Jump to content

Ερωτευμένοι του myphone... ενωθείτε!


billakosss
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

  • Απαντήσεις 4,2χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

exo parathrhsei oti se mia sxesh sinithos o megaluteros hlikiaka "kollaei" pio polu... :shifty:

οχι παντα.

αλλα αν ο μεγαλυτερος κολησει...φτανει σε σημειο να γινεται καραγκιοζης

Never Give Up:!:

Join friend!

Link to comment
Share on other sites

Νομιζω οτι οι μικροτεροι κολλανε(οντας πιο απειροι με σχεσεις)για τον λογο οτι δινωνται ολοκληρωτικα λογο απειριας και ενθουσιασμου!!

οταν καταλαβουν μεγαλωνοντας βεβαια δεν την ξαναπατανε!!;):p

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Νομιζω οτι οι μικροτεροι κολλανε(οντας πιο απειροι με σχεσεις)για τον λογο οτι δινωνται ολοκληρωτικα λογο απειριας και ενθουσιασμου!!

οταν καταλαβουν μεγαλωνοντας βεβαια δεν την ξαναπατανε!!;):p

Μωρέ την ξαναπατάμε...:rolleyes:

Link to comment
Share on other sites

οχι παντα.

αλλα αν ο μεγαλυτερος κολησει...φτανει σε σημειο να γινεται καραγκιοζης

 

Πολυ συχνο φαινομενο...;)

ειδικα στο σχολειο μου,,,ειναι κατι 23+ αρηδες που γυρνουν με το αυτοκινητο εξω απο το σχολειο συνηθως για να κοψουν κινηση για τη μικρη που τους εφτυσε:lol: ελεεινα ατομα:ooch:

[sIGPIC][/sIGPIC]

ΤΗΕΟ in normal mode

Με εκνευρίζουν οι "στόκοι"

Μετά το " Slide Τo Unlock " δεν υπάρχει επιστροφή

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

Παιδιά help!!

 

Είμαι χθες στο ξενοδοχείο της ομάδας για να πάρω εισητήριο με Ατρόμητο. Και εκεί που περιμένω είναι μια τύπισσα και με κοιτάζει επίμονα πολλή ώρα. Το ίδιο έκανα κι εγώ. Δε βρήκα όμως την ευκαιρία να της μιλήσω γιατί ήταν συνέχεια με κάποιον/α.

Πάω λοιπόν ξανά σήμερα διότι δεν πήρα χθες εισητήριο, και να σου η κοπελίτσα...Τα ίδια και σήμερα, και δεν ήταν της φαντασίας μου, μου το επιβεβαίωσε και άλλος. Σε μια φάση βγαίνει έξω με μια γυναίκα, ίσως μάνα της, ίσως συνάδελφος. Λέω, πάει το χάσαμε το πουλάκι, πάνε βόλτα. Και η τύπισσα που ήταν μαζί της ξαναμπαίνει μέσα. Βγαίνω έξω, μιλάμε λίγο, της προτίνω να πιούμε ένα "καφέ" μόλις επιστρέψει, και δεν το αρνείται αρκεί να είμαι εκεί. Ε, πριν λίγο έφυγα...

Να ξαναπάω; Ποτέ δεν τα πάω καλά με τις γυναίκες, πάντα τα σκατώνω...

 

 

Α, δημοσιογράφος η τύπισσα, και Σαλονικιά..

 

 

 

 

Edit: Ξαναπήγα και τελικά είχε πάει στο δωμάτιο...

Link to comment
Share on other sites

Δεν κατάλαβα. :wacko:

 

Παιδιά help!!

 

Είμαι χθες στο ξενοδοχείο της ομάδας για να πάρω εισητήριο με Ατρόμητο. Και εκεί που περιμένω είναι μια τύπισσα και με κοιτάζει επίμονα πολλή ώρα. Το ίδιο έκανα κι εγώ. Δε βρήκα όμως την ευκαιρία να της μιλήσω γιατί ήταν συνέχεια με κάποιον/α.

Πάω λοιπόν ξανά σήμερα διότι δεν πήρα χθες εισητήριο, και να σου η κοπελίτσα...Τα ίδια και σήμερα, και δεν ήταν της φαντασίας μου, μου το επιβεβαίωσε και άλλος. Σε μια φάση βγαίνει έξω με μια γυναίκα, ίσως μάνα της, ίσως συνάδελφος. Λέω, πάει το χάσαμε το πουλάκι, πάνε βόλτα. Και η τύπισσα που ήταν μαζί της ξαναμπαίνει μέσα. Βγαίνω έξω, μιλάμε λίγο, της προτίνω να πιούμε ένα "καφέ" μόλις επιστρέψει, και δεν το αρνείται αρκεί να είμαι εκεί. Ε, πριν λίγο έφυγα...

Να ξαναπάω; Ποτέ δεν τα πάω καλά με τις γυναίκες, πάντα τα σκατώνω...

 

 

Α, δημοσιογράφος η τύπισσα, και Σαλονικιά..

 

 

 

 

Edit: Ξαναπήγα και τελικά είχε πάει στο δωμάτιο...

 

πηγες κι εσυ ή "τα ηπιες" μονος σου?
edit: πηγες και συ η"τον ηπιες"(τον καφε) μονος σου?
:love:Μη με αγγίζεις....Κάνω *ΤΖΙΖ*
Link to comment
Share on other sites

Μέχρι τις 11 παρά δεν είχε επιστρέψει. Πήγα σπίτι έκανα μπάνιο και μετά σκέφτηκα τι βλακεία έκααν και ξαναπήγα. Ελα όμως που τελικά ήταν στο δωμάτιό της...
Link to comment
Share on other sites

Μέχρι τις 11 παρά δεν είχε επιστρέψει. Πήγα σπίτι έκανα μπάνιο και μετά σκέφτηκα τι βλακεία έκααν και ξαναπήγα. Ελα όμως που τελικά ήταν στο δωμάτιό της...

 

μου φαινεται οτι κακως εφυγες!μετα τι εγινε?ξαναεφυγες ή πηγες στο δωματιο της?

[sIGPIC][/sIGPIC]TOYOTA COROLLA AE86..&τα μυαλα στα καγκελα!!!
Link to comment
Share on other sites

μου φαινεται οτι κακως εφυγες!μετα τι εγινε?ξαναεφυγες ή πηγες στο δωματιο της?

Εκατσα καμμια ώρακ αι ξαναέφυγα. Στη reception είχαν μεσάνυχτα...

Link to comment
Share on other sites

μου φαινεται οτι κακως εφυγες!μετα τι εγινε?ξαναεφυγες ή πηγες στο δωματιο της?

 

αυτο ρωτουσα κι εγω αλλα δεν χαμπαριαζε...:lol:

:love:Μη με αγγίζεις....Κάνω *ΤΖΙΖ*
Link to comment
Share on other sites

Εκατσα καμμια ώρακ αι ξαναέφυγα. Στη reception είχαν μεσάνυχτα...

 

δηλαδη παει πεταξε το πουλακι...κριμα!προσωπικα θα εψαχνα καθε δωματιο:whistle::p

 

αυτο ρωτουσα κι εγω αλλα δεν χαμπαριαζε...:lol:

 

:lol:ελα μωρε&εσυ ηταν πανω στο σοκ για το τι θα γινει με την γκομενα...:p

[sIGPIC][/sIGPIC]TOYOTA COROLLA AE86..&τα μυαλα στα καγκελα!!!
Link to comment
Share on other sites

Εγώ ξέρω ότι η πραγματική πρόκληση είναι να τα φτιάξεις με μια της ηλικίας σου,που έχετε τα ίδια χιλιόμετρα και τα ίδια μυαλά,αν είναι να τα έχεις με μια 27-30 που σε κάνει ότι θέλει ή με μια (ηλικίες δεν λέμε :p) που την κάνεις ότι θέλεις,τότε πια η γλύκα της κατάκτησης?

αν είναι πρόκληση λέει.. το ζω τον τελευταίο καιρό..

Trust no one!
Link to comment
Share on other sites

Εκατσα καμμια ώρακ αι ξαναέφυγα. Στη reception είχαν μεσάνυχτα...

soublaki το ονομα της δημοσιογραφου το ηξερες?

Never Give Up:!:

Join friend!

Link to comment
Share on other sites

soublaki το ονομα της δημοσιογραφου το ηξερες?

Το μικρό μόνο ρώτησα. Ούτε τι ρεπορτάζ κάνει ούτε τπτ δεν ρώτησα ο βλάκας.

 

 

Αν την άλλη βδομάδα που θα μαι Σαλόνικα, ψαχτώ και τη βρω, πώς μπορεί να αντιδράσει;;;;;;;;;;

Link to comment
Share on other sites

ΠΩΣ θα την βρεις?θα παρεις σβαρνα τα καναλια-εφημεριδες-ραδιοφωνα να ψαχνεις καποια που ξερεις ΜΟΝΟ το μικρο ονομα?
:love:Μη με αγγίζεις....Κάνω *ΤΖΙΖ*
Link to comment
Share on other sites

καλα βρες την εσυ πρωτα με τα στοιχεια που διαθετεις και μετα τυφλα να εχει η αντιδραση...

μονο μη μου πεις πως την λενε μαρια...

 

χαχα

:love:Μη με αγγίζεις....Κάνω *ΤΖΙΖ*
Link to comment
Share on other sites

αν ειδικευεται στο αθλητικο ρεπορταζ θα την βρεις ευκολα, δεν υπαρχουν πολλες γυναικες... αρκει να μην τη λενε μαρια που λεει και η φρικ...:rolleyes::rolleyes:

[sIGPIC][/sIGPIC]

http://freespiritnowtobe.blogspot.com/

Ανήκω σε μένα και στα όνειρα μου!

Link to comment
Share on other sites

ωραια..και ΑΝ ,αν λεμε, την εντοπισεις οι αντιδρασεις μπορει να ειναι οι εξης:

 

1.τρελη χαρα.ηθελε και αυτη να σε ξαναδει,αλλα ας οψεται η κουραση.ειναι η γυναικα της ζωης σου,εισαι ο αντρας της ζωης της και ζειτε χαπιλι εβερ αφτερ.

 

2.τρελη απογοητευση.σκεφτεται αυτη οτι στανταρ για να ψαξεις σε ολοκληρη θεσσαλονικη να βρεις καποια που γνωρισες τυχαια σε ενα λομπι,και μαλιστα γνωριζοντας μονο το μικρο της ονομα,εχεις να πας με γυναικα χρονια,δεν σου καθεται καμια και εισαι απεγνωσμενος..

 

3. νορμαλ πραγματα.πατε για καφε αλλα δεν γινεται τπτ..και μενεις με τον καφε στο χερι

 

4.νορμαλ πραγματα.πατε για καφε,ξαναπατε,ξαναπατε και μας πρηζεις εδω οτι βαρεθηκες να πηγαινεις για καφε..τα νευρα σου τσαταλια.στο τελος την παρατας εσυ,και την αφηνεις να σε ψαχνει στην αθηνα ΑΥΤΗ γνωριζοντας ομως μονβο το νικνειμ σου

 

5.ανακαλυπτεις οτι ειναι παντρεμενη και ηθελε απλα μια βραδια χυμα(παλι εχασες)

 

6,την ανακαλυπτεις αλλα δε σε θυμαται!

:love:Μη με αγγίζεις....Κάνω *ΤΖΙΖ*
Link to comment
Share on other sites

Επισκέπτης
This topic is now closed to further replies.
 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...