Jump to content

Ερωτευμένοι του myphone... ενωθείτε!


billakosss
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

δεν νομίζω ότι είναι θέμα τυπικότητας αλλά μια καλή ευκαιρία να ξαναζεστάνεις κάτι, να δημιουργήσεις μια γέφυρα επικοινωνίας. Αν δεν σε νοιάζει καθόλου δεν νομίζω ότι γίνεσαι τυπικός, ειδικά μετά από ένα χρόνο εξαφανισμένος... :confused:

 

Να ξαναζεστάνεις κάτι; Στη δική μου περίπτωση την είδα τελευταία φορά το Πάσχα για 5 λεπτά... Τελευταία φορά που μιλήσαμε στο τηλέφωνο ήταν το 2005 και μέσω μηνυμάτων, πριν από 15-16 μήνες...

 

Εν ολίγοις, ότι θυμάται χαίρεται... :p

This blessed plot, this earth, this realm, this England...

William Shakespeare: King Richard II Act 2, Sc 1

 

London is a state of mind

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 4,2χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Πήγα από κει που δουλεύει και ο συνάδελφος που ήταν εκεί μου είπε ότι έχει παραιτηθεί εδώ και μια βδομάδα περίπου....Ένας άλλος που πέτυχα λίγο πιο κάτω μου είπε ότι έφυγε την Τρίτη ή την Τετάρτη, την τελευταία φορά που μιλήσαμε στο τηλέφωνο δηλαδή....Γυναίκες....:rolleyes:
μηπως κατι της συνεβει;;γιατι κανεις δεν τα παραταει ολα ετσι ξαφνικα,χωρις να ξερει καποιος κατι...:confused:

 

Μου συνέβη, και δεν γύρισα. Όταν κάτι τελειώνει, υπάρχει λόγος που τελειώνει...
και πολυ καλα εκανες.το ιδιο ειχα κανει κι εγω στο παρελθον.

απο την στιγμη που βρηκαμε κατι για να τελειωσει η σχεση μια φορα,σημαινει πως θα βρουμε και αλλα στην πορεια αν ξανασμιξουμε.

χωρια που το να γυρισεις σε μια παλια σου σχεση δεν εχει νοημα,εκτος αν ειχατε χωρισει για ασχετους με εσας λογους.

αν ο φιλος τωρα,σκεφτεται διαρκως την πρωην του και πως θα ηταν αν γυρνουσε ,νομιζω πως θα πρεπει πρωτα να ξακαθαρισει μεσα του γιατι ας μην ξεχναμε πως υπαρχει αλλη μια κοπελιτσα που δεν φταιει σε τιποτα.

:love:Μη με αγγίζεις....Κάνω *ΤΖΙΖ*
Link to comment
Share on other sites

μηπως κατι της συναιβει;;γιατι κανεις δεν τα παραταει ολα ετσι ξαφνικα,χωρις να ξερει καποιος κατι...:confused:

Δυστυχώς δεν βρίσκομαι σε θέση να γνωρίζω.

Link to comment
Share on other sites

Μου συνέβη, και δεν γύρισα. Όταν κάτι τελειώνει, υπάρχει λόγος που τελειώνει...

 

 

+1000

οοοο ρε μεγαλε τι ειπες τωρα????

μεγα φιλοσοφια.

saved!!!:up::up::up:

http://briefcase.pathfinder.gr/download/dapper/29955/456253/0/248200.jpg
Link to comment
Share on other sites

βσκ δεν ειναι τοσο απλο οσο το λεει ο veco... μπορει μονο η μια πλευρα να ηθελε να τελειωσει η σχεση ενω η αλλη πλευρα να μην αισθανοταν τα ιδια, οποτε ο λογος που τελειωσε ηταν κατανοητος μονο στον εναν απ'τους δυο αρα τα αισθηματα αποχωρησης δεν ηταν κοινα!

εν ολιγοις, υπαρχει παντα ενας λογος απλα καποιες φορες δεν εχει λογικη και δεν βγαζει νοημα, τουλαχιστον στον εναν απ'τους δυο

Link to comment
Share on other sites

λογικη σιγουρα δεν υπαρχει (η καρδια εχει λογους που η λογικη αγνοει-αθανατο σποτακι-) αλλα τιθεται ζητημα περηφανειας.εκει που φτυνουμε δεν παμε μετα να φαμε!
:love:Μη με αγγίζεις....Κάνω *ΤΖΙΖ*
Link to comment
Share on other sites

βσκ δεν ειναι τοσο απλο οσο το λεει ο veco...

 

Βασικά δεν είναι ποτέ απλό...

 

μπορει μονο η μια πλευρα να ηθελε να τελειωσει η σχεση ενω η αλλη πλευρα να μην αισθανοταν τα ιδια, οποτε ο λογος που τελειωσε ηταν κατανοητος μονο στον εναν απ'τους δυο αρα τα αισθηματα αποχωρησης δεν ηταν κοινα!

εν ολιγοις, υπαρχει παντα ενας λογος απλα καποιες φορες δεν εχει λογικη και δεν βγαζει νοημα, τουλαχιστον στον εναν απ'τους δυο

 

Τι γίνεται όμως όταν η απόφαση για τη διακοπή της σχέσης είναι κοινή γιατί πολύ απλά δεν πήγαινε άλλο και το μόνο που γινόταν ήταν να διαιωνίζεται μία κατάσταση απλής συνύπαρξης;

 

λογικη σιγουρα δεν υπαρχει (η καρδια εχει λογους που η λογικη αγνοει-αθανατο σποτακι-) αλλα τιθεται ζητημα περηφανειας.εκει που φτυνουμε δεν παμε μετα να φαμε!

 

Είναι και αυτό...

This blessed plot, this earth, this realm, this England...

William Shakespeare: King Richard II Act 2, Sc 1

 

London is a state of mind

Link to comment
Share on other sites

Συμφωνω με την προλαλησασα. Για να το φτυσουμε ειχαμε τους λογους μας, οποτε ΟΧΙ ΠΙΣΩΓΥΡΙΣΜΑΤΑ!!!

http://img403.imageshack.us/img403/8225/cae7gdirjo3.jpg

http://www.hdgr.eu http://photoxstation.googlepages.com

Ο Χρόνος είναι πολύ αργός για όσους περιμένουν, πολύ γρήγορος για όσους φοβούνται, πολύ μακρύς για όσους υποφέρουν, πολύ σύντομος για όσους χαίρονται και αιώνιος για όσους αγαπούν

Link to comment
Share on other sites

Συμφωνω με την προλαλησασα. Για να το φτυσουμε ειχαμε τους λογους μας, οποτε ΟΧΙ ΠΙΣΩΓΥΡΙΣΜΑΤΑ!!!

 

και για να μην το παιζουμε και θεες(οχι οτι δεν ειμαστε ):p οχι μονο ειχαμε λογους για να φτυσουμε,αλλα σιγουρα και οσοι μας φτυσανε ειχαν τους δικους τους λογους(και προβληματα :lol:)

:love:Μη με αγγίζεις....Κάνω *ΤΖΙΖ*
Link to comment
Share on other sites

και αν δεν εισαι η μερια που φτυνει αλλα εισαι ο φτυμενος που το φαγε στη μαπα? τι γινεται τοτε? ε? :p
Link to comment
Share on other sites

και αν δεν εισαι η μερια που φτυνει αλλα εισαι ο φτυμενος που το φαγε στη μαπα? τι γινεται τοτε? ε? :p

 

Τότε είναι και θέμα αξιοπρέπειας να μην ξαναγυρίσεις, ακόμη και αν αυτός/η που σε έφτυσε πέφτει στα πατώματα... :p

This blessed plot, this earth, this realm, this England...

William Shakespeare: King Richard II Act 2, Sc 1

 

London is a state of mind

Link to comment
Share on other sites

τοτε αγαπητε μαζευεις τα κομματια σου,βγαζεις και ενα χαρτομαντηλακι να σκουπισεις τα σαλια που σε πετυχαν,και συνεχιζεις κοιτωντας μπροστα.δεν γυριζεις να κοιταξεις πισω καθε λιγο και λιγακι γιατι σιγουρα θα σκονταψεις καπου...

αλλωστε καθετι που που συμβαινει,γινεται για καποιον λογο..και εν προκειμενω,ΠΑΝΤΑ τα καλυτερα ερχονται!

:love:Μη με αγγίζεις....Κάνω *ΤΖΙΖ*
Link to comment
Share on other sites

για νη μιλήσουμε ειλικρινά,

αν είσαι αυτός που έφαγα το χυλό

1. κλείνεσαι στο σπίτι

2. φοράς μαύρα

3. δε κοιμάσαι

4. πίνεις, καπνίζεις

5. καταβροχθίζεις τόνους γλυκών

6. γίνεσαι μέτοχος στην softex

7. βλέπεις Θρασκιά στο alter (όλο και κάποιο θέμα για την περίπτωση σου θα έχει)

8. ...συμπάσχεις με την Ρούλα Βροχοπούλου

 

:p:p:p:p

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

αξιοπρεπεια δυστυχως σε τετοια θεματα ειναι μια αγνωστη λεξη! πολυ απλα δεν υπαρχει! και στο πατωμα θα πεσεις και θα κλαψεις και πολλα αλλα...

και αυτο το 'κοιταω μπροστα'...νταξ..ψιλοδυσκολο στην πραξη γιατι αν το μυαλο (μην πω για την καρδια) ειναι κολλημενο καπου αστα να πανε... :)

Link to comment
Share on other sites

λογικη σιγουρα δεν υπαρχει (η καρδια εχει λογους που η λογικη αγνοει-αθανατο σποτακι-) αλλα τιθεται ζητημα περηφανειας.εκει που φτυνουμε δεν παμε μετα να φαμε!

 

για μενα αυτη η ατακα ειναι που έγραψε!!!!:respect:

[sIGPIC][/sIGPIC]

ΤΗΕΟ in normal mode

Με εκνευρίζουν οι "στόκοι"

Μετά το " Slide Τo Unlock " δεν υπάρχει επιστροφή

Link to comment
Share on other sites

βσκ δεν ειναι τοσο απλο οσο το λεει ο veco... μπορει μονο η μια πλευρα να ηθελε να τελειωσει η σχεση ενω η αλλη πλευρα να μην αισθανοταν τα ιδια, οποτε ο λογος που τελειωσε ηταν κατανοητος μονο στον εναν απ'τους δυο αρα τα αισθηματα αποχωρησης δεν ηταν κοινα!

εν ολιγοις, υπαρχει παντα ενας λογος απλα καποιες φορες δεν εχει λογικη και δεν βγαζει νοημα, τουλαχιστον στον εναν απ'τους δυο

 

ασε φιλε το εκανα και αυτο και πιστεψε δεν λει καθολου.

κρατεισα επαφη μετα απο χωρισμ.(και καλα φιλικη)

το εφερνα σιγα σιγα

εφαγα το ακυρο!

και για το ΤΕΛΟΣ μου κρατεισε το καλητερο τα ξαναβρηκε με των μπαζουκλα πρωην της!! οπου οσο ειμασταν αναφερωταν σε αυτων με τα χειροτερα λογια.

γυναίκες...:wacko:

μόνο κακο τελικά προξενείς στον ευατο σου όταν γυρνας σε κατι που έχει τελειώσει.

 

λογικη σιγουρα δεν υπαρχει (η καρδια εχει λογους που η λογικη αγνοει-αθανατο σποτακι-) αλλα τιθεται ζητημα περηφανειας.εκει που φτυνουμε δεν παμε μετα να φαμε!

 

 

+1000

http://briefcase.pathfinder.gr/download/dapper/29955/456253/0/248200.jpg
Link to comment
Share on other sites

αξιοπρεπεια δυστυχως σε τετοια θεματα ειναι μια αγνωστη λεξη! πολυ απλα δεν υπαρχει! και στο πατωμα θα πεσεις και θα κλαψεις και πολλα αλλα...

και αυτο το 'κοιταω μπροστα'...νταξ..ψιλοδυσκολο στην πραξη γιατι αν το μυαλο (μην πω για την καρδια) ειναι κολλημενο καπου αστα να πανε... :)

 

μια απο τα ιδια και εγω. πως να κοιταξεις μπροστα οταν ακομα αγαπας? η καρδια δεν λεει να προχωρησει.

Link to comment
Share on other sites

μια απο τα ιδια και εγω. πως να κοιταξεις μπροστα οταν ακομα αγαπας? η καρδια δεν λεει να προχωρησει.

 

 

όταν κατι τελειώνει

τελειώνει για καπιο λόγο

αρα είναι ασκοπο και χανεις το χρονο σου, αν μένεις πισω!

δεν αξιζει...

ακου που σου λεω φιλε!

http://briefcase.pathfinder.gr/download/dapper/29955/456253/0/248200.jpg
Link to comment
Share on other sites

για νη μιλήσουμε ειλικρινά,

αν είσαι αυτός που έφαγα το χυλό

1. κλείνεσαι στο σπίτι

2. φοράς μαύρα

3. δε κοιμάσαι

4. πίνεις, καπνίζεις

5. καταβροχθίζεις τόνους γλυκών

6. γίνεσαι μέτοχος στην softex

7. βλέπεις Θρασκιά στο alter (όλο και κάποιο θέμα για την περίπτωση σου θα έχει)

8. ...συμπάσχεις με την Ρούλα Βροχοπούλου

 

:p:p:p:p

 

 

^^ εεε με ΤΙΠΟΤΑ :lol::lol::lol:

 

9. (και μόνη επιλογή) βγαίνεις έξω και "γνωρίζεις" κόσμο ;)

mobile προβληματισμοί...
Link to comment
Share on other sites

Πολυδαπανο αλλα αξιζει καθε τελευταιο ευρω!Δοκιμασμενες λυσεις κι οσο πιο θετικα τα βλεπεις,τοσο καλυτερο σου κανει.Στην αρχη εφαγα ηττες γιατι την σκεφτομουν εκει μαζι μου αλλα μετα...συνηθισα!:D
ΜΑΧ.
Link to comment
Share on other sites

Μπορεί να μου πει κάποιος η λεγάμεη γιατί εξαφανίστηκε;
μισο να δω το φλυτζανι σου..να σου διαβασω και κανενα αυγο;;;που να ξερουμε βρε σουβλακι...ή εγινες πιεστικος και την εκανε με ελαφρα ή κατι της ετυχε και εξαφανιστηκε ή γνωρισε τον ερωτα της ζωης της και ζει καπου ευτυχισμενη με τον ζαμπλουτο κουκλο νεο που της εκατσε

 

για νη μιλήσουμε ειλικρινά,

αν είσαι αυτός που έφαγα το χυλό

1. κλείνεσαι στο σπίτι

2. φοράς μαύρα

3. δε κοιμάσαι

4. πίνεις, καπνίζεις

5. καταβροχθίζεις τόνους γλυκών

6. γίνεσαι μέτοχος στην softex

7. βλέπεις Θρασκιά στο alter (όλο και κάποιο θέμα για την περίπτωση σου θα έχει)

8. ...συμπάσχεις με την Ρούλα Βροχοπούλου

 

:p:p:p:p

οχι οχι,διαφωνω,,καθε ανθρωπος αντιδρα διαφορετικα στον....χυλο.

προσωπικα την πρωτη(και φτου φτου σκορδα) που με χωρισαν (ειμουν και μικρουλα τοτε,καπου 19)

1.κλειστηκα στον εαυτο μου

2.δε θυμαμαι τι χρωμα ρουχα φορουσα αλλα ετσι κι αλλιως το μαυρο μαρεσει πολυ:p

3. τα 2 πρωτα βραδια δεν κοιμηθηκα με αποτελεσμα να χασω μαθημα ανατομιας την τριτη μερα και να με τρεχει ο καθηγητης:O(ε μα και αυτοι 7:30 ξεκινουσε!!!)

4.δεν επινα και δεν καπνιζα

5.δεν ετρωγα σχεδον τπτ...ειχα φτασει να μεινω ενας σκελετουλης 49 κιλων

6.κλαμα νταξει...τις πρωτες ωρες γιατι σε συνδυασμο με τον χωρισμο με "παρατησε " και αυτη που τοτε νομιζα για φιλη μου,και μετα κλαμα στα μουλωχτα...μη μας δει και κανεις!!!

7&8.τοτε δεν ειχε ουτε θρασκια ουτε βροχοπουλου...νομιζω mtv ειχα ανοιχτο αλλα σιγα που κοιτουσα...

:love:Μη με αγγίζεις....Κάνω *ΤΖΙΖ*
Link to comment
Share on other sites

Επισκέπτης
This topic is now closed to further replies.
 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...