Jump to content

Sony Ericsson W810i


thantrantas
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Καλησπερα.με την τελευταια αναβαθμιση εχουν λυθει αυτα τα προβληματακια,δεν θα εχεις κανενα προβλημα.Αγορασε'το και δεν θα το μετανοιωσεις..:)
[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 5,1χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

καλησπερα...

 

ξερεις απο που μπορουμε να αγορασουμε προσοψη λευκη για το W810i??

 

thanx...

 

Από eBay μόνο.

 

Το βρίσκω κάπου 20 ευρώ τη γνήσια

Link to comment
Share on other sites

Να ρωτήσω και κάτι άλλο βρε παιδιά;

 

Όταν έχει σκοτάδι και πάω να βγάλω φωτογραφία δε θα έπρεπε να ενεργοποιείται από μόνο του το φλάς;;;;;;

 

Τι πρέπει να κάνω;

Link to comment
Share on other sites

Να ρωτήσω και κάτι άλλο βρε παιδιά;

 

Όταν έχει σκοτάδι και πάω να βγάλω φωτογραφία δε θα έπρεπε να ενεργοποιείται από μόνο του το φλάς;;;;;;

 

Τι πρέπει να κάνω;

 

Πατάς το αστεράκι πριν τη φωτογραφία:) .

Link to comment
Share on other sites

Το κινητο κυκλοφορει σε λευκο επισημα!.επισης οτι κινητο παρεις απο Ελληνικο καταστημα ειναι σιγουρο οτι θα εχει Ελληνικα.αρα μην σε προβληματιζει καθολου αυτο.:)

 

 

οταν λες κυκλοφορει επισημα... γνωριζεις καποιο καταστημα ... γιατι σε μαγαζι sony - ericsson μου ειπαν οτι δεν εχει ερθει εισαγωγη ως λευκο....

Link to comment
Share on other sites

Hi paidia!!!Ti kanete??kala?Tha hthela na kanw mia erwtisi giati antimetopizw ena problem me to W810i mou!!Na sas pw to problem!!Ebala mia karta memory 1G kai molis tin ebala to kinito ekane restart kai meta apo auto anobosbinei i othoni apo tote kai den anoigei to kinito!!Pleases paides I need help!!!!Tha perimenw apantisi!!Epigon!!!:(

 

Βγάλε την μπαταρία, άστο 3 λεπτά και ξαναβάλτη. Το δικό μου έτσι έστρωσε... :wink:

http://www.ibizaclub.gr/lottaria.gr/marras//titans/caliber002.jpg

Ευτυχώς που ξέχασα να μεγαλώσω...

Link to comment
Share on other sites

Παιδια μου ειναι αδυνατο να διαβασω 136 σελιδες και πιθανων να εχει ξαναερωτηθει:

γιατι με τα μυνηματα μ αφηνει να γραψω τοσους λιγους χαρακτηρες? μετα παω στις ρυθμισεις sms στο μεγιστο μηκος το αλλαζω απο εκει αλλά τιποτα...

Εχω ΤΙΜ (αν παιζει ρολο αυτο) επιτηδες γινεται για να σε χρεωνουν διπλα sms?

Ισιώνουν ορε τα παλικάρια?

 

[sIGPIC][/sIGPIC]

Link to comment
Share on other sites

οταν λες κυκλοφορει επισημα... γνωριζεις καποιο καταστημα ... γιατι σε μαγαζι sony - ericsson μου ειπαν οτι δεν εχει ερθει εισαγωγη ως λευκο....

 

http://www.eml.gr/default.asp?pid=17&itm=5845&ct=86&la=1

Currently using:

Samsung Galaxy S23 Ultra, Galaxy Buds 2 Pro, Galaxy Watch

Νίκος

Link to comment
Share on other sites

Μπωρουμε να κλειδωσουμε τον φακελο με τα μυνηματα?

:lock:

 

Ξέρει μήπως κανείς το site της εκκλησίας που θέλω να κατεβάσω κάτι καντήλια;

Link to comment
Share on other sites

Παιδια μου ειναι αδυνατο να διαβασω 136 σελιδες και πιθανων να εχει ξαναερωτηθει:

γιατι με τα μυνηματα μ αφηνει να γραψω τοσους λιγους χαρακτηρες? μετα παω στις ρυθμισεις sms στο μεγιστο μηκος το αλλαζω απο εκει αλλά τιποτα...

Εχω ΤΙΜ (αν παιζει ρολο αυτο) επιτηδες γινεται για να σε χρεωνουν διπλα sms?

 

Μηνύματα->Νέο Μήνυμα->SMS->Πρόσθετα->Εθνικοί Χαρακτήρες->Μη ενεργό

και παίζεις με 160 χαρακτήρες όπως όλοι μας. ;)

 

Μπορουμε να κλειδωσουμε τον φακελο με τα μυνηματα?

 

Χλωμό το βλέπω φίλε μου. Κανονικά θα έπρεπε. Ξέρεις πόσους χωρισμούς θα είχαμε γλιτώσει!!!;;; :lol: :lol: :p

http://www.myphone.gr/gallery/data/500/ZXRFlame.jpg
Link to comment
Share on other sites

Κανονικά θα έπρεπε. Ξέρεις πόσους χωρισμούς θα είχαμε γλιτώσει!!!;;; :lol: :lol: :p

:O :O :O :O :( :( :(

 

Ξέρει μήπως κανείς το site της εκκλησίας που θέλω να κατεβάσω κάτι καντήλια;

Link to comment
Share on other sites

:O :O :O :O :( :( :(

Ωχ, φίλε μου ελπίζω να μην χτύπησα ευαίσθητο σημείο. Αν είναι έτσι ζητώ συγνώμη. :O

http://www.myphone.gr/gallery/data/500/ZXRFlame.jpg
Link to comment
Share on other sites

re paidia ti tha kano ego me afto to programa to myphone explorer??giati otan patao sindesi mou leei oti den crethikan siskeves kai meta me to programa pou xei mesa to cd to vriksei kanonika to tilefono mou?tous drivers tous exo valei ti ginete?
Link to comment
Share on other sites

re paidia ti tha kano ego me afto to programa to myphone explorer??giati otan patao sindesi mou leei oti den crethikan siskeves kai meta me to programa pou xei mesa to cd to vriksei kanonika to tilefono mou?tous drivers tous exo valei ti ginete?

Σειριακή θύρα ανοίγεις; (δεξί κλικ στο εικονίδιο του bluetooth που βρίσκεται στο tray κάτω δεξιά και μετά Quick Connect)

 

Θα πρέπει επίσης να ορίσεις στο MyPhoneExplorer με ποια σειριακή θύρα θα συνδέεται το πρόγραμμα (Αρχείο->Επιλογές) η οποία φυσικά θα πρέπει να είναι η ίδια με αυτή που έχεις ανοίξει.

http://www.myphone.gr/gallery/data/500/ZXRFlame.jpg
Link to comment
Share on other sites

Ρε παιδιά, βοήθεια ..

Πάω να γράψω μήνυμα με το Τ9, και ορισμένες λέξεις όπως είναι λογικό δεν υπάρχουν στο λεξικό του. Πως θα γίνει να προστεθούνε οι λέξεις αυτές; Έχω Vf συσκευή, και γενικά πατάω προσθήκη στις "Λέξεις μου" αλλά μετά και πάλι δεν τις βγάζει...

Έχει κανείς καμιά ιδέα για το τι γινεται;

Πολλοί από τους αποτυχημένους της ζωής είναι άνθρωποι οι οποίοι δεν συνειδητοποίησαν πόσο κοντά ήταν στην επιτυχία όταν τα παράτησαν

Thomas Edison

Link to comment
Share on other sites

Ρε παιδιά, βοήθεια ..

Πάω να γράψω μήνυμα με το Τ9, και ορισμένες λέξεις όπως είναι λογικό δεν υπάρχουν στο λεξικό του. Πως θα γίνει να προστεθούνε οι λέξεις αυτές; Έχω Vf συσκευή, και γενικά πατάω προσθήκη στις "Λέξεις μου" αλλά μετά και πάλι δεν τις βγάζει...

Έχει κανείς καμιά ιδέα για το τι γινεται;

Όταν γράφεις μια λέξη που δεν υπάρχει στο λεξικό του κινητού τότε σου βγάζει ένα μήνυμα ότι η λέξη δεν υπάρχει στο λεξικό.Τότε ακριβώς μετά που θα σβήσει το μήνυμα εμφανίζει μια επιλογή αριστερά "Συλλαβ.". Αν πατήσεις εκεί τότε προσθέτης την λέξη κατευθείαν στο λεξικό (περνάς πρώτα από το μενού της ορθογραφίας) και δεν υπάρχει περεταίρο πρόβλημα.Στο δικό μου (unbrand συσκευή) έτσι λειτουργεί μια χαρά χωρίς πρόβλημα.

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Μπωρουμε να κλειδωσουμε τον φακελο με τα μυνηματα?

:lock:

 

Me to neo progrmataki apo to to topic tous carts mporeis!!

[sIGPIC][/sIGPIC]

Break your TV. Enter the unwired revolution.

 

-Dexter

Link to comment
Share on other sites

Me to neo progrmataki apo to to topic tous carts mporeis!!

 

Για δώσε περισσότερες πληροφορίες:worry::)

MyName: Γιάννης.

Samsung s22 ultra ~ Samsung Tab S7 ~ Dell XPS 9350

Link to comment
Share on other sites

Για δώσε περισσότερες πληροφορίες:worry::)

 

:blink: :worry: πληροφορίες.

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Όταν γράφεις μια λέξη που δεν υπάρχει στο λεξικό του κινητού τότε σου βγάζει ένα μήνυμα ότι η λέξη δεν υπάρχει στο λεξικό.Τότε ακριβώς μετά που θα σβήσει το μήνυμα εμφανίζει μια επιλογή αριστερά "Συλλαβ.". Αν πατήσεις εκεί τότε προσθέτης την λέξη κατευθείαν στο λεξικό (περνάς πρώτα από το μενού της ορθογραφίας) και δεν υπάρχει περεταίρο πρόβλημα.Στο δικό μου (unbrand συσκευή) έτσι λειτουργεί μια χαρά χωρίς πρόβλημα.

Κάτι πρέπει να κάνω λάθος tria12345_ και δεν μου δουλεύει. Συγκεκριμένα δοκίμασα με τη λέξη ΛΑΡΥΜΝΑ (όνομα χωριού) αλλά μάταια.

 

Υ.Γ.: Θυμάσαι που κουβεντιάζαμε το θέμα για το SAR; Μήπως αυτό το 0,69 που είχες βρει για το W810 ήταν για GSM 1800;

http://www.myphone.gr/gallery/data/500/ZXRFlame.jpg
Link to comment
Share on other sites

Συγκεκριμένα δοκίμασα με τη λέξη ΛΑΡΥΜΝΑ (όνομα χωριού) αλλά μάταια.

 

Για δοκίμασε, αφού έχεις σώσει τη λέξη, αντί για 5278562 να πατήσεις 5279662.

Έχω παρατηρήσει ότι όταν σώζω μία λέξη μετά πρέπει να γράψω τα γράμματα που είναι κοινά με το αγγλικό πληκτρολογίο εκέι που τα έχει στα αγγλικά. Δηλαδή το Μ στο 6, το Υ στο 9 κ.ο.κ.

Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to Sony Ericsson W810i

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...