Jump to content

Sony Ericsson W810i


thantrantas
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Έχω 512 επάνω και ελεύθερο χώρο 24:p άρα αυτο φτέει!! (Λογικά!!)

 

Σε Ευχαριστώ πολύ!!!:D:D

Iσως! κι'εγω το παθαινω οταν την γεμιζω.παντως δεν ειμαι υπερ της αναβαθμισης.:cool:

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 5,1χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Iσως! κι'εγω το παθαινω οταν την γεμιζω.παντως δεν ειμαι υπερ της αναβαθμισης.:cool:

 

Όποτε τι να κάνω? Το άδιασα και τώρα έχω 240mb ελεύθερο αλλά και πάλι μου το κάνει!! Τι προτίνεις να κάνω?

http://www.myphone.gr/gallery/data/500/2586coollogo_com_2530885.gif

 

MyPhOnE--->ThE--->UnWiReD--->ReVoLuTiOn--->

Subaru Impreza WRX STi

http://www.myspace.com/hacksti_edessa

Link to comment
Share on other sites

Όποτε τι να κάνω? Το άδιασα και τώρα έχω 240mb ελεύθερο αλλά και πάλι μου το κάνει!! Τι προτίνεις να κάνω?

Επαναφορα αρχικων ρυθμισεων εκανες?? :blink:

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Παιδία μία απορία συγχωρέστε με αν εχεί υποθεί απλά είνια παααάρα πολλές οι σελίδες για να τις διαβάσω. Υπάρχει κάποιο πρόγραμμα που να διαχειρήζεται τις επαφές θέλω να κρατήσω ένα backup στο pc καλού κακού.

και κάτι άλλο έχω τις επαφές μου με λατινικους χαρακτήρες οπότε μόνο με scroll μπορώ να κάνω περιήγηση ξέρετε αν μπορεί να διορθοθεί χωρίς να αλλάξω γλώσσα στις ρυθμίσεις του κινητού;

Link to comment
Share on other sites

Παιδία μία απορία συγχωρέστε με αν εχεί υποθεί απλά είνια παααάρα πολλές οι σελίδες για να τις διαβάσω. Υπάρχει κάποιο πρόγραμμα που να διαχειρήζεται τις επαφές θέλω να κρατήσω ένα backup στο pc καλού κακού.

και κάτι άλλο έχω τις επαφές μου με λατινικους χαρακτήρες οπότε μόνο με scroll μπορώ να κάνω περιήγηση ξέρετε αν μπορεί να διορθοθεί χωρίς να αλλάξω γλώσσα στις ρυθμίσεις του κινητού;

 

Το καλύτερο...

http://www.fjsoft.at/en/

Αυτά...
Link to comment
Share on other sites

και κάτι άλλο έχω τις επαφές μου με λατινικους χαρακτήρες οπότε μόνο με scroll μπορώ να κάνω περιήγηση ξέρετε αν μπορεί να διορθοθεί χωρίς να αλλάξω γλώσσα στις ρυθμίσεις του κινητού;

 

Μπαίνεις στις επαφές και κρατάς πατημένο το #, οπότε μπορείς να αλλάξεις την γλώσσα γρήγορα...

Read The F...ing Manual First
Link to comment
Share on other sites

Παιδες καλημερα.

Εχω το κινητακι παροπλισμενο, και θα ηθελα να το ξαναχρησιμοποιησω.. Αλλα εχει ενα προβληματακι στο ακουστικο.. Δεν ακουγεται καθαρα ο συνομιλητης. (Αυτο, μαλλον απο πτωση το'παθε..)

Ξερετε αν αλλαζει το ακουστικο, που και ποσο στοιχιζει περιπου?

Link to comment
Share on other sites

Παιδες καλημερα.

Εχω το κινητακι παροπλισμενο, και θα ηθελα να το ξαναχρησιμοποιησω.. Αλλα εχει ενα προβληματακι στο ακουστικο.. Δεν ακουγεται καθαρα ο συνομιλητης. (Αυτο, μαλλον απο πτωση το'παθε..)

Ξερετε αν αλλαζει το ακουστικο, που και ποσο στοιχιζει περιπου?

Όταν είχα σπάσει την οθόνη μου το είχα πάει στην Λεωφόρο Αλεξάνδρας σε ένα μαγαζί λίγο πιο κάτω από την Colori (ελπίζω να κατάλαβες που λεω). Η επισκευή ήταν άμεση και λίγο πιο φτηνή από την αντιπροσωπεία οπότε κοίταξε το.

http://www.myphone.gr/gallery/data/500/ZXRFlame.jpg
Link to comment
Share on other sites

Όταν είχα σπάσει την οθόνη μου το είχα πάει στην Λεωφόρο Αλεξάνδρας σε ένα μαγαζί λίγο πιο κάτω από την Colori (ελπίζω να κατάλαβες που λεω). Η επισκευή ήταν άμεση και λίγο πιο φτηνή από την αντιπροσωπεία οπότε κοίταξε το.

σ'ευχαριστω παρα πολυ για την απαντηση φιλε μου! Να'σαι καλα!

Link to comment
Share on other sites

Παιδια γεια σας και παλι. Το τηλεφωνο το εχω καταευχαριστηθει και καλυπτει ακριβως οτι ζηταω.

Ομως μου κανει καποια τρελλα τελευταια. Σε καποιες επαφες (ειναι ολες στην memory stick) δεν μου βγαζει ονομα οταν δεχομαι κληση απο καποιον που τον εχω περασμενο και οταν καλεσω καποιον τοτε μενει στις εξερχομενες το νουμερο του και οχι το ονομα του. Δευκρινιζω οτι το παρουσιασε ξαφνικα, δεν εχει πειραχθει η αλλαξει τιποτα και επισης το κανει σε λιγες επαφες, οχι σε ολες.

Εσβησα και ξαναπερασα τις επαφες που το εκανε και κατοπιν ηταν ενταξει, αλλα το εκανε σε καποια αλλη επαφη κ.λ.π.

Αν εχει καμμια ιδεα κανεις τι μπορει να φταιει?

Link to comment
Share on other sites

tha mporoysa na to vro to w810 se kali timi kai esto metaxirismeno alla na min to exei gemato gratzounies

Σε τι τιμη θα ηθελες???

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

dn me peirazei pes times kai an tha mporousa na do se foto to kinito

Γενικοτερα σου μιλαω.δεν πουλαω εγω κανενα κινητο.

απλα σε ρωτησα.:cool:

 

Αλλα υπαρχουν sites στο ιντερνετ που θα μπορεις να βρεις κινητο.εδω δεν εχεις τα απιτουμενα posts και χρονο συμμετοχης στο myphone για να μπεις στο topic των Buy and Sell - Mobiles!

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

ok nai to katalaba oti dn poulas esi !! apo posa kai pano post prepei na exw gia procvasi sto buy and sell

Νομιζω οτι ειναι 100 μηνυματα και 4μηνες παραμονης στο φορουμ.:cool:

 

Και γραψε με Ελληνικα :whistle:

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Παιδια γεια σας και παλι. Το τηλεφωνο το εχω καταευχαριστηθει και καλυπτει ακριβως οτι ζηταω.

Ομως μου κανει καποια τρελλα τελευταια. Σε καποιες επαφες (ειναι ολες στην memory stick) δεν μου βγαζει ονομα οταν δεχομαι κληση απο καποιον που τον εχω περασμενο και οταν καλεσω καποιον τοτε μενει στις εξερχομενες το νουμερο του και οχι το ονομα του. Δευκρινιζω οτι το παρουσιασε ξαφνικα, δεν εχει πειραχθει η αλλαξει τιποτα και επισης το κανει σε λιγες επαφες, οχι σε ολες.

Εσβησα και ξαναπερασα τις επαφες που το εκανε και κατοπιν ηταν ενταξει, αλλα το εκανε σε καποια αλλη επαφη κ.λ.π.

Αν εχει καμμια ιδεα κανεις τι μπορει να φταιει?

Καμμια βοηθεια η καμμια ιδεα παιδια?

Link to comment
Share on other sites

Καμμια βοηθεια η καμμια ιδεα παιδια?

Δε μου έχει παρουσιαστεί ποτέ... το έχεις googlάρει;

Αυτά...
Link to comment
Share on other sites

Δε μου έχει παρουσιαστεί ποτέ... το έχεις googlάρει;

Οχι.

Μολις βρω χρονο θα κανω φορματ στην καρτα, (αφου κανω backup τα τηλρφωνα πρωτα), μηπως συνελθει. Ειναι σπαστικο, γιατι καποιες αναπαντητες η καποια μηνυματα οταν ειναι κλειστο δεν ξερω απο ποιον ειναι.

Υπαρχει και η αλλη λυση βεβαια να μαθω ολα τα τηλεφωνα των 350 επαφων απεξω:p!

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
Οχι.

Μολις βρω χρονο θα κανω φορματ στην καρτα, (αφου κανω backup τα τηλρφωνα πρωτα), μηπως συνελθει. Ειναι σπαστικο, γιατι καποιες αναπαντητες η καποια μηνυματα οταν ειναι κλειστο δεν ξερω απο ποιον ειναι.

Υπαρχει και η αλλη λυση βεβαια να μαθω ολα τα τηλεφωνα των 350 επαφων απεξω:p!

Τελικα εσβησα ολα τις επαφες απο το τηλεφωνο και τις ξαναπερασα μεσω του myphone explorer και δειχνει να ειναι ενταξει.

Εκανα και ενα λαθος στα λεγομενα μου πιο πανω, εννοουσα οτι τα τηλεφωνα ηταν περασμενα και στην καρτα σαν backup, οποτε δεν χρειαστηκε να κανω format τη memory stick.

Link to comment
Share on other sites

θα θελα καποιος αν ξερει να με βοηθησει σε ενα προβληματακι που εχω.πριν λιγες ημερες ενεργοποιησα το wap στο κινιτο μου.εχω το w810 κ η συνδεση μου ειναι cosmote.το προβλημα ποιο ειναι. οτι καποιοες ελληνικες σελιδες ενω τις δειχνει κανονικα πχ contra.gr καποιες αλλες τις δειχνει με καγκελακια ερωτηματικα κ αστερακια.επικοινωνησα με την εξυπηρετηση της cosmote κ μου ειπαν να αλλαξω την γλωσσα του κινιτου.το εκανα αλλα τιποτα.τι μπορω να κανω η σελιδα που θελω να νοιξω ειναι η http://www.betscore.mobi/ ειναι για livescore ειναι πολυ καλη σελιδα γιατι δεν λεει μονο το σκορ αλλα σου δινει κ αλλα προτερηματα.παρακαλω αν καποιος ξερει ας με βοηθησει.

sony ericson

W-810

Link to comment
Share on other sites

ακριβως δεν ξερω να σου πω,τ καγκελακια κτλ ομως σημαινουν οτι η ελληνικη γλωσσα η δικια σου ειναι διαφορετικη απο την ελληνικη της σελιδας. Στην κωδικοποιηση. Αλλαζοντας γραμματοσειρα λογικα φτιαχνει. (τετοιο προβλημα δεν εχουν τα αγγλικα που ειναι ολες οι κωδικοποιησεις τους οι ιδιες)
http://img132.imageshack.us/img132/9962/781z.gif
Link to comment
Share on other sites

Οχι.

Μολις βρω χρονο θα κανω φορματ στην καρτα, (αφου κανω backup τα τηλρφωνα πρωτα), μηπως συνελθει. Ειναι σπαστικο, γιατι καποιες αναπαντητες η καποια μηνυματα οταν ειναι κλειστο δεν ξερω απο ποιον ειναι.

Υπαρχει και η αλλη λυση βεβαια να μαθω ολα τα τηλεφωνα των 350 επαφων απεξω:p!

Τέτοια προβλήματα το 810 τα παρουσιάζει όταν οι επαφές ξεπερνούν ένα μέγιστο άριθμο π.χ. πάνω από 250 επαφές.

Εμένα για παράδειγμα όταν παίρνω backup με το MyPhoneExplorer σταμάταει στην επαφή 250 και δεν συνεχίζει παρακάτω. Επίσης υπήρχε επαφή που την είχε κάνει διπλή. Όταν έσβησα τη διπλή επαφή έσβησε αυτομάτως και την πρωτότυπη και στη συνέχεια πήγε σε άλλη επαφή στην οποία έκανε αντίγραφό της. Τρελά πράγματα δηλαδή!

http://www.myphone.gr/gallery/data/500/ZXRFlame.jpg
Link to comment
Share on other sites

Τέτοια προβλήματα το 810 τα παρουσιάζει όταν οι επαφές ξεπερνούν ένα μέγιστο άριθμο π.χ. πάνω από 250 επαφές.

Εμένα για παράδειγμα όταν παίρνω backup με το MyPhoneExplorer σταμάταει στην επαφή 250 και δεν συνεχίζει παρακάτω. Επίσης υπήρχε επαφή που την είχε κάνει διπλή. Όταν έσβησα τη διπλή επαφή έσβησε αυτομάτως και την πρωτότυπη και στη συνέχεια πήγε σε άλλη επαφή στην οποία έκανε αντίγραφό της. Τρελά πράγματα δηλαδή!

Το προβλημα λυθηκε αφου τις εσβησα ολες (380 επαφες) και τις ξαναπερασα με το myphoneExplorer. Οταν χρησιμοποιουσα υπερυθρες κολλαγε και εμενα σε καποια επαφη. Ετσι χρησιμοποιησα το καλωδιο usb και δουλεψε μια χαρα και παρα πολυ γρηγορα.

Το τελευταιο που αναφερεις το εκανε και εμενα, αλλα εφτιαξε και αυτο. Πολυ κουφο ηταν οντως!:lol:

Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to Sony Ericsson W810i

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...