Jump to content

Χριστουγεννιάτικο meeting στην Αθήνα,06/01/06


teitzis
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Στα υπ' όψιν και το Matrix λοιπόν :)

 

Το Γαλάτσι αφ'ενός δεν έχει καφετέριες που να μας χωράνε, αφ'ετέρου δεν έχει συγκοινωνίες και πάρκιν.

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 212
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Θέλετε λύση στον χώρο, με άψογο σέρβις και εύκολη προσβασιμότητα; Gold Cafe στη Γλυφάδα. Πήγα εκεί πριν λίγες ημέρες και πραγματικά ήταν ότι καλύτερο έχω δει σε χώρο, διακόσμιση, σέρβις και τιμές μια ιδέα χαμηλότερες από πολύβουες καφετέριες που κάνουν και 1 ώρα να σ' εξυπηρετήσουν. Η διεύθυνση είναι Λαζαράκη 28 στη Γλυφάδα (ο 1ος παράλληλος δρόμος από τον κεντρικό-εκεί απ' όπου περνάει το τραμ) και το τηλ. είναι:210-8982361. Αποφασίστε άμα είναι και να μην αρχίζουν πάλι τα μα-μου-μα σούπα μουπες μανταλάκια από τα μέλη του φόρουμ.
Link to comment
Share on other sites

Μεταξύ Matrix και Gold που είναι καλύτερα; Και εννοώ πρώτον να χωράμε και δεύτερον να μπορούμε να κάνουμε μια κράτηση.
Link to comment
Share on other sites

Μεταξύ Matrix και Gold που είναι καλύτερα; Και εννοώ πρώτον να χωράμε και δεύτερον να μπορούμε να κάνουμε μια κράτηση.

 

To Matrix δεν το ξέρω, οπότε δεν μπορώ να εκφέρω και γνώμη. Για το Gold έχω στείλει τηλέφωνο & διεύθυνση για να πάτε να τσεκάρετε και ιδίοις όμασι

Link to comment
Share on other sites

θα πρέπει να πάμε για έναν έλεγχο, αλλά δηλώνω αντίθετος για meeting τόσο νότια χωρίς λόγο (=δεν είναι καλοκαίρι). Είναι δηλαδή η Γλυφάδα πιο κοντά στους περισσότερους, από ότι το Μαρούσι; :wacko:

[imgalign]http://www.rigasplastika.gr/nicolas/320ci.jpg[/imgalign]

rigasnic :: The ex-night shift ::

Link to comment
Share on other sites

θα πρέπει να πάμε για έναν έλεγχο, αλλά δηλώνω αντίθετος για meeting τόσο νότια χωρίς λόγο (=δεν είναι καλοκαίρι). Είναι δηλαδή η Γλυφάδα πιο κοντά στους περισσότερους, από ότι το Μαρούσι; :wacko:

Συμφωνώ, αλλά αφού ανέφεραν τη Γλυφάδα δύο άτομα, ας μπει στη δημοσκόπηση και θα αποφασίσει ο λαός :)

Link to comment
Share on other sites

θα πρέπει να πάμε για έναν έλεγχο, αλλά δηλώνω αντίθετος για meeting τόσο νότια χωρίς λόγο (=δεν είναι καλοκαίρι). Είναι δηλαδή η Γλυφάδα πιο κοντά στους περισσότερους, από ότι το Μαρούσι; :wacko:

 

πωπω πνεύμα αντιλογίας...:p

Αναφέραμε τα 2 συγκεκριμένα μέρη στη Γλυφάδα γιατι έχουν μεγάλο χώρο, δε μαζεύουν κόσμο τίγκα, δε βάζουν δυνατά μουσική να πρέπει να ουρλιάξεις να ακουστείς κτλ κτλ

 

Χμ...το μέρος που λες teitzis είναι κάτω από το Cinepolis(κινηματογράφοι) και λεγόταν παλιά Lava Rosa? Προφανώς δεν έχεις ιδέα ε?

"In the morning u know u won't remember a thing.."
Link to comment
Share on other sites

kalispera k xronia polla k apo mena....

 

ego eimia mesa k gia ta 2 merh eite glyfada eite marusi apla as apantisume k as kanonisume akti giati to blepo na feugun oi giortes k akoma na to psaxnume....hehehehe

 

btw kalo matrix k apo apopsi xoru k kosmou...to gold dne to xero dne exo apei akoma;-pppppppp

:alien: we r not alone! :secret:.... :yahoo:!!!! :yinyang:
Link to comment
Share on other sites

πωπω πνεύμα αντιλογίας...:p

Αναφέραμε τα 2 συγκεκριμένα μέρη στη Γλυφάδα γιατι έχουν μεγάλο χώρο, δε μαζεύουν κόσμο τίγκα, δε βάζουν δυνατά μουσική να πρέπει να ουρλιάξεις να ακουστείς κτλ κτλ

 

Χμ...το μέρος που λες teitzis είναι κάτω από το Cinepolis(κινηματογράφοι) και λεγόταν παλιά Lava Rosa? Προφανώς δεν έχεις ιδέα ε?

τότε να προτείνω και εγώ στην πολιτεία παρόμοιο μέρος; :rolleyes:

[imgalign]http://www.rigasplastika.gr/nicolas/320ci.jpg[/imgalign]

rigasnic :: The ex-night shift ::

Link to comment
Share on other sites

aaa kala etsi na pei k enas gia Peiraia,allos na mpei kapu allou k paei legontas...tulaxisotn brikame re mages thn hmerominia??!?!?!anhmera ton Foton telika 8a paixei ean einia na ginei kati!?!?!?!!;-)
:alien: we r not alone! :secret:.... :yahoo:!!!! :yinyang:
Link to comment
Share on other sites

Kαλησπέρα και από εμένα....:)

 

Τα meetings γίνονταν παραδοσιακά Κυριακές....Τί σας έπιασε για Παρασκευή και μάλιστα μιά μέρα που γιορτάζουν οι Φώτηδες, οι Φωτεινές και οι Ουρανίτσες και που οι περισσοτεροι πρέπει να κάνουμε τις επισκέψεις μας....

 

Όσο για το μέρος, προτείνω The Mall, ώστε να μπορέσουν να έρθουν και οι φίλοι μας από Κόρινθο και από τις όμορες περιοχές, μέσω προαστιακού....Όσο για την καφετέρια που θα μας φιλοξενήσει μπορούμε να κάνουμε επιτόπου έρευνα και να επιλεξουμε την ιδανικότερη....Μην ξεχνάμε την ευκολία του ηλεκτρικού από και προς όλες τις περιοχες....Το θεωρώ το πιό must meeting point της χρονιάς....Το προτείνω ανεπιφύλακτα....:happy:

Link to comment
Share on other sites

πωπω πνεύμα αντιλογίας...:p

Αναφέραμε τα 2 συγκεκριμένα μέρη στη Γλυφάδα γιατι έχουν μεγάλο χώρο, δε μαζεύουν κόσμο τίγκα, δε βάζουν δυνατά μουσική να πρέπει να ουρλιάξεις να ακουστείς κτλ κτλ

 

Χμ...το μέρος που λες teitzis είναι κάτω από το Cinepolis(κινηματογράφοι) και λεγόταν παλιά Lava Rosa? Προφανώς δεν έχεις ιδέα ε?

Πρώην - πρώην Lava Rose

Πρώην Belle Epoque

Kαι νην Gold Cafe [south] (Και από μουσική, ότι παίζει το Radio Gold {και ήταν έντονη επίσης μετά τις 21:00})

 

Tώρα για το σκοπό που αναφερόμαστε.. πιστεύω το Matrix θα ταίριαζε καλύτερα...

Link to comment
Share on other sites

τότε να προτείνω και εγώ στην πολιτεία παρόμοιο μέρος; :rolleyes:

 

Τσ τσ τσ τι άνθρωπος! Εγώ λέω να προτείνεις Διόνυσο να είναι ακόμα πιο πέρα! βρε κουτό μπροστά από το Matrix υπάρχει tram...μπροστά από το μέρος που λες Πολιτεία, άντε να υπάρχει καμια bmw ασημένια 3θυρη :p

 

(έτσι κι αλλιώς εγώ δε θα έρθω, οπότε δε λέω το μέρος επειδή μένω κοντά!)

"In the morning u know u won't remember a thing.."
Link to comment
Share on other sites

Χελο!!!

 

επεστρεψα και βλεπω πως οι νεοι events moderators εχεουν παρει ζεστα το ζητημα! ετσι μπραβο γιατι εχουν αρκετο χαβαλε τα meeting μας!!! (αυτο παει σε οσους δε πατανε :p )

 

μερικες αποριουλες:

 

Τελικα αποφασιστηκα να αλλαξει η μερα??? αντι της παραδοσιακης Κυριακης απογευμα, που ουσιαστικα ειναι νεκρη ωρα και αρα δεν υπαρχουν υποχρεωσεις, παμε σε εργασιμη (??????????) και μαλιστα μεγαλη γιορτη?????

 

Also, θα το συνδυασουμε με μια κοπη πιτας??? Ειναι κατι που δεν εχουμνε κανει ως τωρα!

_____________________________________________

Be the change you want to see in the world.

Mahatma Gandhi

Link to comment
Share on other sites

Εγώ θα μπορούσα να έρθω αν το κάνατε μετά τις 11 :p

Πάντως ένα σχόλιο από μένα: σχετικά με όσους έχουν πεισθεί ότι θα πάνε εύκολα με το τραμ στη γλυφάδα, ένα έχω να πω: το τραμ κάνει τουλάχιστον 40 λεπτά για να φτάσει στη γλυφάδα από το κέντρο. Είναι υπερβολικά αργό, και εγώ δεν το θεωρώ πλεονέκτημα :p

Θα συμφωνούσα και εγώ ότι το mall είναι καλή λύση, μιας και έχει μεγάλες(?) καφετέριες και έχει και καταστήματα ηλεκτρονικών ;)

Καλές γιορτές!!!! :D:D

Link to comment
Share on other sites

To mall επισης εχει και τρελο κοσμο.... Ας πουμε χαλαρα κανεις μιαμιση ωρα να βγεις απο το παρκινγκ. Αν γινει εκει, μονο με τρενο ελατε παιδες...

_____________________________________________

Be the change you want to see in the world.

Mahatma Gandhi

Link to comment
Share on other sites

Απορώ γιατί ρωτάς! :)

 

Προβλέπεται για όλους, είτε έχουν 1 είτε 100001 μηνύματα! ;)

 

Θα σε περιμένουμε πάντως! :)

seventh_heaven

http://www.myphone.gr/mp1/support/myphoneuser.jpg

Link to comment
Share on other sites

Καλύτερα είναι ένα κεντρικό σημείο ώστε να μπορέσουν να έρθουν όλοι όσοι θέλουν. Άν γίνει Γλυφάδα, μερικοί που είναι βόρεια και πολύ βόρεια θα τραβήξουν ζόρι να έρθουν λόγω απόστασης και κίνησης και το ίδιο τούμπαλιν.

Κάντε το Θησείο. Έχει αξιολάτρευτες καφετέριες εκεί που παίρνουν και πολλά άτομα και σαν παλιός χρήστης IRC που κάναμε εκεί τα meeting μας και τα party μας ήμασταν τέλεια και απο χώρο και απο απόσταση. Έχει και το τρένο και νομίζω έχει και λεωφορεία και το μετρό.

Namaste!
Link to comment
Share on other sites

To mall επισης εχει και τρελο κοσμο.... Ας πουμε χαλαρα κανεις μιαμιση ωρα να βγεις απο το παρκινγκ. Αν γινει εκει, μονο με τρενο ελατε παιδες...

Για μένα κι εκεί να γίνει δεν γίνεται αλλιώς... Μόνο με τραίνο θα έρθω γιατί τέτοιες μέρες με τόση κίνηση στους δρόμους δεν θα είμαι της υπομονής:!: :) :p

Always have the feeling that something's missing or left behind...[/b]

Link to comment
Share on other sites

Κάντε το Θησείο.

τέλεια και απο χώρο και απο απόσταση. Έχει και το τρένο και νομίζω έχει και λεωφορεία και το μετρό.

 

Θα συμφωνήσω απόλυτα με την GreekCharmed..

http://www.eppforum.org/gkr41/eye2.pngΤα μάτια καθρέφτες και φως της ψυχής..
Link to comment
Share on other sites

να ερθω παίδες; Μολις 190 μηνύματα. Προβλέπεται;

 

ναι μεν το myphone ειναι site που ασχολειτε με την τηλεφωνια ( και οχι μονο ) αλλα ελαχιστη χρεωση ΔΕΝ εχει ;)

 

Και βεβαια να ερθεις, για να μαθεις και με ποιους ανταλλαζεις αποψεις καθημερινα, ειναι οτι καλυτερο

Έρωτας: Κορυφαίο ιδιοτελές συναίσθημα, αναφέρεται μόνο στις ερωτικές σχέσεις (όπως δείχνει και το όνομα του). Δίνεις τα πάντα στον άλλο και περιμένεις τα πάντα από αυτόν. Παραδίδεσαι ψυχή τε και σώματι και επιθυμείς το ίδιο από το ταίρι σου. Για μένα ο αληθινός μεγαλειώδης έρωτας, αυτός που θα σταματήσει το χρόνο, είναι πιο σπάνιος και προσωπικά πιο επιθυμητός από την αγάπη.
Link to comment
Share on other sites

Τι μου θυμίζετε τώρα; Τις παλιές καλές μέρρες. chris-k, koukoukali, miaow, hunter, Msk, philipsBrazil, trobocop, johner, alexgass,vampireeeeeeeeeee, kakioula,(τι κάνει αυτό το κορίτσι βρε παιδιά; ) aggelopas, manos, overclocker και 5-6 ακόμη. Υπείρχαν κι άλλοι αλλα αυτούς ξεχώριζα.
Link to comment
Share on other sites

Επισκέπτης
This topic is now closed to further replies.
 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...