this realm, this England...

William Shakespeare: King Richard II Act 2, Sc 1

 

London is a state of mind

Link to comment
Share on other sites

Επισκέπτης
This topic is now closed to further replies.
 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...