Jump to content

Sony Ericsson W810i


thantrantas
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Παίδες, quick question γιατί βιάζομαι κ δε βρίσκω τώρα που είχε απαντηθεί παλιότερα...

Κάρτες 4 κ 8 GB αναγνωρίζει το κιν μας;

Ευχαριστώ!

 

Για 4 σίγουρα. Για 8 δεν το έχω ξανά δει ποτέ μου αλλά πιστεύω πως ναι.

http://www.myphone.gr/gallery/data/500/ZXRFlame.jpg
Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 5,1χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Παίδες, quick question γιατί βιάζομαι κ δε βρίσκω τώρα που είχε απαντηθεί παλιότερα...

Κάρτες 4 κ 8 GB αναγνωρίζει το κιν μας;

Ευχαριστώ!

 

Εγώ με 4G μνήμη MS το δουλεύω,,, για να πω την αλήθεια λίγο ψιλοκολλάει... αλλά όχι υπερβολικά ώστε να δημιουργήσει πρόβλημα

"One never notices what has been done; one can only see what remains to be done."

Marie Curie

Link to comment
Share on other sites

Σας ευχαριστώ κ τους τρείς! Μια τεσσάρα θα βάλω κ εγώ για να είμαι σίγουρος και η 8αρα δεν πάει χαμένη, υπάρχει κ το psp :p
Link to comment
Share on other sites

re paidia exei doulepsei kanenas gps sto kinito mas??? einai euxaristimenos? poio prog?

 

Υπάρχει πρόγραμμα για GPS στο κινητό μας (και να δουλεύει και σωστά); Δεν νομίζω φίλε μου. Ας με διορθώσει κάποιος αν κάνω λάθος.

http://www.myphone.gr/gallery/data/500/ZXRFlame.jpg
Link to comment
Share on other sites

:(Καλησπέρα σε όλους,

Θα ήθελα να μου πει κάποιος αν ξέρει πως θα κάνω master reset στο SE w810i.Από το μενού δεν μπορώ γιατί στην οθόνη φαίνετε μονό ένα μπλε χρώμα.

Ευχαριστώ

:(

Link to comment
Share on other sites

παντως πλεον στα 179 ευρω ειναι προσφορα τα αξιζει τα λεφτα του:D
Γραμμη δεξια μετα αριστερα, λιγο πανω δεξια, ενα αλφα και μουτζουρα
Link to comment
Share on other sites

παντως πλεον στα 179 ευρω ειναι προσφορα τα αξιζει τα λεφτα του:D

που το :worry: .φανταζομαι οτι τοσο θα εχει χωρις το φ.π.α.

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Μάλλον ακολουθεί τα χνάρια του Κ750i. Θα καταλήξει λίγο πριν αποσυρθεί να είναι ένα "τζάμπα best value for money"!
Link to comment
Share on other sites

πλαισιο με το φ.π.α

τρελή τιμή πάντως...και γώ το είχα πάρει 320! δεν αξίζει τελικά να παίρνεις sony ericsson όταν πρωτοβγαίνει...ρίχνουν απίστευτα τις τιμές! σε αντίθεση με την ΝΟΚΙΑ που δεν τις ρίχνει και πολύ εώς καθόλου μερικές φορές.

Link to comment
Share on other sites

τρελή τιμή πάντως...και γώ το είχα πάρει 320! δεν αξίζει τελικά να παίρνεις sony ericsson όταν πρωτοβγαίνει...ρίχνουν απίστευτα τις τιμές! σε αντίθεση με την ΝΟΚΙΑ που δεν τις ρίχνει και πολύ εώς καθόλου μερικές φορές.

 

Φίλε μου, άλλο όταν το αγόρασες εσύ και άλλο σήμερα.

Τότε ήταν φρέσκο φρέσκο και από τα καλύτερα της se.

Σήμερα η γκάμα τηλεφώνων της εταιρίας έχει ανανεωθεί με καινούρια και καλύτερα μοντέλα, ενώ το w810 φαίνεται κάπως γερασμένο.Γι αυτό και η τιμή του πέφτει.

MyName: Γιάννης.

Samsung s22 ultra ~ Samsung Tab S7 ~ Dell XPS 9350

Link to comment
Share on other sites

Φίλε μου, άλλο όταν το αγόρασες εσύ και άλλο σήμερα.

Τότε ήταν φρέσκο φρέσκο και από τα καλύτερα της se.

Σήμερα η γκάμα τηλεφώνων της εταιρίας έχει ανανεωθεί με καινούρια και καλύτερα μοντέλα, ενώ το w810 φαίνεται κάπως γερασμένο.Γι αυτό και η τιμή του πέφτει.

Ναι αλλά το ίδιο ισχύει και για τα ΝΟΚΙΑ η οποία όμως δεν ρίχνει ιδιαίτερα τις τιμές της όπως λεει ο bezoss. Οπότε....

http://www.myphone.gr/gallery/data/500/ZXRFlame.jpg
Link to comment
Share on other sites

Ναι αλλά το ίδιο ισχύει και για τα ΝΟΚΙΑ η οποία όμως δεν ρίχνει ιδιαίτερα τις τιμές της όπως λεει ο bezoss. Οπότε....

 

Καλά, δεν είναι το κατάλληλο τοπικ για τέτοια συζήτηση, απλά θα σου πώ ότι η τιμή του n95 σε λίγους μήνες έπεσε χωρίς καν να έχει βγεί καλύτερο μοντέλο της νόκια(αντίθετα έχουν βγεί πάρα πολλά μετά το w810 από τη se.)

MyName: Γιάννης.

Samsung s22 ultra ~ Samsung Tab S7 ~ Dell XPS 9350

Link to comment
Share on other sites

Κάποιος με cid49 να μοθ πει ποια files χρησιμοποιεί για να φανονται ελληνικοί χαρακτήρες στο walkman(όχι unicode).Επίσης υπάρχει patchaki για να αυξήσω την χωρητικότητα των αποθηλευμνεων sms?
:lol:
Link to comment
Share on other sites

Υπάρχουν εφαρμογές που διαβάζουν αρχεία office και pdf αλλά jar?Αν ναι,πού τις βρίσκω?
Link to comment
Share on other sites

Υπάρχουν εφαρμογές που διαβάζουν αρχεία office και pdf αλλά jar?Αν ναι,πού τις βρίσκω?

 

Δυστυχώς όχι. Αν βολεύεσαι με εφαρμογή που να διαβάζει .txt αρχεία πολύ ευχαρίστως να σου τη στείλω.

 

Ένα κολπάκι για τα doc, pdf είναι να τα μετατρέψεις σε html, να τα περάσεις στο κινητό και να τα διαβάζεις με τον browser του κινητού.

http://www.myphone.gr/gallery/data/500/ZXRFlame.jpg
Link to comment
Share on other sites

Παρακαλώ πολυ! τωρα αμα δεν βρεις καμια ακρη..πεσμου να σου στειλω τα δικα μου...αχρειαστα μου ειναι.:)

 

Τελικά παίζει να τα χρειαστώ εγώ γιατί τα δικά μου τα έχασα γ**ώ το κέρατο μου..:mad:

Αν τα έχεις ακόμα και ενδιαφέρεσαι να τα πουλήσεις στείλε μου ένα pm..:cool:

Thanks..:happy:

Link to comment
Share on other sites

Τελικά παίζει να τα χρειαστώ εγώ γιατί τα δικά μου τα έχασα γ**ώ το κέρατο μου..:mad:

Αν τα έχεις ακόμα και ενδιαφέρεσαι να τα πουλήσεις στείλε μου ένα pm..:cool:

Thanks..:happy:

sorry φιλαρακο..σε προλαβε καποιος αλλος.ηδη τα εχω χαρίσει..:cool:

αλλα εγω στην θεση σου θα επαιρνα after market ακουστικα που ειναι πολυ καλα.:music:

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

sorry φιλαρακο..σε προλαβε καποιος αλλος.ηδη τα εχω χαρίσει..:cool:

αλλα εγω στην θεση σου θα επαιρνα after market ακουστικα που ειναι πολυ καλα.:music:

 

Ok δεν πειράζει για τα ακουστικά...

 

Σκεφτόμουν να πάρω τα HPM-82 της sony ericsson..

Έχετε να προτείνετε κάτι καλύτερο..?:confused:

Υπόψην οτι θέλω να ακούω και μουσική οπότε ξεχνάμε τις ασύρματες λύσεις..:rolleyes:

Link to comment
Share on other sites

Ok δεν πειράζει για τα ακουστικά...

 

Σκεφτόμουν να πάρω τα HPM-82 της sony ericsson..

Έχετε να προτείνετε κάτι καλύτερο..?:confused:

Υπόψην οτι θέλω να ακούω και μουσική οπότε ξεχνάμε τις ασύρματες λύσεις..:rolleyes:

και ποσα χρηματα κοστιζουν αυτα???

γιατι δεν συμβιβαζεσαι με απλα ακουστικα ψειρες που ειναι και πιο φθηνα και εχουν και καλυτερη ακουστικοτητα!!??

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

και ποσα χρηματα κοστιζουν αυτα???

γιατι δεν συμβιβαζεσαι με απλα ακουστικα ψειρες που ειναι και πιο φθηνα και εχουν και καλυτερη ακουστικοτητα!!??

Σε μαγαζί δεν έχω ρωτήσει αλλά στο skroutz.gr

η τιμή ξεκινάει απο 30+ και φτάνει έως 61 €

 

Δεν θέλω απλά ακουστικά γιατί θέλω να έχουν την υποδοχή των 3.5 mm για να μπορώ να το συνδέσω και με άλλες συσκευές ;)

Link to comment
Share on other sites

Σε μαγαζί δεν έχω ρωτήσει αλλά στο skroutz.gr

η τιμή ξεκινάει απο 30+ και φτάνει έως 61 €

 

Δεν θέλω απλά ακουστικά γιατί θέλω να έχουν την υποδοχή των 3.5 mm για να μπορώ να το συνδέσω και με άλλες συσκευές ;)

Ε τοτε παρε..τα'απλα με 20 ευρο...κρατα την υποδοχη και βαλε ενα σετ ψειρες πολυ καλο.και με ρυθμιση εντασης..και με κοστος κοντα στα 30-35 ευρο.

δεν λεει να πληρωσεις design ακουστικα τοσο ακριβα..και στην ουσια η ακουστικοτητα τους θα ειναι σε σταθερα επιπεδα.

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to Sony Ericsson W810i

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...