Jump to content

Ερωτευμένοι του myphone... ενωθείτε!


billakosss
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

  • Απαντήσεις 4,2χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

επίσης το χωρίζουμε φιλικά δεν το καταλαβαίνω...δεν εννοώ ότι πρέπιε ντε και καλά να αιματοκυλιστείς με τον άλλο, αλλά αυτά τα νοιάζομαι για εσένα και θα σε έχω πάντα στην καρδιά μου και να βγούμε βρε αδελφέ όλοι μαζί εγώ και εσύ και ο λεγάμενος ή η λεγάμενη ΄μου φαίνονται εντελώς δήθεν. Πώς γίνεται να έχεις ερωτευτεί τρελά κάποιον να τον θέλεις απεγνωσμένα και μετά αν χωρίσετε να μπορείς να συμβιβαστείς με τέτοια κατάσταση?
[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

επίσης το χωρίζουμε φιλικά δεν το καταλαβαίνω...δεν εννοώ ότι πρέπιε ντε και καλά να αιματοκυλιστείς με τον άλλο, αλλά αυτά τα νοιάζομαι για εσένα και θα σε έχω πάντα στην καρδιά μου και να βγούμε βρε αδελφέ όλοι μαζί εγώ και εσύ και ο λεγάμενος ή η λεγάμενη ΄μου φαίνονται εντελώς δήθεν. Πώς γίνεται να έχεις ερωτευτεί τρελά κάποιον να τον θέλεις απεγνωσμένα και μετά αν χωρίσετε να μπορείς να συμβιβαστείς με τέτοια κατάσταση?

 

να ρωτησουμε τον καρβελα να μας πει... πως γινεται και ειναι σε μια παρεα ο καρβελας, η αννιτα πανια, η χριστινα αναγνωστοπουλου και η αννα βισση;;;;;; μονο αυτος μπορει να μας πει...:lol::lol::lol:

[sIGPIC][/sIGPIC]

http://freespiritnowtobe.blogspot.com/

Ανήκω σε μένα και στα όνειρα μου!

Link to comment
Share on other sites

να ρωτησουμε τον καρβελα να μας πει... πως γινεται και ειναι σε μια παρεα ο καρβελας, η αννιτα πανια, η χριστινα αναγνωστοπουλου και η αννα βισση;;;;;; μονο αυτος μπορει να μας πει...:lol::lol::lol:

 

Αυτός είναι από άλλο ανέκδοτο.

 

Προσωπικά δεν είμαι υπέρ της διατήρησης σχέσεων μετά τον χωρισμό...

This blessed plot, this earth, this realm, this England...

William Shakespeare: King Richard II Act 2, Sc 1

 

London is a state of mind

Link to comment
Share on other sites

επίσης το χωρίζουμε φιλικά δεν το καταλαβαίνω...δεν εννοώ ότι πρέπιε ντε και καλά να αιματοκυλιστείς με τον άλλο, αλλά αυτά τα νοιάζομαι για εσένα και θα σε έχω πάντα στην καρδιά μου και να βγούμε βρε αδελφέ όλοι μαζί εγώ και εσύ και ο λεγάμενος ή η λεγάμενη ΄μου φαίνονται εντελώς δήθεν. Πώς γίνεται να έχεις ερωτευτεί τρελά κάποιον να τον θέλεις απεγνωσμένα και μετά αν χωρίσετε να μπορείς να συμβιβαστείς με τέτοια κατάσταση?

Mπορεί να χωρίζουν για λόγους που δεν έχεις φανταστεί.

Link to comment
Share on other sites

επίσης το χωρίζουμε φιλικά δεν το καταλαβαίνω...δεν εννοώ ότι πρέπιε ντε και καλά να αιματοκυλιστείς με τον άλλο, αλλά αυτά τα νοιάζομαι για εσένα και θα σε έχω πάντα στην καρδιά μου και να βγούμε βρε αδελφέ όλοι μαζί εγώ και εσύ και ο λεγάμενος ή η λεγάμενη ΄μου φαίνονται εντελώς δήθεν. Πώς γίνεται να έχεις ερωτευτεί τρελά κάποιον να τον θέλεις απεγνωσμένα και μετά αν χωρίσετε να μπορείς να συμβιβαστείς με τέτοια κατάσταση?

 

+1

 

Ποτέ και με καμία πρώην μου δεν έχω μείνει φίλος. Θέλω να ξέρω ότι είναι καλά αλλά δε θέλω να "τα λέμε". Άλλωστε και τι να πούνε δύο άνθρωποι που κάποτε ήταν μαζί χωρίς πρόθεση να δείξεις ότι εσύ τα καταφέρνεις μια χαρά και μόνος σου ή χωρίς να σε αφήσει παγερά αδιάφορο οτιδήποτε έχει να σου πει αυτή για τη νέα της σχέση κτλ;

"Our lives are not our own.

From womb to tomb, we are bound to others, past and present.

And by each crime and every kindness, we birth our future."

Link to comment
Share on other sites

+1

 

Ποτέ και με καμία πρώην μου δεν έχω μείνει φίλος. Θέλω να ξέρω ότι είναι καλά αλλά δε θέλω να "τα λέμε". Άλλωστε και τι να πούνε δύο άνθρωποι που κάποτε ήταν μαζί χωρίς πρόθεση να δείξεις ότι εσύ τα καταφέρνεις μια χαρά και μόνος σου ή χωρίς να σε αφήσει παγερά αδιάφορο οτιδήποτε έχει να σου πει αυτή για τη νέα της σχέση κτλ;

 

+1 Desert...

This blessed plot, this earth, this realm, this England...

William Shakespeare: King Richard II Act 2, Sc 1

 

London is a state of mind

Link to comment
Share on other sites

μισο να δω το φλυτζανι σου..να σου διαβασω και κανενα αυγο;;;που να ξερουμε βρε σουβλακι...ή εγινες πιεστικος και την εκανε με ελαφρα ή κατι της ετυχε και εξαφανιστηκε ή γνωρισε τον ερωτα της ζωης της και ζει καπου ευτυχισμενη με τον ζαμπλουτο κουκλο νεο που της εκατσε

Απλά φταίω που δεν την κουτούπωσα το πρώτο βράδυ που μου λεγε θέλω να κοιμηθώ στην αγκαλιά σου, και όλα αυτά επειδή ήταν αχούρι το σπίτι...

Προφανώς κατάλαβε κάτι ο γκόμενος και άλλαξε κινητό και είπε στους συναδέλφους ότι αν την αναζητήσει κανείς να πουν ότι παραιτήθηκε.

Πώς να γίνω ρε Freak πιεστικός από τη στιγμή που μου λέει να την πάρω μαζί μου στην Αγγλία και στη Γερμανία; Αγγλία δεν μπορούσα να την πάρω γιατί έμεινα σε ξένο σπίτι, εν αντοιθέση με τη Γερμανία που της είπα να πάρει άδεια αν θέλει και να πάμε μαζί.

Τελικά ήθελα να 'ξερα ποιος μαλακομαγνήτης έχει μεγαλύτερη εμβέλεια, ο δικός μου η της Freak;

Link to comment
Share on other sites

Eγω με ολες τις πρωην μου (εκτος απο την πρωτη μου σχεση) μιλαμε κανονικοτατα και μαλιστα με κανα δυο, τρεις (+) εχουμε μια χαρα φιλικη σχεση.

Αλλα ειναι και ζητημα για ποσο σοβαρη/"επιτυχημενη"/μακροχρονια σχεση μιλαμε.

Παντως προσωπικα εαν δεν χωρισω με καποιο για πολυ χοντρο θεμα που θα με θιξει αφανταστα, το θεωρω κουτο να μην μιλιομαστε.

Link to comment
Share on other sites

καλημερα σας!

ας πω κι εγω την γνωμη μου για τον χωρισμο.

προσωπικα ειμαι υπερ της φιλιας μετα απο χωρισμο..βεβαια αναλογα την σχεση.

διοτι μπορει να λεω οτι ειμαι υπερ..αλλα αν η κοπελα μου κανει κατι πολυ χοντρο αμεσως αναιρει τα παντα που νοιωθω γι'αυτην.

αν η σχεση ειναι υγειης και ο χωρισμος ερθει απο μονος του χωρις να τον προκαλεσει κανεις..ναι φυσικα και να ειμαστε φιλοι..αλλα οχι να βγουμε και ζευγαρακια...

και φυσικα εχω πρωην που ουτε θελω να τις δω μπροστα μου,ουτε καλημερα που λενε.

 

γιορτινες μερες...ο καιρος βοηθαει να περασουμε ομορφα χριστουγεννα! :) :love:

Never Give Up:!:

Join friend!

Link to comment
Share on other sites

Ενα τραγουδι τα λεει ολα:

Ειναι αστειο εμεις οι δυο να μη μηλιομαστεεεεεεε!!

Δεν βρισκω λογω να μην μιλαω με εναν ανθρωπο που εχω περασει μαζι του πολυ προσωπικες στιγμες και εχω μοιραστει μαζι του πραγματα.

Εκτος αν τις γυναικες τισ βλεπετε σαν γκομενες,που τις εχετε απλα για σεξ και μετα δρομο.

(μιλησε ο καρκινος μεσα μου)

images?q=tbn:ANd9GcT8OsGmBG7mQ2xUUvI02EsZ1r7MeL6ek1Prw_emqW7zVQoTOtp0
Link to comment
Share on other sites

Ενα τραγουδι τα λεει ολα:

Ειναι αστειο εμεις οι δυο να μη μηλιομαστεεεεεεε!!

Δεν βρισκω λογω να μην μιλαω με εναν ανθρωπο που εχω περασει μαζι του πολυ προσωπικες στιγμες και εχω μοιραστει μαζι του πραγματα.

Εκτος αν τις γυναικες τισ βλεπετε σαν γκομενες,που τις εχετε απλα για σεξ και μετα δρομο.

(μιλησε ο καρκινος μεσα μου)

 

πρεπει να εισαι πολυ τυχερος στις σχεσεις σου...και σου ευχομαι να συνεχισεις ετσι ;)

Link to comment
Share on other sites

Απλά φταίω που δεν την κουτούπωσα το πρώτο βράδυ που μου λεγε θέλω να κοιμηθώ στην αγκαλιά σου, και όλα αυτά επειδή ήταν αχούρι το σπίτι...

Προφανώς κατάλαβε κάτι ο γκόμενος και άλλαξε κινητό και είπε στους συναδέλφους ότι αν την αναζητήσει κανείς να πουν ότι παραιτήθηκε.

Πώς να γίνω ρε Freak πιεστικός από τη στιγμή που μου λέει να την πάρω μαζί μου στην Αγγλία και στη Γερμανία; Αγγλία δεν μπορούσα να την πάρω γιατί έμεινα σε ξένο σπίτι, εν αντοιθέση με τη Γερμανία που της είπα να πάρει άδεια αν θέλει και να πάμε μαζί.

Τελικά ήθελα να 'ξερα ποιος μαλακομαγνήτης έχει μεγαλύτερη εμβέλεια, ο δικός μου η της Freak;

η freak οσον αφορα τα γκομενικα της δεν εχει μαλακομαγνητη...ειχα αλλα απομαγνητιστηκα...:p

 

αντε και εχει γκομενο και αυτος καταλαβε οτι κατι παιζει...αν ερχονταν μαζι σου στην αγγλια τι θα του ελεγε;;

προφανως κατι τη στραβωσε πανω σου,ή απλα γνωρισε (οπως ειπα και πιο πανω) τον κουκλο,αρρενωπο,πλουσιο και αγαπησιαρη νεο και φυγανε για σευχελλες....

 

Eγω με ολες τις πρωην μου (εκτος απο την πρωτη μου σχεση) μιλαμε κανονικοτατα και μαλιστα με κανα δυο, τρεις (+) εχουμε μια χαρα φιλικη σχεση.

Αλλα ειναι και ζητημα για ποσο σοβαρη/"επιτυχημενη"/μακροχρονια σχεση μιλαμε.

Παντως προσωπικα εαν δεν χωρισω με καποιο για πολυ χοντρο θεμα που θα με θιξει αφανταστα, το θεωρω κουτο να μην μιλιομαστε.

αλλο το να μη μιλιοσαστε και αλλο το να λετε απλα ενα "γεια τι κανεις" οταν πετυχαινει ο ενας τον αλλο στον δρομο.προσωπικα με κανεναν απο τους πρωην μου δεν εχω επαφες.τον εναν μαλιστα (τον πρωτο πρωτο) τον ειδα και στον δρομο,αλλα ουτε τολμησε να σηκωσει το βλεμμα του να με κοιταξει...

η μονη περιπτωση που ηθελα να διατηρησω καποιες φιλικες σχεσεις ειναι μια(καταλαβες μαριε ποια) αλλα μαλλον δεν θελει η αλλη πλευρα:O

 

 

Προσωπικά δεν είμαι υπέρ της διατήρησης σχέσεων μετά τον χωρισμό...

ουτε κι εγω...δεν εχουν κατι να προσφερουν..εκτος αν ειναι πολλαααααα χρονια μετα τον χωρισμο,εχει ξεχαστει,και ξεκινησει κατι τοτε..αλλα σε ποσους μπορει να συμβει αυτο;
:love:Μη με αγγίζεις....Κάνω *ΤΖΙΖ*
Link to comment
Share on other sites

καλημερα σας!

ας πω κι εγω την γνωμη μου για τον χωρισμο.

προσωπικα ειμαι υπερ της φιλιας μετα απο χωρισμο..βεβαια αναλογα την σχεση.

διοτι μπορει να λεω οτι ειμαι υπερ..αλλα αν η κοπελα μου κανει κατι πολυ χοντρο αμεσως αναιρει τα παντα που νοιωθω γι'αυτην.

αν η σχεση ειναι υγειης και ο χωρισμος ερθει απο μονος του χωρις να τον προκαλεσει κανεις..ναι φυσικα και να ειμαστε φιλοι..αλλα οχι να βγουμε και ζευγαρακια...

και φυσικα εχω πρωην που ουτε θελω να τις δω μπροστα μου,ουτε καλημερα που λενε.

 

γιορτινες μερες...ο καιρος βοηθαει να περασουμε ομορφα χριστουγεννα! :) :love:

 

Sorry ρε Βillako αλλά είναι σαν να τα λες και ξέρεις ότι θα τα διαβάσει η κοπέλα σου (δεν γνωρίζω εάν έχεις σχέση,έτσι ακούγονται αυτοί που έχουν :p).

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Sorry παιδιά δεν ξέρω αν κολλάει.

θέλω να στείλω λουλούδια στην κοπέλα μου κλείνουμε την Δευτέρα 1 χρόνο.

Έχετε δοκιμάσει κάποιο ανθοπωλείο από όσα βλέπω στο ιντερνετ?

Link to comment
Share on other sites

Sorry παιδιά δεν ξέρω αν κολλάει.

θέλω να στείλω λουλούδια στην κοπέλα μου κλείνουμε την Δευτέρα 1 χρόνο.

Έχετε δοκιμάσει κάποιο ανθοπωλείο από όσα βλέπω στο ιντερνετ?

Κανονικό ανθοπωλείο για σίγουρα.:p

Link to comment
Share on other sites

Sorry παιδιά δεν ξέρω αν κολλάει.

θέλω να στείλω λουλούδια στην κοπέλα μου κλείνουμε την Δευτέρα 1 χρόνο.

Έχετε δοκιμάσει κάποιο ανθοπωλείο από όσα βλέπω στο ιντερνετ?

 

Μπες στην υπογραφή μου Στείλτε λουλούδια σε όσους αγαπάτε...Online Ανθοπωλείο διάλεξε ότι θέλεις και στείλε μου email θα σου κάνω εορταστική έκπτωση :)

Link to comment
Share on other sites

Sorry ρε Βillako αλλά είναι σαν να τα λες και ξέρεις ότι θα τα διαβάσει η κοπέλα σου (δεν γνωρίζω εάν έχεις σχέση,έτσι ακούγονται αυτοί που έχουν :p).

απλα το λεω σαν να το ζω ή το εχω ζησει.

μη με παρεξηγεις κατευθειαν!

Never Give Up:!:

Join friend!

Link to comment
Share on other sites

Δεν βλέπω τον λόγο να κρατάς επαφή ή σχέση ή όπως αλλιώς θέλετε πείτε το με έναν-μία πρώην σου την στιγμή ειδικά που με το συγκεκριμένο άτομο μοιραζόσουν αρκετά προσωπικές στιγμές και για χ,ψ,ω λόγους πάψατε να είστε μαζί..

 

Άντε και μιλάτε..Τι έχεις να πεις με ένα άτομο που είχατε σχέση και τώρα δεν έχετε?!?Τι ωραία που έφτιαξες τα μακαρόνια τις προάλλες ή ότι η μαμά σου λέει "δοξά το θεό γλιτώσαμε από δαύτην που πήγε να σε τυλίξει 2 μέτρα παλικάρι"...

 

Οι ακραίες περιπτώσεις όπου βγαίνετε εσύ, η νυν η πρώην και ο νυν για καφέ μέσα στην τρελή χαρά συμβαίνουν μόνο στα έργα του Παπακαλιάτη και αυτό μετά από καμιά 20σαριά επεισόδια...

2 hearts are beating together,

I'm in love I'm in love

Is this forever and ever ??

I'm in love I'm in love

Link to comment
Share on other sites

η freak οσον αφορα τα γκομενικα της δεν εχει μαλακομαγνητη...ειχα αλλα απομαγνητιστηκα...:p

 

αντε και εχει γκομενο και αυτος καταλαβε οτι κατι παιζει...αν ερχονταν μαζι σου στην αγγλια τι θα του ελεγε;;

προφανως κατι τη στραβωσε πανω σου,ή απλα γνωρισε (οπως ειπα και πιο πανω) τον κουκλο,αρρενωπο,πλουσιο και αγαπησιαρη νεο και φυγανε για σευχελλες....

Ειλικρινα δεν μπορώ να καταλάβω...Όπως και να χει, δεν είναι αντίδραση ενήλικα αυτή. Ό,τι και να της έχω κάνει.

Link to comment
Share on other sites

 

Οι ακραίες περιπτώσεις όπου βγαίνετε εσύ, η νυν η πρώην και ο νυν για καφέ μέσα στην τρελή χαρά συμβαίνουν μόνο στα έργα του Παπακαλιάτη και αυτό μετά από καμιά 20σαριά επεισόδια...

 

και εκει η νυν δεν ξερει για την πρωην και αντιστροφα :p

Link to comment
Share on other sites

Δεν βλέπω τον λόγο να κρατάς επαφή ή σχέση ή όπως αλλιώς θέλετε πείτε το με έναν-μία πρώην σου την στιγμή ειδικά που με το συγκεκριμένο άτομο μοιραζόσουν αρκετά προσωπικές στιγμές και για χ,ψ,ω λόγους πάψατε να είστε μαζί..

 

Άντε και μιλάτε..Τι έχεις να πεις με ένα άτομο που είχατε σχέση και τώρα δεν έχετε?!?Τι ωραία που έφτιαξες τα μακαρόνια τις προάλλες ή ότι η μαμά σου λέει "δοξά το θεό γλιτώσαμε από δαύτην που πήγε να σε τυλίξει 2 μέτρα παλικάρι"...

 

Οι ακραίες περιπτώσεις όπου βγαίνετε εσύ, η νυν η πρώην και ο νυν για καφέ μέσα στην τρελή χαρά συμβαίνουν μόνο στα έργα του Παπακαλιάτη και αυτό μετά από καμιά 20σαριά επεισόδια...

 

συμφωνώ απόλυτα!!

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Εγώ δεν βλέπω τον λόγο να μην κρατάς επαφή. Η σχέση είναι πρώτα φίλος/φίλη και μετά όλα τ' άλλα. Οταν χωρίζεις λοιπόν, αν δεν είναι κάτι άλλο, δεν βλέπω τον λόγο να μην έχεις επαφή με τον άλλον.
Link to comment
Share on other sites

Επισκέπτης
This topic is now closed to further replies.
 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...