Jump to content

Ερωτευμένοι του myphone... ενωθείτε!


billakosss
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Υποθετικό σενάριο.... :whistle:

 

Προ τριετίας-τετραετίας πρώην κοπέλα φίλου (όχι κολλητού, τον βλέπεις 1-2 φορές τον μήνα στα πλαίσια παρέας) βρίσκει το τηλέφωνό σου από τον εργοδότη της προηγούμενης δουλειάς που έκανες γιατί σε είχε δει τυχαία μια φορά εκεί.

Σου στέλνει την επόμενη μέρα μήνυμα να βγείτε και συ μένεις μ@λ@κ@ς (αναρωτιέσαι που, πως, πότε και γιατί), δέχεσαι την πρόσκληση και βλέπεις ότι περνάτε καλά και ταιριάζετε και ανανεώνεις επόμενο ραντεβού σύντομα.

 

Επειδή είσαι όμως καλό παιδί και άξιο παλικάρι και επειδή ταυτόχρονα η κοπέλα τα σπάει εμφανισιακά και πνευματικά-ψυχολογικά, βρίσκεσαι προ ηθικού δηλήμματος:

 

α) Το συζητάς με τον φίλο πριν προχωρήσεις και βλέπεις αντιδράσεις του οπότε ανάλογα προχωράς;

β) Θεωρείς αυτονόητο ότι μετά από τόσο καιρό δεν τρέχει πρόβλημα οπότε δεν δίνεις λογαριασμό σε κανέναν;

 

Ζητείται τεκμηριωμένα η βέλτιστη λύση. :rtfm:

απορια:αυτη για ποιον λογο ζητησε να βρεθειτε;της αρεσες ή θελει να μαθει κατι και εισαι ο συνδετικος κρικος;;:worry:

αν ειμαστε στην πρωτη περιπτωση εχουμε και λεμε τα εξης: αν ο πρωην της ειναι κολλητος σου σαφως και ξεκαθαριζεις μαζι του.

αν ειναι απλα γνωστος τοτε δεν βλεπω τον λογο να του δωσεις πληρη αναφορα των κινησεων σου.αν ωστοσο καταληξεις μαζι με την κοπελα καλο θα ειναι να το μαθει αυτος απο σενα.

αποψη μου ειναι να μαθεις απο καποιον αλλο αν αυτος ειναι με καποια αλλη κοπελα ή ειναι κολλημενος με δαυτη ακομα.αν εχει σχεση τοτε προχωρας αφοβα,ενω αν ειναι ακομα κολλημενος παλι προχωρας,αλλα πιο προσεκτικα.

 

το να κανεις πισω δε το συζητω καν.δεν τους χωρισες εσυ αλλωστε!

:love:Μη με αγγίζεις....Κάνω *ΤΖΙΖ*
Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 4,2χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

απορια:αυτη για ποιον λογο ζητησε να βρεθειτε;της αρεσες ή θελει να μαθει κατι και εισαι ο συνδετικος κρικος;;:worry:

αν ειμαστε στην πρωτη περιπτωση εχουμε και λεμε τα εξης: αν ο πρωην της ειναι κολλητος σου σαφως και ξεκαθαριζεις μαζι του.

αν ειναι απλα γνωστος τοτε δεν βλεπω τον λογο να του δωσεις πληρη αναφορα των κινησεων σου.αν ωστοσο καταληξεις μαζι με την κοπελα καλο θα ειναι να το μαθει αυτος απο σενα.

αποψη μου ειναι να μαθεις απο καποιον αλλο αν αυτος ειναι με καποια αλλη κοπελα ή ειναι κολλημενος με δαυτη ακομα.αν εχει σχεση τοτε προχωρας αφοβα,ενω αν ειναι ακομα κολλημενος παλι προχωρας,αλλα πιο προσεκτικα.

 

το να κανεις πισω δε το συζητω καν.δεν τους χωρισες εσυ αλλωστε!

 

Στο υποθετικό μου σενάριο υπάρχει ισχυρή ένδειξη ότι δεν ισχύει η υπόθεση του συνδετικού κρίκου. Κυρίως διότι υπάρχουν πολύ πιο εύκολοι τρόποι να μάθει κάτι για τον πρώην της από το να μπει στην διαδικασία να βγει με τον...υποθετικό μου εαυτό. :shifty:

Όπως είπα πάντως κολλητός ναι μεν δεν είναι αλλά θα αισθανόμουν άσχημα αν μας έβλεπε τυχαία χωρίς να του έχω μιλήσει πρώτα. :worry:

 

Ευχαριστώ για την απάντησή σου, μάλλον θα περάσεις το μάθημα :p

Link to comment
Share on other sites

Υποθετικό σενάριο.... :whistle:

 

Προ τριετίας-τετραετίας πρώην κοπέλα φίλου (όχι κολλητού, τον βλέπεις 1-2 φορές τον μήνα στα πλαίσια παρέας) βρίσκει το τηλέφωνό σου από τον εργοδότη της προηγούμενης δουλειάς που έκανες γιατί σε είχε δει τυχαία μια φορά εκεί.

Σου στέλνει την επόμενη μέρα μήνυμα να βγείτε και συ μένεις μ@λ@κ@ς (αναρωτιέσαι που, πως, πότε και γιατί), δέχεσαι την πρόσκληση και βλέπεις ότι περνάτε καλά και ταιριάζετε και ανανεώνεις επόμενο ραντεβού σύντομα.

 

Επειδή είσαι όμως καλό παιδί και άξιο παλικάρι και επειδή ταυτόχρονα η κοπέλα τα σπάει εμφανισιακά και πνευματικά-ψυχολογικά, βρίσκεσαι προ ηθικού δηλήμματος:

 

α) Το συζητάς με τον φίλο πριν προχωρήσεις και βλέπεις αντιδράσεις του οπότε ανάλογα προχωράς;

β) Θεωρείς αυτονόητο ότι μετά από τόσο καιρό δεν τρέχει πρόβλημα οπότε δεν δίνεις λογαριασμό σε κανέναν;

 

Ζητείται τεκμηριωμένα η βέλτιστη λύση. :rtfm:

 

H βέλτιστη δυνατή λύση με βάση κάτι πρόχειρους υπολογισμούς και την βοήθεια των παραγώγων είναι το α..προχώρα όμως με προσοχή και σύνεση και πες μετά τι θα παίξει,υποθετικά μιλώντας πάντα:p

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

dld alexel kai tsatse αν ο φιλος(που δεν ειναι φιλος αλλα γνωστος) ξυνισει τα μουτρα του γτ ειναι ακομα κολλημενος, θα κανετε πισω;;

 

alexel με ποσο το περασα;;

:love:Μη με αγγίζεις....Κάνω *ΤΖΙΖ*
Link to comment
Share on other sites

Βέβαια,γιατί για εμένα τουλάχιστον είναι ηθικό το ζήτημα.Εσύ θα την έπεφτες σε κάποιον που τα είχε παλιότερα με μια φίλη σου?Προσωπικά αυτές οι ντράπμες μέσα σε παρέες δεν μου αρέσουν καθόλου,πάντα ανωροτιόμουν μόλις γνώριζα τέτοια παιδιά αν το κάνουν αυτό με αισθήματα ή επειδή είναι ρηχοί και γιατί έχουν κ**λες και δεν μπορούν να δουν έξω από τον κύκλο τους
[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

οχι δε θα το εκανα ποτε,οπως δεν εχω δεχθει και φλερτ απο φιλο(ο Θεος να τον κανει) ενος πρωην μου.

εν προκειμενω ομως οι δυο ανδρες δεν ειναι φιλοι.απλα γνωστοι(τουλαχιστον αυτο καταλαβα)

ακομα και να τον ρωτησει ομως και του πει ο αλλος "οκ προχωρα,δεν εχω προβλημα" ποιος του εγγυαται πως αυριο μεθαυριο που θα το ξανασκεφτει δε θα στραβωσει;γιατι μου εχει πει ενας γνωστος μου αντιστοιχη ιστορια: 2 κολλητοι και μια κοπελα.χωριζει το ζευγαρι και μετα απο 2 χρονια περιπου η κοπελα κανει κινηση για τον αλλο.ο γνωστος μου πριν κανει κατι μαζι της,ρωταει τον κολλητο του και του δινει το πρασινο φως.προχωρα λοιπον αυτος και μετα απο μια βδομαδα ο αλλος στραβωνει και γινεται της παρις χιλτον...

:love:Μη με αγγίζεις....Κάνω *ΤΖΙΖ*
Link to comment
Share on other sites

Υποθετικό σενάριο.... :whistle:

 

Προ τριετίας-τετραετίας πρώην κοπέλα φίλου (όχι κολλητού, τον βλέπεις 1-2 φορές τον μήνα στα πλαίσια παρέας) βρίσκει το τηλέφωνό σου από τον εργοδότη της προηγούμενης δουλειάς που έκανες γιατί σε είχε δει τυχαία μια φορά εκεί.

Σου στέλνει την επόμενη μέρα μήνυμα να βγείτε και συ μένεις μ@λ@κ@ς (αναρωτιέσαι που, πως, πότε και γιατί), δέχεσαι την πρόσκληση και βλέπεις ότι περνάτε καλά και ταιριάζετε και ανανεώνεις επόμενο ραντεβού σύντομα.

 

Επειδή είσαι όμως καλό παιδί και άξιο παλικάρι και επειδή ταυτόχρονα η κοπέλα τα σπάει εμφανισιακά και πνευματικά-ψυχολογικά, βρίσκεσαι προ ηθικού δηλήμματος:

 

α) Το συζητάς με τον φίλο πριν προχωρήσεις και βλέπεις αντιδράσεις του οπότε ανάλογα προχωράς;

β) Θεωρείς αυτονόητο ότι μετά από τόσο καιρό δεν τρέχει πρόβλημα οπότε δεν δίνεις λογαριασμό σε κανέναν;

 

Ζητείται τεκμηριωμένα η βέλτιστη λύση. :rtfm:

 

αν παρουμε αυτο το υποθετικο σεναριο που δεν σου εχει συμβει, απλως το συζηταμε γιατι δεν εχουμε τι αλλο να κανουμε, εχω να δηλωσω τα εξης... ακομα και αν δεν ειναι πολυ φιλος σου, καλυτερα να του το πεις εσυ ο ιδιος, να δεις και τις αντιδρασεις του, μην φριξει ο ανθρωπος, και καθοτι εισαι καλο παιδι και αξιο παλικαρι της λεβεντογεννας Μακεδονιας θελεις να εισαι απο πανω και να εχεις φερθει τουλαχιστον εσυ σαν κυριος!!!

 

αν, υποθετικα μιλωντας παντα, η κοπελα ειναι τοσο καλη που σου αρεσει σε ολα τα επιπεδα, οφειλεις να την ψαξεις την περιπτωση και να εχεις το αντρικειο κουτελο καθαρο! :p:p:D:D

 

αυτα για την υποθετικα μιλωντας, υποθετικη ιστορια που εζησες στον υπνο σου!:X

[sIGPIC][/sIGPIC]

http://freespiritnowtobe.blogspot.com/

Ανήκω σε μένα και στα όνειρα μου!

Link to comment
Share on other sites

Λοιπόν έχουμε και λέμε...

Τσάτσε είμαστε στο ίδιο μήκος κύματος αλλά κόβεσαι στο μάθημα διότι παραγώγισες αντί να ολοκληρώσεις :dance:

 

Freak περνάς το μάθημα χαριστικά με 6 γιατί κάποια στιγμή θα έρθω από το ιατρείο και δεν θέλω να μείνω φαφούτης :p

 

Τρέλα, επειδή έχεις τρέλα και μ' αρέσει ο τρόπος που χειρίζεσαι τα υποθετικά σενάρια εσύ παίρνεις ένα πενταράκι και είσαι οκ :lol:

 

Λοιπόν, (υποθετικά πάντα) αποφάσισα να μιλήσω σύντομα σε αυτόν τον φίλο για να αποφύγω υποθετικές-πιθανές μελλοντικές παρεξηγήσεις.

Θεωρώ πάντως πως δεν έχει κόλλημα γιατί ούτε πολύ καιρό ήταν μαζί, ούτε ιδιαίτερα ζεστά φαινόντουσαν τα πράγματα μεταξύ τους, πάνε και κάποια χρόνια (από εποχές λυκείου)...

Αν η ισχυρή ένδειξη ότι η υπόθεση του ότι δεν έχει κόλλημα αποδειχθεί λανθασμένη, θα προσπαθήσω να χρησιμοποιήσω λογικά επιχειρήματα ώστε να τον πείσω για ποιόν λόγο δεν θα πρέπει να παραμένει κολλημένος και μόνο αν τα πράγματα είναι τραγικά και αγύριστα θα υποχωρήσω για λόγους τιμής και υπόληψης.

 

Υ.Γ.: Είδες Τρέλα τα οφέλη του να μοιάζεις στον Jude Law; Παρουσιάζονται θαυμάστριες από κει που δεν το περιμένεις :ρ:ρ:ρ

Link to comment
Share on other sites

μοιαζεις τον Jude Law; θα το σκεφτω να σε αναλαβω τοτε:P

ΓΙΑΤΙ ΜΟΝΟ 6;;θα κανω αιτηση για αναβαθμολογηση!!

 

καλη επιτυχια με την υποθετικη σου κατασταση και να μας ενημερωνεις.ειδικα εμενα γιατι σε περιπτωση που ο φιλος σου σπασει τα δοντια θα πρεπει να σε αρχισω αμεσα..

 

 

(ακομα απο το Lidl ψωνιζεις;;:p)

 

 

παντως για να επανελθω στο υποθετικο θεμα,αν ηταν ετσι καθε νυν μας θα επρεπε να ζητα την αδεια απο τους πρωην..4 χρονια περασαν,απαγορευεται να κανει αλλη σχεση η κοπελα;

:love:Μη με αγγίζεις....Κάνω *ΤΖΙΖ*
Link to comment
Share on other sites

Λοιπόν έχουμε και λέμε...

Τσάτσε είμαστε στο ίδιο μήκος κύματος αλλά κόβεσαι στο μάθημα διότι παραγώγισες αντί να ολοκληρώσεις :dance:

 

Freak περνάς το μάθημα χαριστικά με 6 γιατί κάποια στιγμή θα έρθω από το ιατρείο και δεν θέλω να μείνω φαφούτης :p

 

Τρέλα, επειδή έχεις τρέλα και μ' αρέσει ο τρόπος που χειρίζεσαι τα υποθετικά σενάρια εσύ παίρνεις ένα πενταράκι και είσαι οκ :lol:

 

Λοιπόν, (υποθετικά πάντα) αποφάσισα να μιλήσω σύντομα σε αυτόν τον φίλο για να αποφύγω υποθετικές-πιθανές μελλοντικές παρεξηγήσεις.

Θεωρώ πάντως πως δεν έχει κόλλημα γιατί ούτε πολύ καιρό ήταν μαζί, ούτε ιδιαίτερα ζεστά φαινόντουσαν τα πράγματα μεταξύ τους, πάνε και κάποια χρόνια (από εποχές λυκείου)...

Αν η ισχυρή ένδειξη ότι η υπόθεση του ότι δεν έχει κόλλημα αποδειχθεί λανθασμένη, θα προσπαθήσω να χρησιμοποιήσω λογικά επιχειρήματα ώστε να τον πείσω για ποιόν λόγο δεν θα πρέπει να παραμένει κολλημένος και μόνο αν τα πράγματα είναι τραγικά και αγύριστα θα υποχωρήσω για λόγους τιμής και υπόληψης.

 

Υ.Γ.: Είδες Τρέλα τα οφέλη του να μοιάζεις στον Jude Law; Παρουσιάζονται θαυμάστριες από κει που δεν το περιμένεις

 

ευτυχως που δεν εισαι καθηγητης εσυ... θα ειχες κοψει κοσμο και κοσμακη, τσιφουτη... ο ενας κοπηκε, η αλλη εξι, εγω πεντε...τστστστ:rtfm::rtfm::rtfm: τα κοιταμε καλα τα γραπτα, οχι να ξεσπαμε στους μαθητες μας επειδη δεν ξυπνησαμε καλα... :lol::lol:

 

ειδες βρε ο τζουντ;;; τα εχει τα τυχερα του!!!!:X

[sIGPIC][/sIGPIC]

http://freespiritnowtobe.blogspot.com/

Ανήκω σε μένα και στα όνειρα μου!

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

ρε παιδια σταματησατε να ερωτευεστε??? αντε και πλησιαζει ο βαλεντινος....:p

 

εγω γνωρισα μια κοπελα στις 23/01, τα φτιαξαμε στις 29/01 και παρολο που γνωριζομαστε ελαχιστα ενοιωσα απο την πρωτη στιγμη κατι ζεστο και οικειο......μεχρι στιγμης περναω ΤΕΛΕΙΑ!!!!:love::love::love::love:

 

και το καλυτερο ειναι το εξης: την παρασκευη ειχε παρτυ το σχολειο μου σε κλαμπ. αυτη δεν μπορεσε να ερθει και ετσι πηγα με την παρεα μου(αγορια&κοριτσια). εκει κωλοχτυπιομουν με φιλες μου στα τραπεζια κλπ κλπ. δηλαδη προκαλεσα(χωρις να το καταλαβαινω εκεινη την ωρα) χωρις βεβαια να ενδωσω:shifty:. μιας κ αυτη εχει φιλες στο σχολειο που πηγαινω, πηγε κατα τις 5 το πρωι ραβασακι στο κινητο της που ανεφερε αναλυτικοτατα τις πιτσικουλιες μου. το πρωι που ξυπνησα για να παω φροντιστηριο:blink: ειδα ενα μηνυμα οτι επρεπει να μιλησουμε και οτι ειχε μαθει τη φαση που ειχε παιχτει χτες το βραδυ. εκεινη την ωρα αισθανθηκα απαισια αλλα επρεπε να αντιμετωπησω τις συνεπειες. ετσι λοιπον πηγα το μεσιμερι να την βρω. εγω ειχα συνηθησει σε τετοιες περιπτωσεις, να φερονται υστερικα τα κοριτσια! να φωναζουν, να κλαινε, να απειλουν(ναι μου εχει τυχει!!!!!!:blink:) και γενικως να μην συζητουν το θεμα αλλα να προσπαθουν να σε κανουν σκουπιδι....

προς εκπληξη μου, τιποτα απο αυτα δεν συνεβει! βρεθηκαμε, μιλησαμε, της εξηγησα ολη την κατασταση και τα βρηκαμε....παργματικα δεν περιμενα ποτε τετοια αντιμετωπηση απο κοριτσι αυτης της ηλικιας......:love::love:

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

αχ να ειχα και γω μια βαλεντινα να γιορτασουμε μαζι μεθαυριο...:(

http://www.myspace.com/alexis747

http://www.alexis747.hi5.com

 

Η μεγαλυτερη αποδειξη της αγαπης, ειναι να αφηνουμε αυτους που αγαπαμε ν να ζησουν ελευθεροι ....

Link to comment
Share on other sites

ρε παιδια σταματησατε να ερωτευεστε??? αντε και πλησιαζει ο βαλεντινος....:p

 

εγω γνωρισα μια κοπελα στις 23/01, τα φτιαξαμε στις 29/01 και παρολο που γνωριζομαστε ελαχιστα ενοιωσα απο την πρωτη στιγμη κατι ζεστο και οικειο......μεχρι στιγμης περναω ΤΕΛΕΙΑ!!!!:love::love::love::love:

 

και το καλυτερο ειναι το εξης: την παρασκευη ειχε παρτυ το σχολειο μου σε κλαμπ. αυτη δεν μπορεσε να ερθει και ετσι πηγα με την παρεα μου(αγορια&κοριτσια). εκει κωλοχτυπιομουν με φιλες μου στα τραπεζια κλπ κλπ. δηλαδη προκαλεσα(χωρις να το καταλαβαινω εκεινη την ωρα) χωρις βεβαια να ενδωσω:shifty:. μιας κ αυτη εχει φιλες στο σχολειο που πηγαινω, πηγε κατα τις 5 το πρωι ραβασακι στο κινητο της που ανεφερε αναλυτικοτατα τις πιτσικουλιες μου. το πρωι που ξυπνησα για να παω φροντιστηριο:blink: ειδα ενα μηνυμα οτι επρεπει να μιλησουμε και οτι ειχε μαθει τη φαση που ειχε παιχτει χτες το βραδυ. εκεινη την ωρα αισθανθηκα απαισια αλλα επρεπε να αντιμετωπησω τις συνεπειες. ετσι λοιπον πηγα το μεσιμερι να την βρω. εγω ειχα συνηθησει σε τετοιες περιπτωσεις, να φερονται υστερικα τα κοριτσια! να φωναζουν, να κλαινε, να απειλουν(ναι μου εχει τυχει!!!!!!:blink:) και γενικως να μην συζητουν το θεμα αλλα να προσπαθουν να σε κανουν σκουπιδι....

προς εκπληξη μου, τιποτα απο αυτα δεν συνεβει! βρεθηκαμε, μιλησαμε, της εξηγησα ολη την κατασταση και τα βρηκαμε....παργματικα δεν περιμενα ποτε τετοια αντιμετωπηση απο κοριτσι αυτης της ηλικιας......

 

 

συγχαρητηρια που ερωτευτηκες, μπραβο!!!!

 

αλλα πολυ εχουν αλλαξει βρε παιδι μου τα κοριτσια στην ηλικια σου... τοσες υστεριες κανουν επειδη χορεψες με αλλα κοριτσια;;;; Παναγια μου!!! αυτες δηλαδη σε πιο σοβαρη σχεση θα σε κυνηγανε με το κουζινομαχαιρο... μεινε με τη φυσιολογικη που βρηκες παιδι μου!!!!:rolleyes::rolleyes:

[sIGPIC][/sIGPIC]

http://freespiritnowtobe.blogspot.com/

Ανήκω σε μένα και στα όνειρα μου!

Link to comment
Share on other sites

αχ να ειχα και γω μια βαλεντινα να γιορτασουμε μαζι μεθαυριο...:(

 

&εγω μαζι σου..δεν θυμαμαι ποτε να εχω περασει την ημερα του αγιου βαλεντινου&να τα ειχα με κοπελα!!!!εστω να παιζοταν κατι...

 

α,μιας&λεμε για την ημερα του αγιου βαλεντινου διαβασα καπου πως η 14 φλεβαρη ειναι η μερα των ερωτευμενων καθολικων:blink:!ενω των ορθοδοξων ειναι η 3 ιουλιου..μηπως να αναθεωρησουμε αυτα που ξεραμε&να γιορταζουμε την ξεχωριστη αυτη μερα το καλοκαιρακι?

[sIGPIC][/sIGPIC]TOYOTA COROLLA AE86..&τα μυαλα στα καγκελα!!!
Link to comment
Share on other sites

&εγω μαζι σου..δεν θυμαμαι ποτε να εχω περασει την ημερα του αγιου βαλεντινου&να τα ειχα με κοπελα!!!!εστω να παιζοταν κατι...

 

α,μιας&λεμε για την ημερα του αγιου βαλεντινου διαβασα καπου πως η 14 φλεβαρη ειναι η μερα των ερωτευμενων καθολικων:blink:!ενω των ορθοδοξων ειναι η 3 ιουλιου..μηπως να αναθεωρησουμε αυτα που ξεραμε&να γιορταζουμε την ξεχωριστη αυτη μερα το καλοκαιρακι?

 

Καλώς ή κακώς έχει καθιερωθεί η 14η Φεβρουαρίου...

 

Υ.Γ.

Μετά από 2 χρόνια σόλο, φέτος γιορτάζω με παρέα. :happy: :cool: :D

This blessed plot, this earth, this realm, this England...

William Shakespeare: King Richard II Act 2, Sc 1

 

London is a state of mind

Link to comment
Share on other sites

Και το αντιθετο εγω!Μετα απο 3 χρονια με παρεα,φετος γιορταζω σολο...:)

 

Δεν είναι τίποτα φίλε μου, όλα μιά ιδέα είναι, είτε έχεις παρέα είτε όχι...

This blessed plot, this earth, this realm, this England...

William Shakespeare: King Richard II Act 2, Sc 1

 

London is a state of mind

Link to comment
Share on other sites

το σαββατο ειχαμε βγει στο ντερτι και μια φιλη μου εφερε μια συμφοιτητρια της μαζι...με το που την ειδα επαθα κυριολεκτικα πλακα:eek:πρωτη φορα τετοιο πραγμα..το γελίο της υποθεσης ειναι οτι η κοπελα και κοιταζε και φαινοταν οτι ηθελε αλλα εγω εμεινα μ@λ@κ@ς..δε μου εχει ξανασυμβει αυτο..και το ακομα πιο γελίο ειναι οτι η κοπελα προφανως με θεωρει σνομπ,οτι δε μου αρεσε, και αλλα ασχετα,ενω συμβαινει το ακριβως αντιθετο...

so,για φετος αγιου βαλεντινου με φιλους και φιλες...δε πειραζει πιο ωραια ειναι ετσι..;)

Link to comment
Share on other sites

το σαββατο ειχαμε βγει στο ντερτι και μια φιλη μου εφερε μια συμφοιτητρια της μαζι...με το που την ειδα επαθα κυριολεκτικα πλακα:eek:πρωτη φορα τετοιο πραγμα..το γελίο της υποθεσης ειναι οτι η κοπελα και κοιταζε και φαινοταν οτι ηθελε αλλα εγω εμεινα μ@λ@κ@ς..δε μου εχει ξανασυμβει αυτο..και το ακομα πιο γελίο ειναι οτι η κοπελα προφανως με θεωρει σνομπ,οτι δε μου αρεσε, και αλλα ασχετα,ενω συμβαινει το ακριβως αντιθετο...

so,για φετος αγιου βαλεντινου με φιλους και φιλες...δε πειραζει πιο ωραια ειναι ετσι..;)

 

εγω σου προτεινω να ξαναβγειτε&να της την πεσεις διακριτικα...:cool:

[sIGPIC][/sIGPIC]TOYOTA COROLLA AE86..&τα μυαλα στα καγκελα!!!
Link to comment
Share on other sites

καλησπερα!

για ακομα μια φορα προτεινω επισημοποιηση του θεματος μια και ειναι επικαιρο τις μερες αυτες!

Never Give Up:!:

Join friend!

Link to comment
Share on other sites

καλησπερα!

για ακομα μια φορα προτεινω επισημοποιηση του θεματος μια και ειναι επικαιρο τις μερες αυτες!

 

Μήπως να καταθέσουμε και στεφάνι προς τιμήν του?Η να του κάνουμε κανά άγαλμα στον πεζόδρομο?:rolleyes:

Link to comment
Share on other sites

Μήπως να καταθέσουμε και στεφάνι προς τιμήν του?Η να του κάνουμε κανά άγαλμα στον πεζόδρομο?:rolleyes:

οχι,αλλα αν θες μπορεις να εισαι την μερα εκεινη σε σταση προσοχης για 5' ;)

Never Give Up:!:

Join friend!

Link to comment
Share on other sites

καλησπερα!

για ακομα μια φορα προτεινω επισημοποιηση του θεματος μια και ειναι επικαιρο τις μερες αυτες!

 

Για ποιό λόγο; Μπας και επισημοποιήσουμε τον έρωτα μας και δεν το πάρει χαμπάρι κάποιος;

This blessed plot, this earth, this realm, this England...

William Shakespeare: King Richard II Act 2, Sc 1

 

London is a state of mind

Link to comment
Share on other sites

οχι,αλλα αν θες μπορεις να εισαι την μερα εκεινη σε σταση προσοχης για 5' ;)

 

Μήπως να κάνω και 10 πους απς?

 

5μφ.

 

kthnxbye

Link to comment
Share on other sites

ρε παιδια εδω και 2 χρονια κανουμε το ιδιο πραγμα.

τι αλλαξε και ολοι ειστε κατα??

οχουυυ

Never Give Up:!:

Join friend!

Link to comment
Share on other sites

Επισκέπτης
This topic is now closed to further replies.
 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...