Jump to content

Ερωτευμένοι του myphone... ενωθείτε!


billakosss
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Κατσε γιατι μας μπερδεψες.Σου ειπε να πας μαζι της η οχ???

 

οταν ειχαμε συζητήσει για πρώτη φορά είχε πει να πάω ενω τώρα όχι:!:

Το να βρώ άλλη και να την απατήσω είναι εύκολο αλλα δεν είμαι τέτοιος τύπος:!:

Μέγιστο μέγεθος υπογραφής 16 kiB
Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 4,2χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

E ωραια, σε ρωτησε μια, δυο, τρεις και ειπες οχι.

(Προσωπικα δεν θα ρωτουσα καν δευτερη.)

Μπορει τωρα και η ιδια να ξενερωσε με τα απανωτα οχι σου και να θελει να σε πικαρει.(λεμε τωρα.εικασιες)

 

Απο εκει και περα τι σχεση εχει το να την απατησεις εσυ?

Τι κουλο ειναι τουτο παλι?

Σου χει μπει και καλα η υποψια οτι εχει γκομενοκατασταση εκει και σκεφτεσαι ετσι?

 

Αν ναι, να σου πω οτι το δικο "μας" σκεπτικο δεν σημαινει οτι απαραιτητα εχει και σχεση με την πργαματικοτητα.

Link to comment
Share on other sites

E ωραια, σε ρωτησε μια, δυο, τρεις και ειπες οχι.

(Προσωπικα δεν θα ρωτουσα καν δευτερη.)

Μπορει τωρα και η ιδια να ξενερωσε με τα απανωτα οχι σου και να θελει να σε πικαρει.(λεμε τωρα.εικασιες)

 

Απο εκει και περα τι σχεση εχει το να την απατησεις εσυ?

Τι κουλο ειναι τουτο παλι?

Σου χει μπει και καλα η υποψια οτι εχει γκομενοκατασταση εκει και σκεφτεσαι ετσι?

 

Αν ναι, να σου πω οτι το δικο "μας" σκεπτικο δεν σημαινει οτι απαραιτητα εχει και σχεση με την πργαματικοτητα.

 

 

Πάντα ήταν πολύ εξηγημένη μαζί μου και ποτέ απο τότε που έχουμε σχέση δεν έχει βγει για καφέ με άντρα:!:

Ούτε καν κάποιον φίλο της!!!:!:

Το θέμα είναι τι κάνω τώρα???

Μέγιστο μέγεθος υπογραφής 16 kiB
Link to comment
Share on other sites

ειναι απλο.το επομενο δωρο σου να ειναι μια μπουρκα(δοκιμασμενο,ρωτησε και τον μαριο φιτ.)αν το δει αυτο θα καταλαβει με τι πιτσιρικι εχει μπλεξει.
:love:Μη με αγγίζεις....Κάνω *ΤΖΙΖ*
Link to comment
Share on other sites

ειναι απλο.το επομενο δωρο σου να ειναι μια μπουρκα(δοκιμασμενο,ρωτησε και τον μαριο φιτ.)αν το δει αυτο θα καταλαβει με τι πιτσιρικι εχει μπλεξει.

 

και ενα εισιτηριο για Υεμενη χωρις επιστροφη :lol:

Ότι δεν σε σκοτώνει :rocket: σε κάνει δυνατότερο

Όσο ζω μαθαίνω

Link to comment
Share on other sites

ειναι απλο.το επομενο δωρο σου να ειναι μια μπουρκα(δοκιμασμενο,ρωτησε και τον μαριο φιτ.)αν το δει αυτο θα καταλαβει με τι πιτσιρικι εχει μπλεξει.

 

:lol::lol: ξερεις κατι εσυ ή τυχαια το ειπες;; γιατι εγω μεταξυ σοβαρου κι αστειου το εχω ακουσει αυτο... :lol:

 

Καλησπέρα!!!

 

Για άλλη μια φορά αποδείχθηκε ότι οι γυναίκες είναι πάντα γυναίκες

Όπως οι περισσοτεροι απο εσάς ξέρετε τα προηγούμενα μου με την καθηγήτρια είμαστε μαζί εδω και 4 μήνες περίπου.

Είχαμε πάει διακοπές μαζί το πάσχα και σε μία στιγμή μου πετάει ότι θέλει να πάει σε μία φίλη της στην Κύπρο!!!

Στην αρχή δεν μου άρεσε σαν ιδέα αλλα στο τέλος συμφωνήσαμε

Επέμενε να πάω και εγώ μαζί της αλλά εγώ της έλεγα όχι

Και ήρθε η ώρα να πάει

Μετα απο συζητήσεις που είχαμε κανόνισα να πάω και εγώ κάπου αυτές τις μέρες

Το περίεργο και το οποίο μου κίνησε τις υποψίες είναι ότι δεν μου ανέφερε να πάω καθόλου μαζί της

Ε τέλος πάντων απο αρκετά μπινελίκια και στεναχώρια άρχισε να κλαίει

Αφού μαλώσαμε της είπα επείσης ότι θα σκεφτώ σοβαρά για το αν θα πάμε το καλοκαίρι διακοπές και επείσης να πει την φίλη της να πάνε μαζί και της το κλεισα

Κατάλαβα πως μ'αγαπάει αλλα δεν θέλω να της περάσει

Δεν είναι θέμα εγωισμού αλλα όταν κάτι λες και το ξεχνάς δεν είναι λογικό

Επείσης μου είπε πως είχε ξεχάσει την συζήτηση που είχαμε κάνει και για κάποιους λόγους δεν θα μπορούσα να πάω

 

Τι να κάνω???

Την μισώ αλλα ταυτόχρονα την αγαπώ ρε ****το

 

κατσε βρε πουλακι μου, γιατι εσυ θα μας τρελανεις... σου ειπε η γυναικα να πας και της ειπες οχι, τι ηθελες τωρα;; να σε παρακαλαει;; εχει και μια αξιοπρεπεια, αφου της ειπες οχι, θεωρει οτι εισαι λογικος κι ωριμος ανδρας και σκεφτεται οτι αφου ειπες οχι εννοεις οχι... ;) εκτος κι αν εσυ εννοουσες ναι...

 

τωρα αυτο που ειπες πριν οτι δεν εχει βγει με κανεναν πλην εσου απο τοτε που τα φτιαξατε, το θεωρεις φυσιολογικο;;; εσυ δεν εχεις βγει με καμια φιλη σου απο τοτε που τα φτιαξατε;;; παιδια μου καλα, για συνελθετε λιγο... σχεσεις εχουμε, δεν κλεινομαστε σε μια σπηλια για να μην ξαναδουμε το φως του ηλιου!!! :X:X

 

οσο για το να την απατησεις, πραγματικα ειναι ακυρο... αν εχεις τετοιες σκεψεις, μαλλον δεν πρεπει να εισαι μαζι της... το κερατο δεν ειναι λυση, ο διαλογος αντιθετα, ειναι... :):)

 

σορρυ αν ειμαι λιγο σκληρη στα λογια μου, αλλα scotta, σε συμπαθω γιατι αγαπας συναδελφο και το ξερεις! αλλα ειναι λιγο ακυρα μερικα απο οσα λες... :)

[sIGPIC][/sIGPIC]

http://freespiritnowtobe.blogspot.com/

Ανήκω σε μένα και στα όνειρα μου!

Link to comment
Share on other sites

:lol::lol: ξερεις κατι εσυ ή τυχαια το ειπες;; γιατι εγω μεταξυ σοβαρου κι αστειου το εχω ακουσει αυτο... :lol:

 

 

 

τωρα αυτο που ειπες πριν οτι δεν εχει βγει με κανεναν πλην εσου απο τοτε που τα φτιαξατε, το θεωρεις φυσιολογικο;;; εσυ δεν εχεις βγει με καμια φιλη σου απο τοτε που τα φτιαξατε;;; παιδια μου καλα, για συνελθετε λιγο... σχεσεις εχουμε, δεν κλεινομαστε σε μια σπηλια για να μην ξαναδουμε το φως του ηλιου!!! :X:X

 

ναι,το εχω ακουσει...γιαυτο ειπα "ρωτα τον μαριο φιτ"

 

 

 

φυσιολογικο για εμας δεν ειναι..για τον σκοτα μαλλον παραειναι..:rolleyes:

:love:Μη με αγγίζεις....Κάνω *ΤΖΙΖ*
Link to comment
Share on other sites

Πάντα ήταν πολύ εξηγημένη μαζί μου και ποτέ απο τότε που έχουμε σχέση δεν έχει βγει για καφέ με άντρα:!:

Ούτε καν κάποιον φίλο της!!!:!:

Το θέμα είναι τι κάνω τώρα???

 

Καλές παρέες,μόρφωση με μέτρο,και τέλος τον χρόνο να κάνει την δουλειά του..μετά δεν θα έχεις τέτοιες ανησυχίες,θα είσαι ok. :)

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

:lol::lol: ξερεις κατι εσυ ή τυχαια το ειπες;; γιατι εγω μεταξυ σοβαρου κι αστειου το εχω ακουσει αυτο... :lol:

 

 

 

κατσε βρε πουλακι μου, γιατι εσυ θα μας τρελανεις... σου ειπε η γυναικα να πας και της ειπες οχι, τι ηθελες τωρα;; να σε παρακαλαει;; εχει και μια αξιοπρεπεια, αφου της ειπες οχι, θεωρει οτι εισαι λογικος κι ωριμος ανδρας και σκεφτεται οτι αφου ειπες οχι εννοεις οχι... εκτος κι αν εσυ εννοουσες ναι...

 

τωρα αυτο που ειπες πριν οτι δεν εχει βγει με κανεναν πλην εσου απο τοτε που τα φτιαξατε, το θεωρεις φυσιολογικο;;; εσυ δεν εχεις βγει με καμια φιλη σου απο τοτε που τα φτιαξατε;;; παιδια μου καλα, για συνελθετε λιγο... σχεσεις εχουμε, δεν κλεινομαστε σε μια σπηλια για να μην ξαναδουμε το φως του ηλιου!!!

 

οσο για το να την απατησεις, πραγματικα ειναι ακυρο... αν εχεις τετοιες σκεψεις, μαλλον δεν πρεπει να εισαι μαζι της... το κερατο δεν ειναι λυση, ο διαλογος αντιθετα, ειναι...

 

σορρυ αν ειμαι λιγο σκληρη στα λογια μου, αλλα scotta, σε συμπαθω γιατι αγαπας συναδελφο και το ξερεις! αλλα ειναι λιγο ακυρα μερικα απο οσα λες...

 

 

Tespa mou eipe oti dn 8imotan kan oti eixame kanei autin ti suzitisi:!:

Tis eriksa kai mpinelikia simera apo konta kai to vradu 8a er8ei na koimi8ei spiti mou!!!(8a metanoiwsei gia oti ekane:O:O:O)

Pantws pragmatika eixe ksexasei tin suzitisi kai oson afora to an 8a paei telika 8a paei!!!

8a tin afisw na paei kai otan gurisei 8a tin sugurisw kala kai an dn exei kanei kati tote 8a sunexisoume opws prin:!:

An kanei omws 8a tin parei kai 8a tin sikwsei:!:

To kalo me autin einai oti dn kserei na krivete:!:

Μέγιστο μέγεθος υπογραφής 16 kiB
Link to comment
Share on other sites

αφού σου πρότεινε να πας και εσύ μαζί της στην φίλη της,και της είπες όχι...

τώρα τι θέλεις δηλαδή??? να μην πάει για να μην σου μπαίνουν εσένα υποψίες??? και αυτό το κουλό ότι παίζει γκομενοδουλειά πως σου κόλλησε???:wacko::wacko:

http://dl5.glitter-graphics.net/pub/1310/1310135q5fto1gp1w.gif
Link to comment
Share on other sites

αφου την εριξες μπινελικι και θα κοιμηθειτε μαζι...τι το κουραζουμε?

παντως γυναικα να τ'ακουει και να της αρεσει...δεν εχω συναντησει

 

Υγ. ρε σκοτα,θα κανονισεις καμια μερα να βγουμε εξω? να παρει και καμια φιλη της να μου την γνωρισεις??

Never Give Up:!:

Join friend!

Link to comment
Share on other sites

την μαμα σου που την εστειλες για σημερα?:p

 

αντε τελος καλο,ολα καλα.σκληρε αντρα που ριχνεις και αναποδες :p

:love:Μη με αγγίζεις....Κάνω *ΤΖΙΖ*
Link to comment
Share on other sites

αφου την εριξες μπινελικι και θα κοιμηθειτε μαζι...τι το κουραζουμε?

παντως γυναικα να τ'ακουει και να της αρεσει...δεν εχω συναντησει

 

Υγ. ρε σκοτα,θα κανονισεις καμια μερα να βγουμε εξω? να παρει και καμια φιλη της να μου την γνωρισεις??

 

Opote 8es;)

O kwstakis(DrGus) tin exei gnwrisei opws kai tin ksaderfi tis dikias mou:p

Pare kana til otan 8a se free gia na r8w sallonika gia kana potaki;)

Μέγιστο μέγεθος υπογραφής 16 kiB
Link to comment
Share on other sites

αφού σου πρότεινε να πας και εσύ μαζί της στην φίλη της,και της είπες όχι...

τώρα τι θέλεις δηλαδή??? να μην πάει για να μην σου μπαίνουν εσένα υποψίες??? και αυτό το κουλό ότι παίζει γκομενοδουλειά πως σου κόλλησε???:wacko::wacko:

 

to 8ema einai oti eixe ksexasei oti eixame kanei tin suzitisi kai oti to ksanaskeftike kai gia kapoious logous dn 8a mporousa na paw mazi tis;)

Tespa na s pw tin ali8eia otan 8a gurisei mono pou 8a tin dw 8a katalavw an ekane kati i oxi gt dn kserei na krivete;)

Μέγιστο μέγεθος υπογραφής 16 kiB
Link to comment
Share on other sites

Παντως βρε συ Scottas κατι παιζει με την κοπελα σου η με εσενα...

Τοσα μπινελικια που λες οτι της ριχνεις (και πριν και τωρα) ή η κοπελα σου την βρισκει με αυτα, ή εχει πολυ χαμηλη αυτοεκτιμηση.

Η απλως λες οτι ριχνεις τετοια ενω απλως την..."επιπληττεις" ας πουμε.

 

Τεσπα...προσεξε απλως μην σου βγει ξυνη η ολη "αγριαδα".;)

(φιλικα τα παραπανω ετσι?"

 

 

 

 

 

@Αγαπη:Η μπουρκα μια χαρα κραταει κι εδω (Ελλαδα.Οχι στο θεμα του φιλου scottas) believe με.Σαν νοοτροπια ειδικα...."φοριεται" πολυ!

Link to comment
Share on other sites

Παντως βρε συ Scottas κατι παιζει με την κοπελα σου η με εσενα...

Τοσα μπινελικια που λες οτι της ριχνεις (και πριν και τωρα) ή η κοπελα σου την βρισκει με αυτα, ή εχει πολυ χαμηλη αυτοεκτιμηση.

Η απλως λες οτι ριχνεις τετοια ενω απλως την..."επιπληττεις" ας πουμε.

 

Τεσπα...προσεξε απλως μην σου βγει ξυνη η ολη "αγριαδα".;)

(φιλικα τα παραπανω ετσι?"

 

 

 

 

 

@Αγαπη:Η μπουρκα μια χαρα κραταει κι εδω (Ελλαδα.Οχι στο θεμα του φιλου scottas) believe με.Σαν νοοτροπια ειδικα...."φοριεται" πολυ!

 

 

File oi kaloproeretoi an8rwpoi fainontai oxi opws kapoioi alloi;)

Gia na pw tin ali8eia meta apo tosa pou tis eipa mou fainete kai mena ligo parakseno pou ka8ete alla epeidi me agapaei polu opws kai gw vevaia gt an dn tin i8ela dn 8a ta ekana ola auta;)

Μέγιστο μέγεθος υπογραφής 16 kiB
Link to comment
Share on other sites

βρε καλο μου παιδι...εσυ την μια εκλαιγες πως την αγαπας,μετα πως δεν την θελεις αλλο και μετα ξανα μανα πως την αγαπας...αποφασισε τελικα να ξερουμε κι εμεις τι να γραφουμε

 

 

@αγαπη θα μου παρεις κι εμενα τωρα μια στην γιορτουλα μου?σε οτι χρωμα θες...αλλα να μου την δωσεις με τροπο ε;;;; αγριαδες και τετοια!

:love:Μη με αγγίζεις....Κάνω *ΤΖΙΖ*
Link to comment
Share on other sites

βρε καλο μου παιδι...εσυ την μια εκλαιγες πως την αγαπας,μετα πως δεν την θελεις αλλο και μετα ξανα μανα πως την αγαπας...αποφασισε τελικα να ξερουμε κι εμεις τι να γραφουμε

 

 

@αγαπη θα μου παρεις κι εμενα τωρα μια στην γιορτουλα μου?σε οτι χρωμα θες...αλλα να μου την δωσεις με τροπο ε;;;; αγριαδες και τετοια!

 

Oti tin 8elw tin 8elw alla otan mou kanei tetoia tin misw:X:O:cry:

Kai egw mperdemenos eimai:(:wacko::wacko:

Μέγιστο μέγεθος υπογραφής 16 kiB
Link to comment
Share on other sites

παμε παλι...τι σου εκανε?

σου προτεινε να πατε μαζι,αρνηθηκες και τωρα ζητας και τα ρεστα?

καπου το "σεναριο" εχει τρυπα.:)

:love:Μη με αγγίζεις....Κάνω *ΤΖΙΖ*
Link to comment
Share on other sites

παμε παλι...τι σου εκανε?

σου προτεινε να πατε μαζι,αρνηθηκες και τωρα ζητας και τα ρεστα?

καπου το "σεναριο" εχει τρυπα.:)

 

 

'Εεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεελα!!! :lol:

http://img515.imageshack.us/img515/4932/moodswf6.jpg
Link to comment
Share on other sites

παμε παλι...τι σου εκανε?

σου προτεινε να πατε μαζι,αρνηθηκες και τωρα ζητας και τα ρεστα?

καπου το "σεναριο" εχει τρυπα.:)

 

eixame paei diakopes to pasxa kai mou xe pei oti i8ele na paei stin fili tis sti Kupro;)

Stin arxi dn mou arese san idea kai etsi mou proteine na paw mazi tis

egw tis eipa oxi kai oti 8a to skeftomouna kalitera mexri na er8ei i wra gia na fugei

Kai twra pou sugwnei o kairos gia na fugei to suzitisame kai dn mou anefere KAN an 8elw telika na paw mazi tis:(Katalaves twra?:rolleyes:

Epeisis eixe ksexasei oti eixame kanei auti ti sizitisi otan eixame paei diakopes:(:mad:

Μέγιστο μέγεθος υπογραφής 16 kiB
Link to comment
Share on other sites

Ουτε εγω εχω καταλαβει τι λαθος εκανε η κοπελια.:ninja:

Δεν ξερουμε τι μας γινεται μου φαινεται.

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

eixame paei diakopes to pasxa kai mou xe pei oti i8ele na paei stin fili tis sti Kupro;)

Stin arxi dn mou arese san idea kai etsi mou proteine na paw mazi tis

egw tis eipa oxi kai oti 8a to skeftomouna kalitera mexri na er8ei i wra gia na fugei

Kai twra pou sugwnei o kairos gia na fugei to suzitisame kai dn mou anefere KAN an 8elw telika na paw mazi tis:(Katalaves twra?:rolleyes:

Epeisis eixe ksexasei oti eixame kanei auti ti sizitisi otan eixame paei diakopes:(:mad:

 

ΤΑ ΕΝΔΕΧΟΜΕΝΑ ειναι τα εξης

 

 

1.οντως το ξεχασε κι εσυ το πηρες πολυ κατακαρδα χωρις λογο

2.σε φτυνει συνεχως και με μπολικο σαλιο(να γουσταρεις)

3.εισαι υπερβολικος στις κινησεις σου με αποτελεσμα να την πνιγεις

4.προσπαθει να σε στειλει εμεσα,αλλα εσυ δεν χαμπαριαζεις

5.μας δουλευεις ολους ομαδικως

 

 

πικ ουαν...

:)

:love:Μη με αγγίζεις....Κάνω *ΤΖΙΖ*
Link to comment
Share on other sites

Επισκέπτης
This topic is now closed to further replies.
 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...