Jump to content

Ερωτευμένοι του myphone... ενωθείτε!


billakosss
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

To θεμα πολλες φορες ειναι το ποιος θα φυγει με τραυματα...

Γιατι υπαρχει και το γνωστο "κερατας και δαρμενος".

Περαν αυτου, για ποιον λογο να μπεις σε τετοια διαδικασια?

Απο την στιγμη που δεν σε σεβαστηκε η κοπελα σου ή το αγορι σου, για ποιον λογο να το κανει ενας που δεν σε ξερει?

Τεσπα, σε αυτη την περιπτωση, απλως θα χωριζα.

Δεν θα ζητουσα εξηγησεις, δεν θα με ενδιεφεραν, δεν θα με ενδιεφερε "τι, που, πως και γιατι" απλως θα χωριζα.

 

+1 Και εγώ το ίδιο θα έκανα,σαν κύριος θα έφευγα,εξάλλου δεν μου πάνε τα αντριλίκια της στιγμής όταν είμαι πραγματικά εκνευρισμένος έχω καταλάβει ότι ούτε φωνάζω ούτε κάνω κανά κακό,βράζω στο ζουμί μου και συνεχίζω

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 4,2χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Σχετικά με την λεγάμενη...

Εχω μια φίλη η οποία δουλεύει στον χώρο που δούλευε security η λεγάμενη. Ρώτησε λοιπόν τι έγινε με εκείνην, και της είπαν το ίδιο πράγμα, ότι εξαφανίστηκε χωρίς να δώσει σημεία ζωής. Αναρωτιέμαι τελικά μήπως για καλό δνε έγινε τίποτα με τη λεγάμενη, διότι πολύ πιθανόν να έφυγε από το σπίτι της όπως μου έλεγε, εγώ να της έλεγα να ρθει να μείνουμε μαζί και σε 9 μήνες να χαμε κανένα κουτσούβελο...

εγω δεν καταλαβα κατι αλλο..πως και κολλησες τοσο αγρια με την τυπισσα...μια φορα την ειδες στην ζωη σου και εχεις καει ΤΟ αδικαιολογητο κολλημα!

 

 

μετα 9 μηνες θα ειχατε baby σουβλακι:baby:

:love:Μη με αγγίζεις....Κάνω *ΤΖΙΖ*
Link to comment
Share on other sites

Όταν γίνεται κάτι ανεξήγητο, ναι, κολλάω απίστευτα.

Και ναι, όταν γίνει κάτι με κάποια, δένομαι. Δεν το βλέπω απλά σαν μία πράξη. ;)

Link to comment
Share on other sites

καψουρακια? στειλτε ευχες στα ατομα που αγαπατε!

ακομα και αν δεν μπορειτε να τους βρειτε στο κινητο...απλα γραψτε το εδω...ισως το δουνε..

Never Give Up:!:

Join friend!

Link to comment
Share on other sites

καλυτερα ανοιξε το...γιατι εδω ολα τα thread γιναν 1.

Never Give Up:!:

Join friend!

Link to comment
Share on other sites

καψουρακια? στειλτε ευχες στα ατομα που αγαπατε!

ακομα και αν δεν μπορειτε να τους βρειτε στο κινητο...απλα γραψτε το εδω...ισως το δουνε..

 

πιο καλο πιστευω θα ηταν να γραψεις μια καρτα και φυσικα το να τα πεις in person...

το να γραψεις κατι εδω,ειναι πιο πολυ για να το δουνε και αλλοι,που θα ηθελες να το δουνε αλλα δεν βρισκεις τροπο(μη τα παρεις προσωπικα)

:love:Μη με αγγίζεις....Κάνω *ΤΖΙΖ*
Link to comment
Share on other sites

δεν τα παιρνω προσωπικα,αλλωστε δεν εχω αυτο το "προβλημα".

απλα μπορει να υπαρχουν ατομα που θελουν να εκφραστουν μ'αυτο τον τροπο ή θελουν να το μοιραστουν μαζι μας για να φτιαξουν μια καρτα οπως λες.

Never Give Up:!:

Join friend!

Link to comment
Share on other sites

Συμφωνώ με την Freakoyla...Αν θέλω να πω κάτι κάπου θα σηκώσω το κουλό μου να τον πάρω τηλέφωνο να του πω να συναντηθούμε να του το πω face to face ή στην χειρότερη να του στείλω sms..Απλά πράγματα...:)

2 hearts are beating together,

I'm in love I'm in love

Is this forever and ever ??

I'm in love I'm in love

Link to comment
Share on other sites

Παιδιά,θέλω βοήθεια...Θέλω να προσεγγίσω μια κοπέλα...Είμαστε γνωστοί προς φίλοι,βασικά ερχόταν στα αγγλικά μου αλλά τώρα σταμάτησε.Το θέμα είναι ότι 3 χρόνια ήμουν τσιμπημένος μαζί της,αλλά δεν ήθελα να το παραδεχθώ...Κι όταν τελικά το έκανα,έφυγε...Μπορείτε να μου πείτε τρόπους?Εδώ να σημειώσω πως δεν είμαι και ο καλύτερος στην εμφάνιση...
Link to comment
Share on other sites

Παιδιά,θέλω βοήθεια...Θέλω να προσεγγίσω μια κοπέλα...Είμαστε γνωστοί προς φίλοι,βασικά ερχόταν στα αγγλικά μου αλλά τώρα σταμάτησε.Το θέμα είναι ότι 3 χρόνια ήμουν τσιμπημένος μαζί της,αλλά δεν ήθελα να το παραδεχθώ...Κι όταν τελικά το έκανα,έφυγε...Μπορείτε να μου πείτε τρόπους?Εδώ να σημειώσω πως δεν είμαι και ο καλύτερος στην εμφάνιση...

 

Στειλτης μηνυμα κ πες της να βγειτε για καφε.Να εχεις αυτοπεποιθηση,να την κοιτας στα ματια(:p),να της μιλησεις σχετικα ανοιχτα.Ρωτα τη πως σε βρισκει,πες της οτι σου αρεσει.Να μη ντραπεις,ετσι κ αλλιως δε χανεις τιποτα αν της μιλησεις ανοιχτα.Αυτα:D

Link to comment
Share on other sites

Παιδιά,θέλω βοήθεια...Θέλω να προσεγγίσω μια κοπέλα...Είμαστε γνωστοί προς φίλοι,βασικά ερχόταν στα αγγλικά μου αλλά τώρα σταμάτησε.Το θέμα είναι ότι 3 χρόνια ήμουν τσιμπημένος μαζί της,αλλά δεν ήθελα να το παραδεχθώ...Κι όταν τελικά το έκανα,έφυγε...Μπορείτε να μου πείτε τρόπους?Εδώ να σημειώσω πως δεν είμαι και ο καλύτερος στην εμφάνιση...

 

βγαινεις για καφε μαζι της και αμα δεις οτι τραβαει το πραγμα το προχωρας χωρις να πολυ σκεφτεσαι.

 

ξεκολλα με το κομπλεξ της εμφανισης, δεν θα σου κανει καλο στο μελλον.

 

δεν αξιζει να ανχωνεσαι τοσο πολυ για μια κοπελα ειδικα σε τοσο μικρη ηλικια.

Link to comment
Share on other sites

Ευχαριστώ πολύ,αλλά ντρέπομαι να της το πω,ρε παιδιά...Βσκ δε βλεπόμαστε καθόλου,ζει σε άλλο χωριό...Καμιά φορά την πετυχαίνω έξω...Τέσπα,θα δω τί θα κάνω...
Link to comment
Share on other sites

οσο ντρεπεσαι , τοσο θα μενεις μονος. θελει και λιγη ξετσιποσια οπως λενε και στο δικο μου χωριο

οκ,thanks...

Link to comment
Share on other sites

Στειλτης μηνυμα κ πες της να βγειτε για καφε.Να εχεις αυτοπεποιθηση,να την κοιτας στα ματια(:p),να της μιλησεις σχετικα ανοιχτα.Ρωτα τη πως σε βρισκει,πες της οτι σου αρεσει.Να μη ντραπεις,ετσι κ αλλιως δε χανεις τιποτα αν της μιλησεις ανοιχτα.Αυτα:D

Να ΜΗΝ της μιλησεις ανοιχτα!...το μονο που θα καταφερεις ειναι να της παραδοσεις την εξουσια, την επιλογη του να σε απορριψει ή να προχωρησει μαζι σου...Παρε την για καφε και παιξτο χαλαρος, πειραζε την συνεχως και δειξε της οτι ΕΣΥ κανεις την επιλογη.;)

Nexus 4 & iPad mini
Link to comment
Share on other sites

Πως αλλαξαν οι καιροι και οι ρολοι ετσι?!?Παλιοτερα τα κοριτσια ερωτευονταν και ειχαν προβλημα να το πουν με αποτελεσμα να το γραφουν σε ημερολογια(λεμε τωρα) και πλεον τα αγορια ντρεπονται και το γραφουν σε φορουμ.Τι φταει για αυτό αραγε?Εγω πιστευω πως φταιει ότι οι γυναικες εχουν ξεψαρωσει τελειως ενώ οι αντρες εχουν μεινει στασιμοι στα παλια στανταρ που περιμενες τη γυναικα να σε κοιταξει να σε ξανακοιταξει να σου χαζογελασει και μετα να πας να μιλησεις.Τωρα αυτος ο τυπος ρομαντισμου εχει περασει και ο ερωτας εχει δωσει τη θεση του στο συμβιβασμο στον οποιο ο αντρας κανει σχεση με οποια κατσει καλυτερη και ευκολοτερη κατασταση ώστε να μη φαει χυλοπιτα από αυτή που πραγματικα θελει και η γυναικα εχει καποιον στο νου της αλλα τον ξεχναει μολις εμφανιστει ενας που με καποιον τροπο την εντυπωσιασει.Ασε το άλλο,ενας ωραιος δυσκολα κανει την πρωτη κινηση όπως και μια ωραια,Ετσι και οι δυο παλι συμβιβαζονται με ημιμετρα.

Καταρα!

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

A ξεχασα, κοιτα την στα ματια και αν σε ρωτησει γιατι την βλεπεις, πες της, "θαυμαζω την αντανακλαση του εαυτου μου στα ματια σου"....:P
Nexus 4 & iPad mini
Link to comment
Share on other sites

καλησπερα τζιμανια του ερωτικης τεχνης....ακουστε εδω....Γνωρισα μια τυπισσα πριν κανα δυο βδομαδες εκεινη τη μερα οταν ηταν να χωρισουμε να παμε σπιτια μας,δεν αλλαξαμε τηλ αλλα mail...μετα απο δυο τρεις μερες της εστειλα μυνημα μαζι κ το κιν μου...καποια στιγμη ηρθε ενα μηνυμα απο αυτην σμσ..σε ευχαριστω που με θυμηθηκες και αν ειμαι καλα..αλαξαμε μερικα sms εκεινη τη μερα κ σταματησε..πριν κανα δυο μερες μ ξανα εστειλε, αυτες τις δυο μερες εχουμε αλλαξεει απειρα μηνυματα κ λεγαμε για διαφορα θεματα (εντομετακση εμαθα οτι τα εχει με καπιον)βασικα μου το ειπε και η ιδια...Για πειτε αφου εγει σχεση,,γιατι αλαξαμε πανω απο 50 σμσ, μηπως τελικα με βλεπει σαν φιλο κ τσαμπα "πινω"?δεν μπορω να καταλαβω πως με βλεπει...
Link to comment
Share on other sites

μάλλον η άλλη σχέση πάει για "φούντο" και μιας που δεν της είσαι και αδιάφορος κοιτάει να αναθερμάνει την γνωριμία της μαζί σου.

προσπάθησε αν σε ενδιαφέρει να ξεκαθαρίσεις μαζί της την κατάσταση όσο πιο γρήγορα μπορείς για να μην χαλιέσαι και εσύ στην τελική.

mobile προβληματισμοί...
Link to comment
Share on other sites

Tην έβαψες φίλε,δεν θα δαγκώσεις ποτέ..πολύ απλά είσαι πολύ πιο ενδιαφέρων τύπος για αυτήν ακόμα και από τον βαρετό γκόμενο της.Μην συμπληρώνεις τα κενά που έχει αυτή για συντροφιά,ή όλα ή τίποτα
[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Tην έβαψες φίλε,δεν θα δαγκώσεις ποτέ..πολύ απλά είσαι πολύ πιο ενδιαφέρων τύπος για αυτήν ακόμα και από τον βαρετό γκόμενο της.Μην συμπληρώνεις τα κενά που έχει αυτή για συντροφιά,ή όλα ή τίποτα

 

auto arxizo na pisteuo autoepiveveonete me mena k kalipto tis anasfalies gia to an einai orea i oxi...olo kati tetia petaei...se kapoia fasi eipe oti exei sxesi..alla den thelei na kospoume tin epafi mas..tespa den vgazo akri

Link to comment
Share on other sites

auto arxizo na pisteuo autoepiveveonete me mena k kalipto tis anasfalies gia to an einai orea i oxi...olo kati tetia petaei...se kapoia fasi eipe oti exei sxesi..alla den thelei na kospoume tin epafi mas..tespa den vgazo akri

βγειτε για καφε και αρχισε να της μιλας...πες της πως νιωθεις οτι καλυπτεις τις ανασφαλειες της. ρωτα τη αν ειναι αληθεια αυτο η σε βλεπει διαφορετικα...τοσο απλα...παιξτο και καλα οτι ξερεις να ψυχολογεις καλα τους αλλους.:rolleyes:

[sIGPIC][/sIGPIC]

ΤΗΕΟ in normal mode

Με εκνευρίζουν οι "στόκοι"

Μετά το " Slide Τo Unlock " δεν υπάρχει επιστροφή

Link to comment
Share on other sites

βοηθειααααααααα...........βρισκομαι σε τραγικη κατασταση.......την πεφτω σε μια κοπελα εδω και καιρο. σχεδον την εριξα και μια απο αυτες τις μερες σκοπευα να της τα ζητησω.

 

το σαββατοκυριακο λοιπον ημουν στο σπιτι της ξαδερφης μου(φοιτητρια στην αθηνα) οπου πηγα για ενα 2ημερο. το δευτερο βραδυ ηρθε στο σπιτι και η ξαδερφη της ξαδερφης μου(απο το αλλο σοι της) η οποια ειναι ενα χρονο μικροτερη μου και γνωριζομαστε απο μικρα παιδια. βγηκαμε ολοι καζι εξω για βραδυ και γυρισαμε κατα τις 3 στο σπιτι. βαλαμε μουσικη και ποτακι και αρχισαμε και συζηταμε. κ τοτε αρχισα να τρωω φλασιες.......:love:

 

με χτυπησε πολυ δυνατος κεραυνος και δεν ξερω πως να συνελθω! προσπαθω μα πεισω τον ευατο μου πως δεν γινεται να ερωτευτω μια κοπελα που την βλεπω σα ξαδερφη μου, αλλα ματαια.....κ το χειροτερο: ειναι φιλη με την κοπελα που θελω να τα φτιαξω! δεν ξερω προς τα που να κινηθω! τι να κανω! να παω να της μιλησω παντως δεν το θελω με τιποτα! αμα γινει καμια στραβη και το μαθευτει στα ξεδερφια μας...καηκα!

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

ε,ασε την ξαδερφη και συνεχισε τον σκοπο σου!

αφου εκανες τοσο κοπο να την ριξεις...

ενω στην ξαδερφη εχεις πιο λιγες πιθανοτητες.

Never Give Up:!:

Join friend!

Link to comment
Share on other sites

Επισκέπτης
This topic is now closed to further replies.
 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...